#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #2bg3 [2015-2016]
05-07-2015 18:54 per Albert Hernßndez Etiquetes: Mercat 2a B
Imagen no disponible

ACTUALITZAT el 07-08-2015 a les 19:00
 

 

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
   ALCOIÀ Andrés Palop

Fran Miranda (Jaén), Mustafá (San Roque de Lepe), Abraham (Badalona), Yacine Qasmi (Compostela), Marc Martínez (Somozas), Borja Sánchez (Kerkyra FC), Álex Alonso (Rayo Vallecano B), Óscar Sánchez (Novelda), Álex Rubio (Omonia Nicosia)

Kike Lopez, Gabarre, Francis Ferrón, Israel Jerez, Pituli (Socuéllamos), Diego García (Olímpic), Nico Cháfer Jesús Alfaro, Pablo Carbonell, Mario Fuentes, Óscar López, Javi Rubio, Julio de Dios, Carles Salvador, José Antonio, Jero, Devesa, Allan, Navarro, Mongil
 AT. BALEARS Gustavo Lionel Siviero Riad i Rodrigo (Juvenil), Benedikt Pliquett (Sturm Graz), Michael Wiemann (Wehen Wiesbaden), David Prieto (Múrcia), Carles Marc (Piast Gliwice), Javi Casares (Hércules), Juanjo Nieto (Valladolid B)  Biel Coll i Marc Juárez Collerense), Torres, Bernat Alomar (Llosetense), Nando Ramón (Olímpic) Biel Guasp, Esteban, Jaime, Francesc Fullana, Sabater, Joan Vich, Malik Deniz Fathi, Jaime, Thilo Gerd Leugers, Enrique López, Tim
  BADALONA Manolo González Rubén Canelada (Olot), David Jiménez (Sabadell B), Xavi Civil (Gavà), Sergi Maestre (Cornellà), Marc Vito (Damm juvenil), Javi Rodríguez (Oxford City), Sergio Olmeda (Constància), Morales (Sant Andreu), Carroza (Sant Andreu), Eugeni Valderrama (Lleida Esportiu), Jacob Akrong (Almeria B), Perona (Alcoià), Morgado (L'Hospitalet) Raúl Torres (L'Hospitalet), Óscar Sierra (L'Hospitalet), Juanjo Prior (Olot), Joel Huertas (Barcelona B), Abraham J. Noé (Alcoià), Fran Bea (Europa), Esteve (Córdova B), Carracedo (Mallorca B), Marcos Pérez (Cornellà) Toni Lao, Marcos, Lázaro, Fran Grima, Pablo Amantini, Roger Matamala, Manu Balda, Joan Grasa
 BARCELONA B Gabri Garcia (interí) Rodri, Amir, Enguene, Juan Antonio, Aitor i Padilla (juvenil)    
CORNELLÀ Jordi Roger David Bartumeus "Bartu" (Juvenil), Ñoño (Reus Deportiu), Fran Piera (La Roda), Casamayor (La Hoya Lorca), Javi Martínez (juvenil), Marcos Pérez (Badalona), Lulu (Badalona)  Arnau Tobella, Àlex Gallar (Hércules), Sergio Maestre (Badalona), Israel Delgado, Boniquet, Iñigo, Segovia, Mario Ramón, Toni Doblas Pep Caballé, Borja López, Sergio Gómez, Enric Gallego, Xavi Pelegrí, Joel Marín, Óscar Muñoz, Dani Martí, Pere Martínez, David Garcia, Xemi
    ELDENSE José Emilio Riquelme Galiana Marcano, Juanfran, Carlitos i Banegas (Novelda), Poveda, Cristian i Planellas (Crevillente), Ortega (Ontinyent), Sellés (Hércules), Javi Serra (Acero), Urzaiz (Oriola), Santillo (Rapperswill-Jona 1928), Quim Araujo (Compostela), Juan Fresno (Tropezón), Belforti (Cultural Áreas), Juanje Torrejón (San Roque), Gotor (Mitra Kukar) Alberto Maciá (Novelda), Juanjo Chavalés (Getafe B) Cañadas. Doménech, Vivanco
  ESPANYOL B Lluís Planagumà Franco Russo (Tamarite), Álex Serrano (Sporting B), Robert Simón (Olot), Adri Dalmau (Racing Ferrol), Miquel Ripoll (Atlètic Balears), Antonio Cristian (Vila-real C), Rufo (Màlaga) Duarte (1r equip), Rober (1r equip), Koke (At. Llevant), Raíllo (1r equip), Ángel Martínez (Reus), Adrià Carmona, Luque, Jordan (1r equip), Pirulo (Sabadell), Caballé (1r equip), Mamadou, Aday, Marc Fernández (Sabadell), Wilmar, Ramon Marimón, Jairo i Pol Llonch (Girona) Andrés Prieto, Galas, Marc Navarro, Borja Martínez, Marc Roca
HÉRCULES Manolo Herrero Àlex Gallar (Cornellà), Yeray (Guijuelo), Connor (Mallorca B), Gato (Sabadell), Nieto (Lleida Esportiu), Espinosa (Cadis), Mariano Sanz (Racing) Sellés (Eldense), Granell (Huracan), Martins, Fran González, Casares (Atlètic Balears), Chechu Flores, Quero, Adri Cuevas, Fernando Rodríguez, Sugi, Acevedo, Carlos Lázaro Chema, Iván Buigues, Paco Peña, Rafita, Indiano, David González, Baldo Santana, Miñiano, Portillo, Atienza
   HURACAN VALÈNCIA Toni Seligrat Deivid (Torre Levante), Carlos Barreda (Lleida Esportiu), Víctor Marco (Lugo), Moscardó (Coruxo), Adrià Granell (Hércules), Javi Soria (Racing), Álvaro Garcia (Leganés), Jandro Castro (Girona), David Cubillas (Vila-real B), Espín (Múrcia) Feli (Nàstic), Rubio (UCAM Murcia), Tomàs Ruso (Múrcia), Barrio (Guijuelo), Cifo (Olímpic), Luismi (Olímpic), Javi Navarro (Olímpic) Paco Fernández, Vicent Company, Amarilla, Peris, José Miguel Ruiz del Amo, Pablo Vidal, Jorge Juliá, Luis San Julián, Gomis, Barcina, Tariq, Aridai
LLEIDA Imanol Idiakez Iván Crespo (Múrcia), Toño Vázquez (Toledo), Carlos Doncel (Damm), Julen Colinas (Toledo), Genís Morera (juv. València), Álex Pacheco (Martinenc), Diego Suárez (Saragossa B), Urko Arroyo (Jaén), Óscar Rubio (Cadis), Manu Onwu (Dinamo Tbilisi), Óscar Vega (Conquense) Carlos Barreda (Huracan), Pau Torres (Alavés), Miramón, Jorge Mediavilla, Dani Fragoso, Osado (Sabadell), Nieto(Hércules), 
Baquero, Chamorro (Hamilton Accies)
Álex Cobo, Pau Bosch, Rami, Ekhi, Albistegi, Diego, Raúl Fuster, Molo
   AT. LLEVANT Miguel Ángel Villafaina Artabe (Sestao River), Yosu (Lealtad), Cote (Tropezón), Valiente (Olímpic), Jilmar (Sant Andreu), Jair (Villanovense), Víctor Alonso (Sant Andreu), Diego Bardanca (Eldense), Koke Ruiz (Espanyol B) Reverter (Olot) Javi Ribelles, Álvaro Traver, Zagalà, Fran Núñez, Juan Delgado, Nanclares,Keita Jr, David Karg, Luca Ferrone
 L´HOSPITALET Martí Cifuentes David López (Olot), Raúl Torres (Badalona), Iván Guzmán (Sant Andreu), Guillem Castell (Rubí), Oscar Sierra (Badalona), Aitor Ruibal (Juvenil), David Medina (Sestao River),Guillem Savall (Cacereño), Xavi Puerto (Sant Andreu), Marc Vales (Saragossa B),Ton Alcover (Sant Andreu), Víctor Ibañez (Saragossa B), Javi Pérez (València), Miki Muñoz (Reial Madrid C)

David Haro (Reus), Álex Barrera, Canario, Bueno, Javi Martínez (Europa), Nano, Vivi, Joel (Saragossa B), Rubén Alcaraz (Girona), Agustín (Sabadell), Craviotto (Sabadell), Morgado (Badalona), Peque, Valentín (Sabadell), Miguel Ángel Luque, Oliver (Santfeliuenc), Nacho Ruiz (Granollers), José Rodríguez (Socuéllamos)

 

Rubén Carreras, Aleix, José Rodríguez, Lucas del Campo, Eric Via, Coch, Boris
LLOSETENSE Nico López Bernat Alomar (Atlétic Balears),Nico Baleani (Mallorca B)   Xesc Villa, Bibi, Héctor Escrich, Aitor Pons
OLÍMPIC XÀTIVA Guillermo Fernández Diego García (Alcoià), Álvaro Escobar (Muro), Alexis Villar i Berna (Avilés), Polaco (Balona), Pino (Castellón), CIfo (Huracan), Luismi (Huracan), Nando Ramón (Atlètic Balears), Lucas (Utiel), Lander (Llevant juv.), Javi Navarro (Huracan) Pino (Borriol), Luís Acosta i Toni Vela (Pobla Mafumet) Rifaterra, Vaquero, Dani Gómez, Mendoza, Pepín, Samu, Diego Jiménez
        OLOT Rodri Juanjo Prior (Badalona), Lluc Banús i Gerard Roura "Xerry" (juvenil), Sergio Ortiz (La Hoya), Gato (Cartagena), August Conesa (Castelldefels), Albert Blázquez (Vila-real B), Èric Reverter (At. Llevant), Vallho (Llagostera), Serramitja (Girona), Luismi Quezada (Reial Madrid juv.) David López (L'Hospitalet), Argi, Germán Sánchez, Robert Simón (Espanyol B), Calavera (Nàstic), Óscar Sielva, Canelada, Trujillo, Canal, Gianni (cedit Europa), Carlos Martínez (Vila-real B), Coro (FC Imabari (Japó))

Rojas, Abel Solé, Uri Santos, Héctor Simon, Eric Vilanova, Wilfred, Cesc Clotet, Musa, Gianni Cassaro, N'Diaye

      POBLA       MAFUMET Martín Posse Pau Valentín (Figueres), Víctor Garcia i Nauzet Garcia (Tenerife), Raúl González (Mallorca B), Luís Acosta i Toni Vela (Olímpic), Nacho Pérez (Rayo Vallecano B), 'Pipo' Rodríguez (Las Palmas At.), Cédric Mandjeck (Viera FC), Cristian Herrera (Vila-real C), Carlos Esteve (Saragossa B) Gestí (Vilafranca), Abel Rita (Europa) Alberto Varo, Marcelo, Denis Coch, Marc Vadillo, Roger Bonet, Joaqui, Albert Miravent, Alfons Serra, Gabi López, Gil Muntadas, Jesús López, Kike Tortosa, Emaná, Álvaro Fernández
REUS Natxo González Fernando Rodríguez (Hércules), David Haro (L'Hospitalet), Alberto Benito (Sporting B), Ángel Martínez (Espanyol B), Aitor Embela (Màlaga juv.) Xisco Hernández (Nàstic), Rubén Pérez Edgar Badia, Dinis, Moyano, Álex Colorado, Masqué, Vitor,Óscar Rico, Jaume Delgado, Olmo, Marín, Cassamà, Edgar Hernández, Fran Carbia, Guedes, Ricardo
SABADELL Miguel Àlvarez Craviotto (L'Hospitalet), Agustín (L'Hospitalet), Sergi Pastells (Europa), David Batanero (Terrassa), Àlex Cortell (Olímpic Xàtiva),Osado (Lleida Esportiu), Valentín (L'Hospitalet), Marc de Val (Córdova B), Pirulo i Marc Fernández (Espanyol B), Alcañiz (Compostela), Lucas Viale (Sant Andreu), Forniés (Lleida Esportiu) David Jiménez (Badalona), Gato (Hércules) Ciércoles, Ernest Forgas, Yeray, Pol Roigé, Agus Medina, Sergi Tienda
VALÈNCIA-MESTALLA Curro Torres Ángel Ovejero (At. Llevant) Alberto (Tenerife), Álex López (Nàstic),Nando (Córdova)  
  VILA-REAL B Paco López Ivi (Atlético de Madrid B), Carlos Martínez (Olot), Dan Ojog i Alfonso Pedraza (Juvenil), Ander Cantero (Madrid C) Albert Blázquez (Olot), Cubillas, Naranjo, Sergio Marcos (Lugo), David Cubillas (Huracan) Bañuz, Javi Ramírez, Anton, Leo Suárez, Nahuel, Fran Sol, Franco Acosta, Aitor



DESTACAT

L'Europa s'emporta el derbi barcelonÝ (1-2) 19-11-2017 09:55 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea