#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

Els vuitens de final de la Copa Catalunya Amateur
06-06-2017 12:30 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, Tercera Catalana, Quarta Catalana, Copa Catalunya Amateur
Imagen no disponible

Foto d'arxiu 

 

 

 

Els vuitens de final de la Copa Catalunya Amateur 2017-18 s'han definit aquest dimarts 6 de juny després del sorteig realitzat a la seu de la Federació Catalana de Futbol, desplaçats al matí d'avui per la festivitat d'ahir dilluns a la capital catalana. 

 

A banda del partit pendent per al vespre entre Can Clota i AE Prat B, el sorteig s'ha celebrat amb la incògnita del duel suspès el passat dissabte entre Sabadellenca i FC Cardedeu, amb un resultat de 3 a 1 al minut 55 aproximadament. La Federació Catalana de Futbol ha assegurat que durant les properes hores es coneixerà la resolució del comitè, que en cas d'ordenar la continuació del joc s'hauria de jugar demà dimecres al vespre. 

 

 

Enfrontaments:

 

TREMP-FC BORGES BLANQUES

MANLLEU B-FOLGUEROLES

CANONJA-TORTOSA

MARCA DE L'HAM-BANYOLES

DISTRICTE 030-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA

MOLINS DE REI-CAN TRIAS (s'ha fet sorteig de camp entre els dos equips perquè són de la mateixa categoria)

CAN CLOTA O PRAT B-BEGUES (s'ha fet sorteig de camp entre Prat B i Begues)

PARETS-SABADELLENCA o FC CARDEDEU (s'ha fet sorteig de camp entre Parets i Sabadellenca)

 

 

 

La Cinquena Eliminatòria (Quarts de Final), última fase abans de l'aturada de la competició, es jugarà els dies 17 i 18 de juny i enfrontarà els guanyadors dels vuitens de final. La Copa Catalunya Amateur es reprendrà al mes d'agost.

 

 


 

RESULTATS COMPETICIÓ 

 

#COPACAT AMATEUR (3A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: AEC MANLLEU B

 
Divendres 02/06 20h BEGUES 2-CAN VIDALET 0
 
Divendres 02/06 20:30h | PORQUERES 1-BANYOLES 2
 
Divendres 02/06 21:15h | LA SÈNIA 1-TORTOSA 2
 
 

Dissabte 03/06 17h | MONTMELÓ 1-PARETS 4

Dissabte 03/06 17:30h | AT. MÓRA LA NOVA 0-FC BORGES BLANQUES 2

Dissabte 03/06 17:30h | TORREFORTA 0-CANONJA 1

Dissabte 03/06 18:30h | SABADELLENCA-CARDEDEU (suspès, 3-1. aproximadament minut 55. El col·legiat atura i suspèn el partit per rebre insults i amenaces, segons l'acta arbitral)

 

Diumenge 04/06 11h | UE TOSSA 0-CF FOLGUEROLES 2 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 04/06 12h | AT.PIFERRER 3-FUNDACIÓ ESP. GRAMA 3 (penals: 3-5)

Diumenge 04/06 16:45h | MAGRANERS 0-TREMP  3

Diumenge 04/06 17:30h | PARE IGNASI PUIG 2-UD CAN TRIAS 3

Diumenge 04/06 18h | GARRIGUELLA 1-MARCA DE L'HAM 8

Diumenge 04/06 20:30h | SINGUERLIN B 2-CE DISTRICTE 030  6

 

Dilluns 05/06 20:30h | CORBERA 2-MOLINS DE REI 2 (penals: 1-3)

 

Dimarts 06/06 21h CAN CLOTA-PRAT B

 


 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

 

#COPACAT AMATEUR (1A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: UE OSOR

 

ELIMINATÒRIES:

Dissabte 20/5 16:45h MONTMELÓ 4-CALELLA 1

Dissabte 20/5 17:30h CE LA BATLLÒRIA 3-PONTENC 1

Dissabte 20/5 18h UE VIC B 1-AEC MANLLEU B 5 (en directe a @Gol_Cat)

Dissabte 20/5 19h | CANYELLES B 1-POBLE SEC 2

 

Diumenge 21/5 12h | CD POMAR 3-CAN CLOTA 3 (penals: 5-6)

Diumenge 21/5 12:15h CORBERA 7-MEDIONA 1

Diumenge 21/5 12:30h | SANTA EULÀLIA B 3-SINGUERLIN B 3 (penals: 3-4)

Diumenge 21/5 15:30h ATH.RUBÍ 2-SANT CUGAT ESPORT B 1

Diumenge 21/5 17h PARE IGNASI PUIG 2-NAVÀS 2 (penals: 5-4)

Diumenge 21/5 18h SAN MAURO B 1-C.AT.TORREGROSSA 2

Diumenge 21/5 18h CALAFELL 3-LES BORGES DEL CAMP 3 (penals: 4-2)

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

La Quarta Eliminatòria, prevista per al cap de setmana dels dies 10 i 11 de juny, enfrontarà els guanyadors de la 3a eliminatòria.

 

I la Cinquena Eliminatòria, última abans de l'aturada de la competició, que es reprendrà a l'agost, es jugarà els dies 17 i 18 de juny i enfrontarà els guanyadors de la 4a ronda 

 

 


 

RESULTATS COMPETICIÓ 

 

#COPACAT AMATEUR (3A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: AEC MANLLEU B

 
Divendres 02/06 20h BEGUES 2-CAN VIDALET 0
 
Divendres 02/06 20:30h | PORQUERES 1-BANYOLES 2
 
Divendres 02/06 21:15h | LA SÈNIA 1-TORTOSA 2
 
 

Dissabte 03/06 17h | MONTMELÓ 1-PARETS 4

Dissabte 03/06 17:30h | AT. MÓRA LA NOVA 0-FC BORGES BLANQUES 2

Dissabte 03/06 17:30h | TORREFORTA 0-CANONJA 19

Dissabte 03/06 18:30h | SABADELLENCA-CARDEDEU (suspès, 3-1. aproximadament minut 55. El col·legiat atura i suspèn el partit per rebre insults i amenaces, segons l'acta arbitral)

 

Diumenge 04/06 11h | UE TOSSA 0-CF FOLGUEROLES 2 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 04/06 12h | AT.PIFERRER 3-FUNDACIÓ ESP. GRAMA 3 (penals: 3-5)

Diumenge 04/06 16:45h | MAGRANERS 0-TREMP  3

Diumenge 04/06 17:30h | PARE IGNASI PUIG 2-UD CAN TRIAS 3

Diumenge 04/06 18h | GARRIGUELLA 1-MARCA DE L'HAM 8

Diumenge 04/06 20:30h | SINGUERLIN B 2-CE DISTRICTE 030  6

 

Dilluns 05/06 20:30h | CORBERA 2-MOLINS DE REI 2 (penals: 1-3)

 

Dimarts 06/06 21h CAN CLOTA-PRAT B

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

 

 

#COPACAT AMATEUR (1A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: UE OSOR

 

ELIMINATÒRIES:

Dissabte 20/5 16:45h MONTMELÓ 4-CALELLA 1

Dissabte 20/5 17:30h CE LA BATLLÒRIA 3-PONTENC 1

Dissabte 20/5 18h UE VIC B 1-AEC MANLLEU B 5 (en directe a @Gol_Cat)

Dissabte 20/5 19h | CANYELLES B 1-POBLE SEC 2

 

Diumenge 21/5 12h | CD POMAR 3-CAN CLOTA 3 (penals: 5-6)

Diumenge 21/5 12:15h CORBERA 7-MEDIONA 1

Diumenge 21/5 12:30h | SANTA EULÀLIA B 3-SINGUERLIN B 3 (penals: 3-4)

Diumenge 21/5 15:30h ATH.RUBÍ 2-SANT CUGAT ESPORT B 1

Diumenge 21/5 17h PARE IGNASI PUIG 2-NAVÀS 2 (penals: 5-4)

Diumenge 21/5 18h SAN MAURO B 1-C.AT.TORREGROSSA 2

Diumenge 21/5 18h CALAFELL 3-LES BORGES DEL CAMP 3 (penals: 4-2)

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 



DESTACAT

[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea