#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 28
07-04-2017 10:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J28
Imagen no disponible

 Foto d'arxiu // Golcat.com

 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 28)
 
Dissabte 16:30h | ROQUETENC 1-ALDEANA 2
Dissabte 16:30h | JESÚS CATALÒNIA 3-ALCANAR 1
Dissabte 17:30h | L'AMETLLA DE MAR 2-REMOLINS-BÍTEM 3
Diumenge 17h | VILALBA 2-GODALL 0
Diumenge 17h | PINELL 5-SANT JAUME D'ENVEJA 1
Diumenge 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 3-SANTA BÀRBARA 2
Diumenge 17:15h | JESÚS I MARIA B 0-FLIX 3
Diumenge 17:30h | PERELLÓ 2-LA SÈNIA 1
Diumenge 18:15 | CORBERA D'EBRE 0-AMPOLLA 3
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 28)
 
Dissabte 16h | AT.MONT-ROIG 0-UE PORRERA 2
Dissabte 17h | RIUDOMS 1-VILASECA B 2
Dissabte 17h | AT.CAMP CLAR 3-ICOMAR 1
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 1-CANONJA 4
Dissabte 17h | LA SELVA DEL CAMP 3-MAS PELLICER 3
Dissabte 17:30h | SANT PERE I SANT PAU 3-PARE MANYANET 0
Diumenge 12h | FALSET ESPORTIU 2-LA PASTORETA 2
Diumenge 17h | RACING BONAVISTA 2-SPO GRANADA DE REUS 0
Diumenge 17:30h | LA FLORESTA 1-CULTURAL BONAVISTA 5

 


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 28)
 
 
Dissabte 17h | ALTAFULLA 4-CUNIT 1
Dissabte 17h | CONSTANTÍ 3-L'ARBOÇ 1
Dissabte 17:10h | ALCOVER 3-BANYERES 2
Dissabte 18h | TANCAT 1-POBLA MAFUMET B 1
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA 2-LA RIBA 2
Diumenge 16:45h | SAN SALVADOR 1-MONTBLANC 2
Diumenge 17h | AT.VALLS 3-LLORENÇ 1
Diumenge 18h | TORREFORTA 2-SANTA COLOMA QUERALT 0
DESCANSA | SANT JAUME DOMENYS (per la retirada del CD Morell B)
 
18/4/17 20:30h J25 | SANTA COLOMA QUERALT-SAN SALVADOR 
19/4/17 20:30h J26 | PLA DE SANTA MARIA-MONTBLANC 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 28)
 
 
Dissabte 16h | PREMIÀ DE DALT 2-MOLINOS 1
Dissabte 17:30h | ARGENTONA 3-ARENYS DE MAR 2
Dissabte 18h | MATARONESA 1-SINGUERLIN 1
Dissabte 18:15h | CABRILS 1-VILASSAR DE MAR B 0
Dissabte 19:30h | YOUNG TALENT BDN SUD 2-DISTRICTE 030 2 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 12h | TURÓ PEIRA 3-CABRERA 3
Diumenge 12:15h | LA LLÀNTIA 0-PLA D'EN BOET 1
Diumenge 17:15h | VILASSAR DE DALT-LA SALUT PERE GOL (suspès, 5-0)
PINEDA DE MAR* 0-SANTVICENTÍ 3 (el Pineda de Mar es retira de la competició)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 28)
 
 
Dissabte 16h | SANT JULIÀ DE VILATORTA 1-FOLGUEROLES 3
Dissabte 16h | AVINYÓ 1-GURB 5
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 0-OLÍMPIC LA GARRIGA 1
Dissabte 16h | VILADRAU 1-MOIÀ 2
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 0-TARADELL 0
Dissabte 17h | BORGONYÀ 3-VOLTREGÀ 3
Diumenge 11:45h | OAR VIC 1-TONA B 0
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES 2-TORELLÓ 1
Diumenge 12:15h | LLERONA 4-PRADENC 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 28)
 
Dissabte 16:15h | AVIÀ B 3-CASTELLBISBAL 2
Dissabte 18h | LLORENÇÀ 2-CASTELLAR B 1
Diumenge 11:30h | SABADELLENCA 2-AT.CAN DEU 0
Diumenge 12h | SANT ANDREU DE LA BARCA B 1-PD PAJARIL 4
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 2-MASQUEFA 2
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA 0-EF BONAIRE 3
Diumenge 12h | LA ROMÀNICA 4-CAN PARELLADA 3
Diumenge 12h | MONTCADA 3-SANTA MARIA MONTCADA 0
Diumenge 18:15h | LA PLANADA 2-JUNIOR B 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 28)
 
Dissabte 16h | SANT SALVADOR CERS 2-PUIGREIG 0
Dissabte 16h | JOANENC 1-FRUITOSENC 1
Dissabte 16:30h | MARGANELL 1-VILADECAVALLS 1
Dissabte 17:35h | VILOMARA 3-LLANO DE SABADELL 4
Dissabte 19h | SANT PERE NORD 2-PIRINAICA 2
Diumenge 12h | JUAN XXIII 1-CAN TRIAS 3
Diumenge 16h | SÚRIA 2-MIRASOL 5
Diumenge 16h | PUEBLO NUEVO 2002 5-SANTPEDOR 2
Diumenge 16:30h | CARDONA 2-OLVAN 1
 
18/4/17 20:30h J26 | SANT SALVADOR CERCS-LLANO DE SABADELL
1/5/17 16:30h J26 | MARGANELL-SANT PERE NORD
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 28)
 
Dissabte 17h | TORELLES 5-PAPIOL 0
Dissabte 17h | SANT ESTEVE SESROVIRES 3-SANT ANDREU DE LA BARCA 1
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA 1-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 4
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 3-PALLEJÀ 4
Dissabte 18:30h | MARTORELL B 4-ATHLETIC CLUB ESPARREGUERA 1
Diumenge 12h | CERVELLÓ 2-MOLINS DE REI 3
Diumenge 12h | VALLIRANA 0-CASTELLDEFELS B 1
Diumenge 17h | VILADECANS B 3-P.RECREATIVA 3
Diumenge 17h | OLESA MONTSERRAT 2-ABRERA 0 
 
27/4/17 22h J24 | EL PAPIOL-MOLINS DE REI (descans, 0-1)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 28)
 
Dissabte 16:45h | AMETLLA AE 1-CF AMETLLA VALLÈS 4
Dissabte 17:30h | SANT CELONI-PARETS (suspès, 1-4)
Dissabte 18h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 3-AT.VALLÈS 0
Dissabte 18h | LLIÇÀ DE VALL 0-VILANOVA VALLÈS 2
Dissabte 18:30h | LLINARS 3-UNIF.SANTA PERPÈTUA 4
Diumenge 11:15h | SANTA EULÀLIA 3-CANOVELLES 4
Diumenge 12h | PALAU SOLITÀ 3-EF BARBERÀ ANDALUCIA B 2
Diumenge 12h | PARC 5-LOURDES 0
Diumenge 16:30h | PALAUTORDERA 1-VILAMAJOR 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 28)
 
Dissabte 18h | LEVANTE LAS PLANAS 1-LA FLORIDA 0
Dissabte 18:15h | CB TERLENKA 1-MBD LIONS 0
Dissabte 18:40h | CP SARRIÀ B-PUBILLA CASAS (suspès)
Dissabte 18:45h | PRAT B 2-VINYETS-MOLÍ VELL 1
Diumenge 12h | FC IBERIANA 2013 2-ALMEDA 4
Diumenge 18h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 3-JUVENTUD 25 1
Diumenge 18h | BARCELONETA 1-ESPLUGUENC B 1
Diumenge 18h | CAN ROCA 74 0-CAN BUXERES 4
DESCANSA | SANTS B
 
*UNIF.CIUTAT MERIDIANA: retirat
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 28)
 
Dissabte 18h | PASTRANA 1-CÈLTIC 0
Dissabte 18h | VETERANS CATALUNYA 0-OLYMPIA II 5
Dissabte 18:45h | SANT IGNASI 3-BELLATERRA 1
Diumenge 12h | AT.PIFERRER 3-APA POBLE SEC 2
Diumenge 12h | PUJADAS 3-RACING SARRIÀ 1
Diumenge 12h | TRINIDAD 2-SANT GENÍS PENITENS 0
Diumenge 12:15h | RACING VALLBONA 5-GRAMENET 2 (sense finalitzar)
Diumenge 18h | C.AT.IBÈRIA 3-VALLDOREIX 3
DESCANSA | GUINEUETA B
 
20/4/17 21h J25 | VETERANS CATALUNYA-PASTRANA (suspès al 35', 1-0)
 
*El CATALÒNIA ha renunciat a continuar la temporada
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 28)
 
 
Dissabte 16h | ÒDENA 1-CUBELLES 2
Dissabte 17h | SITGES 7-RIUDEBITLLES 0
Dissabte 17:30h | SANT CUGAT SESGARRIGUES 2-JOVENTUT RIBETANA 7
Diumenge 12h | MARTINENCA 4-LA MÚNIA 0
Diumenge 12h | HORTONENC 2-SANT PERE MOLANTA 0
Diumenge 12h | BEGUES 3-OLIVELLA 0
Diumenge 12h | PIERA 0-SUBURENSE B 2
Diumenge 12h | CARME 1-HOSTALETS DE PIEROLA 0
Diumenge 17h | CALAF 3-ANOIA 4
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 28)
 
 
Dissabte 17h | ALCARRÀS B 1-MAGRANERS 4
Dissabte 20h | SOSES -PARDINYES 2
Diumenge 12h | ALCOLETGE 0-SUDANELL 2
Diumenge 12:15h | ALGUAIRE 0-TÉRMENS 0
Diumenge 17h | ROSSELLÓ 2-VILANOVA DE LA BARCA 2
Diumenge 17h | LA GRANJA D'ESCARP 1-ATH.ALMACELLES 1
Diumenge 17h | ARBECA 1-PUIGVERTENC 0
Diumenge 17:15h | BENAVENT 3-AITONA 3
DESCANSA | LES
 
7/4/17 21:45h | ALCOLETGE 1-PUIGVERTENC 3 (J26)
20/4/17 21:30h | SOSES-BENAVENT (J26)
 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 28)
 
 
Dissabte 17h | TORÀ 4-CEEF TÀRREGA 1
Dissabte 18h | VALLFOGONA DE BALAGUER 3-VERDÚ-VALL DEL CORB 1
Diumenge 16h | VILANOVA DE L'AGUDA 3-POBLA DE SEGUR 2
Diumenge 16:30h | GUISSONA B 5-BELLCAIRENC 1
Diumenge 17h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 2-SOLSONA B 1
Diumenge 17h | OLIANA 3-RIALP 1
Diumenge 17h | TORNABOUS 0-CERVERA B 1
Diumenge 17h | BUTSÈNIT 2-PONTS 1
DESCANSA | TREMP
 
14/4/17 17h | RIALP-VERDÚ VALL DEL CORB (J18)
14/4/17 17:30h | TREMP-POBLA DE SEGUR (J26)
16/4/17 16:30h | VALLFOGONA DE BALAGUER-CERVERA B (J26)
16/4/17 16:30h | ANGULÀRIA-VERDÚ-VALL DEL CORB (J26)
16/4/17 16:45h | TORÀ-BUTSÈNIT (J26)
29/4/17 17h | OLIANA-CEEF TÀRREGA (J26)
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 28)
 
 
Dissabte 16:30h | ESPLAIS-BORRASSÀ (suspès)
Diumenge 16:30h | BÀSCARA 1-MONELLS 3
Diumenge 17h | ALBONS 4-VILABERTRAN 2
Diumenge 17h | AT.BISBALENC 3-MARCA DE L'HAM 0
Diumenge 17h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 7-CISTELLA 5
Diumenge 17h | CABANES 2-LLANÇÀ 5
Diumenge 17h | SANT PERE PESCADOR 4-VILAMALLA 3
Diumenge 17h | TORROELLA 0-EMPURIABRAVA CASTELLÓ 2
Diumenge 18h | VILADAMAT 1-AGULLANA 2
 
13/4/17 21h | MARCA DE L'HAM-EMPURIBRAVA CASTELLÓ (J18)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 28)
 
 
Dissabte 16h | ARBÚCIES 3-VILARTAGUES 5
Dissabte 16h | CALONGE 1-FARNERS B 4
Dissabte 16:30h | MONT-RAS 4-MALGRAT 3
Dissabte 17h | VIDRERENCA 2-CASSÀ B 0
Dissabte 18:15h | LLORET B 0-UE TOSSA 3
Dissabte 20h | CRISTINENC 0-LA SALLE GIRONA 2
Diumenge 11:30h | UE CALDES MALAVELLA 8-BREDA 0
Diumenge 12h | CA LA GUIDÓ 0-TORDERA 1
BEGUR 3-PB LLORET DE MAR 0*

*La PB Lloret de Mar queda fora de la competició

 

27/4/17 21h | CALONGE-CA LA GUIDÓ (J26)

 


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 28)
 
Dissabte 16h | FORNELLS 0-UCE CELRÀ 1
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 2-EF GIRONÈS-SÀBAT 2
Dissabte 16:30h | SANT JAUME DE LLIERCA 2-SANT RIVAT D'EN BAS 2
Dissabte 17:30h | SANTJOANENC 3-AT.SANT PONÇ 4
Dissabte 18:30h | SANT GREGORI 5-UNIÓ GIRONA ACE 2
Dissabte 18:45h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 3-LES PRESES 2
Diumenge 17h | BESALÚ 0-LES PLANES 0
Diumenge 17:30h | PORQUERES 2-QUART 1 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 18h | HOSTOLES 4-AMER 3
 

13/4/17 21h | SANTJOANENC-HOSTOLES (J22)

15/4/17 16:30h | SANTA PAU-SANT PRIVAT D'EN BAS (J26)




DESTACAT

[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea