#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 1
01-09-2017 11:30 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 1)
 
Dissabte 17h | REMOLINS-BÍTEM 2 1-FC VILALBA
Diumenge 17h | AMPOLLA 5-ARNES 0
Diumenge 17h | CORBERA 1-SANT JAUME D'ENVEJA 1
Diumenge 17:15h | GODALL 2-L'AMETLLA DE MAR 0
Diumenge 17:15h | PINELL 0-ALCANAR 5
Diumenge 17:15h | SANTA BÀRBARA 6-MASDENVERGE 1
Diumenge 17:15h | ALDEANA 1-ROQUETENC 1
Diumenge 18h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 2-AT.MÓRA LA NOVA 3
Diumenge 18h | JESÚS I MARIA 1-PERELLÓ 0
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 1)
 
Dissabte 17h | UE PORRERA 2-LA SELVA DEL CAMP 0
Dissabte 18:15h | MAS PELLICER-UD SALOU (ajornat)
Dissabte 19h | AT.CAMP CLAR-RIUDOMS (ajornat) 
Dissabte 19:30h | SANT PERE I SANT PAU 4-CULTURAL BONAVISTA 1
Dissabte 19:30h | MONTBRIÓ 0-LA PASTORETA 3
Dissabte 19:30h | ICOMAR 2-LA FLORESTA 3
Diumenge 17h | AE PARE MANYANET 3-LES BORGES DEL CAMP 1
Diumenge 18h | FALSET ESPORTIU 2-ESPAÑA CANONJA 3
Diumenge 19h | RACING CLUB BONAVISTA 2-AT.MONTROIG 2
 
 
 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 17h | MONTBLANC 5-UE SEGUR 0
Dissabte 17h | TANCAT 1-ATLÈTIC VALLS 3
Dissabte 17h | CALAFELL 1-ALTAFULLA 1
Diumenge 12h | LA RIBA 0-LLORENÇ 0
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS 2-LA RIERA 0
Diumenge 12h | EL CATLLAR 2-JOVENTUT BISBALENCA 0
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA 1-L'ARBOÇ 6
Diumenge 17:30h | ALCOVER 5-BANYERES 4
Diumenge 19h | CONSTANTÍ 1-SAN SALVADOR 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 16h | PREMIÀ DE DALT 4-ARENYS DE MAR 2
Dissabte 18h | SINGUERLIN 1-YOUNG TALENT BADALONA SUD 1
Dissabte 18:15h | CABRILS 2-POMAR 0
Diumenge 12h | MOLINOS 1-ROCAFONDA 0
Diumenge 12h | PLA D'EN BOET 0-CIRERA 3
Diumenge 12:15h | LA SALUT PERE GOL 3-MATARONESA 2
Diumenge 12:15h | LA LLÀNTIA 1-LLOREDA 0
Diumenge 18h | UE POBLE SEC 2-CALELLA 0
6/9/17 21h | SANTVICENTÍ-VILASSAR MAR B
 
 

TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 16h | TARADELL 1-SANT VICENÇ TORELLÓ 0
Dissabte 16h | SANT JULIÀ DE VILATORTA 1-OLÍMPIC LA GARRIGA 2
Dissabte 16h | TONA B 2-VOLTREGÀ 2
Dissabte 17:15h | BORGONYÀ 2-SEVA 2
Dissabte 18:15h | JOANENC 1-VIC B 0
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES 1-GURB 4
Diumenge 12:15h | LLERONA 1-MANLLEU B 1
Diumenge 16h | TORELLÓ 2-AT.BALENYÀ 1
Diumenge 17h | PRADENC 2-RODA DE TER 3

 


 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 1)
 
Dissabte 18h | SANT CUGAT FC B 3-JUNIOR B 1
Dissabte 18h | MIRASOL 2-LA ROMÀNICA 1
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL 2-LLORENÇÀ 2
Diumenge 12h | CASTELLBISBAL 1-SAN LORENZO 2
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 3-CD BADIA DEL VALLÈS 3
Diumenge 12:30h | ATHLETIC RUBÍ 1-CERDANYOLA VALLÈS B 1
Diumenge 17h | EF BONAIRE-PUEBLO NUEVO 2002 (ajornat)
Diumenge 18h | EF BARBERÀ ANDALUCIA 1-EF PLANADEU 2
Diumenge 18:05h | JUVENTUD 25 4-PD PAJARIL 0
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 1)
 
Dissabte 16:30h | SANTPEDOR 2-MARGANELL 3
Dissabte 17h | FRUITOSENC 0-VILADECAVALLS 2
Dissabte 18:30h | SANT PERE NORD 2-AVIÀ B 1
Diumenge 12h | PIRINAICA 2-CAN PARELLADA 0
Diumenge 16:30h | PARE IGNASI PUIG 1-JUAN XXIII 1
Diumenge 18h | PUIGREIG 2-MOIÀ 0
Diumenge 18h | NAVÀS 0-PUIGCERDÀ 0
Diumenge 19h | CALAF 3-CARDONA 1
Diumenge 19h | MANRESA B 3-SÚRIA 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 1)
 
Dissabte 17h | SANT ESTEVE SESROVIRES 0-P.RECREATIVA 5
Dissabte 17:15h | PALLEJÀ 2-SAN MAURO B 1
Dissabte 19:30h | SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 1-CORBERA 1
Dissabte 20h | CASTELLDEFELS B 1-MARTORELL 1
Diumenge 12h | LEVANTE LAS PLANAS 1-PEÑA MÁLAGA 1
Diumenge 12h | VALLIRANA 2-ABRERA 1
Diumenge 17h | OLESA DE MONTSERRAT 2-VILADECANS B 1
Diumenge 18h | SANT ANDREU LA BARCA B 1-CAN ROCA 74 1
Diumenge 19h | CERVELLÓ 1-TORRELLES 1
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 1)
 
Dissabte 16:30h | MONTMELÓ 1-PALAUTORDERA 1
Dissabte 16:30h | CANOVELLES 3-UNIF.SANTA PERPÈTUA 2
Dissabte 17h | CP SARRIÀ B-AE AMETLLA (ajornat)
Dissabte 17h | SANT CELONI 2-LOURDES 1
Dissabte 17h | BIGUES 4-VILAMAJOR 1
Dissabte 18h | SANTA MARIA MONTCADA 3-LA TORRETA 1
Dissabte 18h | LLIÇÀ DE VALL 1-SANTA EULÀLIA RONÇANA 1
Diumenge 12h | VILANOVA DEL VALLÈS 2-LLINARS 0
Diumenge 18h | ATLÈTIC VALLÈS 1-CF CALDES MONTBUI 2
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 1)
 
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA 6-CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 0
Dissabte 18:15h | ESPLUGUENC B 0-SANTS B 4
Dissabte 19h | CANYELLES B 0-ALMEDA 0
Diumenge 12h | CIUDAD COOPERATIVA 0-CAN BUXERES 2
Diumenge 12h | LA FLORIDA 2-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 3
Diumenge 12h | TURÓ PEIRA 1-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 2
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA B 3-PUBILLA CASAS 2
Diumenge 18h | C.AT.IBÈRIA 1-CB TERLENKA 2
Diumenge 18h | PUJADAS 0-VETERANS CATALUNYA 3
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 1)
 
Dissabte 18h | APA POBLE SEC1-SANTA EULÀLIA 2
Dissabte 18h | PASTRANA 2-FP JÚPITER 1
Diumenge 12h | MONTAÑESA B 2-SANT GENÍS PENITENTS 3
Diumenge 12h | MARTINENC B 2-DINÀMIC BATLLÓ 3
Diumenge 12h | GRAMENET 0-VALLDOREIX 5
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS 4-SANT IGNASI 5
Diumenge 12h | CÈLTIC 0-CARMELO 0
Diumenge 12:15h | TRINIDAD 1-MBD LIONS 2
Diumenge 12:15h | RACING VALLBONA 2-OLYMPIA II 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 17h | ÒDENA 1-CUBELLES 2
Dissabte 17:30h | ANOIA 0-MOJA 1
Dissabte 18h | MEDIONA 3-OLIVELLA 2
Dissabte 18:30h | SAN MAURO 3-LA POBLA CLARAMUNT 1
Diumenge 12h | HORTONENC 1-MARTINENCA 1
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA 1-RIBES 5
Diumenge 12:15h | LA MÚNIA-JOVENTUT RIBETANA (suspès)
Diumenge 18:30h | PIERA 1-SITGES 3
Diumenge 19h | MONTSERRAT IGUALADA 1-RIUDEBITLLES 2
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 17h | ALCARRÀS B 0-ALCOLETGE 8
Dissabte 17:15h | LES 3-VILANOVA DE LA BARCA 3
Dissabte 17:15h | AT.ALPICAT B 1-ATH.ALMACELLES 5
Dissabte 19h | AITONA 1-MAGRANERS 0
Diumenge 12h | BENAVENT 0-LA GRANJA D'ESCARP 1
Diumenge 18h | BALÀFIA 3-ROSSELLÓ 0
Diumenge 18h | ARTESA LLEIDA 1-ALGUAIRE 3
Diumenge 18:30h | PARDINYES 2-SUDANELL 3
Diumenge 19h | SOSES 2-PUIGVERTENC 2
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 16h | SOLSONA B 3-PONTS 2
Dissabte 17:15h | LA SEU D'URGELL 6-OLIANA 1
Dissabte 18:30h | TORÀ 6-RIALP 1
Diumenge 17:15h | C.AT.TORREGROSSA 1-VERDÚ VALL DEL CORB 0
Diumenge 18h | TORNABOUS 0-ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 3
Diumenge 18:30h | AGRAMUNT 1-BUTSÈNIT 0
Diumenge 18:30h | VILANOVA DE L'AGUDA 1-BELLCAIRENC 1
Diumenge 18:30h | GUISSONA B 1-ARBECA 2
Diumenge 19h | POBLA DE SEGUR 4-BARBENS 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 1)
 
 
Divendres 21:15h | ESPLAIS 0-LLANÇÀ 2
Dissabte 16h | VILABERTRAN 2-BÀSCARA 1
Dissabte 16h | BORRASSÀ 1-VILA-SACRA 1
Dissabte 17:15h | AGULLANA 5-BEGUR 3
Dissabte 17:15h | AE CORNELLÀ TERRI-SANT MIQUEL FLUVIÀ (ajornat)
Dissabte 17:15h | CISTELLA 2-TORROELLA 2
Diumenge 17h | SANT PERE PESCADOR-MONELLS (ajornat)
Diumenge 17h | AT.BISBALENC 4-EMPURIABRAVA CASTELLÓ 2
Diumenge 19:30h | BASE ROSES 1-VILAMALLA 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 1)
 
 
Dissabte 18h | CA LA GUIDÓ 2-LA BATLLÒRIA 0 (en directe a @Gol_Cat)
Dissabte 18h | FARNERS B 0-QUART 1
Dissabte 18:30h | MALGRAT-MONT-RAS (ajornat)
Dissabte 18:30h | LLORET B 3-ARBÚCIES 4
Diumenge 12h | SALT-COMACROS 3-LA SALLE GIRONA 1
Diumenge 18h | ANGLÈS 0-BLANES 3
Diumenge 18:10h | VLARTAGUES 3-TORDERA 3
Diumenge 18:30h | CASSÀ B 0-CALONGE 1
5/9/17 20:30h | AT.HOSTALRIC 1-VIDRERENCA 2

 


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 1)
 
Dissabte 16h | FORNELLS 2-CELRÀ 4
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS 2-AMER 2
Dissabte 17h | CAMPDEVÀNOL 0-ATLÈTIC CLUB BANYOLES 1
Dissabte 17h | UNIÓ GIRONA 2-SANTA PAU 3
Dissabte 17h | AT.SANT PONÇ 1-BESALÚ 1
Dissabte 18h | SANT GREGORI 1-SANTJOANENC 0
Dissabte 18h | GIRONÈS-SÀBAT 2-SANT PRIVAT D'EN BAS 2
Diumenge 16h | PONTENC-RIPOLL (ajornat)
Diumenge 17:30h | OSOR 2-HOSTOLES 2

 

 




DESTACAT

L'Europa s'emporta el derbi barcelonÝ (1-2) 19-11-2017 09:55 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea