#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2016/2017]
15-06-2016 00:45 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Mercat, Segona Catalana, #2CAT, 2016-17
Imagen no disponible

[Última actualització 5/8; 12:10h

 

 

Segona Catalana Grup 4
CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
BELLAVISTA MILAN     Francisco González (Tona)  
BERGA Joan Prat Edu Vila (Pradenc), Joan Noguera i Oriol Dalmau (Avià), Sergi Suárez (Manresa), Joan Muñoz i Joan Bertrans (Juvenil Manresa), Ignasi Sabata (Josep Maria Gené Juv.), Gerard Martínez (Viladecans)   Dani Peralta, Joel Brià, Sergi Ruiz, Xavier Carreras, Agus Casanovas, Torner, València, Alberich, Selva, Joanet, Caicedo, Marc Sala, Rafa, Nabil, Joan Costa
CALDES Raúl Vilaseca (Llerona)   Óscar Castel (entrenador), Arnau Fortuny (Cardedeu) Víctor Vilarrasa, Marcelo Villegas, Aleix Aguilar
CAN RULL RÓMULO    Carlos Rosa (Mollet)    
CARDEDEU Jordi López Arnau Fortuny (CF Caldes), Pol Montpart (Lliçà de Vall), Emili Argemí (PB Sant Celoni), Víctor González (Puja del Juvenil A)

Rubén Rodríguez, Alex Abad Salas

Joel Ramírez, Gerard Beltran, Víctor Alba, Litus Ferres, Angel Guijarro, Jordi Altimira, Víctor Morales, Marc Graus, Jordi Sabé, Oriol Anglada 'Paitu', Gerard Casals, Gerard Soler, Albert Matamala, Adrià Buil, Sergi Meca, Jordi Serra

CASTELLAR

Juan Antonio Roldán Marc Ollé (Jàbac Terrassa Juv.), Marc Xala (Sant Andreu Juv.), Alex Rubio i Juanan (Mercantil Juv.),    
GIRONELLA AT.

Jordi Pont,

Gerard Coli (Casserres)

     
LA TORRETA Diego Garcia Sergio Flores 'Turu' (Mollet)    
LES FRANQUESES Manolo Parralo, Jordi Jornet Kevin Aguayo (Juvenil), Agus Planàs i Albert (Lliçà), Dídac Moreno Lars Carrillo (Ripollet), Joan Garcia (UE Sant Celoni), David Rubio (Unif.Santa Perpètua), Iñaki Ballesteros  
MATADEPERA David Comellas Aleix Guitart i Gerard Barrull (Matadepera B), Roger Barrull (Juvenil) Samuel Rueda, Albert Aunós, Bru Cadafalch, Jaume Pinilla, Ortega, Emilio Peón (Viladecavalls) Andreu Capó, Albert Ballostes, Toni Gispert, Uri Bassols, Roger Roura, Arnau Guitart, Xavi Torres, Xavier Martí, Adrià Gil, Uri Antonell, Uri Garcia, Eric Valencia, Edu Fité, Pau Vallejo, Campano, Romero, Amo
MOLLETENSE   Isma Oteros Albert Rius, Arnau Pou (Horta)  
RODA DE TER Jordi Florido Èric Gómez (Vic), Fran Gómez i Roger Gómez (Sant Vicenç Torelló), Pitus (Rialp), Amadou (Breda) Sam Rierola (entrenador), Cristian i Gere (Manlleu B), Alexis Sánchez (Vic Riuprimer) Torrejón, Pol Casals, Curni, Isaac, Marc Guix, Vidri, Mardu, Said, Vilaseca, Guillem Guix, Jordi Salés, Megías, Casasempere, Javi Pérez, Javi Jiménez, Chicho
SABADELL NORD

 

 

 

 

 

 

 

SALLENT Jordi Capellas Albert Roca i Xavi Pareja (FC Artés), David Skowron (Sabadell), Marc Vinyals Toni Castaño

Lluís Garcia, Marc Puigoriol 'Putxi', Xavi Sansegundo, Albert Ribera, Marcel Pla, Jesús Pelfort, Aitor Lorca, José Maria López 'Yuti', Cristian Horneros, Àlex Gonzàlez, Xavier Boltor, David Boltor, Cristian Besora, Carles Pladellorens 'Pla', Cristian Martin

 

SAN LORENZO     Cristian Gómez (Ripollet), Omar (San Cristóbal)  
SANT QUIRZE VALLÈS        
TERRASSA 1906 Quique Castro (San Cristóbal)   Xavi Ratera (Solsona), Josep Corbi (Manresa), Cadmo Buenache i Mohamed Daich (Ripollet)  
VIC RIUPRIMER REFO A Litus Arjona Albert Orriols i Quim Vila (Juvenil Preferent Riuprimer), Omar Pérez i Carlos López (Torelló), Sergi Macías (Vic), Alexis Sánchez (Roda de Ter)

Albert Berrocal (Tona), Guillem Parés (Abadessenc), Quim Novellas (Folgueroles), Jordi Corretja,  Ferran Corretja, Marc Francolí, Albert Bach, Marc Lluís, Marçal Camprubí (Cassà)

Edu Erra, Ivan González, Santi Vilaseca, Marc Puigdesens, Xevi Centelles, Marcel González, Veli Noguera, Marc Pujol, Arnau Aliberch, Xevi Soler, Toni Tió, Jordi Puigdollers, Joan Pérez, Jordi Montells, Carles Vall, Ferran Alberch

 

 

Segona Catalana Grup 5

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
AGRAMUNT     Ferran Rius (Tàrrega)  
ALCARRÀS     Pablo Castelló (Alcoletge)  
ARTESA DE SEGRE Fran Bessone (Organyà) Marcel Carrio (Solsona), Henard, Ibra, Aleix Llusà Tufet, Gerard Alcobe, Josep Maria Porta i Josep Maria Solans Margalida(Balaguer), José Luis Carrio (Junta Directiva Artesa Segre), Jaume Rovira (Juvenil Escola Futbol Artesa),  Albert (Vallfogona de Balaguer), Javi González (Tremp) Joan Bota, Xavier Ros
BALÀFIA     Toni Ciruela (EFAC Almacelles)  
BELLPUIG        
BORGES BLANQUES Josep Maria Espasa Marc Valero (Atlètic Segre), Gerard Tió (L'Albi), Marc Alvárez 'Quini' (Huracán Valencia Juvenil), Paco del Moral (EFAC) Miki Garcia (entrenador), Dani Viñuales, Biel Marqués i Gerard Bernaus Roger Pelegrí, Joel Guitart, David Montoy 'Monty', Adrià Xammar, Arnau Rius, Èric Tió, José Figueras 'Figo', Xavier Florensa, Arnau Setó, Nano, Santos, Roger Monseny, Manel Heredia
CASTELLSERÀ Jordi Roca Óscar Ximénez (Tàrrega) Ramon Viltalta (entrenador, Ascó Juvenil), Jony (Vallfogona de Balaguer), David Torrades (staff, FC Alcarràs)  
CERVERA        
GUISSONA Jordi Jiménez (Ponts), Marc Carballo (2n entrenador)   Marc Baiget (Tàrrega), Sergi Solé (Igualada)  
JUNEDA   Oriol Masbernat 'Tuto Jr', Gerard Barull, Italo Rodrigues Da Souza, Dennis Queralt, Josep Clivillé    
L'ALBI Raúl Fernández Enric Samper (La Selva del Camp), Joan Soriano 'Sori' (Torredembarra), Dídac Becerra 'Didi' (Escola Valls Juvenil), Albert Ballart, Younes Yarrouti (Angulària) Gerard Tió (FC Borges Blanques) Arnau Cucurull 'Kuku', Sergi Gibert, Sergi Calavera, Edu Guasch, Francesc Salat
LINYOLA        
MOLLERUSSA     Roger Ezquer i Jordi Pedrós (FC Andorra)  
ORGANYÀ    

Fran Bessone (entrenador Artesa de Segre, Oriol Espuga (Oliana)

 
PALAU D'ANGLESOLA Dani Abascal      
SOLSONA Candi Viladrich, Joan Corominas i Gerard Ribera Xavi Ratera (Terrassa1906), Javi Jiménez Enrique (exfutbol Sala Solsona), Arturo Gándara (FC Andorra), Toni Roldan (Cardona). Pretemporada: Xavi Vilà Marcel Carrio (Artesa de Segre), Pep, Andreu Joan Vendrell, Robert Tripiana, Gerard Barcons, Arnau Múrcia, David Alconchel, Joan Parcerisa, Àlex Alarcon, Marc Lorca, Jordi Freixes, Jordi Sánchez, Joan Solé, Jordi Rodríguez, Climent Ratera, Albert Pras, Eduard Díez
TÀRREGA Jordi Oliveres Marc Baiget (Guissona), Marc Robinat (FS Tàrrega), Ferran Rius (Agramunt), Iñaki Bas i Jony Fernández (Igualada), Adrià Guerris i Marc Enríquez (Juvenil Escola) Oscar Ximénez (Castellserà), Tudor, Gerard Lluís Sylla, Edu Robinat, Edgar Gallart, Manel, Llorenç Piedrabuena, Sergi Sans, David Gallardo, Jorba, Dídac Florensa, Albert Ribera, Albert Pont, Albert Agramunt, Sergi Rosines, Jorba, Ivan Marín
TORREFARRERA     Roger Latorre, Ruben Fornós, Joao Pedro Arraes (EFAC Almacelles)  

 

 

 

 

Segona Catalana Grup 6

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
AMPOSTA Albert Company Eudald Recasens (Cambrils Juvenil), Joaquim Cardona (Mercantil Juv. Nacional), Alex Iniesta i Jan Esteller (Ulldecona), Isaac Casanova (Jesús Catalònia), Ivan González (Jesús i Maria), Pau Valmaña i David Medina (Remolins-Bítem), Aleix Llobet (Gimnàstic Juvenil), Jonatan Tomas (Aldeana), Andrés Felipe Guapachá (Camarles) Adrià Vargas (Reus B-Cambrils)

Jonathan Llorach, Omar Oliveras, Hans Esteban, Arnau Bertomeu, Guillem Pallisé

BATEA Jordi Roca i Andreu Cano Alex Chavarría; Amador Voces i Josep M.Figueras 'Figo' (Tortosa)   Agustí Fornós
CAMARLES Xavi Cid   Andrés Felipe Guapachá (Amposta)  
CAMBRILS UNITED Gabri Amores      
GANDESA Rafel Navarro      
TORREDEMBARRA     Joan Soriano 'Sori' (L'Albi), Brian Álvarez (UE Segur), Canaldas (Jesús i Maria)  
REDDIS     Roger Ametller (Reus B-Cambrils), Héctor Torres i Isma Rojas (L'Hospitalet de l'Infant)  
LA CAVA        
LA RIERA Jordi Mercadé      
L'HOSPITALET DE L'INFANT Joe Héctor Torres i Isma Rojas (Reddis), Marc Vidal, Roger Juncosa i Jordi Segura (Vilaseca B), Oriol Aragonés (Salle Reus), Maxi Álvarez (At.Camp Clar). Pugen del B: Jordi Sabaté i Carlos Coll. Pugen del Juvenil: Gerard i Jahir. Faran pretemporada: Adrià Rodríguez (La Floresta Juvenil)    
VENDRELL Jordi Bernal      
EL CATLLAR        
RODA DE BARÀ        
SALOU Víctor Rabassó      
SEGUR José Antonio Pachón Pau Botifoll i Javi Marin (Cubelles), Brian Álvarez (Torredembarra), Brian Domínguez (Cambrils Juvenil), Ferran Carbó, David Benito (Cubelles Juvenil)   Alan Enfedaque, Breno Souto, José Pardo, Dani Martin, Albert Bonsoms, Javi Pardo, Juanjo Herencia, Fran Marín, Édgar García, Carles Espinosa, Cristian Díaz 'Chuli', Alex Rovira, Gerard San Nicolás, Biel Alonso, Sergi Masana, Edgar Fontiveros
TORTOSA Àngel Garcia   David Escandell (entrenador), Amador Voces i Josep M.Figueras 'Figo' (Batea)  
ULLDECONA     Alex Iniesta i Jan Esteller (Amposta)  
VALLS José Miguel López   Edu Escoté (Jesús i Maria)  

 




DESTACAT

3a vict˛ria consecutiva per el Cerdanyola FC 25-09-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2017/2018] 20-06-2017 00:44 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea