#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

Pretemporada de Catalana (2)
23-08-2017 00:27 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Pretemporada
Imagen no disponible

 

DATA PARTIT MARCADOR
23/8 19:30h Junior-Castellar 2-1
23/8 20h Can Trias-Neurofutbol 2-1
23/8 20h Sant Genís Penitents-Sant Adrià 2-1
23/8 20h Martorell-Olímpic Can Fatjó 2-0
23/8 20h Sants-Europa B 0-1
23/8 20h L'Ametlla de Mar-Rapitenca Juv. 4-0
23/8 20h APA Poble Sec-Turó Peira 1-2
23/8 20h Camarles-Pobla Mafumet Juv. 4-1
23/8 20h Manresa-Berga 2-0
23/8 20h Sant Esteve Sesrovires-Sants B 5-2
23/8 20h EF Bonaire-Sant Cugat B 4-2
23/8 20h Alcanar-Rapitenca 3-1
23/8 20h Sant Quirze del Vallès-Masnou 3-4
23/8 20h Pobla Mafumet B-Tortosa 3-1
23/8 20h Cubelles-Vilanova Geltrú 6-1
23/8 20h Sector Montserratina-Castellbisbal 2-2
23/8 20h Jàbac Terrassa-San Cristóbal 2-4
23/8 20h Riudoms-Pare Manyanet 2-0
23/8 20h Santa Bàrbara-Rapitenca B 3-4
23/8 20h Cambrils United-Reddis  2-3
23/8 20:15h Porqueres-Sant Jaume Llierca 2-0
23/8 20:15h Alcover B-La Selva del Camp 1-1
23/8 20:15h Manlleu-Campdevànol 4-1
23/8 20:30h El Catllar-Racing Club Bonavista 0-0
23/8 20:30h Folgueroles-Torelló 2-1
23/8 20:30h Voltregà-Abadessenc 2-3
23/8 20:30h Roda de Ter-OAR Vic 2-3
23/8 20:30h Argentona-Vilassar de Dalt 2-3
23/8 20:30h Corbera-Sector Montserratina 3-2
23/8 20:30h Pals Atlètic-Celrà 3-0
23/8 20:30h Sant Vicenç Torelló-Manlleu B 0-5
23/8 20:30h La Pastoreta-Salou 3-6
23/8 20:30h Guineueta-Cèltic 5-3
23/8 20:30h Cardona B-Alt Berguedà 2-5
23/8 20:30h Can Vidalet-Santfeliuenc 2-2
23/8 20:30h Hostoles-Castellfollit 5-0
23/8 20:30h UD Tibidabo Torre-Romeu-Sabadellenca 1-0
23/8 20:30h Amer-UE Caldes Malavella 1-3
23/8 20:30h UE Tossa-La Jonquera 1-2
23/8 20:30h Torroella-Figueres 5-1
23/8 20:30h Pallejà-Hortonenc 2-1
23/8 20:30h Gurb-Bosc de Tosca 1-6
23/8 20:30h Júpiter-Tona 1-1
23/8 20:30h Prat B-FP Júpiter 3-1
23/8 20:30h Aro-Gironès-Sàbat 3-0
23/8 20:30h Pujadas-Cabrils 3-2
23/8 20:30h Barberà Andalucia-Martinenc B 2-2
23/8 20:30h Canyelles-Ripollet 1-2
23/8 20:30h CE Premià-San Juan At. Montcada 2-1
23/8 20:30h Ca La Guidó-Fornells 7-3
23/8 20:30h Unif. Santa Perpètua-Mirasol 1-0
23/8 20:45h Gornal-Santa Eulàlia 1-1
23/8 20:45h Base Roses-Sant Miquel Fluvià 4-1
23/8 20:45h Unificación Llefià-Singuerlin 4-3
23/8 20:45h Juventud 25-Olímpic La Garriga 3-2
23/8 20:45h CFJ Mollerussa-Alguaire 4-1
23/8 20:45h Figueres Juv.-Banyoles 1-0
23/8 20:45h Guíxols-Unió Girona ACE 5-1
23/8 20:45h Granollers-Parets 2-2
23/8 20:45h PR Sant Feliu Llobregat-Fontsanta-Fatjó 0-4
23/8 21h Palautordera-La Batllòria 3-2
23/8 21h At.Vallès-CE Mataró 0-6
23/8 21h Molins de Rei-Athletic Rubí 2-0
23/8 21h Bonmatí-FC Vilobí 4-0
23/8 21h Salt-Comacros-La Pera 6-0
23/8 21h Linyola-Verdú-Vall del Corb 1-1
23/8 21h Cervera-FC Borges Blanques 3-2
23/8 21h Bellcaire-Agullana 2-5
23/8 21h EFAC Almacelles-Alcarràs 3-1
23/8 21h Racing Vallbona-Santa Maria Montcada 1-2
23/8 21h Molinos-Mataronesa 6-0
23/8 21h Sant Pere Pescador-AE Roses 4-5
23/8 21h Fruitosenc-Callús 7-1
23/8 21h San Mauro B-Calaf 2-1
23/8 21h Angulària d'Anglesola-Vallfogona de Balaguer 1-5
23/8 21h Ponts-Artesa de Segre 0-7
23/8 21h Moià-Santa Eugènia 2-0
23/8 21h Santjoanenc-Joanetes 5-1
23/8 21h Vinyoles-Vic B 2-4
23/8 21h La Florida-Parc B 2-2
23/8 21h C.At.Castellserà-Butsènit 1-2
23/8 21:15h CP Sarrià-Sant Joan Despí 2-0
23/8 21:15h Benavent-CFJ Mollerussa 3-2
23/8 21:15h Bàscara-Siurana 4-2
23/8 21:15h Olot Juvenil-Sant Jaume Llierca 1-1
23/8 21:30h Balàfia-Benabarre 1-3
23/8 21:30h Artesa Lleida-Albagés 5-1
23/8 21:30h Montoliu-Golmés 3-3
23/8 21:30h Castelldefels B-La Romànica 1-3
23/8 22:15h Olot Juvenil-Porqueres  
24/8 20h La Riera-L'Arboç 2-4
24/8 20h Sant Andreu la Barca B-Ripoll 2-4
24/8 20h Sant Hilari-Font Vella-CE Farners B 2-5
24/8 20h Canyelles B-Montañesa B 2-2
24/8 20h Torrelles-Atlètic Sant Just 2-2
24/8 20h Vilassar de Dalt-FP Júpiter B 3-2
24/8 20h Joanenc-Òdena 3-3
24/8 20h Navàs-Navarcles 1-3
24/8 20h Lloret B-Olímpic Malgrat 5-0
24/8 20:30h Santpedor-Avià 2-6
24/8 20:30h Voltregà-Camprodon 1-3
24/8 20:30h Jesús Catalònia-Sant Jaume d'Enveja 4-0
24/8 20:30h San Mauro-Sant Andreu de la Barca 5-2
24/8 20:30h La Pastoreta-Canonja 4-0
24/8 20:30h Pare Ignasi Puig-Castellnou 4-2
24/8 20:30h Pubilla Casas-Martorell 1-4
24/8 20:30h UE Segur-Atlètic Vilafranca 1-5
24/8 20:30h Banyeres-Avinyonet 5-2
24/8 20:30h CF Caldes Montbui-Sabadell Nord 2-0
24/8 20:30h CB Terlenka-Can Roca 74 2-0
24/8 20:30h P.Jove de Les Roquetes-Ribes B 2-2
24/8 20:30h Sant Pau d'Ordal-Sant Cugat Sesgarrigues 2-1
24/8 20:30h Centelles-Vic Riuprimer REFO 0-3
24/8 20:45h Molletense-Cirera 3-1
24/8 20:45h Viladecans B-Lloreda 4-1
24/8 20:45h Can Gibert B-Can Gibert 0-3
24/8 21h Can Rull Rómulo Tronchoni-Llavaneres 7-3
24/8 21h Llerona-Bellavista Milan 3-1
24/8 21h Vallirana-Espluguenc 0-3
24/8 21h Solsona-At.Gironella 2-1
24/8 21h Pontenc CE-La Salle Girona 2-2
24/8 21h Les Franqueses-La Torreta 4-1
24/8 21h La Llàntia-CD Badia del Vallès 5-0
24/8 21h Besalú-Empuriabrava Castelló 0-0
24/8 21h Calonge-Sauleda 2-0
24/8 21h Alcarràs B-Agramunt 1-5
24/8 21h At.Sant Pol-CD Premià Dalt 3-2
24/8 21h Callús-Puigreig 1-4
24/8 21:30h Santvicentí-Mataró 5-4
24/8 21:30h Juneda-Puigvertenc 2-0
24/8 21:30h CF Palau d'Anglesola-Balaguer (Memorial Dani)  2-2
25/8 20h La Pobla Claramunt-CEEF Tàrrega 1-2
25/8 20:30h Súria-Valls de Torroella 4-0
25/8 20:30h Sant Feliu de Codines-Santa Eulàlia Ronçana 2-0
25/8 20:30h Cardona-Solsona B 8-0
25/8 20:30h At.Sant Ponç-FC Sarrià Ter 5-4
25/8 21h Monjos-Atlètic Vilanova OB 1-4
25/8 21h Calaf-Guissona 1-1
25/8 21:30h Barbens-Arbeca 1-4
28/8 20h Olesa Montserrat-Sitges 1-1
28/8 20h Sant Llorenç Morunys-Solsona B 0-0
28/8 20:45h CE Premià-Sants  1-3
28/8 21h CF Ripoll-UE Vic B 0-3
28/8 21h UE Vilanova de l'Aguda-At.Mariola 5-3
28/8 21h La Fuliola-Linyola 8-0
29/8 20h Sant Pere Molanta-Segur  
29/8 20:15h Lloreda-CP Sarrià B 3-2
29/8 20:30h Navarcles-Sallent 2-1
29/8 20:30h Lliçà de Vall-CD Badia del Vallès 2-1
29/8 20:30h Llers-Peralada 5-2
29/8 20:30h La Salle Girona-Unió Girona ACE 2-3
29/8 20:30h Riudebitlles-Cabrera d'Anoia 4-0
29/8 20:30h Pals Atlètic-Monells 6-3
29/8 20:30h Marganell-Lleida Esportiu B 1-0
29/8 20:30h Capellades-Mediona 1-4
29/8 20:45h Sant Gregori B-Vila-sacra B 3-2
29/8 21h CEF Aitona-Massalcoreig 6-2
30/8 20h Cantonigròs-Folgueroles B 3-2
30/8 20h Pla de Santa Maria-L'Espluga de Francolí 3-1
30/8 20h Canyelles B-Trinidad 5-2
30/8 20h La Pobla de Claramunt-Carme 4-2
30/8 20h Tossa B-Atlètic Blanes 2-2
30/8 20:10h Artesa de Segre-Vilanova de l'Aguda 1-4
30/8 20:30h Torelló-Camprodon 0-4
30/8 20:30h Hostalets de Pierola-Sant Andreu de La Barca B 3-1
30/8 20:30h EF Bonaire-UD Tibidabo Torre-Romeu 2-3
30/8 20:30h At.Balenyà-Sant Quirze Besora 4-6
30/8 20:30h Sant Lluís AE-Albirex Nigata 6-1
30/8 20:30h La Pastoreta-La Floresta 1-1
30/8 20:30h Puigreig-Baganes 4-0
30/8 20:30h Sant Miquel Balenyà-Taradell B 4-6
30/8 20:30h At.Gironella-Manresa B 3-3
30/8 20:30h Mirasol-Espluguenc 1-1
30/8 20:30h Sant Joan Despí-Europa B 2-3
30/8 20:30h Santa Eugènia-OAR Vic B 5-1
30/8 20:30h Ca La Guidó-Lloret 1-1
30/8 20:30h Hostoles-Les Planes 4-2
30/8 20:30h Unif.Santa Perpètua-Sabadell Nord 2-2
30/8 20:45h Sils-Lloret B 2-3
30/8 20:45h Pradenc-Avià B 3-1
30/8 20:45h Arbúcies-Vilamajor 2-2
30/8 20:45h Canovelles-Les Franqueses 2-6
30/8 20:45h Base Roses-Marca de L'Ham 1-0
30/8 21h Fruitosenc-Calders 3-1
31/8 20:30h Banyeres-Sant Pau d'Ordal 6-0
31/8 20:30h Navata-Figueres B 0-6
31/8 20:30h Alella 2013-Tiana 1-1
31/8 20:30h Balconada-Castellnou B 7-2
31/8 21h Pla d'en Boet-Olímpic Malgrat 4-1
31/8 21h La Palma Cervelló-Castelldefels 1-7
31/8 21h P.Recreativa-APA Poble Sec 2-3
1/9 20:30h Incresa At.-Sector Montserratina B  
1/9 21h Santpedor-Pradenc  


 




DESTACAT

3a vict˛ria consecutiva per el Cerdanyola FC 25-09-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2017/2018] 20-06-2017 00:44 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea