#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

Els quarts de final de la Copa Catalunya Amateur
12-06-2017 13:29 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Copa Catalunya Amateur, CopaCat
Imagen no disponible

 

Ja es coneix el quadre de Quarts de final de la Copa Catalunya Amateur 2017-18, última ronda abans de l'aturada de la competició prevista per al mes de juliol. En total. En total, arriben vius dos nous equips de Segona Catalana, CD Tortosa i FC Borges Blanques i sis clubs que han assolit enguany l'ascens a Segona Catalana, CF Folgueroles, Molins de Rei, Begues, Parets, Marca de L'Ham i CE Districte 030.

 

 

En el sorteig celebrat aquest migdia, el President del CD Tortosa Arturo Llorca ha demanat l'ajornament del seu duel de quarts per la manca de jugadors disponibles per al cap de setmana. Els tortosins, campions de #2cat6, han protestat formalment per la decisió federativa d'aparellar els dos campions de Segona Catalana, Borges i Tortosa, fent prevaldre la condició de proximitat per davant de la categoria dels equips. El màxim representant tortosí també ha reclamat una subvenció econòmica més alta per poder fer front a les despeses originades pels desplaçament de les eliminatòries de Copa Catalunya: "amb 300 euros no tenim prou per pagar un autocar des de Tortosa a Les Borges Blanques", ha expressat Arturo Llorca.

 

La Federació Catalana de Futbol ha acceptat la possibilitat d'ajornar el partit fins al mes d'agost sempre i quan el FC Borges Blanques accepti la petició dels ebrencs. En cas contrari, el Tortosa s'hauria de presentar a Les Garrigues amb els jugadors disponibles i, en cas de no fer-ho, hauria de justificar les baixes mèdiques i les absències per tal d'evitar qualsevol sanció, possibilitat recollida en el reglament.

 

La decisió s'haurà de prendre abans de dimecres i, en cas d'ajornar-se definitivament, la nova data de disputa hauria de ser abans del 19 d'agost, cap de setmana en què es jugaran les semifinals de Copa Catalunya Amateur. La gran final, per tant, està prevista que tingui lloc el darrer cap de setmana d'agost, el dia 27 o 28 d'agost. 

 

 

Els aparellaments definitius dels quarts de final són:

 

 

BORGES BLANQUES-TORTOSA

MOLINS DE REI-BEGUES

MARCA DE L'HAM-FOLGUEROLES

PARETS-CE DISTRICTE 030

 

 

Els duels a partit únic es disputaran aquest proper cap de setmana 17 i 18 de juny.

 

 


 

RESULTATS COMPETICIÓ 

 

#COPACAT AMATEUR (VUITENS DE FINAL)

 

 

Dissabte 10/06 18h | CANONJA 0-TORTOSA 3

Dissabte 10/06 18h | MANLLEU B 1-FOLGUEROLES 2

 

Diumenge 11/06 18h | TREMP 2-FC BORGES BLANQUES 4

Diumenge 11/06 18h | PARETS 4-SABADELLENCA 0

Diumenge 11/06 18h | MARCA DE L'HAM 2-BANYOLES 1

Diumenge 11/06 19h | DISTRICTE 030 2-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 2 (penals: 4-2)

Diumenge 11/06 20h | CAN CLOTA 1-BEGUES 2

Diumenge 11/06 20h | MOLINS DE REI 0-CAN TRIAS 0 (penals: 4-2)

 

 

#COPACAT AMATEUR (3A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: AEC MANLLEU B

 
Divendres 02/06 20h BEGUES 2-CAN VIDALET 0
 
Divendres 02/06 20:30h | PORQUERES 1-BANYOLES 2
 
Divendres 02/06 21:15h | LA SÈNIA 1-TORTOSA 2
 
 

Dissabte 03/06 17h | MONTMELÓ 1-PARETS 4

Dissabte 03/06 17:30h | AT. MÓRA LA NOVA 0-FC BORGES BLANQUES 2

Dissabte 03/06 17:30h | TORREFORTA 0-CANONJA 1

Dissabte 03/06 18:30h | SABADELLENCA-CARDEDEU (suspès, 3-1. aproximadament minut 55. El col·legiat atura i suspèn el partit per rebre insults i amenaces, segons l'acta arbitral)

 

Diumenge 04/06 11h | UE TOSSA 0-CF FOLGUEROLES 2 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 04/06 12h | AT.PIFERRER 3-FUNDACIÓ ESP. GRAMA 3 (penals: 3-5)

Diumenge 04/06 16:45h | MAGRANERS 0-TREMP  3

Diumenge 04/06 17:30h | PARE IGNASI PUIG 2-UD CAN TRIAS 3

Diumenge 04/06 18h | GARRIGUELLA 1-MARCA DE L'HAM 8

Diumenge 04/06 20:30h | SINGUERLIN B 2-CE DISTRICTE 030  6

 

Dilluns 05/06 20:30h | CORBERA 2-MOLINS DE REI 2 (penals: 1-3)

 

Dimarts 06/06 21h CAN CLOTA-PRAT B

 


 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

 

#COPACAT AMATEUR (1A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: UE OSOR

 

ELIMINATÒRIES:

Dissabte 20/5 16:45h MONTMELÓ 4-CALELLA 1

Dissabte 20/5 17:30h CE LA BATLLÒRIA 3-PONTENC 1

Dissabte 20/5 18h UE VIC B 1-AEC MANLLEU B 5 (en directe a @Gol_Cat)

Dissabte 20/5 19h | CANYELLES B 1-POBLE SEC 2

 

Diumenge 21/5 12h | CD POMAR 3-CAN CLOTA 3 (penals: 5-6)

Diumenge 21/5 12:15h CORBERA 7-MEDIONA 1

Diumenge 21/5 12:30h | SANTA EULÀLIA B 3-SINGUERLIN B 3 (penals: 3-4)

Diumenge 21/5 15:30h ATH.RUBÍ 2-SANT CUGAT ESPORT B 1

Diumenge 21/5 17h PARE IGNASI PUIG 2-NAVÀS 2 (penals: 5-4)

Diumenge 21/5 18h SAN MAURO B 1-C.AT.TORREGROSSA 2

Diumenge 21/5 18h CALAFELL 3-LES BORGES DEL CAMP 3 (penals: 4-2)

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

La Quarta Eliminatòria, prevista per al cap de setmana dels dies 10 i 11 de juny, enfrontarà els guanyadors de la 3a eliminatòria.

 

I la Cinquena Eliminatòria, última abans de l'aturada de la competició, que es reprendrà a l'agost, es jugarà els dies 17 i 18 de juny i enfrontarà els guanyadors de la 4a ronda 

 

 


 

RESULTATS COMPETICIÓ 

 

#COPACAT AMATEUR (3A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: AEC MANLLEU B

 
Divendres 02/06 20h BEGUES 2-CAN VIDALET 0
 
Divendres 02/06 20:30h | PORQUERES 1-BANYOLES 2
 
Divendres 02/06 21:15h | LA SÈNIA 1-TORTOSA 2
 
 

Dissabte 03/06 17h | MONTMELÓ 1-PARETS 4

Dissabte 03/06 17:30h | AT. MÓRA LA NOVA 0-FC BORGES BLANQUES 2

Dissabte 03/06 17:30h | TORREFORTA 0-CANONJA 19

Dissabte 03/06 18:30h | SABADELLENCA-CARDEDEU (suspès, 3-1. aproximadament minut 55. El col·legiat atura i suspèn el partit per rebre insults i amenaces, segons l'acta arbitral)

 

Diumenge 04/06 11h | UE TOSSA 0-CF FOLGUEROLES 2 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 04/06 12h | AT.PIFERRER 3-FUNDACIÓ ESP. GRAMA 3 (penals: 3-5)

Diumenge 04/06 16:45h | MAGRANERS 0-TREMP  3

Diumenge 04/06 17:30h | PARE IGNASI PUIG 2-UD CAN TRIAS 3

Diumenge 04/06 18h | GARRIGUELLA 1-MARCA DE L'HAM 8

Diumenge 04/06 20:30h | SINGUERLIN B 2-CE DISTRICTE 030  6

 

Dilluns 05/06 20:30h | CORBERA 2-MOLINS DE REI 2 (penals: 1-3)

 

Dimarts 06/06 21h CAN CLOTA-PRAT B

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

 

 

#COPACAT AMATEUR (1A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: UE OSOR

 

ELIMINATÒRIES:

Dissabte 20/5 16:45h MONTMELÓ 4-CALELLA 1

Dissabte 20/5 17:30h CE LA BATLLÒRIA 3-PONTENC 1

Dissabte 20/5 18h UE VIC B 1-AEC MANLLEU B 5 (en directe a @Gol_Cat)

Dissabte 20/5 19h | CANYELLES B 1-POBLE SEC 2

 

Diumenge 21/5 12h | CD POMAR 3-CAN CLOTA 3 (penals: 5-6)

Diumenge 21/5 12:15h CORBERA 7-MEDIONA 1

Diumenge 21/5 12:30h | SANTA EULÀLIA B 3-SINGUERLIN B 3 (penals: 3-4)

Diumenge 21/5 15:30h ATH.RUBÍ 2-SANT CUGAT ESPORT B 1

Diumenge 21/5 17h PARE IGNASI PUIG 2-NAVÀS 2 (penals: 5-4)

Diumenge 21/5 18h SAN MAURO B 1-C.AT.TORREGROSSA 2

Diumenge 21/5 18h CALAFELL 3-LES BORGES DEL CAMP 3 (penals: 4-2)

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

Ja es coneix el quadre de Quarts de final de la Copa Catalunya Amateur 2017-18, última ronda abans de l'aturada de la competició prevista per al mes de juliol. En total. En total, arriben vius dos nous equips de Segona Catalana, CD Tortosa i FC Borges Blanques i sis clubs que han assolit enguany l'ascens a Segona Catalana, CF Folgueroles, Molins de Rei, Begues, Parets, Marca de L'Ham i CE Districte 030.

 

Els aparellaments definItius dels quarts de final són:

 

 

BEGUES-TORTOSA

MOLINS DE REI-BORGES BLANQUES

MARCA DE L'HAM-FOLGUEROLES

PARETS-CE DISTRICTE 030

 

 

Els duels a partit únic es disputaran aquest proper cap de setmana 17 i 18 de juny.

 

 


 

RESULTATS COMPETICIÓ 

 

#COPACAT AMATEUR (VUITENS DE FINAL)

 

 

Dissabte 10/06 18h | CANONJA 0-TORTOSA 3

Dissabte 10/06 18h | MANLLEU B 1-FOLGUEROLES 2

 

Diumenge 11/06 18h | TREMP 2-FC BORGES BLANQUES 4

Diumenge 11/06 18h | PARETS 4-SABADELLENCA 0

Diumenge 11/06 18h | MARCA DE L'HAM 2-BANYOLES 1

Diumenge 11/06 19h | DISTRICTE 030 2-FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA 2 (penals: 4-2)

Diumenge 11/06 20h | CAN CLOTA 1-BEGUES 2

Diumenge 11/06 20h | MOLINS DE REI 0-CAN TRIAS 0 (penals: 4-2)

 

 

#COPACAT AMATEUR (3A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: AEC MANLLEU B

 
Divendres 02/06 20h BEGUES 2-CAN VIDALET 0
 
Divendres 02/06 20:30h | PORQUERES 1-BANYOLES 2
 
Divendres 02/06 21:15h | LA SÈNIA 1-TORTOSA 2
 
 

Dissabte 03/06 17h | MONTMELÓ 1-PARETS 4

Dissabte 03/06 17:30h | AT. MÓRA LA NOVA 0-FC BORGES BLANQUES 2

Dissabte 03/06 17:30h | TORREFORTA 0-CANONJA 1

Dissabte 03/06 18:30h | SABADELLENCA-CARDEDEU (suspès, 3-1. aproximadament minut 55. El col·legiat atura i suspèn el partit per rebre insults i amenaces, segons l'acta arbitral)

 

Diumenge 04/06 11h | UE TOSSA 0-CF FOLGUEROLES 2 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 04/06 12h | AT.PIFERRER 3-FUNDACIÓ ESP. GRAMA 3 (penals: 3-5)

Diumenge 04/06 16:45h | MAGRANERS 0-TREMP  3

Diumenge 04/06 17:30h | PARE IGNASI PUIG 2-UD CAN TRIAS 3

Diumenge 04/06 18h | GARRIGUELLA 1-MARCA DE L'HAM 8

Diumenge 04/06 20:30h | SINGUERLIN B 2-CE DISTRICTE 030  6

 

Dilluns 05/06 20:30h | CORBERA 2-MOLINS DE REI 2 (penals: 1-3)

 

Dimarts 06/06 21h CAN CLOTA-PRAT B

 


 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

 

#COPACAT AMATEUR (1A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: UE OSOR

 

ELIMINATÒRIES:

Dissabte 20/5 16:45h MONTMELÓ 4-CALELLA 1

Dissabte 20/5 17:30h CE LA BATLLÒRIA 3-PONTENC 1

Dissabte 20/5 18h UE VIC B 1-AEC MANLLEU B 5 (en directe a @Gol_Cat)

Dissabte 20/5 19h | CANYELLES B 1-POBLE SEC 2

 

Diumenge 21/5 12h | CD POMAR 3-CAN CLOTA 3 (penals: 5-6)

Diumenge 21/5 12:15h CORBERA 7-MEDIONA 1

Diumenge 21/5 12:30h | SANTA EULÀLIA B 3-SINGUERLIN B 3 (penals: 3-4)

Diumenge 21/5 15:30h ATH.RUBÍ 2-SANT CUGAT ESPORT B 1

Diumenge 21/5 17h PARE IGNASI PUIG 2-NAVÀS 2 (penals: 5-4)

Diumenge 21/5 18h SAN MAURO B 1-C.AT.TORREGROSSA 2

Diumenge 21/5 18h CALAFELL 3-LES BORGES DEL CAMP 3 (penals: 4-2)

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

La Quarta Eliminatòria, prevista per al cap de setmana dels dies 10 i 11 de juny, enfrontarà els guanyadors de la 3a eliminatòria.

 

I la Cinquena Eliminatòria, última abans de l'aturada de la competició, que es reprendrà a l'agost, es jugarà els dies 17 i 18 de juny i enfrontarà els guanyadors de la 4a ronda 

 

 


 

RESULTATS COMPETICIÓ 

 

#COPACAT AMATEUR (3A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: AEC MANLLEU B

 
Divendres 02/06 20h BEGUES 2-CAN VIDALET 0
 
Divendres 02/06 20:30h | PORQUERES 1-BANYOLES 2
 
Divendres 02/06 21:15h | LA SÈNIA 1-TORTOSA 2
 
 

Dissabte 03/06 17h | MONTMELÓ 1-PARETS 4

Dissabte 03/06 17:30h | AT. MÓRA LA NOVA 0-FC BORGES BLANQUES 2

Dissabte 03/06 17:30h | TORREFORTA 0-CANONJA 19

Dissabte 03/06 18:30h | SABADELLENCA-CARDEDEU (suspès, 3-1. aproximadament minut 55. El col·legiat atura i suspèn el partit per rebre insults i amenaces, segons l'acta arbitral)

 

Diumenge 04/06 11h | UE TOSSA 0-CF FOLGUEROLES 2 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 04/06 12h | AT.PIFERRER 3-FUNDACIÓ ESP. GRAMA 3 (penals: 3-5)

Diumenge 04/06 16:45h | MAGRANERS 0-TREMP  3

Diumenge 04/06 17:30h | PARE IGNASI PUIG 2-UD CAN TRIAS 3

Diumenge 04/06 18h | GARRIGUELLA 1-MARCA DE L'HAM 8

Diumenge 04/06 20:30h | SINGUERLIN B 2-CE DISTRICTE 030  6

 

Dilluns 05/06 20:30h | CORBERA 2-MOLINS DE REI 2 (penals: 1-3)

 

Dimarts 06/06 21h CAN CLOTA-PRAT B

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 

 

 

#COPACAT AMATEUR (1A ELIMINATÒRIA)

 

EQUIP EXEMPT: UE OSOR

 

ELIMINATÒRIES:

Dissabte 20/5 16:45h MONTMELÓ 4-CALELLA 1

Dissabte 20/5 17:30h CE LA BATLLÒRIA 3-PONTENC 1

Dissabte 20/5 18h UE VIC B 1-AEC MANLLEU B 5 (en directe a @Gol_Cat)

Dissabte 20/5 19h | CANYELLES B 1-POBLE SEC 2

 

Diumenge 21/5 12h | CD POMAR 3-CAN CLOTA 3 (penals: 5-6)

Diumenge 21/5 12:15h CORBERA 7-MEDIONA 1

Diumenge 21/5 12:30h | SANTA EULÀLIA B 3-SINGUERLIN B 3 (penals: 3-4)

Diumenge 21/5 15:30h ATH.RUBÍ 2-SANT CUGAT ESPORT B 1

Diumenge 21/5 17h PARE IGNASI PUIG 2-NAVÀS 2 (penals: 5-4)

Diumenge 21/5 18h SAN MAURO B 1-C.AT.TORREGROSSA 2

Diumenge 21/5 18h CALAFELL 3-LES BORGES DEL CAMP 3 (penals: 4-2)

 

#COPACAT AMATEUR (2A ELIMINATÒRIA)

 

Dissabte 27/5 17h AEC MANLLEU B 3-UE OSOR 1

Dissabte 27/5 18:30h CORBERA 5-ATH.RUBÍ 2

Dissabte 27/5 19h MONTMELÓ 2-LA BATLLÒRIA 2 (penals: 4-2)

 

Diumenge 28/5 17h | C.AT.TORREGROSSA 3-PARE IGNASI PUIG 3 (penals: 4-5)

Diumenge 28/5 18h | POBLE SEC 2-SINGUERLIN B 4

Diumenge 28/5 20h CAN CLOTA 5-CF CALAFELL 0
 



DESTACAT

[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea