#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 33
19-05-2017 00:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J33
Imagen no disponible

 Foto d'arxiu

 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 33)
 
Dissabte 18h | ROQUETENC 1-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 5
Dissabte 19h | JESÚS I MARIA B 4-SANTA BÀRBARA 2
Diumenge 18h | VILALBA 1-ALDEANA 0
Diumenge 18h | PERELLÓ 2-CORBERA D'EBRE 2
Diumenge 18h | LA SÈNIA 1-JESÚS CATALÒNIA 2
Diumenge 18h | GODALL 3-PINELL 1
Diumenge 18h | FLIX 2-L'AMETLLA DE MAR 1
Diumenge 18h | AMPOLLA 2-REMOLINS-BÍTEM 1
Diumenge 18h | ALCANAR 4-SANT JAUME D'ENVEJA 1
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 33)
 
Dissabte 17h | AT.CAMP CLAR 2-ESPAÑA CANONJA 1
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 1-SANT PERE I SANT PAU 2
Dissabte 17:30h | FALSET ESPORTIU 3-LA FLORESTA 0
Dissabte 17:30h | ICOMAR 2-RACING CLUB BONAVISTA 4
Dissabte 18h | UE PORRERA 2-PARE MANYANET 2
Dissabte 18:30h | LA FLORESTA 2-RIUDOMS 3
Diumenge 11:45h | CANONJA 5-MAS PELLICER 0
Diumenge 16:30h | SPO GRANADA DE REUS-VILASECA B (suspès, incompareixença Spo G.)
Diumenge 17h | AT.MONTROIG 1-LA SELVA DEL CAMP 0

 


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 33)
 
 
Dissabte 16h | POBLA MAFUMET B 3-CONSTANTÍ 0
Dissabte 16h | LA RIBA 0-TORREFORTA 0
Dissabte 17h | TANCAT 1-ALCOVER 4
Dissabte 17h | MONTBLANC 4-SANTA COLOMA QUERALT 2
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS 5-L'ARBOÇ 1
Diumenge 17h | AT.VALLS 3-SAN SALVADOR 2
Diumenge 18h | BANYERES 5-ALTAFULLA 3
PLA DE SANTA MARIA 3-CUNIT 0 (retirada del CF Cunit)
DESCANSA | LLORENÇ (per la retirada del CD Morell B)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 33)
 
 
Dissabte 16h | PREMIÀ DE DALT 0-ARGENTONA 1
Dissabte 17h | ARENYS DE MAR B 2-SINGUERLIN 3
Dissabte 18:45h | VILASSAR DE MAR B 2-PLA D'EN BOET 4
Dissabte 20h | YOUNG TALENT BDN SUD 4-SANTVICENTÍ 3
Diumenge 12h | MOLINOS 4-CABRILS 2
Diumenge 12:15h | VILASSAR DE DALT 0-TURÓ PEIRA 1
Diumenge 12:30h | LA SALUT PERE GOL 3-LA LLÀNTIA 2
Diumenge 18h | DISTRICTE 030 4-MATARONESA 0
CABRERA 3-PINEDA DE MAR* (el Pineda de Mar es retira de la competició)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 33)
 
 
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 2-TARADELL 2
Dissabte 16h | SANT JULIÀ VILATORTA 3-LLERONA 3
Dissabte 16h | FOLGUEROLES 1-BORGONYÀ 1
Dissabte 16h | GURB 1-OAR VIC 1
Dissabte 16:30h | OLÍMPIC LA GARRIGA 0-SANT FELIU DE CODINES 1
Dissabte 17h | VOLTREGÀ 2-TONA B 0
Dissabte 18h | AVINYÓ 5-VILADRAU 0 
Diumenge 12h | MOIÀ 1-SANT VICENÇ TORELLÓ 2
Diumenge 17h | PRADENC 3-TORELLÓ 2
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 33)
 
Dissabte 17h | PD PAJARIL-LA ROMÀNICA (suspès, 3-1)
Dissabte 17h | CAN PARELLADA 2-CASTELLAR B 1
Dissabte 18:30h | JUNIOR B 0-MONTCADA 4
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 2-EF BARBERÀ ANDALUCIA 1
Diumenge 12h | SANT ANDREU DE LA BARCA B 2-AVIÀ B 1
Diumenge 12h | MASQUEFA 0-LLORENÇÀ 2
Diumenge 12h | EF BONAIRE 1-SABADELLENCA 5
Diumenge 12h | CASTELLBISBAL 5-SANTA MARIA MONTCADA 3
Diumenge 18:15h | LA PLANADA 1-AT.CAN DEU 5
 
25/5/17 20:45h J30 | EF BARBERÀ ANDALUCIA-MASQUEFA (suspès 65', 1-1)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 33)
 
Divendres 22h | VILOMARA 3-PIRINAICA 3
Dissabte 16:30h | SANT SALVADOR CERCS 0-JOANENC 5
Dissabte 16:30h | OLVAN 1-SANT PERE NORD 3
Dissabte 17h | FRUITOSENC 2-SANTPEDOR 2
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL 3-PUEBLO NUEVO 20023
Diumenge 12h | MIRASOL 2-MARGANELL 4
Diumenge 12:30h | CAN TRIAS-VILADECAVALLS (suspès)
Diumenge 16:30h | PUIGREIG 2-JUAN XXIII 4
Diumenge 17h | SÚRIA 3-CARDONA 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 33)
 
Dissabte 16:30h | ATHLÈTIC CLUB ESPARREGUERA 2-SANT ANDREU DE LA BARCA 3
Dissabte 18h | TORRELLES 3-MARTORELL B 2
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 2-CERVELLÓ 1
Diumenge 12h | PAPIOL 4-OLESA MONTSERRAT 4
Diumenge 12h | P.RECREATIVA 4-SANT ESTEVE SESROVIRES 2
Diumenge 12h | MOLINS DE REI 2-SECTOR MONTSERRATINA 0
Diumenge 12h | ABRERA 3-CASTELLDEFELS B 2
Diumenge 12h | PALLEJÀ 1-VALLIRANA 4
Diumenge 17h | VILADECANS B 3-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 2
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 33)
 
Dijous 21h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 8-AMETLLA AE 1 
Dissabte 16:30h | AT.VALLÈS 5-PALAU SOLITÀ 1
Dissabte 18h | VILAMAJOR 2-PARC 6
Dissabte 18:15h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 1-SANTA EULÀLIA 2
Dissabte 19h | AMETLLA VALLÈS 2-PARETS 5
Dissabte 19:30h | LLIÇÀ DE VALL 1-CANOVELLES 1
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA B 1-LOURDES 5
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS 5-SANT CELONI 3
Diumenge 16:30h | PALAUTORDERA3-LLINARS 6
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 33)
 
Dissabte 17h | CP SARRIÀ B 0-CAN ROCA 74 4
Dissabte 17:30h | PUBILLA CASAS 2-FC IBERIANA 2013 0
Dissabte 18h | CAN BUXERES 3-VINYETS MOLÍ-VELL 1
Dissabte 18:15h | CB TERLENKA-BARCELONETA (suspès 44', 3-0)
Diumenge 12:05h | JUVENTUD 25 1-PRAT B 4
Diumenge 17:30h | MBD LIONS 2-LEVANTE LAS PLANAS 1
Diumenge 18h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 0-SANTS B 3
Diumenge 18h | ALMEDA4-LA FLORIDA 1
DESCANSA | ESPLUGUENC B
 
*UNIF.CIUTAT MERIDIANA: retirat
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 33)
 
Dissabte 18h | GUINEUETA B 4-VETERANS CATALUNYA 0
Dissabte 19h | SANT IGNASI 5-C.AT.IBÈRIA 2
Dissabte 20h | APA POBLE SEC 0-TRINIDAD 1
Diumenge 12h | AT.PIFERRER 4-OLYMPIA II CE 1
Diumenge 12h | VALLDOREIX 5-SANT GENIS PENITENTS 2
Diumenge 12h | BELLATERRA 3-PASTRANA 2
Diumenge 12:15h | CÈLTIC 2-RACING SARRIÀ 2
Diumenge 16h | GRAMENET 2-PUJADAS 2
DESCANSA | RACING VALLBONA
 
25/5/17 21:30h J33 | PASTRANA-GRAMENET (suspès 65', 0-2)
 
*El CATALÒNIA ha renunciat a continuar la temporada
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 33)
 
 
Dissabte 18h | LA MÚNIA 4-PIERA 1
Dissabte 18:30h | OLIVELLA 2-CARME 2
Diumenge 12h | BEGUES 5-ANOIA 1
Diumenge 12h | HORTONENC 5-SITGES 4
Diumenge 12h | MARTINENCA-SANT CUGAT SESGARRIGUES (suspès)
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES 1-CALAF 4
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA 2-ÒDENA 2
Diumenge 12:15h | SUBURENSE B 1-CUBELLES 6
Diumenge 17h | JOVENTUT RIBETANA AE 5-HOSTALETS DE PIEROLA 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 33)
 
 
Dissabte 18h | ALCARRÀS B 7-AITONA 3
Dissabte 18h | MAGRANERS 5-ARBECA 4
Dissabte 18:30h | LES 3-SOSES 2
Diumenge 17h | VILANOVA DE LA BARCA 2-ALCOLETGE 2
Diumenge 17h | ATH.ALMACELLES 4-BENAVENT 1
Diumenge 17h | SUDANELL 1-PARDINYES 0
Diumenge 18h | ROSSELLÓ 2-ALGUAIRE 4
Diumenge 18h | TÉRMENS 3-PUIGVERTENC 0
DESCANSA | LA GRANJA D'ESCARP 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 33)
 
 
Dissabte 16h | SOLSONA B 0-BUTSÈNIT 1
Diumenge 17h | VERDÚ-VALL DEL CORB-CEEF TÀRREGA
Diumenge 17:30h | GUISSONA B 4-ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 3
Diumenge 18h | VILANOVA DE L'AGUDA 0-PONTS 0
Diumenge 18h | TREMP 7-OLIANA 0
Diumenge 18h | BELLCAIRENC 6-TORÀ 2
Diumenge 18h | POBLA DE SEGUR 3-TORNABOUS 0
Diumenge 18h | RIALP-CERVERA B (suspès)
DESCANSA | VALLFOGONA DE BALAGUER
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 33)
 
 
Dissabte 16h | ESPLAIS 2-SANT MIQUEL FLUVIÀ 5
Dissabte 16h | VILABERTRAN 3-SANT PERE PESCADOR 2
Dissabte 16h | BORRASSÀ 4-VILADAMAT 1
Dissabte 18h | CISTELLA 4-BÀSCARA 1
Diumenge 11:30h | MARCA DE L'HAM 6-TORROELLA 0
Diumenge 16h | ALBONS 1-CABANES 3
Diumenge 17h | AT.BISBALENC 0-MONELLS 1
Diumenge 17h | LLANÇÀ 2-EMPURIABRAVA CASTELLÓ 0
Diumenge 17h | VILAMALLA 3-AGULLANA 5
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 33)
 
 
Divendres 21h | VIDRERENCA 1-UE TOSSA 2
Dissabte 16h | ARBÚCIES 5-CRISTINENC 1
Dissabte 17h | BEGUR 2-UE CALDES MALAVELLA 4
Dissabte 17h | LA SALLE GIRONA 5-CA LA GUIDÓ 1
Dissabte 18h | FARNERS B 3-MALGRAT 1
Diumenge 16:30h | BREDA 1-LLORET B 3
Diumenge 17h | VILARTAGUES 1-CALONGE 3
Diumenge 20h | CASSÀ B 0-TORDERA 1
PB LLORET DE MAR 0*-MONT-RAS 3

*La PB Lloret de Mar queda fora de la competició

25/5/17 20:45h | TORDERA-FARNERS B (J30)

 


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 33)
 
Dissabte 16h | FORNELLS 0-LES PLANES 2
Dissabte 16h | UNIÓ GIRONA ACE 0-PORQUERES 3
Dissabte 16:30h | SANT GREGORI 0-SANTA PAU 1
Dissabte 16:30h | CELRÀ 4-HOSTOLES 0
Dissabte 17h | AT.SANT PONÇ 1-BESALÚ 3
Dissabte 18h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 2-SANTJOANENC 1
Dissabte 18h | EF GIRONÈS-SÀBAT 4-AMER 1
Dissabte 19h | QUART 2-SANT PRIVAT D'EN BAS 3
Diumenge 17h | LES PRESES 2-SANT JAUME DE LLIERCA 4
 

 

 




DESTACAT

Empat a 2 a les acaballes del partit 20-11-2017 13:00 per Marc Mata PÓrraga
L'Europa s'emporta el derbi barcelonÝ (1-2) 19-11-2017 09:55 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea