#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2015/2016]
20-05-2015 22:05 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Mercat, Segona Catalana, 2015/2016
Imagen no disponible

[Última actualització 20/9; 09:00h] 

 

 

Segona Catalana Grup 4
CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
BELLAVISTA MILAN   Jordi Argemí (Llinars), Sergio Flores (La Torreta), Ousmane, Sánchez Cívico, Sergio, Novo   Albeto Serrano Ruiz, Jordi Garcia Escalera
CALDES Óscar Castel Cristian Garcia i Jaume Serra (Mollet), Kevin Caballero (Lliçà de Vall), Albert Serrat, Carlos Camilo Miguel Ángel Lozano (retirada), Erick Ayala, Enric Vico, Sergi Canut, Sergi Valiente (Sabadell Nord), Gerard Garcia (Les Franqueses) Víctor Vilarrasa, Alex Tost, Álvaro Puerto, Jordi Tormo (Juvenil), Quim Ruiz, Jorge Vargas, David Ferran, Roger Castellvell, Kiku Parcerisas, Edgar Fernández (juvenil), Aleix Cladellas (juvenil), Bilal Marroun, Mamadou Djakhité, Aaron Parra, Xavi Veraguas, Albert Camí (juvenil), Arnau Fortuny, Marcelo Villegas, Pol Martí
CAN PARELLADA   Escario (Juventud 25) Jordi Plaza (Canyelles)  
CAN RULL RÓMULO         
CARDEDEU     Carlos Guti (entrenador), Juan Pérez Giménez (Mollet)  

CASTELLAR

Juan Antonio Roldán  Isma Oteros 'Buyo' (Rubí), Pedro J. Auñón (San Cristóbal), Miguel Ángel Chica (UD Tibidabo Torre-Romeu) Dani Cuevas (Marianao Poblet) Óscar, Serna, Saba, Damas, Cartié, Raya, Torres, Ortiz, Enric, Moya Léon, Joan Egaña, Silva, Quimet, David López, Maca, Brian, Quesada, Pepo
GIRONELLA AT. Jordi Pont (jugador Olvan) Chiscu Rodríguez (Can Trias) Xavi Posas (entrenador)  
JOANENC Albert Bonvehí   Arnau Sucarrats i Aitor Rodríguez (Tàrrega)  
JUVENTUD 25 Santi Fernández Carlos Esteban, Toni Corral (San Cristóbal), Aldo (Olímpic Can Fatjó), Pau Pulido (Sant Andreu de la Barca) Óscar Casado 'Chipi' (Mollet), Dani Marín (San Lorenzo), Ponsich, Romero (Junior), Kevin Gutiérrez (FC Sant Quirze Vallès), Escario (Can Parellada), Dani García (descartat Terrassa, anirà al Junior), Juanito, Jordi Domínguez (Torrelles) Lerma, Texa, Genís, Javi Calvo, Polilla, Javi, Jordi, Ríos, Dani Camino, Víctor Beas
LES FRANQUESES Manolo Parralo, Jordi Jornet Gerard Garcia (Caldes) Aitor Gorriz, David Verdaguer, Alex Ruedas, Marc Sedano, Albert Calle  
LLIÇÀ DE VALL Joan Casals Marc Palacio (Montmeló) Kevin Caballero (Caldes), David Gallardo (Molletense)  
RIPOLLET  Juan Carlos Torres Rubi, Kañi i Angel Mula (Canyelles), Lombardo (Lloreda), Sergio Cano (Cabrils); faran la pretemporada: More, Eric Carrasco, Marc, Gerard,   Iván, Jairo, Cristian  (Juvenil), Franc (Can Mas), Iván Troyes (Argentina), Josue Fernádez   David Gascón (Llefià), Gonzalo de Melo 'Lalo' (Blanes), Mampel i Mellado (San Juan At. Montcada), Iván Serrano (Mollet), Eric, Chapi (Besòs Barón de Viver), Jordi, Damián Festa, David Olavide (Montcada) Rangel, Toni, Osuna, Edgar, Franco, Guti, Moha, Caballero, Borja, Héctor, David, Chema
SABADELL NORD Quico Díaz Cristian Estepa i Jerian Dorado (Juan XXIII), Xavi Gómez (Barberà), Andrés Montero (Montcada), Sergi Valiente (Caldes), Manel i Alberto (juvenil) Carrión, Carlos, Gomà, Quino , Boko, Joel  Navarro, Adrián , Alegría , Ivan, Luque, Pol , Piñol , Toni, Romero, Kevin, Zurita , Bahamonde , Jon, Eric, Oscar Cornet
SALLENT     Arnau Ruiz (Avià) Xavier Ratera
SAN CRISTÓBAL  Quique Castro, Jaime Castro  Cristian Alarcon (Can Rull Juvenil), Luis Abril (La Romànica), Alex Cabrera (Jàbac Juvenil), Marc Almirall (sense equip), Conejo, Angel i Oscar Gómez (Juvenil), Kiko Ortega (Can Trias), Ivan Armenteros (Rubí Juvenil), Héctor Garcia (At.Camp Clar), Carlos Vidal (Sant Cugat Esport), Clement (Sabadell Juvenil), Marcus Pedro J. Auñón (Castellar), Toni Arjona i Raúl Lázaro (retirada), Toni Corral (Juventud 25), Andreu Dell'sola (Rubi), Sergi Aragó (Junior), Carlos López i Eric Lison (Barberà Andalucia), José Sánchez (Vilassar de Mar), Néstor Segura (Terrassa FC 1906), Pinilla, Juanjo, Joan Muntadas (Terrassa FC 1906), David Ruiz, Xavi Baldajos Dani del Rio, Arnau, Lariño, Dani Fernández, Pablo, Morante, David Vázquez, Xavi Molas
SAN LORENZO Jesús Rueda 'Betis' (Horta) Cristian, Dani Saavedra i Carlos (Sant Quirze), Dani Marín (Juventud 25), Uri, Saúl i Bruno (Sabadellenca), Aitor Morilla i Carlos Herrera (Montcada), Dani Mullor (Jàbac juvenil), Pol (Horta); Marc Sagalés, Youssef Elabiad i Kevin Delgado (juvenils, faran la pretemporada), Carlos Rosa (Can Rull), Montero (Barberà) Omar Qanni David Sánchez, Isma Mora, Gabi Molina, Eric Ferrer, Carlos Sánchez,  Ángel Ejarque
SANT QUIRZE VALLÈS Juan Carlos Rodríguez, Isra Roura (2n entrenador), Manolo Fernández (porters) Dani Pérez (UD Tibidabo); Àlex Aguilera 'Fuliki', Oriol Salsé, Martí Usart i Jordi Pujol (Juvenil A), Werner (Cerdanyola B), Roman Marí (Marina), Kevin Gutiérrez (Juventud 25) Cristian Gómez, Dani Saavedra i Carlos Martín (San Lorenzo), Xavi Muñoz, Nelber Barbosa, Kevin Silvestre, Gerard Lorente (Horta)  
VIC RIUPRIMER REFO A Litus Arjona Marcel González (Vic), Veli Noguera (Viladecans), Santi Vilaseca (Sant Bartomeu), Jordi Puigdollers (Vic Riuprimer B), Joan Pérez (Ribetana) Xente Tàpia, Eric Soler, Ramon Solé, Pau Moral, Alex Herrera  

 

 

Segona Catalana Grup 5

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
AGRAMUNT Txema Giné (Angulària) Miki Ramírez (Mollerussa), Genís Guixé (Atlètic Alpicat), Ferran Rius (Balaguer), Ivan Sementé (Juvenil Agramunt), Abraham (Angulària), Blai Delsams (Palau d'Anglesola) Larbi  Pere Cases, Villa, Yaya, Deyby, Panadero, Cases, Denís, Ramonet, Nil, Peque, Ferran Isla, Ferran Sáiz
ALCOLETGE Isma Camps (Magraners) Lluís Pons (Magraners)   Jesús Rey
ALPICAT AT. Sergi Vela Xavi Padrones (Tàrrega), Joan Vendrell (Mollerussa), Oscar Vila (Tremp) Pere Sánchez (entrenador), Genís Guixé (Agramunt), Ezequiel Quero (L'Hospitalet de l'Infant), Javier Galiano (Torrefarrera), Juanf Carlos (Alcarràs), Fran Bessone (Organyà) Gerard Garriga, Xavier Gomà, Adrià Pons, Toje, Adrià Pampliega, Albert Martí
ARTESA DE SEGRE Ramon Castellarnau Edu Cortada (Tàrrega) Joan Sala (At.Castellserà)  
BALÀFIA Jordi López 'Mena'   Sergi Fumenal (Torrefarrera)  
BELLPUIG Pol Sellés      
BORGES BLANQUES Miki Garcia Sergi Reig (Fraga), Jail Akhzzan (juvenil), Edgar Rodero, David Montoy (FC Alcarràs), Sergi Talavera 'Tala' (Mollerussa), Roger Monseny, Ayoub Chamak (Atlètic Segre Juv.), José Figueras 'Figo' (EFAC), Pau Claret (cedit Lleida Esportiu Juv- B) Edu(Guasch (L'Albi), Jordi Duran (retirat per lesió)               Joel Guitart, Alex de la Vega, Javi Florensa, Manuel Heredia, Biel Marquès, Ferran Crespo, Eric Tió, Eduardo, Dani Viñuales, Adrià Xammar, Arnau Setó, Nano Rubín, Roger Pelegrí, Cazorla, Gerard Bernaus Zamora
CERVERA Rubén Fernández Joel Gassó, Ivan Zurita i Edu Farran (CEF Tàrrega), César Peña (Òdena), Boubacar Cissé (Nàstic Manresa) Sergi Lluís (Tàrrega),  Sergi Fernández Angel Graells
EFAC ALMACELLES David Giménez Adrià Monfort (Tamarite), Jordi Chiné i Gerard Roca (Ascó), Albert Juclà i Marc Grau (Tàrrega), Héctor Badia (Altorricón), Víctor Roca (Torrefarrera) Alberto Gallego (entrenador), José Figueras 'Figo' (FC Borges), Félix Redondo, David Ballesteros, Daniel Hernández, Xavi Gràcia, Jordi Visa Óscar Imaz, Albert Simó 'Chipi', Carles Barco, Edu Raya, Edu Cons, Joel Chiné, Jorge Berbegal, Marc Viladegut, Josuè Romero
GUISSONA Mikel Garcia (EF Tàrrega) Daniel Vargas (Tàrrega)   Sergi Solé, Maikel
L'ALBI Raúl Fernández Joan Perera, Gerard Tió (Lleida Esportiu DH Juvenil), Marc Fernández (Mollerussa), Edu Guasch (Borges Blanques), Joan Soriano 'Sori' (Nàstic Juvenil), Joan Pijuan (Tàrrega)        Arnau Cucurull (Kuku), Óscar Gil, Sergi Calavera, Francesc Salat, Eloi M., Nasser Yasser, Josep Foguet, Francesc Salat, Karim, Carlos Cunillera, Ion Alexandru Pop, Raül Camí, Manel Vall, Jonatan Muñoz, 
LINYOLA        
MAGRANERS Abel Rodríguez Fernando Barrau, Joel Calvillo, Jony Lorca, Sergi Pach Isma Camps (Alcoletge), Dani Misut (Flix), Lluís Pons (Alcoletge), Juanan Esteban  
MOLLERUSSA Edu March Joel Mur, Jordi Bello i Juande (Tàrrega), Dani Rodríguez (Balaguer) Adrià Gabernet, Miki Ramírez (Agramunt), Marc Fernández (L'Albi),Ayats (Fraga), Joan Vendrell (At.Alpicat), Sergi Talavera 'Tala' (Borges Blanques)  
ORGANYÀ Fran Bessone (At.Alpicat) Santi Molins (FC Andorra), Ermengol Colell, Joan Bentanachs, Marc Ticó i Arnau Sabarich (La Seu) 

Albert López, Arnau de Toro, Cristian Torralbo, Miquel López (entrenador)

Marc Busquets, Jordi Ribó, Marcos Alonso, Paulo Da Costa, Òscar Casals, Xavi Sala, Xavi Simon 'Fortó', Xavi Casanova, Adrià Paz 'Xixo', Pau Tripiana, José Luis Martínez, Albert Rogé, Aleix Gutiérrez, Toni Sort, Robert Vilà, Oriol Espuga, Josep Cortés 'Xuxe', Bernat Fité
SOLSONA Candi Viladrich, Gerard Ribera (entren. porters)     Jordi Vilà, Gerard Barcons, Nordin, Jordi Sánchez, Jordi Rodri, Robert Tripiana, Joan Solé, Arnau Murcia, Climent Ratera, Jordi Puig, Alex Alarcón, Jordi Freixes, Pep Sala, Albert Parcerisa, David Alconchel, Marc Lorca, Marcel Carrió, Eduard Díez
TÀRREGA José Luis Ruiz, Marc Carballo (ajudant tècnic) Adrià Fernández i Marc Enríquez (Juvenil Tàrrega), Isma Gassana (Sint Niklas Gerda), Babakar Cisse (Marganell), Gerard Lluís (Juvenil), Balasch (Tornabous), Ximénez i Edu Robinat (EF Tàrrega), Sergi Lluís (Cervera), Dani Barea (Tremp), David Gallardo (Angulària), Albert Agramunt (Santa Coloma de Queralt), Iván Marín (Benabarre), Toni Castaño (Súria), Oumar Kande Mballo (Josep Maria Gené), Seydi Ousmade (Turó Peira), Arnau Sucarrats i Aitor Rodríguez (Joanenc) Jordi Esteve (Avià), David Vendrell (FS Linyola), Nacho, Dennis, Dídac Florensa (EF Tàrrega), Marc Carballo (retirat, serà 2n.  entrenador Tàrrega), Albert Juclà i Marc Grau (EFAC), Xavi Padrones (At.Alpicat), Joel Mur, Jordi Bello i Juande (Mollerussa), Albert Bañuelos i Rubén Egea (Tamarite), Daniel Vargas (Guissona), Gerard Domingo (At. Monzón), Edu Cortada (Artesa de Segre), Nuno Carvalho i David Pacheco (Igualada), Joan Pijuan (L'Albi), Marc Robinat (retirat), Miki Gómez, Rafa Delgado, Joan Roldán, Abdenabi  
TORREFARRERA Pascasio  Javier Galiano (At.Alpicat), Rubén Brezmes (At.Monzón), Joan Gutiérrez (Sudanell), Nil Fornós, Sergi Fumenal (Balàfia), Òscar Villanueva, Manel Contreras Víctor Roca (EFAC Almacelles) Joan Carulla, Álvaro Rubio, Rubén Hornós, Josep Regany, Kiko Cerdà, Jaume Burgués, José Maria Peña, Vicenç Bestard, Adrià Garcia, Carlos Lozano

 

 

 

 

Segona Catalana Grup 6

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
ALCANAR Alejandro (Rapitenca Juvenil)  Nassir (Rapitenca), Carlos Bullon i Iker Díaz (Deltebre), Joan Camí (Sant Jordi) Romero (Lusitans d'Andorra), Genís Valls i Adrià (Remolins-Bítem), Figo (Tortosa), Trinquet i Jan (Ulldecona), Chimeno, Iván, Raúl   
AMPOLLA Baltasar Capera  Albert Casanova (Jesús i Maria), Guillem (Remolins-Bítem) Maikel Fernández (Roquetenc), Cristian Regolf (Jesús Catalònia), Manel Sol i Sergi Ventura (Remolins-Bítem), Ferrando (Amposta), Sergio Ruiz (Camarles)  
CAMARLES Bartolomé Meca Raul Teixidó (Jesús i Maria), Sergi Cid (Remolins-Bítem), Ruibal (La Cava), Albert Queral i Enric (Deltebre), Paradas (Torreforta), Pitarch (At. Roda de Barà), Sergio Ruiz (Ampolla) Marc Prades (Roquetenc), Édgar (Remolins-Bítem), Adri Alonso (Vilanova), Juanjo Centelles (Tortosa), Carlos (L'Hospitalet de l'Infant, a prova), Brigi Garcia (L'Hospitalet de l'Infant),   
CAMBRILS        
CANONJA   Imanol i Amador (El Catllar), Raúl Garcia Salamanca (Torredembarra), Alex Ionita (Valls), Marcos Young (Reus), Fran Reche i Aaron Lambea (At.Camp Clar), Mateo (Sant Pere i Sant Pau juvenil) Chiki  
GANDESA Rafel Navarro Enric Ubalde (Remolins-Bítem), Abel Tarragó (Flix), Miqui (Juvenil), Cristian Vallès (Batea) Dani Benaiges (Jesús Catalònia), Roger, Francesc Barceló (L'Hospitalet de l'Infant), Soriano (Olímpic Móra d'Ebre), Cabré (FalsetEsportiu), Alex Almestoy (Batea)  
GODALL Josep Lluís Bartolí (Perelló)      
JESÚS CATALÒNIA Enric Aleixandri Dani Benaiges (Gandesa), Cristian Regolf (Ampolla), Cristian Cid (filial) Aleix i Eugeni (retirada), Joan Casanova, Sisco Baila, Jordi Tomàs, David Ibáñez  
LA CAVA Guillermo Camarero Josep Vilanova (Tortosa), Marc Masdeu i Guille Casanova (juvenil), Joab (lliga andorrana)  Ferran Galvé, Jordi Rullo i Llatzer (Jesús i Maria B), Ruibal (Camarles), Narcís Franch (Perelló)  
LA RIERA        
L'HOSPITALET DE L'INFANT Julio Lasaosa Sergio Mañas i Víctor Reales (Amposta), Jose Roldán (Ampolla), Rubén Aznar (Vila-seca Juvenil), Carlos (Camarles, a prova), Francesc Barceló (L'Hospitalet de l'Infant), Brigi Garcia (Camarles), Nico Díaz (Jesús i Maria), Ezequiel Quero (At. Alpicat), Toni Escobedo (Sant Pere i Sant Pau), Jardí Guillem (Reddis), Ramon Grau (At. Móra la Nova)    
RACING CLUB BONAVISTA Javier Chacón Adrián Ruiz, Cristian Fuentes (Vila-seca)   Felipe Villaverde, Marc Perroni, Alfonso López, Pablo Haro, Dani Amador, Carlos Iván, Julián Castaño, Rubén Gas, Dani Trujillo, Javier Ortiz 'Chalupa', Guillermo Díez, Edu Sala, Adrián Perroni, Nico Naranjo
REMOLINS-BÍTEM Nacho Pérez, Oscar Rumense i Dalmir Casanova Genís Valls i Adrià (Alcanar), Pau Valmaña (Tortosa), Albert Monforte (Aldeana), Manel Sol i Sergi Ventura (Ampolla), Edgar (Camarles), Dani Bel (Amposta), Carlos Escrichs (Valls). Faran pretemporada: Miquel Piñol, Jonathan (Remolins-Bítem B), Oriol Martorell, Peter Obina Asawalam Sergi Navarro, Óscar Benet (Amposta), Angel Sánchez (Rapitenca), Enric Ubalde (Gandesa), José Ramon, Guillem (Ampolla), Xavi Bautista (Roquetenc), Sergi Cid (Camarles), Manel Vizcarro (Ulldecona) Aaron Navarro, Claudi Ianau, Sergi Bel, Josep Llaó, Víctor Bartolomé, Edgar Bartolomé, Emili Descàrrega, Jota, Alex Guarch
RODA DE BARÀ     Dani Sereno (entrenador Tortosa), Iker Latre (Horta), Yassin (At.Roda de Barà), Pitarch (Camarles)  
TORREFORTA     Toni Cornejo (Jesús i Maria), Paradas (Camarles)  
TORTOSA Dani Sereno (entrenador At. Roda de Barà) Chillón 'Mochi' (Vila-seca), Gerard Marsal (Santboià), Moha (Amposta), Figo (Alcanar), Juanjo Centelles (Camarles), Abdoulaye (Mali), Yassin (At. Roda de Barà), Arnau Pedreny (Deltebre) Alfonso Povill (Roquetenc), Pau Valmaña (Remolins-Bítem), David Vilanova (Rapitenca), Josep Vilanova (La Cava)  
ULLDECONA   Manel Vizcarro (Remolins-Bítem), Trinquet i Jan (Alcanar), Isaac (La Sènia) Oriol Vidal, Oriol Lázaro, Dani Bangau, Damià Bordes  
VALLS     Alex Ionita (Canonja), Genís (Rapitenca), Carlos Escrichs (Remolins-Bítem)  

 




DESTACAT

3a vict˛ria consecutiva per el Cerdanyola FC 25-09-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2017/2018] 20-06-2017 00:44 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea