#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 1
01-09-2017 09:15 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 1)

 

Dissabte 16:15h | CAN GIBERT 1-BOSC DE TOSCA 1

Dissabte 16:30h | SANT JAUME 0-ABADESSENC 0 (Mpal. Olot)

Dissabte 18h | CASSÀ 0-CAMPRODON 4

Dissabte 18:30h | PALAFRUGELL 1-PORQUERES 1

Diumenge 11:30h | UE CALDES MALAVELLA 1-AE ROSES 2

Diumenge 17h | L'ESCALA 1-ARO 1

Diumenge 17:15h | MARCA DE L'HAM-PALAFOLLS (ajornat)

Diumenge 18h | GIRONA B 1-BESCANÓ 0

Diumenge 18h | UE TOSSA 0-GUÍXOLS 1

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 1)

 

Dissabte 18h | SANT ANDREU DE LA BARCA 0-MONTCADA 4

Diumenge 12h PARC 3-LLAVANERES 1

Diumenge 12h | AT.PIFERRER 1-ARGENTONA 1

Diumenge 12h | AT.SANT POL 2-CP SARRIÀ 2

Diumenge 18h | CANYELLES 0-MATARÓ 1

Diumenge 18:30h | FP HERMES 2-DISTRICTE 030 2

Diumenge 19h | UNIF.LLEFIÀ 3-SANT ADRIÀ 1

Diumenge 19h | GUINEUETA 0-EUROPA B 0

Diumenge 19h | MASNOU 1-BESÒS BARÓN DE VIVER 0

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 1)

 

Dissabte 17h | GORNAL 2-BEGUES 1

Dissabte 18h | ATLÈTIC VILAFRANCA 3-FONTSANTA FATJÓ 2

Dissabte 18:30h | MARIANAO POBLET 3-SANT QUIRZE DEL VALLÈS 2

Dissabte 19:45h | PRAT B 2-ATLÈTIC PRAT DELTA 1

Diumenge 12h | MOLINS DE REI 3-SANT JOAN DESPÍ 1

Diumenge 12h | CAN TRIAS 0-CF VILANOVA GELTRÚ 1

Diumenge 17h | RUBÍ 1-ESPLUGUENC 2

Diumenge 17h | SUBURENSE 1-ATLÈTIC SANT JUST 1

Diumenge 19h | OLÍMPIC CAN FATJÓ 1-JUNIOR 0

 

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 1)

 

Dissabte 17h | MATADEPERA 2-AVIÀ 1

Dissabte 17h | LES FRANQUESES 0-SALLENT 0

Dissabte 18h | AT.GIRONELLA 1-MOLLETENSE 2

Dissabte 18:15h | CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 1-CE PREMIÀ MAR 2

Diumenge 11:45h | OAR VIC 0-FOLGUEROLES 2 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 12:30h | PARETS 3-SABADELLENCA 0

Diumenge 16:30h | BERGA 1-SABADELL NORD 3

Diumenge 17:30h | VIC RIUPRIMER REFO 2-UE TONA 1 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 18h | RIPOLLET 2-BELLAVISTA MILAN 0

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 1)

 

Dissabte 17:15h | BELLPUIG 3-TORREFARRERA 2

Diumenge 16:30h | GUISSONA 2-JUNEDA 0

Diumenge 17:15h | SOLSONA 4-TREMP 3

Diumenge 17:15h | C.AT.CASTELLSERÀ 1-CF PALAU D'ANGLESOLA 4

Diumenge 18h | L'ALBI 1-TÉRMENS 2

Diumenge 18h | CFJ MOLLERUSSA 1-LINYOLA 0

Diumenge 18h | ARTESA DE SEGRE 1-ALCARRÀS 2

Diumenge 18h | VALLFOGONA DE BALAGUER 1-UE TÀRREGA 1

Diumenge 18h | ORGANYÀ 2-CERVERA 1

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 1)

 

Dissabte 16h | REDDIS 3-L'HOSPITALET DE L'INFANT 1

Dissabte 16:30h | JESÚS CATALÒNIA 0-TORREFORTA 1

Dissabte 17:45h | CAMBRILS UNIÓ 2-CD MORELL 0

Dissabte 18h | ULLDECONA 1-VENDRELL 2

Diumenge 11:45h | CANONJA 2-LA CAVA 0

Diumenge 12h | LA SÈNIA 2-POBLA MAFUMET B 0

Diumenge 17:30h | BATEA 1-AMPOSTA 5

Diumenge 17:30h | GANDESA 3-CAMARLES 1

Diumenge 19h | AT.RODA DE BARÀ 2-TORREDEMBARRA 1
 



DESTACAT

L'Europa s'emporta el derbi barcelonÝ (1-2) 19-11-2017 09:55 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea