#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 18
22-01-2016 23:11 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J18
Imagen no disponible
 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | ROQUETENC 3-ALDEANA 3
Dissabte 17h | CAMPREDÓ 4-SANTA BÀRBARA 4
Dissabte 19h | FLIX 4-HORTA SANT JOAN 1
Diumenge 15:45h | PERELLÓ 6-ASCÓ B 2
Diumenge 15:45h | FC VILALBA 3-GINESTAR 1
Diumenge 16h | CORBERA D'EBRE 2-LA SÈNIA 1
Diumenge 16h | DELTEBRE 0-AT.MÓRA LA NOVA 2
Diumenge 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 1-BATEA 5
Diumenge 18:45h | JESÚS I MARIA B 2-L'AMETLLA DE MAR 6
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 16h | AT.MONT-ROIG 2-ESPAÑA CANONJA 3
Dissabte 16h | UNIÓ ASTORGA 1-SALOU 13
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 4-LA PASTORETA 1
Dissabte 18:15h | MAS PELLICER 1-LA SELVA DEL CAMP 0
Diumenge 16:30h | FALSET ESPORTIU 4-SANT PERE I SANT PAU 4
Diumenge 16:30h | SPO GRANADA DE REUS 1-VILASECA B 1
Diumenge 16:30h | ALCOVER 3-VILAFORTUNY 2
Diumenge 17h | ICOMAR 0-CAMBRILS UNITED 4
Diumenge 17h | LA FLORESTA 1-ATLÈTIC CAMP CLAR 1
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | POBLA MAFUMET B 2-MONTBLANC 1
Dissabte 17h | TANCAT 2-BANYERES 4
Dissabte 17h | SEGUR 8-PLA DE SANTA MARIA 1
Dissabte 17:30h | SANT PERE I SANT PAU B 5-SANTA COLOMA QUERALT 1
Dissabte 18h | RIUDOMS 2-VENDRELL 4
Dissabte 19:30h | MORELL B 1-CONSTANTI 0
Diumenge 12h | ESCOLA VALLS 1-CUNIT 1
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA 2-LLORENÇ 4
Diumenge 17h | ALTAFULLA 1-ATLÈTIC VALLS 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 18)
 
Dissabte 17h | LIVERPOOL 4-CANYELLES B 2
Dissabte 18h | ARGENTONA 2-LLAVANERES 3
Dissabte 18:15h | CABRILS 3-DISTRICTE 030 3
Diumenge 11:45h | FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 1-VILASSAR DE DALT 1
Diumenge 12h | SINGUERLÍN 0-PINEDA DE MAR 1
Diumenge 12h | PREMIÀ DE DALT 2-ARENYS DE MAR 1
Diumenge 12h | ALELLA 2-TURÓ PEIRA 4
Diumenge 12h | LA FLORIDA 1-PLA D'EN BOET 2
Diumenge 16:15h | L'EMPENTA 1-UE CABRERA 2

 


 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | TONA B 1-OAR VIC 3
Dissabte 16h | VIC B 0-SANT FELIU DE CODINES 4
Dissabte 16h | FOLGUEROLES 0-SANT VICENÇ TORELLÓ 2
Dissabte 16h | AVINYÓ 0-TARADELL 4
Dissabte 16:30h | MOIÀ 1-VOLTREGÀ 1
Dissabte 17h | LLERONA 1-OLÍMPIC LA GARRIGA 1
Diumenge 16h | SEVA 3-AT.BALENYÀ 1
Diumenge 16h | PRADENC 1-GURB 2
Diumenge 16:30h | RODA DE TER 2-TORELLÓ 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | MIRASOL 2-JUNIOR B 1
Dissabte 19:15h |  ATLÈTIC SANT JUST 8-CASTELLAR B 2
Diumenge 11:30h | SABADELLENCA 1-PD PAJARIL 3
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL 3-BADIA DEL VALLÈS 0
Diumenge 11:30h | LA PLANADA 3-EF BASE RIPOLLET 0
Diumenge 12h | CASTELLBISBAL 1-CAN DEU AT. 2
Diumenge 12h | JUAN XXIII 3-MARINA 3
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 2-LA ROMÀNICA 0
Diumenge 12h | MONTCADA B 2-BARBERÀ ANDALUCIA 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 16h | CAN TRIAS 3-SÚRIA 1
Dissabte 16h | ARTÉS 1-BERGA 2
Dissabte 17h | AT.GIRONELLA B 0-PUEBLO NUEVO 2002 2
Dissabte 17h | FRUITOSENC 2-SANT PERE NORD 0
Diumenge 16h | MATADEPERA 3-OLVAN 0
Diumenge 16h | PUIGREIG 2-GIMNÀSTIC MANRESA 2
Diumenge 16:30h | SANTPEDOR 1-CARDONA 0
Diumenge 16:30h | NAVÀS 5-MARGANELL 3
Diumenge 17h | VILADECAVALLS 2-PIRINAICA 0
 
 

 


 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 18)
 
Dissabte 17h | PALLEJÀ 0-SANT ANDREU DE LA BARCA  2
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA 1-VILADECANS B 1
Diumenge 12h | CERVELLÓ 3-PEÑA MÁLAGA 3
Diumenge 12h | SANT ESTEVE SESROVIRES 2-VINYETS MOLÍ-VELL 1
Diumenge 12h | ABRERA 3-PAPIOL 2
Diumenge 12h | P.RECREATIVA 0-CIUDAD COOPERATIVA 2
Diumenge 12:15h | LA GUÀRDIA 1-MOLINS DE REI 3
Diumenge 12:45h | CORBERA 3-OLESA DE MONTSERRAT 1
Diumenge 16:30h | MARTORELL 2-CASTELLDEFELS B 1
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | PARETS 3-CANOVELLES 3
Dissabte 16:30h | ATLÈTIC VALLÈS 2-PB SANT CELONI 0
Dissabte 16:30h | LA TORRETA 8-LLIÇÀ D'AMUNT 0
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS 0-PARC 0
Diumenge 12h | CP SARRIÀ 3-SANTA EULÀLIA RONÇANA 0
Diumenge 12h | BARBERÀ ANDALUCIA B 4-LLINARS 2
Diumenge 12:15h | PALAU SOLITÀ 1-UNIFICACIÓ SANTA PERPÈTUA 1
Diumenge 12:15h | MARTORELLES 1-VILAMAJOR 3
Diumenge 16:30h | PALAUTORDERA 2-MONTMELÓ 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 18)
 
Dissabte 17h | CB TERLENKA 1-VINYETS MOLI-VELL B 1
Dissabte 18h | UDAF 2-ESPLUGUENC B 1
Dissabte 18h | ATLÈTIC PRAT 2-CAN BUXERES 1
Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 2-PUBILLA CASAS 1
Diumenge 12h | CATALÒNIA UB 3-LEVANTE LAS PLANAS 1
Diumenge 12h | CIUTAT MERIDIANA 0-AT.HOSPITALENSE 1
Diumenge 12:30h | ALMEDA 11-DON BOSCO 1
Diumenge 18h | MBD LIONS 3-SANT JUST DESVERN 1
Diumenge 18:15h | C.AT.IBÈRIA 4-SANTA EULÀLIA 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 18:15h | GUINEUETA B 0-APA POBLE SEC 2
Dissabte 18:45h | SANT IGNASI 3-BARCELONETA 1
Dissabte 19h | SANT GENÍS PENITENTS 2-ARRABAL CALAF GRAMENET 1
Dissabte 19h | MATADEPERA B 0-CATALANA 4
Diumenge 11:30h | RACING SARRIÀ 2-SANTS B 1
Diumenge 12h | VETERANS CATALUNYA 2-PASTRANA 3
Diumenge 12h | VALLDOREIX 2-CÈLTIC 3
Diumenge 12h | CHACARITA 4-TRINIDAD 2
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 2-AT.PIFERRER 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 17:30h | SITGES 2-MARTORELL B 1
Dissabte 18:15h | MONTSERRAT IGUALADA 5-SANT CUGAT SESGARRIGUES 0
Dissabte 19:30h | LES ROQUETES-CUBELLES (suspès)
Diumenge 12h | MARTINENCA 2-CASTELLVÍ DE LA MARCA 2
Diumenge 12h | LA GRANADA 0-RIUDEBITLLES 1
Diumenge 12h | PIERA 2-OLIVELLA 0
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA 4-ANOIA 0
Diumenge 12:15h | LA MÚNIA 4-CARME 2
Diumenge 17h | FÀTIMA 1-CALAF 3
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 18)
 
 
Diumenge 12h | JUNEDA 1-PUIGVERTENC 3
Diumenge 15:45h | AITONA 1-PALAU D'ANGLESOLA 1
Diumenge 16h | ALBESA 3-AEM 5
Diumenge 16h | PARDINYES 1-SUDANELL 3
Diumenge 16h | ROSSELLÓ 0-ALFARRÀS 2
Diumenge 16h | VILANOVA DE LA BARCA 3-SOSES 2
Diumenge 16:30h | GIMENELLS 1-ATH.ALMACELLES 2
Diumenge 16:45h | ALGUAIRE 2-TÉRMENS 0
 
 
DESCANSA | ALCARRÀS B
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 16h | SOLSONA B 0-EF TÀRREGA 2
Dissabte 16h | ALCARRÀS 4-IVARS D'URGELL 2
Dissabte 18:15h | GUISSONA B 2-VALLFOGONA DE BALAGUER 3
Diumenge 12h | BELLCAIRENC 4-TORÀ 4
Diumenge 15:45h | ARBECA 2-RIALP 1
Diumenge 16h | AT.CASTELLSERÀ 2-TREMP 1
Diumenge 16h | ANGULÀRIA 1-PONTS 0
Diumenge 16h | POBLA DE SEGUR 3-OLIANA 2
Diumenge 16h | VERDÚ-VALL DEL CORB 4-CERVERA B 0
 
7/2/16 16:30h | EF TÀRREGA-TREMP (J15)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 15:30h | CISTELLA 3-AGULLANA 3
Dissabte 15:30h | CABANES 1-MONT-RAS 1
Dissabte 15:45h | MONELLS 1-GARRIGUELLA 1
Dissabte 16h | VILABERTRAN 0-MARCA DE L'HAM 3
Dissabte 16:30h | PALAFRUGELL 1-AE ROSES 0
Diumenge 16h | LLANÇÀ 0-ESPLAIS 1
Diumenge 16h | BEGUR 3-BORRASSÀ 0
Diumenge 16h | BÀSCARA 6-SANT PERE PESCADOR 1
Diumenge 16h | FORTIÀ 1-VILADAMAT 1
 
 
 
6/2/16 19:30h | BORRASSÀ-LLANÇÀ (J16)
27/1/16 21:30h | CISTELLA 1-BORRASSÀ 4 (J17)
28/1/18 20:30h | ESPLAIS-VILABERTRAN (J17)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 15:30h | BLANES ATLÈTIC 1-CASSÀ B 3
Dissabte 16h | ARO 2-VILARTAGUES 2
Dissabte 16h | CALONGE 0-SANT HILARI-FONT VELLA 2
Dissabte 17:45h | SILENC ATH. 2-CA LA GUIDÓ 1
Dissabte 18:15h | UNIÓ GIRONA ACE 2-ALBONS 2
Diumenge 16h | UE TOSSA 5-FARNERS B 2
Diumenge 16:30h | ANGLÈS 6-MALGRAT 1
Diumenge 16:30h | TORROELLA 2-SANT ANTONI 1
 
 
16/2/6 | VIDRERENCA-PB LLORET DE MAR (J18)

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 4-AMER 3
Dissabte 16h | SANTJOANENC 0-CAMPDEVÀNOL 4
Dissabte 16:30h | SANT JAUME DE LLIERCA 2-LES PRESES 1
Dissabte 16:30h | CELRÀ 2-SANT ESTEVE D'EN BAS 1
Dissabte 17:45h | QUART 2-SANTA PAU 0
Dissabte 18h | FC SARRIÀ DE TER 2-RIPOLL 3
Diumenge 11:30h | UE CALDES 3-FORNELLS 2
Diumenge 16h | HOSTOLES 1-PORQUERES 3
Diumenge 16h | ARBÚCIES 0-EF GIRONÈS-SÀBAT 1



DESTACAT

[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea