#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #2CAT GRUPS 1-3 [2016/2017]
15-06-2016 00:14 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Mercat, Segona Catalana, #2CAT, 2016-17
Imagen no disponible

 

 [Última actualització: 12/8 12:00]

 

Segona Catalana Grup 1

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
ABADESSENC Dani Juvany, Xus Sánchez Guillem Parés (Vic Riuprimer)    
ANGLÈS Dani Moraño Chica (La Batllòria), Gerard Vega (Gironès-Sàbat Juvenil). A prova: Norbert Gaspart, Cristian i Ismael Charri. Faran pretemporada els juvenils: Larby, Mick, Dani Morales   Jandro, Nuno, Alfons, Perecaula, Capi, Xevi Martínez, Quim Torné, Marc Casas, Kevin, Nil Garriga, Aleix, Pedro, Roger, Bilal, Turon, Gerard Vilaró
ARO        
BANYOLES Toni Sánchez; Àngel Bustins (2n entrenador) Xevi Donat i Pau Xifra (Sant Gregori), Sergi Lanzas (UE Quart), Marc Feixas (Bescanó), Pau Villafañe (EF Gironès-Sàbat), Toni Güell (Farners), Ignasi Massó i Matthew Edile (La Jonquera) Albert Parés (entrenador), Nil Fàbrega, Àlex Camacho, Darnés (FC L'Escala), Sergio Berenguel (Cornellà Terri), Joan Masallé (Bescanó), Eric Díaz (Girona B), Marc Planagumà (Porqueres)

Marc Guilana, Facundo, Ivan Romero, Èric Gispert, Dani Jiménez, Joel Barceló 

BASE ROSES                                       
BESCANÓ Óscar Prieto Adrià Alsina (EF Gironès-Sàbat), David Aguilera (Mequinenza), Kilian Sors i Pau Viella (At.Bisbalenc), Xevi Martínez (Lloret), Fran Chamizo (Guíxols), Felip Sans (Bàscara), Uri Sala (Breda), Carlos Salva i Àlex Font (Farners), Joan Masallé (Banyoles), Àlex Torres (Llagostera B) Joan Maria Esteve (entrenador), Marc Feixas (Banyoles), Pep Muniesa (Farners), Jaquim Aakid (Cassà) Sergi Soler, Ivan Toribio, Sergi González 'Zema', Ivan López, Sergi Xifra, Roger Comas
BLANES     Sergio Pereira, Bernat Mesa (Lloreda), Cesc de Bode i Gonzalo de Melo 'Lalo' (Igualada)  
BOSC DE TOSCA Albert Danés Sergi Vilchez i Robin Montalban (Camprodon) Sergi Amargant (UE Olot)  
CAMPDEVÀNOL Alain Ruiz      
CAMPRODON Manel Puigvert                                      Sergi Vílchez i Robin Montalban (Bosc de Tosca), Miquel Colldecarrera (CF Sant Jaume Llierca)        

CAN GIBERT

    Carles Verdaguer, Jordi Tuscà (Lloret)  
CASSÀ Jordi Juanola, Gerard Arderiu Marc Viadé i Andreu Paneque (Bisbalenc At.), Lluís Santamaria (Guíxols), Jaquim Aakid (Bescanó), Marçal Camprubí (Vic Riuprimer), Kevin Cobos (Cassà B) Karim Diallo (Girona B), Marc Restrudis (Farners) Sergi Massegur, Miquel Arxer, Pablo Piovan, Marouan Algourari, Ali Dukuray, Marc Salguero, David Álvaro, Eduard Gauchia, Martí Vera, Marc Rabassedas, Yaya Susso, Joan Marc Codolà, Edgar Garcia, Marc Martínez, Carlos Jordà
CORNELLÀ TERRI Toni Soler, Pere Carreres Pep Roca (L'Escala), Jordi Sánchez (Vilamalla), Migue (Garriguella), Sergio Berenguel (Banyoles), Rada (Les Preses), Carles Poch (Juvenil Olot), Roger Cervera (Gironès-Sàbat Juv.)   Sergi, Marc, Giro, Xarxa, Perico, Nil 'Killu', Roura, Pau, Ferru ,Gala, Mesas, Parés, Pau R., Rubio, Joan, Roger 'Tui', Bravo, Jue, Matheu, Quim Feliu, Musa
GUÍXOLS     Gerard Garrido (Palafrugell), Fran Chamizo (Bescanó), Lluís Santamaria (Cassà)  
L'ESCALA Albert Gasca Joan Ureña, Albert Argelés (Peralada), Jordi Alforcea (La Jonquera), Jordi Alabert, Alex Darnés (Banyoles), Víctor López (L'Armentera), Joan Mill (Albons), David Puig (Juvenil) Carles Blanquera i Robert Negre (Farners), Jordi Mir, Pau Ribas, Marc Teixidor, Pepe Soler (Girona B), Jam Baldeh, Lionel Spinola, Pep Roca (Cornellà Terri) Ricard Ferrer, Marc Gasull, Nil Pàmies. Salam, Agustí Garcia, Pep Molinas, Sergi Ramírez, Adrià Serra, Lluís Ferrer, Aleix Masjoan
PALAFOLLS José Cáceres Gámiz (Tordera) Jonathan Rodríguez i Patata (Tordera), Ivan Sarabia (Juvenil Llagostera), Juki Caballero (Lloret) Josep Maria Matas 'Pai' (entrenador) Loren, Oriol Parera, Jaume Parera, Nil Victoria, Pol Victoria, Víctor Garcia, Isaac Camacho, Oli,Yerlin, Massegú Molina, Xavi Amorín,Manel Martín, Marc Morer, Albert Amaya, Víctor Carrasco, Marc Sánchez, Niko
PALAFRUGELL   Roc Soler (At. Bisbalenc), Óscar Ramírez (Palamós Juvenil), Albert Sánchez (EF Sant Feliu Juv.),  Gerard Garrido (Guíxols), Brian Perujo (Mont-ras)    
ROSES        

 

 

  Segona Catalana Grup 2

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
BADIA David Olmo Marc López, Aitor Bravo, David Carretero (Juvenil) Adrián Hernández, Aitor Busquets, Juan Sánchez, Juanito, Jairo, Joel, Chico, Frutero, Marc Pascual, Waki, Samu, Mateo, Adri Arenas, Esteo, Rubén R., Cristian, Colomera, Rubén Romera, Joel Alquézar, Adrián García, David Romero, Raúl García, Raúl Sánchez, Kevin Pedragosa, Abel, Erik García 
BARÓN DE VIVER Jonathan Sánchez Daniel Aznar 'Jimmy' (FE Grama), Manel (Cèltic)   Adri Gonzalo, Omar Palomares, Sergio de León, Jaume Llaveria, Agustín Moliner, Isma Pons, Charly Lumbreras, Adri Garcia, Max Escuriet, Alex Domínguez, Dani Garcia, Cristian Carriqui, David Cabrera, Oriol Vives, David Sanz, Oscar Romero, Marc Pérez, Pablo Leal
CANYELLES

 

  Adrián Carmona (Carmelo), Fran Fortuny (Guineueta)  
CARMELO  Juan Carlos Ferrer Adrián Carmona (Canyelles)    
CIRERA                   
CP SARRIÀ Erec Irisarri      
ESPORTIU JOV.CAN PI Marc Reixats Ferré      
EUROPA B                      Xavi Camps (San Cristóbal), Guillem Josa (Masnou), Alberto Martin (Guineueta)  
FUNDACIÓ ESP. GRAMA Dani Andreu (Manresa)

Joan Compte (Prat), Kevin Sorbas, Pau Ñúnez i Uri Serra (Manresa), Daniel Valero 'Peque' (Martinenc), Juba Abdi Mouloud (Santboià), Jonathan Reina, Marc Lombardo (Ripollet), Omar Hayek (Fundació E. Grama)

 

José A. Carranza (entrenador), DaniAznar 'Jimy', Fran Puig, Iván Reina, Marc Rey, Juan Antonio Salazar, Yosuke Sato, Álex Castro, Antonio Santiago 'Poño', Cristian Ginés, Denis Fladung, Dani Hernández 'Pipa', Carlos Balcarreras, Rául Rodríguez, Daniel Martínez, Ouedraogo Romeo  
GUINEUETA Paco Ortiz Joan (Guineueta B), Fran Fortuny (Canyelles), Alberto Martin (Europa B), Paulino (Lloreda), Patxi Areitio (Calatònia), Alex Alarcón (Ibèria) Astasio, Gustavo, Roger Miralles (Ripollet) Toni, Sosa, Luis Tejera, Alborch, Ambrojo, Lucas, Miki, Kevin, Néstor, Roger, Nil, Cris, Pirlo, Iker, Pardo, Vázquez, Samu, Ros, Carles
LLAVANERES        
LLOREDA Malagueta Bernat Mesa (Blanes)                 Paulino (Guineueta), Israel García (Sant Adrià CF)  
MARTINENC B          
MATARÓ Alberto Encinas (Damm) Sergi Rueda i Víctor Barragán (Sant Cugat Esport), Mario López (Atlètic Masnou) Jose Maria Polo (entrenador), Isma Aguilar (Vilassar de Mar), Dani Prieto (Júpiter), Uri Martínez, Baba i Ousman (pretemporada Vilassar de Mar), Víctor, Sergio Urbano Aitor González, Parri, Fiti, Sergi, Pol Andiñach, Joel, Willy, Abel Moreno, Kiku, Héctor Urbano, Lluís, Bustos, Cristian, Rodri, Marc Ariño; Óscar i Ricky (pugen Juvenil)
PREMIÀ DE MAR Jordi Costa   Mati Del Gesso (Masnou) Larbi
SANT ADRIÀ CF

Luis Gallego, 

Dani García (2n entrenador)

Jordi Suils i Guille Pons (Barceloneta), Víctor Illescas (At. Besòs), Alexander Delgado (Pujadas), Israel Garcia (Lloreda), Atienza (Vallirana), Pepe García Infante (Montcada), Marc Anguera (Chacarita), Aitor Rives (Unif. Llefià) Jonahan Jimena, Joel (Juventud 25) Aleix Gaseni, Iván Sánchez, Fran Flores, Alberto Bedmar, Álex Benavente, Dani Romero, Andy Gorfinkel. Froy Villanueva,
SANT POL AT.        
UNIFICACIÓ LLEFIÀ Jordi Souto Marcelo Ba Andeme, Jairo, Yassir, Christian Rojas Vela, Uri Llaveria (Ripollet), Aitor Rives (Sant Adrià) David Gascón, Toni Casulleras, Alex, Monty, Dani Zaragoza, Lluís López, Jonhy, Sequera, Isaco, Fede Rodríguez

 

 

Segona Catalana Grup 3

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES  CONTINUEN
ATLÈTIC PRAT     Carlos Blanco i Dani García (Viladecans), Alex Rodríguez (Santfeliuenc), Fermo (Espluguenc)  
ATLÈTIC VILAFRANCA        
CAN VIDALET        
CIUDAD COOPERATIVA     David Mustieles 'Musti'-entrenador, David Pérez, Hicham Marsou, Oriol Albert, Héctor Dorante i Sergio Sánchez (CD Marianao)  
DINÀMIC BATLLÓ        
ESPLUGUENC Xavi Vila Chiqui i Tete (Gornal), Fermo (Atlètic Prat), Franco Agustín Jas (Castelldefels) Héctor Vázquez, Mario, Amin, Álex Gómez, Dani Matallín (Rubí) Félez, Joel, Édgar, Armand, López, Mármol, Manu, Molina, Lanceta, Gabino, Carlos, Paco, Heiba (Espluguenc B), Rafa Vílchez, Álex Sánchez
FONTSANTA-FATJÓ Efren Garcia (Pallejà) Coma, Carceller i Adri (Pallejà), Toñín i Juan David (Torrelles), Busi, Ferri i Axel (Sant Joan Despí), Pablo (Sant Pere Molanta), Marc (Santa Eulàlia) David Cuadrado (entrenador), Félix Valverde, Cristian, Toshiki Okamoto, Kevin Beltrán, Juan Saavedra, Alejandro Gaitán, David Hinojo  
GORNAL     Chiqui i Tete (Espluguenc), Álex Pérez (Sant Joan Despí)  
JUNIOR     Mario Domingo (Rubí)  
MARIANAO POBLET David Mustieles 'Musti' (Ciudad Cooperativa) Héctor Dorante, Oriol Albert, Hicham Marsou, David Pérez i Sergio Sánchez (Ciudad Cooperativa), Kike, Marc Llobet i Roberto Vigara (Sant Ildefons), Félix Valverde (Fontsanta-Fatjó), Iván Romero, Alex Garcia (Begues), Dani Luis (Torrelles), Alberto Morales (Prat B). Faran pretemporada els juvenils: Marc Puig, Artur, Monfort, Lasso i Izan Toni Cosano (entrenador), Salva, Dani Amante (Martinenc), Forcadell, Javi Carmona (Vista Alegre), Mario Villaescusa (Ripollet) Eitan, Eric, Julián, Raposo, Bujella, Gulli, Carlos Vidal, Dani López, Jofre, David Gallardo, Gerard Brinquis
MARTORELL  Iñigo Irisarri Aldo Moreno (CF Olesa), Javier de Juan (Sant Cugat Esport), Gerard Llobet (Esparreguera), Gerard Cercós (CF Olesa) Carlos Heras i  Ceballos
MOJA Alejandro Carretero i Albert Sol Ricard Vallès i Faust Sánchez (La Granada), Mario León (Sitges), Jaume Ros, Pol Ciriano (Martinenca), Roger Tatay (Cerdanyola Juvenil), Younnes Ben Hammou (Castellví) Dani Puerto (Suburense B), German, David Cugat, Cristian, Khalil, Palau, Ferran Velilla Bernat Soler, Ivó Luque
MONTSERRAT IGUALADA Paquito David Valle, Joan Pujol i Gerard Rubio (CF Olesa), Hadri Koma i Ionut Pelepco (Òdena), David Ariza (CE Anoia) Vivi, Kiki, Lelito, Sanchís, Frank Aitor Martínez, Álex Llanas, Carlos Marimón, Dani Loarte, Rachid Jouari, Pep Tomás, Juanjo Torres, Isaías Ortiz
OLÍMPIC CAN FATJÓ Toni Centella      
SAN MAURO Marc Gómez (San Mauro B)   Gabri Pérez (Avià), Miguel Andreu (Capellades)  
SANT JOAN DESPÍ Andrés Esteban

Adri Escribano i Jordi Estradera (Sant Ildefons), Sergio Carrique (Viladecans), Álex Pérez (Gornal), Pere Pérez (Santfeliuenc)

Busi, Ferri i Axel (Fontsanta-Fatjó)  
SANT JUST AT.        
UNIF. BELLVITGE Paco Hidalgo (prep. físic Sant Cugat Esport FC) Roberto Aguado i Sergi Moyano (Sant Cugat Esport)                           
         



DESTACAT

3a vict˛ria consecutiva per el Cerdanyola FC 25-09-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2017/2018] 20-06-2017 00:44 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea