#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 29
20-04-2017 00:13 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J29
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 29)

 

Dissabte 15:30h | BASE ROSES 3-PALAFRUGELL 3

Dissabte 16h | CAMPDEVÀNOL 3-PALAFOLLS 1

Dissabte 16h | CASSÀ 2-BOSC DE TOSCA 1

Dissabte 16h | BESCANÓ 1-ABADESSENC 0

Dissabte 16h | BLANES 0-BANYOLES 3

Dissabte 16:30h | ARO 1-AE ROSES 0

Diumenge 16:30h | CAMPRODON 2-GUÍXOLS 1

Diumenge 17h | ANGLÈS 0-L'ESCALA 0

Diumenge 17:15h | CORNELLÀ TERRI 3-CAN GIBERT 3

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 29)

 

Dissabte 18h | LLAVANERES 2-GUINEUETA 2

Diumenge 12h | UNIFIC.LLEFIÀ 1-BESÒS BARÓN DE VIVER 3

Diumenge 12h | CARMELO 1-BADIA DEL VALLÈS 0

Diumenge 12h | CIRERA 1-FUNDACIÓ ESPORTIU GRAMA 2

Diumenge 12h | MARTINENC B 1-LLOREDA 1

Diumenge 12h | SANT ADRIÀ 1-MATARÓ 4

Diumenge 12h | AT.SANT POL 3-CE PREMIÀ MAR 1

Diumenge 12:15h | CP SARRIÀ 2-CANYELLES 0

Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 1-EUROPA B 2

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 29)

 

Dissabte 18h | CIUDAD COOPERATIVA 2-SANT JOAN DESPÍ 1

Dissabte 18h | MONTSERRAT IGUALADA 2-UNIF.BELLVITGE 5

Dissabte 18h | FONTSANTA FATJÓ 2-ESPLUGUENC 1

Dissabte 18:05h | ATLÈTIC PRAT DELTA 1-ATLÈTIC VILAFRANCA 0

Dissabte 18:10h | CAN VIDALET 4-JUNIOR 0

Dissabte 18:30h | MARIANAO POBLET 1-MOJA 1

Diumenge 12h | GORNAL 3-ATLÈTIC SANT JUST 1

Diumenge 12h | OLÍMPIC CAN FATJÓ 1-SAN MAURO 0

Diumenge 16h | MARTORELL 3-DINÀMIC BATLLÓ 1

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 29)

 

Divendres 22h | CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 5-SAN LORENZO 3

Dissabte 16:30h | LA TORRETA 1-CF CALDES 1

Dissabte 17h | VIC RIUPRIMER REFO 3-FUNDACIÓ TERRASSA 1906 2

Dissabte 17h | MOLLETENSE 0-SALLENT 0

Dissabte 17h | LES FRANQUESES 1-AT.GIRONELLA 2

Dissabte 17h | FC SANT QUIRZE DEL VALLÈS 5-RODA DE TER 2

Diumenge 11:30h | SABADELL NORD 2-CASTELLAR 4

Diumenge 12h | CARDEDEU 4-BELLAVISTA MILAN 2

Diumenge 16:30h | BERGA 1-MATADEPERA 4

 

10/5/17 21h J26 | SALLENT-LES FRANQUESES (ajornat per la neu)

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 29)

 

Dissabte 18h | ALCARRÀS 2-CERVERA 2

Diumenge 16h | LINYOLA 1-TÀRREGA 3

Diumenge 17h | ORGANYÀ 2-C.AT.CASTELLSERÀ 1

Diumenge 17h | SOLSONA 1-JUNEDA 1

Diumenge 17h | MOLLERUSSA 2-BELLPUIG 1

Diumenge 17h | AGRAMUNT 3-ARTESA DE SEGRE 0

Diumenge 17:30h | PALAU D'ANGLESOLA 0-TORREFARRERA 3

Diumenge 17:30h | GUISSONA 0-BORGES BLANQUES 1

Diumenge 18h | BALÀFIA 3-L'ALBI 0

 

1/5/17 19h J26 | L'ALBI-ARTESA DE SEGRE (ajornat) 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 29)

 

Dissabte 16h | REDDIS 1-GANDESA 2

Dissabte 17:45h | CAMBRILS UNIÓ 1-TORREDEMBARRA 2

Dissabte 18h | VENDRELL 1-AT.RODA DE BARÀ 5

Diumenge 12h | EL CATLLAR 0-CAMARLES 2

Diumenge 16:30h | LA CAVA 0-ULLDECONA 3

Diumenge 16:30h | SALOU 0-AMPOSTA 1

Diumenge 16:30h | VALLS 6-SEGUR 0

Diumenge 17h | BATEA 7-LA RIERA 3

Diumenge 17h | TORTOSA 4-L'HOSPITALET DE L'INFANT 1



DESTACAT

La 2a eliminatòria de Copa Catalunya 22-05-2017 12:14 per Sergi Vargas Carrasco
[VÍDEO] UE Castellar, promoció; CF Caldes, descens 22-05-2017 03:35 per Sergi Vargas Carrasco
L'hora de la veritat per al filial blaugrana 20-05-2017 03:47 per Svetlana
Es consuma el descens del Dinàmic Batlló CF 19-05-2017 03:18 per Svetlana
CE Banyoles, més a prop de l'ascens 19-05-2017 02:46 per Svetlana






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea