#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 12
18-11-2016 09:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J12
Imagen no disponible

Foto d'arxiu // Sergi Vargas Carrasco

 

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 12)

 

Dissabte 16h | PALAFOLLS 2-CAMPDEVÀNOL 1

Dissabte 16h | ABADESSENC 1-BESCANÓ 0

Dissabte 16:15h | BOSC DE TOSCA 1-CASSÀ 0 (en directe a @Gol_Cat)

Dissabte 16:15h | CAN GIBERT 1-CORNELLÀ TERRI 1

Dissabte 16:30h | PALAFRUGELL 1-BASE ROSES 0

Diumenge 12h | BANYOLES 2-BLANES 3

Diumenge 16h | AE ROSES 2-ARO 1

Diumenge 16h | L'ESCALA 2-ANGLÈS 0

Diumenge 16h | GUÍXOLS 1-CAMPRODON 1

 

JORNADA 4 4/12/16 16h | CORNELLÀ TERRI-CAMPDEVÀNOL

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 12)

 

Diumenge 10h | BESÒS BARÓN DE VIVER 4-UNIF. LLEFIÀ 3

Diumenge 11:45h | FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 3-CIRERA 0

Diumenge 12h | BADIA DEL VALLÈS 2-CARMELO 1

Diumenge 12h | LLOREDA 2-MARTINENC B 1

Diumenge 12h | GUINEUETA 2-LLAVANERES 3

Diumenge 12h | CANYELLES 1-CP SARRIÀ 0

Diumenge 12:15h | CE PREMIÀ 2-AT.SANT POL 4

Diumenge 16:30h | MATARÓ 1-SANT ADRIÀ 0

Diumenge 17h | EUROPA B 3-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 0

 

4/12/16 16:45 JORNADA 7 | UNIF.LLEFIÀ-MATARÓ (suspès)

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 12)

 

Dissabte 17h | ATLÈTIC VILAFRANCA ¡ 1-ATLÈTIC PRAT DELTA 1

Dissabte 17h | MOJA 1-MARIANAO POBLET 1

Dissabte 18:15h | ESPLUGUENC 1-FONTSANTA FATJÓ 1

Dissabte 18:30h | JUNIOR 0-CAN VIDALET 4

Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 3-MARTORELL 4

Diumenge 12h | UNIF.BELLVITGE 1-MONTSERRAT IGUALADA 1

Diumenge 12h | ATLÈTIC SANT JUST 2-GORNAL 1

Diumenge 17h | SANT JOAN DESPÍ 1-CIUDAD COOPERATIVA 1

Diumenge 17h | SAN MAURO 1-OLÍMPIC CAN FATJÓ 0

 

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 12)

 

Dissabte 16:30h | SAN LORENZO 3-CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 2

Dissabte 18h | FUNDACIÓ TERRASSA 1906 1-VIC RIUPRIMER REFO  1

Diumenge 12h | CALDES MONTBU 3I-LA TORRETA 2

Diumenge 12h | BELLAVISTA MILAN 1-CARDEDEU 5

Diumenge 12:15h | CASTELLAR 0-SABADELL NORD 0

Diumenge 16h | MATADEPERA 0-BERGA 1

Diumenge 16:30h | SALLENT 0-MOLLETENSE 1

Diumenge 16:30h | AT.GIRONELLA 1-LES FRANQUESES 1

Diumenge 17h | RODA DE TER1-SANT QUIRZE DEL VALLÈS 2

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 12)

 

Dissabte 16:30h | TORREFARRERA 2-CF PALAU D'ANGLESOLA 2

Diumenge 12h | TÀRREGA 0-LINYOLA 1

Diumenge 16h | C.AT.CASTELLSERÀ 3-ORGANYÀ 2

Diumenge 16h | JUNEDA 3-SOLSONA 1

Diumenge 16h | BELLPUIG 0-MOLLERUSSA 2

Diumenge 16h | L'ALBI 5-BALÀFIA 0

Diumenge 16:30h | CERVERA 1-ALCARRÀS 1

Diumenge 16:30h | ARTESA DE SEGRE 3-AGRAMUNT 2 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 17:30h | BORGES BLANQUES 3-GUISSONA 1

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 12)

 

Dissabte 16h | SEGUR 2-VALLS 2

Dissabte 18h | TORREDEBARRA 1-CAMBRILS UNIÓ 2

Diumenge 12h | LA RIERA 2-BATEA 1

Diumenge 16h | ULLDECONA 1-LA CAVA 2

Diumenge 16h | CAMARLES 4-EL CATLLAR 1

Diumenge 16:15h | L'HOSPITALET DE L'INFANT 3-TORTOSA 1

Diumenge 17h | AT.RODA DE BARÀ 3-VENDRELL 1

Diumenge 17h | AMPOSTA 2-SALOU 0

Diumenge 17:15h | GANDESA 2-REDDIS 2
 

 

 

JORNADA 11 | VENDRELL-SEGUR (suspès)




DESTACAT

La 2a eliminatòria de Copa Catalunya 22-05-2017 12:14 per Sergi Vargas Carrasco
[VÍDEO] UE Castellar, promoció; CF Caldes, descens 22-05-2017 03:35 per Sergi Vargas Carrasco
L'hora de la veritat per al filial blaugrana 20-05-2017 03:47 per Svetlana
Es consuma el descens del Dinàmic Batlló CF 19-05-2017 03:18 per Svetlana
CE Banyoles, més a prop de l'ascens 19-05-2017 02:46 per Svetlana






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea