#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

Guia de les promocions d'ascens
06-06-2017 13:45 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Primera Catalana, Segona Catalana, Tercera Catalana, #1cat, #2cat, #3cat
Imagen no disponible

 

 

 

Arrenquen les eliminatòries decisives per conèixer els nous equips de Primera i Segona Catalana. Els partits d'anada es disputaran el cap de setmana 3 i 4 de juny; la tornada, el 10 i 11 d'aquest mes. En el cas de l'ascens a Tercera Divisió, els enfrontaments es disputaran els dies 17-18 i 24-25 de juny.

 

 

PROMOCIÓ A TERCERA DIVISIÓ

Equips: UE SANTS I REUS DEPORTIU B-CAMBRILS 

Dissabte 10/06 19h | UE SANTS-REUS DEPORTIU B-CAMBRILS

Dissabte 17/06 18h | REUS DEPORTIU B-CAMBRILS- UE SANTS

 


 

PROMOCIÓ A PRIMERA CATALANA

Equips: CEF BOSC DE TOSCA, CE MATARÓ, UNIF. BELLVITGE, UE CASTELLAR, UE TÀRREGA I UE VALLS

 

Dissabte 03/06 18:30h | CEF BOSC DE TOSCA 0-UE CASTELLAR 0 (en directe a @Gol_Cat)

Dissabte 10/06 19h | UE CASTELLAR-CEF BOSC DE TOSCA (en directe a @Gol_Cat)

 

 

Diumenge 04/06 18:30h |  TÀRREGA 1-UNIF.BELLVITGE 1

Diumenge 11/06 19h | UNIF.BELLVITGE-TÀRREGA

 

 

Diumenge 04/06 19h |  VALLS 2-MATARÓ 1

Diumenge 11/06 19h | MATARÓ-VALLS

 

 


 
 
PROMOCIÓ A SEGONA CATALANA (BARCELONA)

 

Equips: FC ARGENTONA, OAR VIC, FC JOANENC, SANT ANDREU DE LA BARCA, UD PARC, CB TERLENKA, RACING VALLBONA I JOVENTUT RIBETANA

 

Diumenge 04/06 18:15h | FC ARGENTONA 1-FC JOANENC 1

Dissabte 10/06 18h | FC JOANENC-FC ARGENTONA

 

Dissabte 03/06 18hUD PARC 1-CB TERLENKA 0

Dissabte 10/06 19h | CB TERLENKA-UD PARC

 

Diumenge 04/06 12h | RACING VALLBONA 1-SANT ANDREU DE LA BARCA 3

TORNADA: SANT ANDREU DE LA BARCA-RACING VALLBONA

 

Diumenge 04/06 19h |  JOVENTUT RIBETANA 1-OAR VIC 1

Dissabte 10/06 18:30h | OAR VIC-JOVENTUT RIBETANA

 
 
 

 
PROMOCIÓ A SEGONA CATALANA (TARRAGONA)
 

Equips: JESÚS CATALÒNIA I FALSET ESPORTIU

 

Diumenge 04/06 18h | FALSET ESPORTIU 1-JESÚS CATALÒNIA 1

Diumenge 11/06 18:30h | JESÚS CATALÒNIA-FALSET ESPORTIU

 
 

 
PROMOCIÓ A SEGONA CATALANA (GIRONA)
 
Equips: CE LLANÇÀ I CF SANT JAUME
 

Diumenge 04/06 18:30h | CE LLANÇÀ 0-CF SANT JAUME 0

Dissabte 10/06 18h | CF SANT JAUME-CE LLANÇÀ 

 


 
PROMOCIÓ A SEGONA CATALANA (LLEIDA)
 
Equips:  AE TÉRMENS I CF VALLFOGONA 
 

Dimarts 06/06 21h | TÉRMENS-VALLFOGONA (es jugarà a Torrefarrera)

Diumenge 11/06 18:30h | VALLFOGONA-TÉRMENS 

 

 

 

PROMOCIÓ A PRIMERA CATALANA

Equips: CEF BOSC DE TOSCA, CE MATARÓ, UNIF. BELLVITGE, UE CASTELLAR, UE TÀRREGA I UE VALLS

 



DESTACAT

El Cerdanyola FC s'acomiada de la Copa Catalunya 11-08-2017 00:20 per Marc Mata PÓrraga
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
UD Unificaciˇn Bellvitge aconsegueix l'ascens 30-06-2017 15:13 per Svetlana
La UE Sants es classifica per al play off 08-06-2017 21:51 per Svetlana
CDC Torreforta es proclama campiˇ 04-06-2017 21:13 per Svetlana






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea