#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 33
19-05-2017 09:30 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J33
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 33)

 

Dissabte 15:30h | PALAFOLLS 2-CAN GIBERT 7

Dissabte 15:30h | BASE ROSES 1-CAMPRODON 6

Dissabte 16h | ABADESSENC 1-CAMPDEVÀNOL 3

Dissabte 16h | BESCANÓ 4-AE ROSES 3

Dissabte 16:30h | BOSC DE TOSCA 2-BANYOLES 3

Dissabte 17:30h | BLANES 2-L'ESCALA 1

Dissabte 18h | ARO 1-ANGLÈS 0

Dissabte 20h | CASSÀ 4-PALAFRUGELL 1

Diumenge 17:15h | CORNELLÀ TERRI 1-GUÍXOLS 3

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 33)

 

Dissabte 18h | LLAVANERES 0-AT.SANT POL 2

Diumenge 11:45h | FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 3-UNIF.LLEFIÀ 3

Diumenge 12h | CD BADIA DEL VALLÈS 1-LLOREDA 2

Diumenge 12h | CIRERA 1-MATARÓ 1

Diumenge 12h | MARTINENC B 6-CANYELLES 0

Diumenge 12h | SANT ADRIÀ 3-CP SARRIÀ 1

Diumenge 12:15h | CARMELO 0-GUINEUETA 6

Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 0-CE PREMIÀ MAR 3

Diumenge 20h | BESÒS BARÓN DE VIVER 2-EUROPA B 3

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 33)

 

Dissabte 18h | MONTSERRAT IGUALADA 1-ATLÈTIC VILAFRANCA 2

Dissabte 18h | FONTSANTA FATJÓ 2-SAN MAURO 1

Dissabte 18h | ATLÈTIC PRAT DELTA 1-OLÍMPIC CAN FATJÓ 2

Dissabte 18:10h | CAN VIDALET 2-MARIANAO POBLET 0

Dissabte 18:30h | MARTORELL 0-JUNIOR 0

Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ-CIUDAD COOPERATIVA (suspès, 1-1)

Diumenge 12h | UNIFIC.BELLVITGE 5-ATLÈTIC SANT JUST 0

Diumenge 12h | GORNAL 2-MOJA 1

Diumenge 17h | SAN JOAN DESPÍ 1-ESPLUGUENC1

 

 

25/5/17 21h J32 | MOJA-FONTSANTA FATJÓ (suspès 55', 2-4)

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 33)

 

Dissabte 16:30h | LA TORRETA 2-RODA DE TER 3

Dissabte 17h | FUNDACIÓ TERRASSA 1906 1-BELLAVISTA MILAN 2

Dissabte 17h | LES FRANQUESES 3-CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 1

Dissabte 19h | MOLLETENSE 3-MATADEPERA 1

Diumenge 11:30h | SABADELL NORD 2-AT.GIRONELLA 2

Diumenge 12h | CARDEDEU 3-SAN LORENZO 1

Diumenge 12:15h | CASTELLAR 1-CF CALDES 0 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 16:30h | BERGA 4-SANT QUIRZE DEL VALLÈS 1

Diumenge 17h | SALLENT 3-VIC RIUPRIMER 0

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 33)

 

Diumenge 17h | ORGANYÀ 1-BELLPUIG 2

Diumenge 17| SOLSONA 1-ARTESA DE SEGRE 3

Diumenge 17h | MOLLERUSSA 2-AGRAMUNT 2

Diumenge 17:30h | BALÀFIA 0-GUISSONA 1

Diumenge 18h | TÀRREGA 2-ALCARRÀS 1

Diumenge 18h | C.AT.CASTELLSERÀ 1-TORREFARRERA 1

Diumenge 18h | LINYOLA 1-L'ALBI 1

Diumenge 18h | PALAU D'ANGLESOLA 2-BORGES BLANQUES 4

Diumenge 19h | CERVERA 1-JUNEDA 3

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 33)

 

Dissabte 17:45h | CAMBRILS UNIÓ 2-GANDESA 2

Dissabte 18h | EL CATLLAR 0-VALLS 1

Diumenge 15:45h | BATEA 1-AMPOSTA 0

Diumenge 17h | SALOU 1-REDDIS 2

Diumenge 18h | LA RIERA 4-VENDRELL 3

Diumenge 18h | ULLDECONA 1-TORREDEMBARRA 2

Diumenge 18h | AT.RODA DE BARÀ 1-L'HOSPITALET DE L'INFANT 0

Diumenge 18h | LA CAVA 0-CAMARLES 3

Diumenge 18h | TORTOSA 4-UE SEGUR 2



DESTACAT

Jugadors de 3a Divisiˇ a la Copa de Regions UEFA 08-12-2017 16:39 per Marc Mata PÓrraga
Empat a 0 a Les Fontetes 04-12-2017 16:00 per Marc Mata PÓrraga
RESULTATS JORNADA 16 TERCERA DIVISIË GRUP 5 21-11-2017 20:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea