#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

MERCAT #2CAT GRUPS 1-3 [2017/2018]
20-06-2017 00:11 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Mercat, Segona Catalana, #2CAT, 2017-18
Imagen no disponible

[Última actualització: 07/8 12:00] *GRUPS OFICIALS

 

Segona Catalana Grup 1

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
ABADESSENC Joan Carles Carnerero (EF Ripollès), Sam Rierola Aleix Trulls (Manlleu), Joan Caballé (Ripoll), Adrià Torrejon (Roda de Ter), Sergi Abad (Vic) Guillem Pajares (Manlleu), Èric Latorre i Alex Torres (Sant Jaume), Joel Tubau Dani González, Juanjo, Jaume Francolí, Nil Coll Autet, David Martin, Guillem Parés, Nil Salarich, Sergi Cabanas, Aleix Contreras, Pol Berenguer
ARO     Pau Sala (Guíxols)  
BESCANÓ Miquel Hereu (coordinador Bescanó) Nil Garriga (Anglès), Bruno Milanesio (Córdoba de Rosario Argentina), Diego Zayas (Guíxols), Cristian Gómez (Fornells), Pep Roca (Cornellà Terri), Pau Villafañe (Banyoles), Sanku Jabbie (Quart) Óscar Prieto (Palamós), Xevi Martínez (UE Caldes), Xifra (retirat), Carlos Salva Jota Masallé, Sergi González 'Zema', Pau Viella, Sergi Soler, Fran Chamizo, Alex Quiñones, Uri Sala, Marc Molero, Ferran Nierga, Aleix Sureda
BOSC DE TOSCA Ferran Roca Àlex Darnés (L'Escala), Felipe Gaitan (Olot Juv.) Albert Danés (entrenador), Sergi Amargant (CP Santjoanenc)   
CALDES Jordi Codina Xevi Martínez (Bescanó) Toumani Sangaré (Guixols)  
CAMPRODON Manel Puigvert Isaac (Sant Jaume Llierca)                                          

CAN GIBERT

    Néstor Segura (Rubí), Francesc Gurt (Lloret), Pol Bastidas (Banyoles)  
CASSÀ Jordi Juanola,Carlos Santiago Ivan Romero (Banyoles), Pau Casacuberta (AE Cornellà Terri) Marc Viadé (Banyoles)  
GIRONA C Àzel Vizuete Toni Montero i Òscar Molina (La Jonquera), Ferran Vila (Tona), Òscar Almendros (Llagostera B) Raúl Garcia (Manlleu), Genís Balaguer i Marc Bech (La Jonquera)  
GUÍXOLS Gerard Llandrich, David Gálvez (2n entrenador), Sergio Pedregosa (ajudant tècnic) Alex Bahamonde (FC Ordino), Pau Sala (Aro), Marc Sala (Engordany), Joan Tena (At.Hostalric), Marc Solé (Palamós), Raúl Cals i Taofik Boukhzar (Calonge), Toumani Sangaré (UE Caldes), Carlos Felipe Salva  Diego Zayas (Bescanó), Kai, Robin, Joan Jiménez, José Luis, Callicó, Ricard Pelló, Jordi Fernández, Aleix Martin, Xavi Mora (L'Escala) Yasin Fechtali, Marc Sala, Carlos Zayas, Musa Sillah, Dani Nueda, Francisco Iglesias 'Pato', Adrià Garcia, Bilal, Gerard Gómez, Guillem Bachs, Manu Matías
L'ESCALA Ricard Ferrer (jugador L'Escala), Fernando Garcia (2n entrenador) Musa Fatty (Baix Ter Juvenil), Uri Macao (Peralada Juvenil), Hamsa i Dorian (Juvenil), Sergi Murga (La Jonquera), Gerard Fageda (Roses), Xavi Mora (Guíxols) Albert Gasca (entrenador), Ricard Ferrer (retirat, passa a entrenador), Toni Ruedas (Marca de L'Ham), Àlex Darnés (Bosc de Tosca), Andreu Castanyer, Josep Molinas (Porqueres), Gerard Mas (Porqueres, estava cedit pel Palamós) Àlex Fernández, Marc Gasull, David Puig, Sergi Ramírez, David Blanco, Agustí Garcia, Nil Pàmies, Aleix Masjoan, Adrià Serra, Pol Compte, Gerard Muñoz, Joan Ureña, Joan Mill, Salam, Albert Argelés.
MARCA DE L'HAM Edu Ortega, Carles Maureta Javi Sánchez i Lluís Hernández (Borrassà), Toni Ruedas (L'Escala), Ricky (Base Roses)    
PALAFOLLS Josep Maria Matas 'Pai'   José Cáceres (entrenador Lloret B), Xavi Amorin, Albert Amaya i Yerlin (Tossa), Nil Victòria i Marc Sánchez (Lloret), Oliver Costa i Juqui Caballero (Ca La Guidó) Oriol Parera, Loren Hernández, Iván Sarabia, Jaume Parera, Pol Victòria, Isaac Camacho 'Capi', Francesc Massegú 'Massa', Víctor Carrasco 'Melón'
PALAFRUGELL Josep Maria Pibernat 'Pibe' Raúl Martínez, Lluís Carreras, Marc Romero, Miquel Carrasco, Filipo, Àlex Contreras, Pol Mitjà (Llagostera B), Moha Jaghou (Palamós) Rodri, Cenizo, Savalls, Alsina, Garri, Uri, Oscar, Víctor, Pol, Frigola, Edu Àlex Jordan, Aitor Bosch, Manel Dobaño, Chami, David Calm, Albert Sánchez, Brian Perujo, Roc Soler, Eloy Gámez, Juan Aznar
PORQUERES Àngel Roig Javi Arrabal (Sant Jaume Llierca), Mian Frigola i Adrià Feixas (UCE Celrà), Pau Guilana (Juvenil Olot), Josep Molinas (L'Escala), Uri Mas (Fornells), Jordi Sánchez, Joel Ferrer i Josep Mesas (AE Cornellà), Ferran Mas 'Fafi' (sense equip), Gerard Mas (L'Escala)   Anoouar Ezzaouia, Joel Olivé, Jaume Bentué, Marc Planas, David Colomer, Pau Llorens Ayoub Haiba, Sergi Bosch, Jordi Galí, Sile Camara, Marc Ortega, Jordi Capdevila
ROSES Carlos Santiago (Sant Jaume)   Gabriel Maragall (entrenador), Gerard Fageda (L'Escala), Jorge Torres (La Jonquera)  
SANT JAUME LLIERCA Jordi Dot Èric Latorre i Alex Torres (Abadessenc), Marc Moreno i Arenas (Cornellà Terri), Xevi Badosa (Ripoll), Ruvirola (Olot Juvenil), Roger Sucarrats (Banyoles Juvenil) Carlos Santiago (Roses), Javi Arrabal (Porqueres), Isaac (Camprodon)  
TOSSA Pau Hidalgo, Sergio Lorente (2n entrenador, retirat Tossa), Joan López (entrenador porters) Xavi Amorin, Yerlin i Albert Amaya (Palafolls), Isaac Lara (Blanes), Axel Florenciano (Ca La Guidó), Sergio Garcia  Pau Menéndez (entrenador Farners), Sergio Lorente (2n entrenador), Héctor Cuenca Chema Aguilera, Marco Antoine Madelaine, Àngel Vadillo, Albert Meléndez, Èrik Mahillo, David Sánchez, Dani Sánchez, Alejandro Fernández

 

 

  Segona Catalana Grup 2

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES CONTINUEN
ARGENTONA José 'Chava' Jiménez (AEILL Cerdanyola)      
AT.PIFERRER     Dídac Sáez (entrenador)  
BARÓN DE VIVER Jonathan Sánchez      
CANYELLES

Guillermo Andrés

Josué Fernández (Ripollet), Luis Rubiales, Fran Fortuny, Quim Porqueras (Carmelo), Ismael Cárdenas, Álvaro Gómez i Dani Moreno (San Juan At. Montcada), Xavi González ((FP Hermes), Lluís López (Unif. Llefià), Eric Alonso (Vila Olímpica), Eric Díaz (Guineueta), Manel Calle, Pol García i Jordi Alejandro (filial, pretemporada) Jordi Canadell, Richi Silver, Kañi, Erik, Manel, Chavero, Dani, Abril, Adri Milà, Ousmane, 
CP SARRIÀ Marc Fernández      
DISTRICTE 030 Gerard Lucas Johan Otin (Juvenil A), Sergi Lobo (Martinenc B), Adrià Escribano (Sant Joan Despí), Borja Ogayar (Lloreda), David Llobet (Mollet) Damián Obispo (San Juan At. Montcada), Oriol Sans (Primer Equip) Kevin Carralero 'Pollo', Daniel znar 'Jimmy', Marc Rey. Dani Pérez, Xavi Forés, Gabi Adarve, Carles Mora, Adri Adarve, Sergi Franco, Isma Sánchez, Toni Valverde   
EUROPA B David Vilajoana i Carles Raventós Joan Compte (Cirera)    
FP HERMES

José Pinti i Jordi Garcia (entrenadors San Juan At. Montcada)

Rubén del Barrio, Ray, Jordi Rivera, Peramos, Carlos Mellado i Oscar Vega (San Juan At. Montcada), Edu Morte, Raúl Juan i Gabi (Tiana), Baby i Alfonso Medina (Olímpic Can Fatjó), Alberto López (Lloreda), Carlos Martínez (CD Montcada), Cristian (Martinenc), Aaron Adams i David (Sant Cugat FC), David García 'Negro', Marc López, Joan Obdulia (Santa Maria Montcada), Álvaro i Albert (Juvenil) Cristian Cifuentes (Júpiter), Yan Carlos Pérez i Albert Llorca 'Dowi' (Montañesa), Xavi González (Canyelles), Rachid (Rubí), David Jiménez i Alfonso Hels (Prat B), Jordi Camí (Molletense), Dani Torrecillas (Rubí) Pipa Vergés, Djibi, Omar
GUINEUETA Luis Gallego i Dani García (Sant Adrià) Dani Álvarez, Erik, Marc Anguera, Gaseni, Froy, Andrade, Aitor Rives, Andy Gorfinkel (Sant Adrià), Pepe García Infante (Young Talent), Marc Fernández i Roger (Martinenc), Chema (EJ Can Pi), Torres (Canyelles), Manel (FP Hermes), Joel (L'Hospitalet), Hamza (Pastrana), Pellitero (APA Poble Sec). Párraga (puja del B) Paco Ortiz (entrenador CE Premià Mar), Pardo, Alex i Sergi (Premià Mar), Néstor, Damián, Alberto, Nil Puigmacià (Montañesa), Franc Fortuny, Alex Sosa (retirada), Eric Díaz (Canyelles) Jordi Ros
LLAVANERES Angel Alcolea      
MASNOU Juan Carlos Torres Mohamed Touray 'Moha' i Carlos Osuna (Ripollet), Roger Viladomiu, Marc Lombardo (Unif. Llefià)  Dani Tacón (Júpiter), Maxime Boschy (Ripollet) Sergio Cano, Dani Cuevas, Marc Caballero, Yassin El Hmidi, Brian Quijada, Héctor Alcañiz, Dani Romero, Àlex Pompido, Dani Amante, Sergio Castillo, Mahamadu Camara, Sergio Mendoza, Mati, Sebas
MATARÓ Alberto Aybar Peque (Vilassar de Mar) Víctor Yustos (Molletense), Hamal Harrak, Marcdel Espanya (L'Esquerra de L'Eixample), Cesc de Bode (Blanes) Alberto Encinas (entrenador), Sergi Rueda (Rubí), Joel Garzón (FE Grama) Palanco, Fiti, Javi Bustos, Luis, Pol Andiñach, Parri, Isma Aguilar, Ricard 'Riky', Kiku Parcerisas, Aitor González, Sergi López. Sergi Sánchez
MONTCADA José Antonio Montes Víctor Rosas (FC Iberiana 2013), Dani Pérez (Poble Sec), Gerard Daza (La Torreta), Marcos Guerrero (Llefià), Mamadou (Santa Maria Montcada), Álvaro García (Junior) Edgar, Eric, Nil Encinas, Carlos Martínez (FP Hermes), Jordi Suils José Luis Casillas, Gerard Grau, Marc García, Cristian Vaca, Álex Pérez, Adrián Simón, Alex González, Dani Cabrera, Álvaro González, Alejandro, Mark Plaza, Jorge Berjano, Alex Dávila
PARC Javi Rodríguez 'Gavino'      
SANT ADRIÀ CF José Manuel Muñoz 'Málaga' Isaco (Unif. Llefià), Héctor Sequera (Singuerlin), Víctor Garay (Lloreda), Zeus, Raúl  Luis Gallego i Dani García (entrenador Guineueta), Dani Álvarez, Erik, Marc Anguera, Gaseni, Froy, Andrade, Aitor Rives, Andy Gorfinkel (Sant Adrià) Iván Sánchez, Dani Romero, Raúl Pichi, Fran Flores
SANT ANDREU DE LA BARCA Iñigo Irisarri Francis Baena (San Juan At. Montcada), Dani Pueyo, Aleix Ceballos i Víctor Periáñez (Martorell), Dani Albesa (Cervelló), Enric Capel i Marc Arroyo (Sant Cugat FC), Raid Jaume Monje i Mario Ramos (Molins de Rei), Salva Ropero Carlos Pérez, Carlos Heras, Víctor Carballo
SANT POL AT. Rafa Gil      
UNIFICACIÓ LLEFIÀ Jordi Souto Toni Parra i Fran Roldán (Mollet), Alex Gutiérrez (Rubí), Dani Nadal, Eric Díez i Genís (Júpiter), Marc Vélez (Granollers), Alex Saumell (Juvenil), Pol Pérez Marcos Guerrero (Montcada), Demba, Rubi, Miguel Rodri, Marc Lombardo (Masnou), Lluís López (Canyelles), Isaco (Sant Adrià) Eric Ruiz, Francis Casulleras, Monty, Isra, Iván González, Fede Rodríguez, Toni Casulleras, David Gascón, Marcelo Ba, Christian Rojas, 

 

 

Segona Catalana Grup 3

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES  CONTINUEN
ATLÈTIC PRAT     Carlos Blanco i Dani García (Viladecans), Alex Rodríguez (Santfeliuenc), Fermo (Espluguenc)  
ATLÈTIC VILAFRANCA   Álvaro Cardiel (Moja), Marx Bernad; Oriol Boada, Jaume de Castro, Daniel Fariñas, Pau Rosich, Aziz Labiad (Juvenil) Adrià Feixas (Suburense) Arnau Vallés, Francesc Vila, Joan Carles Llera, Jaume Jordi Llopis, Sergi Escofet, Oriol Gallego, Patrick Paul Tremiño, Luca Juan Tremiño, Èric Roca
BEGUES        
CAN TRIAS Sergio López      
ESPLUGUENC Oscar Sanchis, Marcel Armengol  Gerard Medina; David Hinojo, Sergi Munné, José Blanco i Manel Jiménez, Edu Alliaume (Gornal), Sergio López i Iván Lanceta (Pallejà), Lucas Martínez (Sant Ildefons), Joan Muñoz (Sant Joan Despí), Dani López (Marianao Poblet), Alejandro Royuela (At.Prat Delta) Xavi Vila (entrenador Unif.Bellvitge), Joel Piqué, Joel Paredes i Francisco López (CD Marianao), Carlos Martínez (Unif. Bellvitge), Tete i Xiqui (Sant Joan Despí), Franco (Prat B), Alberto, Félez, Molina, Fermo (Fontsanta-Fatjó) Manu, David López, Armand, Edgar, Diego
FONTSANTA-FATJÓ Efren Garcia i Fermo (Espluguenc), Cristian Delgado Flores (Vilanova), Cristóbal (Sant Ildefons), Alberto (Gornal), Rafa (Mataronesa), Cala (Pallejà), Sergio Vicente (Vallirana), Iñaki (Sant Ildefons juvenil)   Adri, Coma, Xavi, Ferry, Gerard, Rafa, Miguel, Carce, Mini, Raúl, Toñín, Juanma, Juanito, Fran
GORNAL Javier de San Nicolás Héctor Riudavets (Juventud 25), Khalid Bouadid (E.J.Can Pi), Alex Palomar (Sant Ildefons), Alex Troncoso (Rubí), Rafa Vílchez i Cristian Pablo (Ciudad Cooperativa), Krysto (Almeda) Joan Garcia (entrenador Sant Quirze del Vallès), David Hinojo, Sergi Munné, José Blanco i Manel Jiménez, Edu Alliaume (Espluguenc), Alberto (Fontsanta-Fatjó) Luis, Héctor Vázquez, Guillem de Masramon, Andújar, Espada, Salido, Pol, Javi, Carlos
JUNIOR Hans Schönhofer Pol Menéndez i Albert Sánchez (Olímpic Can Fatjó), Alvaro Chamadoira (Calahorra), Pau Pulido (Viladecavalls) Álvaro García (Montcada), Marc Juan Torres, Jordi Cortés, Arnau Rion (Sant Quirze del Vallés), Fernando Salas, Sergi Venegas, Eduard Cosialls, Xavi Mallol  
MARIANAO POBLET David Mustieles Pozo Christian Lasso (juvenil), Gabri Sarmiento (Sant Joan Despí), Alejandro Espinosa (Viladecans B), Carlos González (Ciudad Cooperativa), Iván Fernández (Peña Málaga), Jordi Duaso (Santboià), Joel Piqué, Joel Paredes i Francisco López (Espluguenc), Adri Garrido (Montserrat Igualada), Felip (Dinàmic Batlló), M.López, J.Villalba, J.López, M.Puig (Juvenil A, pretemporada), E.Acero (Juvenil B, pretemporada). Víctor Gómez (Santfeliuenc) Jordi Arjona, Carlos Vidal, Dani López (Espluguenc), David Pérez, Uri Albert, Sergio Morgado, Julián Muñoz (Unif. Bellvitge) Èric Alexandri, Marc Llobet, Hicham Marsou, Sergio Sánchez, Espinosa, Iván Romero, Robert Vigara, Eitan Ortiz, Alex Sánchez, Dani Luis, Dan, Félix Valverde
MOLINS DE REI Santi Fernández David Romero (Peña Málaga), Adrià Grau (Martinenc), Jaume Monje i Mario Ramos (Sant Andreu de la Barca) Yoshizumi Takashi 'Taka'  
OLÍMPIC CAN FATJÓ     Pol Menéndez i Albert Sánchez (Junior), Alfonso Medina i Baby (San Juan At. Montcada)  
PRAT B Iban Tey  Franco (Espluguenc), David Jiménez i Alfonso Hels (FP Hermes), Velarde i Pozzo (Can Vidalet), Levi (Almeda), Xavi Niel (Cornellà Juvenil), David Olid (Martinenc B), Nando (puja del Juvenil), Wail El Kegiri (Dinàmic Batlló) Bremen (Sants) Maillo, Fonty, Adry, Bascu, Martos, Shubert, Gitano, Ortí, Bonilla, Dani, Godbless, Iker, Peña, Quiño
RUBÍ José Luis Duque, Joaquim Garcia, Jaume Galobart Vicente Bermúdez (Ripollet), Kevin Sorbas i Charly Lumbreras  (FE Grama), Carlos Morales, Bilal (Terrassa), Joan Raventós (Martinenc), Jaime (Cerdanyola Juvenil), Miki (Ath.Rubí), Albert (Juvenil Rubí, pretemporada), Tarik i Moha (Juvenil Rubi, pretemporada), Miguelito i Víctor Barragán (Molletense), Sergi Rueda (Mataró), Rachid i Dani Torrecillas (FP Hermes), Adri Andreu (Juan XXIII), Albert Gurrea (Molletense), Dani Toro (San Lorenzo), Néstor Segura (Can Gibert), Cristian del Moral (Horta) Alex Gutiérrez (Unif. Llefià), Mario Domingo (San Cristóbal), Pablo Alonso (Sant Quirze del Vallès), Alex Troncoso (Gornal) Cristian Gómez, Cervantes
SANT JOAN DESPÍ José Luis Sáiz Tete i Xiqui (Espluguenc), Xavier Roldán, Sergio de la Peña i Mohamed El Hafiane (pugen del Juvenil), Alan Benedicto (Santfeliuenc), Kevin Beltrán, Sergi Roy, David Martínez, Jordi Dot i Aleix Grau (UE La Palma), Xavier Grau (P.Recreativa Sant Feliu),  Andrés Esteban i Jordi Estradera (San Mauro, entrenadors), Gabri Sarmiento (CD Marianao), Joan Muñoz (Espluguenc), Roberto Ochoa (Unif.Bellvitge), Juan Carlos Aranda, Sergio Carrique, Adrià Escribano (CE Districte 030), Raúl Fernández, Ruben Garcia (Vista Alegre), Aleix Massegú (pretemporada Sants), Eleazar Hernández (Can Clota), Pere Olivé, Pere Perez, Álex Pérez i Javier Moreno (At. Delta Prat), Vicenç Riera, Xavier Serna, Miguel Tejera Iván Álvarez Osorio, Pau Cardó, Marc Gallart, Pau Ruiz 
SANT JUST AT. Joan Ruiz Álvarez      
SANT QUIRZE DEL VALLÈS Joan Garcia (entrenador Gornal) Toni Gargallo, Carlos Mampel, Marc Rodríguez, Xavi Mayol, Adrián Arenas, Nico Porto, Arnau Rion (Junior), Jordi Cortés, Lluís Moliner (Molletense), Pablo Alonso (Rubí) Juan Carlos Rodríguez (entrenador, ajudant Castellar), Alejandro Varón (Sant Cugat FC), Lluri i Albert Luque (Sabadell Nord), Izan Perea (Les Franqueses) Unai, Santi Peña, Oriol Salsé, Miguel Ángel Linares 'Djoko', Piri, Mauri, Toni Sánchez, Fuliki, Adri, Víctor Soria, Arnau García, Aitor Treserras, Roger Tatche, Román Mari, Albert Luque
SUBURENSE Fernando Quirós (cos tècnic) Ricard Vallès i Ivo (Moja), Adrià Feixas (Atlètic Vilafranca), Víctor Matias, Jano Ramos, Manu Muñoz i Joal Linares (Blanca Subur), Viñola, Plazas i Valbuena (Suburense B), Martí Ferret i Jordi Gallego (Juv. Ribetana), Jorge Ayala (Sitges) Over Ramos (Sant Ildefons), Marc Pulido i David Gallardo (Vista Alegre) Marc Navarro, Cristian Laguna, Alberto, Gerard Durany 'Geri'
VILANOVA

Agus Isabel (entrenador juvenil Vilanova)

Óscar Barragan, Víctor Delgado Adri Alonso (Sitges), Cristian Delgado Flores (Fontsanta-Fatjó), Martí Solé i Marc Garcia (Olivella), Juanjo Carricondo (Igualada), Vincenzo Napuri (Molletense) Iker Pujol, Marcel Àlvaro, Ignasi Valldosera



DESTACAT

El Cerdanyola FC s'acomiada de la Copa Catalunya 11-08-2017 00:20 per Marc Mata PÓrraga
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
UD Unificaciˇn Bellvitge aconsegueix l'ascens 30-06-2017 15:13 per Svetlana
La UE Sants es classifica per al play off 08-06-2017 21:51 per Svetlana
CDC Torreforta es proclama campiˇ 04-06-2017 21:13 per Svetlana






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea