#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 32
12-05-2017 10:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J32
Imagen no disponible

 Foto d'arxiu

 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 32)
 
Dissabte 16h | L'AMETLLA DE MAR 3-ROQUETENC 0
Dissabte 16:30h | JESÚS CATALÒNIA 4-GODALL 3
Diumenge 16:30h | SANT JAUME D'ENVEJA 5-SANTA BÀRBARA 7
Diumenge 17h | ALDEANA 1-PERELLÓ 1
Diumenge 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 2-AMPOLLA 4
Diumenge 17h | REMOLINS-BÍTEM 4-ALCANAR 0
Diumenge 17:30h | JESÚS I MARIA B 0-VILALBA 2
Diumenge 17:30h | CORBERA D'EBRE 0-LA SÈNIA 1
Diumenge 18h | PINELL 3-FLIX 1
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 32)
 
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 4-ICOMAR 0
Dissabte 17h | LA SELVA DEL CAMP 1-CULTURAL BONAVISTA 2
Dissabte 17:30h | SANT PERE I SANT PAU 2-CANONJA 3
Dissabte 18h | UE PORRERA 3-FALSET ESPORTIU 6
Dissabte 18h | RIUDOMS 2-AT.MONT-ROIG 2
Dissabte 18:15h | MAS PELLICER 7-SPO GRANADA DE REUS 2
Dissabte 18:15h | VILASECA B 4-PARE MANYANET 1
Diumenge 18:15h | LA FLORESTA 1-AT.CAMP CLAR 1
Diumenge 18:15h | RACING CLUB BONAVISTA 3-LA PASTORETA 2

 


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 32)
 
 
Dissabte 17h | ALTAFULLA 1-MONTBLANC 3
L'ARBOÇ 3-CUNIT 0 (retirada del CF Cunit)
Diumenge 11:45h | TORREFORTA 3-BANYERES 2
Diumenge 16:45h | SAN SALVADOR 3-LLORENÇ 2
Diumenge 17h | ALCOVER 4-AT.VALLS 1
Diumenge 17h | CONSTANTÍ 4-LA RIBA 2
Diumenge 17h | SANTA COLOMA QUERALT 0-SANT JAUME DOMENYS 4
Diumenge 18h | PLA DE SANTA MARIA 3-TANCAT 3
DESCANSA | POBLA DE MAFUMET B (per la retirada del CD Morell B)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 32)
 
 
Dissabte 18h | MATARONESA 1-CABRERA 2
Dissabte 18:15h | CABRILS 0-LA SALUT PERE GOL 2
Dissabte 18:45h | ARGENTONA 4-MOLINOS 2
Dissabte 20h | YOUNG TALENT BDN SUD 5-VILASSAR DALT 1
Diumenge 12h | SINGUERLIN 1-VILASSAR MAR B 1
Diumenge 12h | PLA D'EN BOET 2-SANTVICENTÍ 1
Diumenge 12:15h | LA LLÀNTIA 1-DISTRICTE 030 5
Diumenge 12:30h | TURÓ PEIRA 3-PREMIÀ DALT 1
PINEDA DE MAR*-ARENYS DE MAR 3(el Pineda de Mar es retira de la competició)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 32)
 
 
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 3-AVINYÓ 2
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 2-PRADENC 1
Dissabte 16h | TORELLÓ 5-VOLTREGÀ 2
Dissabte 16h | BORGONYÀ-GURB (suspès, 1-2)
Dissabte 16h | TONA B 0-TARADELL 1
Diumenge 11:45h | OAR VIC 2-OLÍMPIC LA GARRIGA 0
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES 2-MOIÀ 0
Diumenge 12:15h | LLERONA 1-FOLGUEROLES 2 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 17h | VILADRAU 1-SANT JULIÀ VILATORTA 3
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 32)
 
Divendres 21h | LA PLANADA 1-UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 1
Dissabte 16:15h | AVIÀ B 1-PD PAJARIL 0
Dissabte 18h | SABADELLENCA 2-CASTELLBISBAL 0
Dissabte 18h | SANTA MARIA MONTCADA 2-CAN PARELLADA 2
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA 0-SANT ANDREU DE LA BARCA B 0
Diumenge 12h | LA ROMÀNICA 5-MASQUEFA 1
Diumenge 12h | MONTCADA-EF BONAIRE (suspès. mitja part 3-0)
Diumenge 12:15h | CASTELLAR B 0-AT.CAN DEU 3
Dimarts 16/5/17 21:15h | LLORENÇÀ-JUNIOR B
 
JORNADA 30 | EF BARBERÀ ANDALUCIA-MASQUEFA (suspès 65', 1-1)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 32)
 
Dissabte 16:30h | MARGANELL 5-LLANO DE SABADELL 2
Dissabte 16:30h | SANTPEDOR 1-CAN TRIAS 5
Dissabte 16:45h | VILOMARA 6-SÚRIA 4
Dissabte 17h | SANT PERE NORD 4-FRUITOSENC 1
Dissabte 17:30h | JOANENC 7-PUIGREIG 1
Diumenge 12h | JUAN XXIII 1-MIRASOL 0
Diumenge 16h | PUEBLO NUEVO 2002 3-OLVAN 2
Diumenge 16h | VILADECAVALLS 3-PIRINAICA 8
Diumenge 16:30h | CARDONA 2-SANT SALVADOR CERCS 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 32)
 
Dissabte 17h | SANT ESTEVE SESROVIRES 4-MOLINS DE REI 3
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA 2-ATHLÈTIC CLUB ESPARREGUERA 3
Dissabte 18h | CASTELLDEFELS B 3-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 2
Dissabte 18:30h | MARTORELL B 4-PAPIOL 1
Diumenge 12h | SANT ANDREU DE LA BARCA 3-ABRERA 0
Diumenge 12h | VALLIRANA 1-P.RECREATIVA SANT FELIU 2
Diumenge 17h | OLESA MONTSERRAT 1-PALLEJÀ 1
Diumenge 17h | VILADECANS B 4-PEÑA MÁLAGA 1
Diumenge 18h | CERVELLÓ 6-UE TORRELLES 1
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 32)
 
Dissabte 16:45h | AMETLLA AE 2-AT.VALLÈS 3
Dissabte 16:30h | SANT CELONI 1-UNIF.SANTA PERPÈTUA 3
Dissabte 18h | LLIÇÀ DE VALL 2-PALAUTORDERA 3
Dissabte 18:30h | LLINARS 1-SANTA EULÀLIA RONÇANA 4
Diumenge 12h | FC PALAU SOLITÀ-VILAMAJOR (suspès, indisponibilitat de jugadors del Palau)
Diumenge 12h | PARC 4-VILANOVA VALLÈS 2
Diumenge 12h | PARETS 3-EF BARBERÀ ANDALUCIA B 1
Diumenge 12:30h | SANTA EULÀLIA 8-AMETLLA VALLÈS 4
Diumenge 16h | LOURDES 6-CANOVELLES 2
 
16/5/17 21h J30 | FC PALAU SOLITÀ-UNIF.SANTA PERPÈTUA
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 32)
 
Dissabte 18h | LEVANTE LAS PLANAS 1-JUVENTUD 25 1
Dissabte 18:30h | VINYETS MOLÍ-VELL 1-ALMEDA 4
Dissabte 19:15h | PRAT B 4-ESPLUGUENC B 3
Diumenge 12h | FC IBERIANA 2013 6-MBD LIONS 2
Diumenge 12h | LA FLORIDA 3-SANTS B 0 
Diumenge 18h | BARCELONETA 2-CP SARRIÀ B 5
Diumenge 18h | CAN ROCA 74 0-PUBILLA CASAS 1
Diumenge 20h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 1-CB TERLENKA 3
DESCANSA | CAN BUXERES
 
*UNIF.CIUTAT MERIDIANA: retirat
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 32)
 
Dissabte 18h | PASTRANA-GRAMENET (susès, 0-2)
Dissabte 18:15h | SANT GENIS PENITENTS 2-CÈLTIC 0
Dissabte 20h | VETERANS CATALUNYA 2-VALLDOREIX 3
Diumenge 12h | AT.PIFERRER 0-RACING VALLBONA 1
Diumenge 12h | PUJADAS 4-APA POBLE SEC 1
Diumenge 12h | TRINIDAD 5-GUINEUETA B 0
Diumenge 17h | RACING SARRIÀ 3-OLYMPIA II 6
Diumenge 18h | C.AT.IBÈRIA 7-BELLATERRA 4
DESCANSA | SANT IGNASI
 
 
16/5/17 21:15h J29 | GUINEUETA B-C.AT.IBÈRIA (suspès 75', 1-0)
 
*El CATALÒNIA ha renunciat a continuar la temporada
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 32)
 
 
Dissabte 16h | ÒDENA 8-OLIVELLA 0
Dissabte 17:15h | SITGES 1-MARTINENCA 1
Dissabte 17:30h | SANT CUGAT SESGARRIGUES-LA MÚNIA (suspès, 1-7)
Dissabte 18:15h | CUBELLES 4-ANOIA 0
Dissabte 18:30h | CARME 3-RIUDEBITLLES 0
Dissabte 18:30h | HOSTALETS DE PIEROLA 1-SUBURENSE B 2
Diumenge 12h | BEGUES 5-HORTONENC 0
Diumenge 12h | PIERA 4-SANT PERE MOLANTA 3
Diumenge 17h | CALAF 1-JOVENTUT RIBETANA AE 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 32)
 
 
Dissabte 17h | SOSES 3-MAGRANERS 1
Dissabte 18h | ALCOLETGE 6-LES 1
Diumenge 12h | BENAVENT 1-AE TÉRMENS 4
Diumenge 17h | PUIGVERTENC 0-SUDANELL 3
Diumenge 17:30h | LA GRANJA D'ESCARP 2-ROSSELLÓ 0
Diumenge 17:30h | ALGUAIRE 2-VILANOVA DE LA BARCA 2
Diumenge 17:30h | ARBECA 0-ATH.ALMACELLES 4
Diumenge 18h | PARDINYES 3-AITONA 3
DESCANSA | ALCARRÀS B
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 32)
 
 
Dissabte 17:30h | TORÀ 2-POBLA DE SEGUR 4
Dissabte 18h | CERVERA B 1-VERDÚ-VALL DEL CORB 3
Dissabte 18h | CEEF TÀRREGA 2-PONTS 5
Diumenge 17h | TORNABOUS 1-SOLSONA B 3
Diumenge 17:30h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 2-TREMP 2
Diumenge 17:30h | BUTSÈNIT 3-RIALP 1
Diumenge 17:45h | VILANOVA DE L'AGUDA 3-GUISSONA B 0
Diumenge 18h | VALLFOGONA DE BALAGUER 1-BELLCAIRENC 2
DESCANSA | OLIANA
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 32)
 
 
Dissabte 16:30h | MONELLS 2-AGULLANA 2
Dissabte 17h | VILADAMAT 0-MARCA DE L'HAM 1
Dissabte 17:30h | CISTELLA 4-TORROELLA 0
Diumenge 17h | AT.BISBALENC 3-ESPLAIS 1
Diumenge 17h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 2-ALBONS 3
Diumenge 17h | SANT PERE PESCADOR 2-BORRASSÀ 3
Diumenge 17h | BÀSCARA 2-LLANÇÀ 2
Diumenge 17h | EMPURIABRAVA CASTELLÓ 1-VILAMALLA 2
Diumenge 17:30h | CABANES 2-VILABERTRAN 3
 
 
16/5/17 21:30h | ESPLAIS-BORRASSÀ (J28)
17/5/17 21:15h | MARCA DE L'HAM-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J18)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 32)
 
 
Divendres 20:45h | UE CALDES MALAVELLA 4-ARBÚCIES 1 (en directe a @Gol_Cat)
Dissabte 16h | CRISTINENC 2-VILARTAGUES 1
Dissabte 16:30h | MONT-RAS 4-CASSÀ B 2
Dissabte 17h | VIDRERENCA 1-BEGUR 4
Dissabte 18:15h | LLORET B 2-LA SALLE GIRONA 3
Diumenge 16:30h | TORDERA 5-BREDA 1
Diumenge 17:30h | MALGRAT 1-UE TOSSA 2
Dimarts 16/5/17 20:45h | CA LA GUIDÓ-FANERS B
CALONGE 3-PB LLORET DE MAR 0*

*La PB Lloret de Mar queda fora de la competició

 

17/5/17 20:45h | LLORET B-MALGRAT (J30)
18/5/17 20:45h | TORDERA-FARNERS B (J30)

 


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 32)
 
Dissabte 16h | SANTJOANENC 8-SANT GREGORI 3
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 5-UNIÓ GIRONA ACE 3
Dissabte 16:30h | SANT JAUME LLIERCA 0-CELRÀ 0
Diumenge 11h | SANT PRIVAT D'EN BAS 1-LES PLANES 3
Diumenge 16h | FORNELLS 0-ATLÈTIC CLUB BANYOLES 2
Diumenge 17h | HOSTOLES 4-AT.SANT PONÇ 1
Diumenge 17h | BESALÚ 0-EF GIRONÈS-SÀBAT 2
Diumenge 17h | AMER 1-QUART 2
Diumenge 18h | PORQUERES 3-LES PRESES 1
 



DESTACAT

UD Unificación Bellvitge aconsegueix l'ascens 30-06-2017 15:13 per Svetlana
La UE Sants es classifica per al play off 08-06-2017 21:51 per Svetlana
CDC Torreforta es proclama campió 04-06-2017 21:13 per Svetlana
CF Folgueroles, l'ascens arriba de forma directa 29-05-2017 15:01 per Svetlana






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea