#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #1CAT [2016/17]
15-06-2016 13:06 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Mercat, Primera Catalana, #1CAT, 2016-17
Imagen no disponible

 

[Última actualització: 18/8; 16:30h

 

Primera Catalana Grup 1

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
ANDORRA Justo Ruiz

Marc Pujol i Cristian Martínez (FC Santa Coloma), Roger Ezquer i Jordi Pedrós (Mollerussa), Aaron Sánchez (Lleida Juvenil), Aleix Viladot (Andorra Juvenil)

 

Friday Godswill, Àngel, Víctor Hugo Moreira, Arturo Gándara (Solsona)  

AVIÀ

Pablo Becerril (Mercantil), Gerard del Cuerpo (Prep.Físic, Mercantil) Jonathan Peñalva Pérez (Santpedor), Dani Prieto i Antoni Hernández (Mercantil), Roger Claret (Gimnàstic Manresa), Roger Gorrea i Óscar Lariño (San Cristóbal), Jadir (Sabadell B), Alberto Criado (FC Joanenc), Gabri Pérez (San Mauro), Adri Domènech (Òdena), Èric Martínez (Livadiakos, Xipre) Oliver Ballabriga (entrenador San Cristóbal), Marc Guillen (Sant Ildefons), Pablo Mitjans, Josep Casasayas; Joan Noguera i Oriol Dalmau (Berga), Peke i Aleix Béjar (Sant Cugat Esport), Roger Brunet, Edu Garcia (San Cristóbal) Pol Pintó, Miki López, Toni Liria, Sergi Porcel, Arnau Ruiz, Marc Torres, Max Morell, Giggi
FARNERS Nacho Castro (Girona B), Elíes Martí i Jordi Matamala, Jordi Sala (Prep.Físic), Edu Moratori (Ent.Porters) Adrià Salas (Vic), Carles Blanquera i Robert Negre (FC L'Escala), Marc Restrudis (Cassà), Pep Muniesa (Bescanó), Miquel Juan Simon, Joel Salas i Álex Fajardo (Llagostera B), Yaya Sidibe (Girona B), Gerard Muñoz (La Jonquera) Miquel Muñoz i Lluís Padrós (entrenadors, Manlleu), Martí Bartrina (Figueres), Raúl Arjona, Pau Pulido, Toni Güell (Banyoles), Carlos Salva i Àlex Font (Bescanó) Toumani Sangare. Gabi, Miquel Criado, Marc Vilà, Pitu Riart, Ferran Nierga, Riki Solà, Toni Rossell
GIRONA B Javi Garcia Raúl Garcia (Vic), Eric Díaz (Banyoles), Pepe Soler (L'Escala), Karim Diallo (Cassà) Nacho Castro (entrenador Farners), Sufian Jebari (Llagostera B), Yaya Sidibe (Farners), Mario Roque (Gavà), Nacho Ruiz (Peralada), Litus (Prova a UE Olot), Mamau Jabbie (La Jonquera), Albert Quintanas (Bigglswade United)  
GRANOLLERS Albert Cámara  (Vic) Jaume Serra (Vic), Alex Cañadilla i Carles Mur (Horta), Fran Fuentes Ferran Vila (Júpiter), Didi (Sant Cugat Esport) Alex Gil Salas,Roger Bellavista, Ramón Suárez
HERMES Mario Lamilla Remo Forzinetti (Gramenet), Manu i Godbless (Juvenil), Tomás Garcia (Sants), Fabi Nevado (Horta), Sergi Franco i Sergio Cano (Ripollet), Diego Suárez (Martinenc), Marcelo Luna (Granollers), Ahmed Ighane (Viladecans) Francis Casulleras (U.Llefià), Omar Ruiz, Hamza Cheikh, David Olid i Pablo Nicolás (Masnou), Yan Carlos, Vicente, Eric, Marc López (San Juan At. Montcada), Omar Hayek (Fundació E. Grama) Rachid, Djibi, Dani, Serrano, Garrido, Negro, Baby, Guaje, Rafa, Adil, Marcos
HORTA

Xavi Molist, Jordi Martínez (2n entrenador), Guille Farré (Preparador Físic)

Marçal Lladó (Palamós), Arnau Pou (Molletense), Cristian del Moral (Castelldefels), Edgar Tejada, Gabri Padrós, Fernando Galeano i Sergi Arranz (Martinenc), Ignasi Gifré (Júpiter), Óscar Imaz (EFAC Almacelles)

Uri Nacarino, Dani Muela (Manresa), Adrián Canelada (Sant Cugat Esport), Fabi Nevado (FP Hermes), Genís Blasco, Marc Garcia, David Carrique (Viladecans), Alex Cañadilla i Carles Mur (Granollers), Albert Merino, Marc Garcia Adrià Buetas, Marc Esteve, Gere Lorente, Eudald Verges, Ignasi Armengou, Xavi Torrent, Kike Amador, Pablo Beguer, Manel Gómez, Abdul Barry, Marc Reyes, Juanito Jiménez
LLAGOSTERA B Pep Triadú Marc Gelma i Sufian Jebari (Girona B), Eloi Zamorano (Granollers)

Miquel Juan Simon, Joel Salas i Àlex Fajardo (Farners) Àlex Torres (Bescanó)

Òscar Almendros, Ruben Martínez 'Peke'
LLORET Edu Urdiales Roger Mora (Granollers), Aniol Ekai (Ca la Guidó), Jordi Tuscà (Can Gibert), Raúl Calvo (Blanes), Xavi Serrat (Tordera). Puja del Juvenil: Adrián Expósito. Faran pretemporada: Josep Franquet, Gurpinder Singh, Marc Cardona, Ivi Poza i Àlex Portavella (juvenils). Enjhi Sanneh i Gousmani Sanneh (Athlètic Silenc) Jaume Prado, Alex Lobo (Martinenc), Pol Gómez (Llagostera B), Xevi Martínez (Bescanó), Moisés Ramírez, Juki Caballero (Palafolls), Pol Ros, Pol Huerta, Isaac Lara, Arsen Khyrkhyryan (Suburense) Aparicio, Poderoso, Riky, Puntí, Àlex 'Peti', Josep Maria Majó, Narcís Caballero, Arnau Terradas, Carlos Gómez, Jordi Valls, Marcos 'Chino'
MANRESA Dani Fernández Sep Corderas (Vic), Roger Peña (Manlleu), Dani Muela (Horta), Josep Corbi (Terrassa 1906), Miki Dalmases (Puigreig), Dario Pla (Gimnàstic Manresa), Rubén Pedregosa (Sabadell Juvenil). Pretemporada: Carles Blanch (Joanenc), Jaume Moratones, Adrià Aguilera, Roger Verdaguer (Juvenil A/Girona) i Roger Herms (Juvenil); Bernat Benito (Igualada) Dani Andreu (FE Grama), Sergi Suárez (Berga), Kevin Sorbas, Pau Núñez i Uri Serra (FE Grama), Hassen Nbili (Mollet), Noah Baffoe (Sant Julià de Lòria), German Pereira (Rubí), Sergio Montero, Carles Balboa (estudis), Miki Poveda (Manlleu) Roman Carrillo, Sergi Solernou, Riki Sánchez, Moha Djitte, Jonny Viñasco, Enric Soriano, Sergi Soler, Lluís Clop, Jordi Maturana, Javi Rebollo, Ferran 'Ferry' Hernández
MARTINENC Miguel López (ex-Masnou) Sergi Estrada (Terrassa), Alex Lobo (Lloret), Juan Quiles (Santfeliuenc), Alex Lozano (Europa), Rubén Pedregosa (Sabadell Juvenil), Andrés Varese (Castelldefels), Dani Amante (Marianao Poblet), David Duran (Granollers), Adrià Grau i Sergio Campos (Rubí), Dani Barragán i Caleb (Cornellà DH Juvenil), Dani Antolínez (Vilafranca), Kilian (puja del Martinenc B) Gabri Padrós, Sergi Arranz, Fernando Galero i Edgar Tejada (Horta), Daniel Valero 'Peque' (FE Grama), Diego Suárez (FP Hermes), Fernando Núñez (Sant Cugat Esport), David Murillo (Suburense), Jesús Martínez 'Poche' (Vista Alegre), Manel Lora (Reus B-Cambrils) Tamba Kanteh, Aleix Vall
MASNOU Walter Pandiani Carlos Blanco i Jordi Freixenet (Sants), Damián Festa (Gramenet), Omar Ruiz i Pablo Nicolás, David Olid i Hamza Cheikh (FP Hermes), Carlos Rodríguez (Badalona Juvenil), Héctor Massanet (L'Hospitalet B), Marc Rodergas (Sabadell Juv.), Benito Félix (Vilassar de Mar), Guillem Josa (Europa B), Mati Del Gesso (CE Premià), Ezequiel Pandiani (CE Premià Juvenil), Borja Ogayar (Pastrana) Marc Priego, Márquez, Nico Pandiani, Guti, Tealde, Óscar Arnau, Borreda, Edu Domingo, Ferri, Matamala Pol Ballesteros, Guillem Palanca, Sergio Mendoza, Sebas Periáñez, Sergio Castillo
MOLLET David Ortiz  Miguelito (San Juan At. Montcada), Hassen Nbili (Manresa), Antonio Gómez Roldán (Montañesa), Marc Masip (Vilassar de Mar); Édgar Velasco, Nil Sanz, Roger Garcia i David Castro (pugen del Juvenil) Sergio Flores 'Turu' (La Torreta), Genís (Rubí), Dani Cuesta, Albert Gurrea, Alex Vega, Carlos Rosa (Can Rull Rómulo), Dani Illescas, Dani Arqués Pol Flores, Iván Arroyo, Aleix Cirera, Jordi Sola, Èric Solivellas, Iván Serrano, Toni Parra, Álex Gutiérrez, Aitor Millán, Sergio Navarro, Juan Pérez, Jandro Montejo, Chipi, Edu Ranchal
RIPOLLET Chus Guerrero i David Cruz Gallego 'Pitu' Uri Llaveria (U.Llefià), Dani Domínguez (CD Montcada), Óscar Latorre, Kevin Corral i Edu Loscos (Juvenil), Cadmo Buenache i Mohamed Daich (Terrassa 1906), Roger Miralles (Guineueta), Cristian Gómez (San Lorenzo), Mario Villaescusa (CD Marianao), Lars Carrillo (Les Franqueses), Juan Carlos Torres (entrenador), Borja Zaplana, Sergio Cano i  Sergi Franco (FP Hermes), Marc Lombardo (Fundació Esportiva Grama Héctor Alcañiz, Guti, David Rangel, More, Gerard López, Enrique Alpha Ibrahim Barry, Marc Caballero, Josué Fernández, Mohamed Tourai, Chema Aznar, Carlos Osuna, Daniel Moreno, Jordi Gutiérrez
SAN JUAN AT. MONTCADA José Pinti i Jordi Garcia Francis Baena (Montcada), Arnau Blanco i Adrián Simón (Montcada), José Sánchez, Marc López (PF Hermes), Leonardo Cangiotti (Unif. Bellvitge Juv), Óscar Jiménez (Sants) Miguelito (Mollet), José Luis Casillas (Montcada), Alex Torres (Cerdanyola FC) Rubén del Barrio, Kasta, Óscar Vega, Carlos Mampel, Iván Cortés, Albert Jiménez, Dani Moreno, Marc Gracia, Alvaro Gómez, Jony, Víctor Ruiz, Cristian Guerrero, Edgar Gómez, Ray, Fran Espinosa, Carlos Mellado, Marcos Guerrero, Pau Hurtado,
SANT CUGAT ESPORT José Alcaraz, Jordi Gallardo i Ramon Montilla. Ricardo Timón (entrenador porters) Adrián Canelada (Horta), Didi (Granollers), Peke i Aleix Béjar (Avià), Romero (Lusitans), Cabanas (Molletense), Oriol Fernández Peix (Castelldefels), Juanmi Beas (Rubí), David Heredia (cedit per Sabadell Juvenil), Sergi Pagés  (Begues), Sergio López (Santboià), Fernando Núñez (Martinenc), Marc Ruiz (Jàbac Terrassa Juv.), Sergi Santesteban (cedit per UE Cornellà) Pelegrín, Sergi Moyano (Uni.Bellvitge), Álvaro, Javier De Juan (Sant Cugat Esport), Edgar Santolalla, Sergi Rueda i Víctor Barragán (Mataró), Iván Romera, Cristian García, Roberto Aguado (Unif.Bellvitge), Gerard Coronado (Sants), Capel (Sant Cugat Esport B) José Vicente Molina, Lluís Bassas, Rubén Benítez, Víctor Castro, Marc Rojas, Javi Ruiz, Fabia Sintes, Pepe González, Ramon Fernández
SANTS Tito Lossio

Yamandu Morgade (Terrassa), Cristian Faura, Alejandro Llauradó, Gerard Coronado (Sant Cugat Esport)

Carlos Blanco i Jordi Freixenet (Masnou), Sergio Cuadrillero, Pau Navas (San Cristóbal), Tomás Garcia (FP Hermes)

Marc Franco, Sergio Navarro, Jonatan Crivillés, Joaquin López, Fran Avilés, Albert Gómez, David Cura (puja al 1r equip), Adrián Navarro 'Picolo', Christian Fabregat, David Gala

TONA Jordi Puigbó (CF Torelló), 2n entrenador Gerard Pallarés (At.Balenyà) Albert Berrocal (Vic Riuprimer), Guillem Roquet (Torelló), Nil Salarich (Mataró Juvenil), Pau Franquesa (Manresa Juvenil), Miquel Roquet (Viladrau), Francisco González (Bellavista Milan=BAIXA), Adrià Tuneu (Vic), Adrià Costa (Juvenil Manresa) Xevi Melero i Rafa Rodríguez (UE Vic), Fredi(Manlleu), Gerard Enrich (Vic), Joan Casas (passa al cos tècnic de la UE Tona), Rubén Gómez Eloi Serrajordia, Joan Muntada, Sergi Fuentes, Jordi Vestit 'Toti', Aitor Angulo, Albert Roca, Xavier Mendoza, Pol Vilaregut, Guillem Crivillé, Edu Margenet, Pau Matas, Jordi Pla, Fran Sánchez, Baruc, Èric Juvanteny, Aleix Saborit
VIC Xevi Melero i Rafa Rodríguez (UE Tona) Oriol Espina i Sergi Escalé (Vic B), Gerard Enrich (Tona). Joel Rama (La Jonquera), Adrián Peña (Terrassa), Josep Maria Valls 'Mia' (Avià)                                            Albert Cámara (entrenador Granollers), Jaume Serra (Granollers), Adrià Salas (Farners), Èric Gómez (Roda de Ter), John Buceto, Sep Corderas (Manresa), Sergi Macías (Vic Riuprimer), Raúl Garcia (Girona B), Adrià Tuneu (Tona) Ramon Carrascal, Isma Taleb, Gil Bertrana, Gerard 'Peque', Carles Roca, Héctor Moreno, Robert Busquets, Albert Reig, David Busquets, Joan Torné,

'

 

 

 

 

 

 

 

Primera Catalana Grup 2
CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN

AT.ALPICAT

 

Martí Alavedra, Jordi López (Balàfia), David Cespedosa (Prep.Físic Artesa de Segre), Iris Solà (Delegada Ascó) Rafa Delgado (Magraners), Pau Vilà i Joan Codina (Juvenil Alpicat, faran la pretemporada), Rubén Pérez (Altorricón), Rubén Egea (Tamarite) Sergi Vela (entrenador)

Xavier Gomà, Crisos, Gerard Garriga, Adrià Pons, Joan Vendrell, Jonatan Muñoz, Rubén Brezmes, Pampliega, Jona, Amorós, Mane, Toje, Padrones, Caste

BALAGUER Jordi Cortés Putxi (Lleida Esportiu B), Asier Eizaguirre i Miki Massana (Ascó) Andreu Martínez i Josep Maria Clarisó (Vallfogona de Balaguer) Sergi Curià, Genís Soldevila
CAMBRILS-REUS B

Lluís Albesa, 

Miguel Bautista

Manel Lora (Martinenc), Roger Ametller (Reddis), Óscar Rodríguez (Rapitenca), Ángel Gavilán, Víctor Miranda, Óscar Torre, Domènech, Prince i Xavi Jaime (Morell), Adrià Vargas (Amposta). Juvenils: Pol Benito, Alejandro Salmerón, Adrià Molluna, Arnau Mañé i Joan Avanté   Víctor Garrido, Pep Cuerva, Figo, Miki Queralt, Chiribao, Modest Notario, Franco Sanfilippo. Xavier Fabra, Édgar Doblas
EFAC ALMACELLES David Giménez Roger Canadell (Sant Andreu), Toni Ciruela (Balàfia), Joao Pedro Arraes (Torrefarrera), Adrià Sánchez (Magraners), Enric Bosch (Fraga), Lluís Roque Bigordà (Lleida Esportiu B), Oscar Canadell (cedit Lleida Esportiu) Óscar Imaz (Horta), Paco del Moral (FC Borges) Edu Cons, Pol Arnan, Marc Viladegut, Héctor Badia, Carles Barco, Jorge Berbegal, Joel Chiné, Jordi Chiné, Albert Juclà, Mark Hortal, Adrià Monfort, Víctor Roca, Jordi Pifarré
IGUALADA Ton Mayor, Jesús Milan (ajudant) Iker Latre (Santboià), Ignasi Carmona (Gimnàstic Manresa), Édgar Moragas (CF Olesa), Isidre Marsiñach (Calaf), Sergi Solé (Guissona), Cesc de Bode i Gonzalo de Melo 'Lalo' (Blanes), Álvaro Tejeda, Miguel Contreras (Gimnàstic Tarragona Juvenil). Faran pretemporada: Sergi Domènech, Antonio Prieto, Vicenç Pulido, Pol Piqué, Pere Valenzuela i Nil Delgado Edu Berrocal (entrenador), Oscar Garcia (Castelldefels), Felipe Orozco (Avià), Martí Just (Prat), Jonhy i Iñaki (Tàrrega), Bernat Benito (Manresa) Bernat Sansano, Martí Lliró, Baraldés, Ton Casas, Pau Vidal, Fran Arévalo, Eric González, Joan Redondo, Felipe Orozco
JESÚS I MARIA Antoni Teixidó

Edu Escoté (Valls), Raúl Jiménez (Alcanar), Canaldas (Torredembarra)

 

Ivan González (Amposta), Elliott  
LLEIDA ESPORTIU B Gerard Albadalejo   Putxi (Balaguer), Uri Esteve (Santboià), Lluís Roque Bigordà (EFAC Almacelles)  
MORELL     Ángel Gavilán, Víctor Miranda, Óscar Torre, Domènech, Prince i Xavi Jaime (Reus B-Cambrils)  

RAPITENCA

 

German Inglés, Jota Vizcarro Francisco Collados (Jumilla) Joan A.Pallarés (Vilanova), Óscar Rodríguez (Reus B-Cambrils)  
RUBÍ Sergio Alegre, Dani Granado (2n entrenador) Sebas (Prat Juvenil), Cristian Gómez (Rubi Juv.), Iván Peralta (Castelldefels), Dani Matallin (Espluguenc), Germán Pereira (Manresa), Genís (Mollet), Mario Domingo (Junior), Escario (Can Parellada). Micki, Santi i Luis (Juvenil Rubí, faran la pretemporada). Julià Garcia (entrenador), Andreu Dell'isola (San Cristóbal), Juanmi Beas (Sant Cugat Esport), Marc Uceda, Adri Grau i Sergio Campos (Martinenc) Jan Lladó, Aleix Domínguez, James, Jordi, Jaume Bracons, Kiki López
SAN CRISTÓBAL Oliver Ballabriga (Avià) Xavi Camps (Europa B), Andreu Dell'isola (Rubí), Ruy Gama (Olímpic Can Fatjó), Isaac Serna, Karim Al Qarut i Joan Pallàs (Juv.Jàbac), Edu Garcia (Avià), Pau Navas (Sants), Joan Muntada (Terrassa 1906), Omar (San Lorenzo), Marc Balagueró (Gramenet) Quique Castro (entrenador Terrassa 1906), Roger Gorrea i Óscar Lariño (Avià), Oscar Lariño, Oscar Gómez, Kiko Ortega, Dani Fernández Dani del Río, David Vázquez, Pablo Prieto, Alex Cabrera, Arnau Rubio, Iván Armenteros, Cristian Alarcón, Albert López
SANTBOIÀ Juan Camilo Vázquez Juanlu Estévez i Ivan Romano (Montañesa), Edgar Domingo i Alex Sánchez (Viladecans), Carles Bellido (Espanyol Juvenil A), Uri Esteve (Lleida Esportiu B) Juba Abdi Mouloud (FE Grama), Xavi León, Dani Acosta, Àlex Espinet, Roberto Camacho, Sergio López, David Cárdenas, Iker Latre (Igualada) Rafa Leva, Carlos Martínez, Carlos González, Kevin, Àlex Ruiz, Kilian, Libo, Pedro, Omar, Josele, Buba, Aaron
SANT ILDEFONS Javi Gómez Marc Guillen (Avià), Sergio Iglesias (Vilanova), David Cepeda (Juvenil). Pretemporada: Marc Mata i Raúl Sánchez (Juvenil), Adrià Pulido i Joel Chillón (Cornella Juvenil), Óscar Melero (RCD Espanyol Juv.), Christian Fabra, Joel Paredes (Lusitanos) Eduard Oganesian, Roberto Vigara, Marc Llobet i Kike (CD Marianao Poblet), Mario Canti (Viladecans), Pau Casassa, Adri Escribano i Jordi Estradera (Sant Joan Despí), Edu Alliaume  José Muñoz, Blai Servent, Alan Liesegang, Adrián Garcia, Yeray Torres, Ivan Garcia, Javi Pérez, Guillermo Torres, Víctor Garcia (Cornellà juvenil)
SUBURENSE Josu Imanol Julián José Sarabia i Alejandro Pascua Martin (Sitges), Georgy Mailev (FC Vilafranca), Sergi Plazas i Marc Navarro (Blanca Subur Juvenil), David Murillo (Martinenc), Jaume Poch (sense equip), Arsen Khyrkhyryan (Lloret)

Joey  Portillo

Nito, Sardà, Edgar, Geri, Minga, Marcos Garcia, Marcos Espigado, Over, Capa, Villa, Pablo, Huete, Joey i Josep Maria
VILADECANS Raúl Paje Adrián Perea (CF Olesa), Carlos Blanco i Dani García (Atlètic Prat), David Carrique (Horta), Iván Enríquez i José Vicente López (Viladecans B), Marc Sabater (Badalona Juvenil), Mario Canti (Sant Ildefons), Mario Saborido i Erik Pérez (Unif. Bellvitge Juvenil), Santi Pérez (Santfeliuenc) Raúl Reina 'Rulo', Jordi Vea, Ahmed Ighane (FP Hermes), Aaron (Vilanova), Marcos Montoya, Sergio Carrique (Sant Joan Despí), Fran Orellada, Albert Arnalot, Edgar Domingo i Alex Sánchez (Santboià), Gerard Martínez (Berga) David Poncela, Arias, Borja, David Rosa, David Castellano, Lerin, Triguero, Miguel
VILANOVA Joan A. Pallarés (Rapitenca) Jordi Roca, Samuel Blanes, Jussi, Ramón Miranda i Giralte (Morell), Aaron (Viladecans), 'Bicho' (Los Arcos), Naipuru, Carlos Henarejos, Gallardo (Prat Juvenil), Ignasi Valldosera (Unif. Bellvitge Juv.), Jaume Serrano, David Gómez i Marcel Tomàs (Blanca Subur) Dani Gimeno (entrenador), Sergio Iglesias (Sant Ildefons), Adri Alonso i Carlos Contreras (Castelldefels), Aleix Semur (estudis), Luka Ulicevic, Juan Cano, Rodrigue Nanitelamio, Thomas, Casares, Alexandre Laguna, Víctor Mbuku De Andrade, IvánValero Javi Martínez 'Toño', Rubén Cuadra, Moha El Ouahabi, Oriol Codina, Víctor Morillas,  
VILA-SECA Edu Franco Saadik, Joan Sabaté (Reddis), Josep Ramon Sarda (Albacete B), Carles Roura 'Kako' (AEC Manlleu), Javi González (Vilassar de Mar)   Cristian Díaz, Óscar Valerio, Javier Triviño 'Trivi', David Cuéllar, Uri Benito, Torres, Álex Domínguez, Vivi, David Ruiz, Ignasi, Edu Maestre, Adrián Padillo, Antonio Domínguez
VISTA ALEGRE Eloy Martínez Costa  Jesús Martínez 'Poche' (Martinenc), Stepan Burlutskiy (FC Vilafranca), Javi Carmona (Mariano Poblet). Pugen del Juvenil: Albert, Manel, Edu i Álvaro Jordi Cano (Europa), Alberto Cantero, Lavilla Martí, Prieto, Dani, Jonatan, Gilberto, Naoufal, Raymer, Sani Bello, Javier Jarabo, Tomás, Lara, Kevin, Adri, Zenon, German, Díaz



DESTACAT

3a vict˛ria consecutiva per el Cerdanyola FC 25-09-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2017/2018] 20-06-2017 00:44 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea