#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 28
07-04-2017 09:30 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J28
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 28)

 

Dissabte 16h | PALAFOLLS 2-CASSÀ 1

Dissabte 16h | ABADESSSENC 1-BLANES 1

Dissabte 16:15h | CAN GIBERT 4-BASE ROSES 3

Dissabte 16:30h |  PALAFRUGELL 1-ARO 0

Dissabte 20h | BOSC DE TOSCA 3-BESCANÓ 3

Diumenge 12h | BANYOLES 1 -CORNELLÀ TERRI 1

Diumenge 17h | AE ROSES 0-ANGLÈS 2

Diumenge 17h | L'ESCALA 5-CAMPRODON 0

Diumenge 17h | GUÍXOLS 3-CAMPDEVÀNOL 2

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 28)

 

Diumenge 11:45h | FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 1-MARTINENC B 1

Diumenge 12h | BADIA DEL VALLÈS 1-CIRERA 1

Diumenge 12h | LLOREDA-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI (suspès, 5-0)

Diumenge 12h | GUINEUETA 4-SANT ADRIÀ 2

Diumenge 12h | CANYELLES 3-AT.SANT POL 1

Diumenge 12h | CE PREMIÀ MAR 1-UNIF.LLEFIÀ 1 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 16:30h | EUROPA B 2-LLAVANERES 0

Diumenge 16:30h | CE MATARÓ 2-CP SARRIÀ 1

Diumenge 20h | BESÒS BARÓN DE VIVER 6-CARMELO 1

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 28)

 

Dissabte 17h | ATLÈTIC VILAFRANCA 1-CAN VIDALET 1

Dissabte 17h | MOJA 1-OLÍMPIC CAN FATJÓ 2

Dissabte 18:15h | ESPLUGUENC 1-ATLÈTIC PRAT 0

Dissabte 18:30h | JUNIOR 1-MARIANAO POBLET 0

Dissabte 19:15h | ATLÈTIC SANT JUST 6-FONTSANTA FATJÓ 3

Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 1-GORNAL 2

Diumenge 12h | UNIF.BELLVITGE 1-MARTORELL 1

Diumenge 17h | SANT JOAN DESPÍ 4-MONTSERRAT IGUALADA 2

Diumenge 17h | SAN MAURO 2-CIUDAD COOPERATIVA 0

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 28)

 

Dissabte 16:30h | SAN LORENZO 2-VIC RIUPRIMER REFO 2

Dissabte 17h | CF CALDES 1-CARDEDEU 2

Dissabte 18:30h | FUNDACIÓ TERRASSA 1906 2-SABADELL NORD 1

Diumenge 12h | BELLAVISTA MILAN 0-LES FRANQUESES 1

Diumenge 12:15h | CASTELLAR 3-MOLLETENSE 2

Diumenge 16h | MATADEPERA 3-FC SANT QUIRZE DEL VALLÈS 0

Diumenge 16:30h | AT.GIRONELLA 1-BERGA 3

Diumenge 17h | SALLENT 2-LA TORRETA 0 

Diumenge 17h | RODA DE TER 0-CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 1

 

10/5/17 21h J26 | SALLENT-LES FRANQUESES (ajornat per la neu)

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 28)

 

Dissabte 18h | TORREFARRERA 2-SOLSONA 1

Diumenge 12h | JUNEDA 1-MOLLERUSSA 6

Diumenge 16:30h | BELLPUIG 3-BALÀFIA 2

Diumenge 17h | CERVERA 0-ORGANYÀ 2

Diumenge 17h | C.AT.CASTELLSERÀ 1-LINYOLA 0

Diumenge 17h | TÀRREGA 2-PALAU D'ANGLESOLA 0

Diumenge 17h | BORGES BLANQUES 3-AGRAMUNT 0

Diumenge 18h | ARTESA DE SEGRE 2-ALCARRÀS 3

Diumenge 18:30h | L'ALBI 4-GUISSONA 2

 

16/4/17 18h | L'ALBI-ARTESA DE SEGRE (ajornat) 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 28)

 

Dissabte 17h | SEGUR 1-VENDRELL 1

Diumenge 16:45h | L'HOSPITALET DE L'INFANT 2-EL CATLLAR 2

Diumenge 17h | AT.RODA DE BARÀ 3-LA CAVA 0

Diumenge 17h | ULLDECONA 1-BATEA 1

Diumenge 17h | TORREDEMBARRA 0-TORTOSA 7

Diumenge 17h | CARMARLES 3-SALOU 0

Diumenge 17h | AMPOSTA 3-REDDIS 1

Diumenge 17h | GANDESA 1-VALLS 2

Diumenge 17:30h | LA RIERA 1-CAMBRILS UNIÓ 2



DESTACAT

Jugadors de 3a Divisiˇ a la Copa de Regions UEFA 08-12-2017 16:39 per Marc Mata PÓrraga
Empat a 0 a Les Fontetes 04-12-2017 16:00 per Marc Mata PÓrraga
RESULTATS JORNADA 16 TERCERA DIVISIË GRUP 5 21-11-2017 20:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea