#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[Copa Catalunya] Quarta Eliminatòria
06-06-2016 12:13 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Copa Catalunya Amateur
Imagen no disponible

Foto de la classificació del Lourdes // Sergi Vargas Carrasco

 

 

Aquest migdia s'ha portat a terme un nou sorteig de la Copa Catalunya Amateur Masculina 2016. Els 14 vencedors de les eliminatòries de la 3a ronda i el Sant Cugat Esport FC, segueixen vius en aquesta competició

 

 

 

 

EQUIP EXEMPT: CF BATEA

 

ATH.ESPARREGUERA-AT.ALPICAT

VENDRELL-CAMBRILS 

PALAFRUGELL-LLAGOSTERA B

LOURDES-RODA DE TER

JOVENTUT ESPORTIU CAN PI-SAN CRISTÓBAL (Diumenge 12, 16h)

FUNDACIÓ ESP. GRAMA-SANT CUGAT ESPORT (Diumenge 12, 11:45h)

AT.SANT JUST-CP SARRIÀ

 

 

 

 

Més informació:

 

La Cinquena Eliminatòria, última abans de l'aturada de la competició, que es reprendrà a l'agost, es jugarà els dies 18 i 19 de juny i enfrontarà els guanyadors de la 4a ronda i tindrà la participació dels equips de Quarta Catalana que acaben la competició el 12 de juny.

 

 


 

RESULTATS DE LA 3A ELIMINATÒRIA:

 

EQUIP EXEMPT: SANT CUGAT ESPORT FC

 

Dijous 2 22h UD MOLINOS 0-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 3

Dissabte 4 17h CAMPDEVÀNOL 0-RODA DE TER 0 (penals 3-4)

Dissabte 4 17h JE SANT JAUME DOMENYS 1-CE VENDRELL 4

Dissabte 4 17:30h ATH.ESPARREGUERA 1-UD MONTSERRAT IGUALADA 0

Dissabte 4 17:30h CAMBRILS UNITED 0-CAMBRILS CF 3

Dissabte 4 18:30h CP SARRIÀ 4-CIUDAD COOPERATIVA 2

Dissabte 4 19:30h BATEA 5-ALCARRÀS 1

Diumenge 5 12h LOURDES 3 (penals 5-4)-SAN JUAN AT. MONTCADA 3 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 5 12:15h ATLÈTIC PRAT 3-ATLÈTIC SANT JUST 3 (penals 3-4)

Diumenge 5 16:30h BERGA 1- SAN CRISTÓBAL 1 (penals 4-5)

Diumenge 5 17h CRISTINENC 2-PALAFRUGELL 2 (penals 3-4)

Diumenge 5 18h FC IBERIANA 2-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 5

Diumenge 5 18:30h CF PALAU 1-AT.ALPICAT 3

Diumenge 5 21h ANGLÈS 0-LLAGOSTERA B 4

 

 


 

RESULTATS DE LA 2A ELIMINATÒRIA:

 

EQUIP EXEMPT: UD MOLINOS

 

Dissabte 28 17h  BORGONYÀ 2-CRISTINENC 4

Dissabte 28 17:30h  ATH.ESPARREGUERA 6-BUTSÈNIT 0

Dissabte 28 17:30h  SANT JAUME DOMENYS-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 (suspès, 2-0)

Diumenge 22 17h LLORENÇÀ 2-LOURDES 3

Diumenge 22 18h FC IBERIANA 2013 2-AE PERE GOL 1

 


 

RESULTATS DE LA 1A ELIMINATÒRIA:

 

Dissabte 21 16:45hAE AMETLLA VALLÈS 1-UD MOLINOS 3

Dissabte 21 17h |  HOSTALETS DE PIEROLA 1-ESPARREGUERA ATH. 3

Dissabte 21 17h CRISTINENC 3-SANT JULIÀ VILATORTA 1

Dissabte 21 17h | CF LA RIBA 1-SANT JAUME DOMENYS 3

Dissabte 21 19:30 h  SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 1-CF SUBURENSE B 0

Diumenge 22 16h FC IBERIANA 2013 2 (penals)-OLYMPIA II CE 2

Diumenge 22 17h SANT SALVADOR CERCS 2-BORGONYÀ 3

Diumenge 22 18h AE LA SALUT PERE GOL 6-RACING VALLBONA 3

Diumenge 22 18h CF BUTSÈNIT 3-CF GRANJA ESCARP 1

Diumenge 22 19:30h | EF BONAIRE 1-CE LLORENÇÀ 1 (penals)

 

 

Aquest dilluns 30 de maig s'ha definit la 3a eliminatòria de la Copa Catalunya Amateur, amb la participació com a novetat dels campions de Segona i Tercera Catalana, que s'afegeixen als supervivents de la Segona Eliminatòria, disputada aquest cap de setmana. Els partits de la propera ronda es jugaran els propers dies 4 i 5 de juny.

 

 

RESULTATS DE LA 3A ELIMINATÒRIA:

 

EQUIP EXEMPT: SANT CUGAT ESPORT FC

 

CRISTINENC-PALAFRUGELL

ANGLÈS-LLAGOSTERA B

ATH.ESPARREGUERA-UD MONTSERRAT

BERGA-SAN CRISTÓBAL

CF PALAU-AT.ALPICAT

CAMBRILS UNITED-CAMBRILS 

LOURDES-SAN JUAN AT. MONTCADA

UD MOLINOS-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA

FC IBERIANA-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI

ATLÈTIC PRAT-ATLÈTIC SANT JUST

CP SARRIÀ-CIUDAD COOPERATIVA

Guanyador JE Sant Jaume Domenys-Sant Vicenç-CE VENDRELL

CAMPDEVÀNOL-CE RODA DE TER

BATEA-ALCARRÀS

 

 

 

 

Tots els partits es disputaran amb tripleta arbitral a instàncies de la Federació Catalana de Futbol, que assumirà les despeses. El comitè resoldrà dimecres sobre el partit suspès entre el Sant Jaume Domenys-UE Sant Vicenç 2014, aturat amb el resultat de 2 a 0. El més probable és que l'equip de Sant Jaume accedeixi a la 3a eliminatòria.

 

 

Més informació:

 

La Quarta Eliminatòria, prevista per al cap de setmana dels dies 11 i 12 de juny, enfrontarà els guanyadors de la 3a eliminatòria.

 

I la Cinquena Eliminatòria, última abans de l'aturada de la competició, que es reprendrà a l'agost, es jugarà els dies 18 i 19 de juny i enfrontarà els guanyadors de la 4a ronda i tindrà la participació dels equips de Quarta Catalana que acaben la competició el 12 de juny.

 


 

RESULTATS DE LA 2A ELIMINATÒRIA:

 

EQUIP EXEMPT: UD MOLINOS

 

Dissabte 28 17h  BORGONYÀ 2-CRISTINENC 4

Dissabte 28 17:30h  ATH.ESPARREGUERA 6-BUTSÈNIT 0

Dissabte 28 17:30h  SANT JAUME DOMENYS-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 (suspès, 2-0)

Diumenge 22 17h LLORENÇÀ 2-LOURDES 3

Diumenge 22 18h FC IBERIANA 2013 2-AE PERE GOL 1

 


 

RESULTATS DE LA 1A ELIMINATÒRIA:

 

Dissabte 21 16:45hAE AMETLLA VALLÈS 1-UD MOLINOS 3

Dissabte 21 17h |  HOSTALETS DE PIEROLA 1-ESPARREGUERA ATH. 3

Dissabte 21 17h CRISTINENC 3-SANT JULIÀ VILATORTA 1

Dissabte 21 17h | CF LA RIBA 1-SANT JAUME DOMENYS 3

Dissabte 21 19:30 h  SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 1-CF SUBURENSE B 0

Diumenge 22 16h FC IBERIANA 2013 2 (penals)-OLYMPIA II CE 2

Diumenge 22 17h SANT SALVADOR CERCS 2-BORGONYÀ 3

Diumenge 22 18h AE LA SALUT PERE GOL 6-RACING VALLBONA 3

Diumenge 22 18h CF BUTSÈNIT 3-CF GRANJA ESCARP 1

Diumenge 22 19:30h | EF BONAIRE 1-CE LLORENÇÀ 1 (penals)

 

 

 

 

Més informació:

 

Per a la Tercera Eliminatòria, a banda dels supervivents de les fases anteriors, hi participaran també els campions de Segona i Tercera Catalana. Els partits es jugaran els dies 4 i 5 de juny.

 

La Quarta Eliminatòria, prevista per al cap de setmana dels dies 11 i 12 de juny, enfrontarà els guanyadors de la 3a eliminatòria.

 

I la Cinquena Eliminatòria, última abans de l'aturada de la competició, que es reprendrà a l'agost, es jugarà els dies 18 i 19 de juny i enfrontarà els guanyadors de la 4a ronda i tindrà la participació dels equips de Quarta Catalana que acaben la competició el 12 de juny.




DESTACAT

Sabadellenca, Parets i Tossa, els invencibles 22-02-2017 09:15 per Sergi Vargas Carrasco
[VÍDEO] El Sant Ignasi revifa la il·lusió 19-02-2017 02:15 per Sergi Vargas Carrasco
[VÍDEO] El miracle d'Osor 12-02-2017 01:30 per Sergi Vargas Carrasco
Camps @Gol_Cat 15-12-2016 10:00 per Sergi Vargas Carrasco
La guia #futbolcat a Twitter 01-10-2016 13:40 per Sergi Vargas






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea