#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #2CAT GRUPS 1-3 [2015/2016]
20-05-2015 22:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Mercat, Segona Catalana, 2014/2015
Imagen no disponible

 

 [Última actualització: 5/9 10:50h]

 

Segona Catalana Grup 1

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
BANYOLES Albert Parés (Tordera) Jota Masalle i Michael Baraffe (Quart), Àlex Darnés i Gerard Lucas (Les Preses); Sergi Gala, Uri Noguer, Marc Callís i Simon Rodríguez (juvenils, faran la pretemporada), Nil Fàbrega (Camprodon)      Pau Teixidor (President CE Banyoles), Àxel Vizuete (entren. La Jonquera), Aleix Prunés i Joel Rama (La Jonquera), Adrià Casanova i Xavi Gallego (Figueres), Ferran Nierga (Farners), Christian Ibarra i Ezequiel Fernández (Besalú), Santi Amaya (Can Gibert)  Bayot, Ignasi Massó, Dani González, Joel Barceló, Facu, Dani Jiménez, Oriol Pla, Marc Guilana
BASE ROSES                                    Isaac Serra (Vilamalla)  
BESALÚ   Christian Ibarra i Ezequiel Fernández (Banyoles), Josep M. Fauro 'Tiri' (Atlètic Club Banyoles), Adrià Juncà (Olot Juvenil), Brian Pascual (cedit Peralada), Shota (Colectividad Boliviana) Benaissa Zoubai (La Jonquera), Aleix Prunés (Figueres), Frigo, Marc Parés, David Sánchez Iva Ruiz, Martin Aguilar, Bernat Parés, Jandro, Tenas, Trayter, Alex, Garrote, Vili, Casta, Gerard Busquets, Sito, Jan, Omar, Duma, Pol Pamada
BESCANÓ Joan Maria Esteve   Albert Sánchez i Guillem Solà (Amer), Marc Lluís Aleix Velasco, Ivan López, Sergi Soler, Alex Quiñones, Abel Feliu, Albert Parramon, Sergi Casado, Dani Coro, Roger Comas, Óscar Olivas, Òscar Peraferrer, Sergi Xifre, Sergi Zema, Gerars Sarsanedas, Sanku Jabbie, Gerard Rubio, David Fucho
BISBALENC AT.        
BLANES Xavi Lozano Gonzalo de Melo (Ripollet), Gerard Chaves (Palafolls) Toni Paez (La Torreta) Juan Pedro, 
BOSC DE TOSCA Albert Danés Pau Obrador (Sant Jaume de Llierca)   Alejandro Gaitan, Jepi Vila, 
BREDA Edu Masmiquel, Agustí Masgrau      
CAMPRODON Manel Puigvert                                      Nil Fàbrega (Banyoles), Bernat Jiménez (Tona)       

CAN GIBERT

Oscar Prieto (Vidrerenca) Sergio Ruiz (Aro), Joel Ortega 'Yuyu' i Marcel Santaló (Quart), Santi Amaya (Banyoles), Pol Bastidas (Fornells)    
CASSÀ Jordi Juanola i Quim Boadas (Cassà B) Joan Marc Codolà, Marc Roura, Edgar Garcia, Xavi Pérez -Cassà B- i Arnau Madrià -Juvenil- (faran pretemporada), Aleix Montero i Marc Martínez (Juvenil Girona), Moha Jabbi (Guíxols), Marc Restrudis (Vilobí), Pau Turró (UE Caldes), Christian Pérez Campos 'Kity' (Navata) David Martin i Francesc Adrià (entrenadors) Sergi Massegur, Marc Rabassedas, Marc Vidal, Eduard Gauchia, Ali Dukuray, Marc Salguero, Yaya Susso, Karim, Martí Vera, Isaac Colom
CORNELLÀ TERRI Josep Maria Pibernat Marc Moreno (Atlètic Club Banyoles)    
GUÍXOLS Ivan Quintana Manel Guarnido (Tordera), Brian Figliamonte (FC Andorra) Moha Jabbi (Cassà), Carlos Felipe Salva (descartat pretemporada) Jordi Fernández, Ricard Pello, Gerard Garrido, Carles Callicó, Guillem Bachs, Xavi Mora
LLAGOSTERA B Pep Triadú (Girona B) Joel Salas i Dembo (Farners), José Manuel Martínez (Tordera), Óscar Almendros i Àlex Fajardo (Granollers), Peke (Lloret), Marçal Sáez (Peralada), Oriol Vila (Girona B) Gerard Sarra (entrenador), Àlex Mesa (Abadessenc) José Flores, Pere Espuña, Pol Mitjà
PALAFOLLS (4 d'agost) Josep Maria Matas 'Pai' Albert Amaya i Xavi Amorin (Vidrerenca), Yerlin Valdez i Oliver (Ca La Guidó), David Mancheño (Poble Nou 2000), Dani Saavedra José Gálvez (Lloret B), Gerard Chaves (Blanes), Yeray, Jackson Quintero, Raul Amorós Oriol Parera, José Luis Pérez, Sergio Tegui, Pol Victòria, Nil Victòria, Marc Pajuelo, Jaume Parera, A.Quintero, Isaac Camacho, Niko, Marc Muñoz, Raúl Amorós, Víctor Garcia, Marc Sánchez, Sergio Martínez, Marc Morer, Loren Hernández, Víctor Carrasco, Juan Pablo Galarza, Yerai Martori, Francesc Massegú, Martí Vilanova
SANT GREGORI Francesc López (Kiku) Noe Padrós (Quart), Aniol Pujol (La Jonquera), Pau Xifra (Gironès-Sàbat juvenil), Tirso (La Salle Girona)   Xevi Donat, Aitor Luis, Marc Roca, Dani Rovirola, Roger Aymerich, Arnau Casals, Pau Agustí, Joel Llinàs, Álvaro González, Jordi Ventura, Pol Moreno
TORDERA ( 4 d'agost) Joan Tarruella (futbol base Sant Pol At.), Albert (2n entrenador), Sergi Amezcua (3r entrenador i scouting)

Sergio Ordóñez i Ivi (Lloret), Beiron Román (Tordera B), Albert, Álvaro Seva  i Angel Montalban/Pretemporada (Tordera Juvenil), Isma Ortigosa (Calonge), Javi (Juvenil Arenys de Mar), , Dídac Brualla.          

Adrià Moreno baixa al Tordera B  

Albert Parés (CE Banyoles), José Manuel Martínez (Llagostera B), Manel Guarnido (Guíxols), Inal i Soslan Maliti (no han fet la pretemporada, queden en principi descartats)

 

Mani, Abert Mateos, Xavi Serrat, Jonathan Rodríguez, José Antonio Fernández, Edu Vieira, José Antonio Martínez, José Maria Bueno, Alvaro Fernández, Abraham Galera, Edu Vega, Yero Diallo, Angel Montalban, Joan Gratovil, Aleix Valls, Rubén Bernal, Marc Garcia
VILAMALLA   Alex Capel (Girona Juvenil), Isaac Serra (Base Roses), David Alsina (Olot Juvenil), Xavi Coto, Miquel Cantenys Pep Roca (L'Escala), Lluís Malagelada (Lladó)  

 

 

  Segona Catalana Grup 2

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
BARÓN DE VIVER Jonathan Sánchez Jaume Llaveria, Rubén Anaya i David Sanz (Catalònia UB), Abel Montes (Barceloneta), Chapi (Ripollet), Aritz Garcia, Oscar Romero, Isma Pons i Pichi (Singuerlín), Charly Lumbreras (Manresa), Oriol Vives (Montbau), Juan Moya 'Juanito' i Cristian Carriqui (Lloreda), Gerard Aubareda (Vila Olímpica Juv.) Serafin; Salva Lara (Catalana), Jimy i Omar Rodríguez (Gramenet), Tomás García Torán (San Juan At.Montcada) Omar Palomares, Agustín Moliner, David Cabrera, Pablo Leal, Max Escuriet, Dani García León, Cristian Tanase, Alex Domínguez, Paquito, Óscar Torres 
CANYELLES

Jaume Devesa (sense equip, ex-Gp3 i Fenícia) i Dani Garcia (Barnasants futbol sala)

Jordi Ayuso (CP Sarrià), Manel Calle (Guineueta), Jordi Plaza (Can Parellada), Joju (Sant Andreu de la Barca), Jonathan Sánchez (Peña San Pedro), José Guerrero (Unif. Bellvitge Juv.), Brian Parra (San Cristóbal), Cristian López (descartat pretemporada a la UE Vilassar de Mar; equip anterior Jàbac Terrassa DH. Pugen del B: Adri, Marc, Eric, Alex, Saúl, Coco.         Ángel Mula, Kañi i Rubi (Ripollet), David Valverde 'Peli',Isaac Abad 'Isaco' i Javi Ramos    (Gramenet), Dani Moreno (San Juan At. Montcada) Porcar, Fortuny, Dani, Chino, Marin
CARMELO  (10 agost) Juan Carlos Ferrer Villegas i   Héctor Tejera (Guineueta), Víctor Romero (Europa Juvenil), David Balboa (Horta Juvenil), Albert Solano i Ivan Carrera (Sant Cugat Esport) Stiff, Carmona (retirada) Jordi Rivera, Quim Porqueras, Ramon Casas, Vergés, Lolo, Cardona, Escarmena, Pedro Montes, Óscar Carrete, Cristian, Temo
CIRERA Antonio González  Soufiane, Outhman i Peque (Mataronesa)               
EUROPA B                                   
FUNDACIÓN HERMES (compra plaça Equipo Ja) Iban Tey (Catalana) Marc Rey, Sergi Garrido i Alex Abril (Catalana), Rachid (Juvenil L'Hospitalet), Francis (Montañesa), Dani Zaragoza (Cerdanyola FC), Rubén Bedmar (Singuerlin), Omar (Montcada), Javi Serrano (Júpiter), David Ruiz 'Pitu' (fitxa per l'Hermes després de fer pretemporada amb Gramenet). BAIXA A LA PRETEMPORADA: Alex Bahamonde (Martinenc B), Siro López (Singuerlin), Angel Fernández (Mollet) I Oscar Brinkis (Canyelles B) Tomás Egea (Vista Alegre), Omar, Cristian, Ventura, Aitor, Dani 'Cuki' , Yousset, Sisquet, Giménez, Alex Alarcón, Sisket i Miguel Dos Santos (Gramenet), Mario Lamilla(entrenador),  Clave, Adil, Guaje, Moussa, Diau, Dani Tamayo i Baby (Ja)
GRAMENET José Quereda 'Pirri' (FC Ordino) Albert Rodríguez (Horta), Alex Alarcón, Sisket i Miguel Dos Santos (Equipo Ja), Jimy (Besòs Barón), Aitor Traserres (UD Tibidabo), Albert Buza (Pastrana), Kevin Carralero i Javier Purroy (Districte 030), Moisés Camprubí Raya i Sebas Morales (Sabadellenca), Marc Balagueró (Cèltic), Sergio Garcia (UDAF), David Valverde 'Peli', Isaac Abad 'Isaco' i Javi Ramos (Canyelles), Samu Hernández (Gornal), Remo Forzinetti, Cristian Fernández. Faran Pretemporada: Marc Escoda, Cristian Canadell i Alexandru Nicolás (Gramenet B), Carlos Sánchez i Marc Fernández (Sant Gabriel), Marc Conde (Castellar B), Gerard Núñez (Viladecavalls), Jandro Fernández (Mollet Juvenil), Omar Rodríguez Molina (Besós Barón de Viver). Baixa pretemporada: David Ruiz 'Pitu' (fitxa per l'Hermes) Ignasi Senabre (entrenador Sabadell Juv.). Adrián Canelada, Joan Compte i Barry (Horta), Youssef Ezzejjari (Avià), Alex Segura (Marianao), Yustos (Molletense), Pluvins (Sant Andreu)  
GUINEUETA Paco Ortiz Conesa (Guine B), Markel Zubizarreta Roger Miralles (CP Sarrià), Nil Puigmasià (Toulouse FS), Jordi Vázquez    (Barceloneta), Luis Tejera (Atlètic Sant Just), Amaral (At.Roraima Clube), Toni Mañas (Racing Sarrià), Miki Tejera (Fontsanta-Fatjó). Faran pretemporada: Fufe i Carlitos (Guineueta B), Astasio (Juvenil), Néstor Atienza (Espluguenc), Dani Alborch (Sant Cugat Esport). Javi Lacambra (CP Sarrià), Carles Muné, Leo Gutiérrez (Ja), Jordi Ros (Europa) Puchi (entrenador), Villegas (Carmelo), Raúl Abad (Cerdanyola), Casta i Jonathan Paredes (San Juan At. Montcada), Javi Ruiz i Roberto Aguado (Sant    Cugat Esport), Manel Calle (Canyelles) Javier Estévez, Raúl Buil, Torres, Dani Pardo, Kevin Centeno, Sergi González, Maximilian Schulz, Sosa, Ambrojo
LA LLÀNTIA José Antonio Ruiz, Iván Ripoll (2n entrenador), Aleix Campanario (fisio) Sergi Carmona (Vic), Carlos González, Dani Sánchez i Mamadou Diallo (Mataró juvenil), David Morán (Llavaneres), Omar Ba, Ferran Leiton (Gramenet) David Valencia, Alessandro Pulido, Tomás Montes, Sergio Llavero Dani Font, Aitor Moreno, Isra Martínez, Sergio Pereira, Toni Martin, Juanjo Massero, Javier Fernández, Oriol Llop ,Adrià Artero, Ibrahima Cámara, Sergio Cobo, Sergio López, Delfín Garcia, Erik Boronat, Raúl Vela, Sergio Gutiérrez, 
LLOREDA Carlos López (sense equip)                                        Rubén Castillo (entrenador), Víctor      VCastro i Barragán (Sant Cugat    Esport), Cristian Carriqui i Juan Moya 'Juanito' (Besòs Barón de Viver)  
MARTINENC B Paco Sánchez Alex Bahamonde (torna després de fer la pretemporada amb Fundación Hermes)               Albert Balaguer, Pau,   Sergi, David Allue,    Carlos,Dani Roger Moreno, Ruben Penella, Nacho, Miquel Faro, Alex Hidalgo, Pol Font, Ferran Sánchez, Edu Llampayas, Marc Vicente, Alex Kabia, Aleix Seguer
MATARONESA Agustín Vázquez (Llavaneres) Koke (Mataró), Rafa Claudel, Joan Albert i Xavi Alvero (Alella), Pablo Tavero (Premià de Dalt), Alejandro i Musta (Bufalà), Comas (Arenys de Mar), Ito (Pla d'en Boet). Víctor Pompido (descartat Vilassar de Mar, abans jugava a l'Alella) Outhman i  Peque (Cirera), Soufiane (marxa a Cirera, després a Vilassar de Mar) Pedro, Paco, Mosquera, Demian, Carlos, Miguel, Manolito, Simón, Jurado, Alex,  Navarro, Hassan, Sergio Palanco, Diego i Joel 
MONTCADA Miguel Ángel Romero (Montcada B) Dani Cabrera, Dani Menéndez i Dani Domínguez (Sabadellenca), Arnau Blanco (Sant Cugat Esport), David Olavide (Ripollet). Pugen del Montcada B: José Cuevas, Roberto Martínez, Víctor Carrillo, Víctor Alcalá, Jordi Moreno i Fernando Hernández. Pugen del Juvenil: Alvaro González i Daniel Onieva  Pepe (Sant Cugat Esport), Aitor Morilla (San Lorenzo), Gerard Grau (Vic), Omar (Fundación Hermes) Adrián Simón, Víctor Pacheco, Pablo Borges, Pol Collado, Carlos Martínez, Albert Jiménez,  Alberto Muñoz
PREMIÀ DE MAR Jordi Costa Yassine i Larbi (Agramunt), Curssó, Joan (Juvenil) Ivan Rodríguez (entrenador), Jordi Gallardo (secretari tècnic), Geri Coronado i Lluís Bassas (Sant Cugat Esport), Angel Sánchez (Martinenc), Borja Lozano (Manlleu) Pablo Doñate, Vilajoana, Litus, Julio, Gerard, Mati, Valderas, Xavi Campos, Fede, Enrique, Nil Massanet, Eric Díaz, Edu Camps, Guti
SAN JUAN AT.MONTCADA José Pinti Casta i Jonathan Paredes (Guineueta), Tomás García Torán (Besòs Barón de Viver), Carlos Mellado i Carlos Mampel (Ripollet), Dani Moreno (Canyelles) Esteban Rubio (Can Deu At.), Marc de Miguel, Quim Torné, Edgar Fernández, Javi Alvarez, Emmanuel Rubén del Barrio, Alex Torres, Diego Quesada, Víctor Ruiz, Óscar Vega, Sergio Cantería, Edgar Gómez, Cristian Guerrero, Marcos Guerrero, Fran Espinosa, Gerard Vendrell, Gerard Burguillos, Albert Jiménez, Pablo Hurtado, Ramón Crespo 'Ray', Alejandro García, Eric Yañez, Estaban Rubio, Santiago López i Joan Camí
SANT POL AT.        
TECNOFUTBOL Ricardo Mendoza   Fabián (Sant Cugat Esport), Lucas Martínez (Sant Ildefons), Jaume Bosch  
UNIFICACIÓ LLEFIÀ Jordi Souto Pasquina (Catalònia), Dani Santos i Héctor Sequera (Singuerlin), Aitor Rives i Eric Ruiz (Júpiter), José Carlos Luengo (Mollet Juv.), David Gascón (Ripollet) Paco Ramos, Mejías, Sergio Azañón, Jandro (Mollet), Casillas, Aitor Pérez (Cerdanyola), Marcel Armengol (Espluguenc) Rodri, Uri Llaveria, Toni Casulleras

 

 

Segona Catalana Grup 3

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES  CONTINUEN
ATLÈTIC VILAFRANCA        
BEGUES        
CAN VIDALET Pedro Milla (Torrelles) Sergi Serés, Xavi Barreda, César del Pozo, Marc Fernández i Carlos Peñas (Torrelles) Andrés Esteban (entrenador, Sant Joan Despí), Víctor Ceprián, Kevin Garcia, Dani Espada, Gerard Hidalgo, Marc Oliver, Marc Bosqued, Javi Moreno, Vicenç Riera, Roberto Ochoa, Pere Olivé i Ivan Fernández (Sant Joan Despí) Sergi Miró, Jesús Patiño, Marc Guiró
ESPLUGUENC Xavi Vila (Almeda), Pache (2n entrenador) Marcel Armengol (U.Llefià), Xavi Félez (Canaries), Javi Sánchez (Sant Joan Despí), Alex Sanchez (Unif.Bellvitge). Faran la pretemporada: Pol, Sergio López, Molina, Ivan Lanceta i Sergi Fuentes (Espluguenc B) Jorge Hervás (entrenador), Julián Muñoz i Marc Raposo (Mariano Poblet), Adri Valdivia, Huertas, Alberto González, Jonathan, Jimmy, Aitor, Macanaz, Alberto González (Vallirana), Néstor Atienza (Guineueta) Víctor, Manu, Mármol, López, Armand, Morales, Garrido, Matallin, Vázquez; Edgar i Paquito (pugen del B); Óscar Rodríguez 'Hueco', Virgilio Tercero
FONTSANTA-FATJÓ David Cuadrado Javi Martínez (Sant Joan Despí)                  Fran Fernández i Angel (Pallejà), Dani Trillo, Miki Tejera (Guineueta)  
GORNAL     Samu Hernández (Gramenet)  
JUNIOR   Sergi Venegas, Sergio Romero i Dani Garcia (Juventud 25), Quim Nadal (Sant Joan Despí), Sergi Aragó (San Cristóbal) Carlos Solivelles (Sant Joan Despí), Hyppolite, Xavi Sallent, Yago Henne (Mirasol)  
PRAT B     Roger Cabezas  
MARIANAO POBLET Toni Cosano, Emilio Lozano (2n entrenador) Luismi Santiago (Catalana), Julián Muñoz i Marc Raposo (Espluguenc), Erik Aleixandri i Raúl Hernández (Sant Ildefons), Alex Segura (Gramenet), Dani Cuevas (Castellar), José Mora (Singuerlin) Raúl Fernández (Sant Joan Despí) , Gabri Sarmiento, Adri David Gallardo, Javier Carmona, Dani Amante, Albert Forcadell, Edu López, Iván Romero, Eitan Ortiz, Salva Torreño, Dani López, Gonzalo Araujo, Rodrigo Araujo; Gulli i Stuart (juvenil)
MOJA Alejandro Carretero i Albert Sol Eric González (Vilafranca), Sergio Atienza (La Granada), Cristian Garcia (Base Espirall), Josep Palau (Anglaterra); Ferran Velilla, Joan Arenas i Alejandro Revilla (Base Olèrdola) Oscar Garcia (Igualada), Sergi Albarran (Suburense), Oscar Cot, Guille Pérez, Manel Ventura, Raúl Grande, Dani Puerto, Abel Yuste (Suburense)  

ÒDENA

    César Peña (Cervera)  
OLÍMPIC CAN FATJÓ        
SAN MAURO Manu López Álex Zamora (Montserrat Igualada) Edu Berrocal (entrenador Igualada), Yannick Viles i Bernat Benito (Igualada)  
SANT CUGAT ESPORT José Alcaraz Javi Ruiz i Roberto Aguado (Guineueta), Pibe (Sant Ildefons), Víctor Castro i Barragán (Lloreda), Geri Coronado i Lluís Bassas (Premià), Pepe (Montcada), Moyano i Albert Rosés (Can Buxeres), Fabián (Tecnofutbol), Marc Pérez (Singuerlin); Victor Caballer, Marc Capel, Javi de Juan i Èric Pascual (juvenil), Nico Porta (Cerdanyola) Albert Solano (Carmelo), Iván Carrera (Carmelo), Víctor Vázquez, Ezquera, Forzinetti, Máxime, Jota, Pipa, Xavi Martín, Dani Alborch (Guineueta), Carlos Vidal, Gerard Artigas, Masaki, Arnau Blanco (Montcada), Aleix, Bonamich, Raúl i Edu Sergi Rueda, Iván Romera, Rojas, Rubén Benítez, Rubén Sánchez
SANT JOAN DESPÍ Andrés Esteban (Can Vidalet), Jordi Estradera

 

Víctor Ceprián, Kevin Garcia, Dani Espada, Gerard Hidalgo, Marc Oliver, Marc Bosqued, Javi Moreno, Vicenç Riera, Roberto Ochoa, Pere Olivé i Ivan Fernández (Can Vidalet), Carlos Solivelles (Junior), Raúl Fernández (Marianao Poblet), Xavi Grau i Dani Torres (Juvenil)

José Luis Sáiz (entrenador), Quim Nadal (Junior), Javi Sánchez (Espluguenc), Gerardo Campos, Juan David Cristancho, David Martínez 'Chicha', José Antonio Aliaga, Javier Martínez (Fontsanta-Fatjó), Daniel Luis (Torrelles), Pau Parés, Víctor Martínez Castellano Xavi Serna, Alejandro Ríos, Fernando Martín, Juan Carlos Aranda, Joan del Cacho, Pau Cardó, Edu Planas, Iván Alvarez, Alan Benedicto, Marc Gallart
TORRELLES José Luis Sáiz Jordi Domínguez (Juventud 25), Jordi Dot (UE La Palma), Marc Bonet (Sant Just D.), Juan David i Dani Luis (Sant Joan Despí), Sergio Luis (Sant Vicenç H.), Adrian Guerrero (La Guàrdia), Eros (Viladecans) Sergi Serés, Xavi Barreda, César del Pozo, Marc Fernández i Carlos Peñas (Can Vidalet), Ricardo Zapata, Biel Ollé, Aaron Garcia Nicolás Cuba, Marc Giménez, David Lorenzo, Víctor Sánchez, Rubén Paredes, Gerard Espinal, Juan Carlos Navarro, Ernest Prats, Óscar González, Josep Domènech, Eric Fernández, Ahmed Errabi, Carlos Fernández, Robert Martínez, Timmy, Marc Moix
UNIF. BELLVITGE José Moreno                                   David Carrique (Horta), Dani Carcelles (Pallejà), Alex Sánchez (Espluguenc), Andrés Díaz (Suburense), Sergio Carrique i Jonatan Crivillés (Sants)  
VALLIRANA Juan Villegas Alberto González (Espluguenc)    



DESTACAT

L'Europa s'emporta el derbi barcelonÝ (1-2) 19-11-2017 09:55 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea