#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 2
08-09-2017 08:45 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J2
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 2)

 

AJORNAT | BOSC DE TOSCA-SANT JAUME LLIERCA 

Dissabte 16h | ARO 0-TOSSA 1

Dissabte 18h | ABADESSENC 2-UE CALDES MALAVELLA 1

Dissabte 18h | BESCANÓ 2-PALAFOLLS 2

Diumenge 16h | AE ROSES 0-L'ESCALA 2

Diumenge 17h | MARCA DE L'HAM 0-CAN GIBERT 3

Diumenge 17h | GUÍXOLS 1-CASSÀ 5

Diumenge 18h | PORQUERES 1-GIRONA C 3 (en directe a @Gol_Cat)

Diumenge 18h | CAMPRODON 2-PALAFRUGELL 2

 

JORNADA 1 | MARCA DE L'HAM-PALAFOLLS (ajornat)

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 2)

 

Dissabte 17h | CP SARRIÀ 6-AT.PIFERRER 1

Dissabte 18h LLAVANERES 3-SANT ANDREU DE LA BARCA 2 

Dissabte 19h | ARGENTONA 0-MASNOU 1

Diumenge 10h | BESÒS BARÓN DE VIVER 2-FP HERMES 1

Diumenge 12h | SANT ADRIÀ 0-AT.SANT POL 3

Diumenge 12h | MONTCADA 2-UNIF.LLEFIÀ 4

Diumenge 12h | MATARÓ 2-GUINEUETA 1

Diumenge 16h | EUROPA B 3-UD PARC 1

Diumenge 18h | DISTRICTE 030 3-CANYELLES 1

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 2)

 

Dissabte 17h | BEGUES1-PRAT B 0

Dissabte 17:15h | SANT QUIRZE DEL VALLÈS 5-MOLINS DE REI 3

Dissabte 18h | FONTSANTA FATJÓ 2-SUBURENSE 0

Dissabte 18:05h | ATLÈTIC PRAT DELTA 0-MARIANAO POBLET 0

Dissabte 18:30h | JUNIOR 1-UE RUBÍ 4

Dissabte 18:30h | ATLÈTIC SANT JUST 4-CAN TRIAS 1

Diumenge 12h | ESPLUGUENC 6-ATLÈTIC VILAFRANCA 1

Diumenge 12:30h | SANT JUST DESPÍ 1-OLÍMPIC CAN FATJÓ 1

Diumenge 17h | CF VILANOVA 6-UD GORNAL 0

 

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 2)

 

Dissabte 16h | FOLGUEROLES 1-AT.GIRONELLA 0

Dissabte 17h | MOLLETENSE 2-CAN RULL RÓMULO 0

Diumenge 11:30h | SABADELL NORD 2-VIC RIUPRIMER REFO 1

Diumenge 11:30h | SABADELLENCA 0-MATADEPERA 1

Diumenge 11:45h | UE TONA 1-LES FRANQUESES 2

Diumenge 12h | CE PREMIÀ MAR 3-PARETS 1

Diumenge 12h | BELLAVISTA MILAN 0-OAR VIC 1

Diumenge 17h | SALLENT 2-RIPOLLET 0

12/10/17 17h | AVIÀ-BERGA

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 2)

 

Diumenge 17h | TÉRMENS 2-SOLSONA 1

Diumenge 17h | LINYOLA-L'ALBI (ajornat)

Diumenge 17h | GUISSONA 2-C.AT.CASTELLSERÀ 3

Diumenge 17h | CERVERA 1-JUNEDA 2

Diumenge 17:30h | CF PALAU D'ANGLESOLA 2-VALLFOGONA DE BALAGUER 1

Diumenge 18h | ALCARRÀS 1-CFJ MOLLERUSSA 3

Diumenge 18h | TORREFARRERA 2-ARTESA DE SEGRE 1

Diumenge 18h | UE TÀRREGA 2-BELLPUIG 0

Diumenge 19:30h | TREMP 2-ORGANYÀ 4

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 2)

 

Dissabte 17h | MORELL 2-LA SÈNIA 3

Dissabte 17:30h | ULLDECONA 2-CANONJA 0

Dissabte 18h | L'HOSPITALET DE L'INFANT 1-CAMBRILS UNIÓ 6

Dissabte 18h | POBLA MAFUMET B 0-VENDRELL 5

Diumenge 17h | AMPOSTA 2-REDDIS 0

Diumenge 17h | TORREDEMBARRA 2-BATEA 0

Diumenge 17h | LA CAVA 0-GANDESA 4

Diumenge 18h | CAMARLES 2-JESÚS CATALÒNIA 0

Diumenge 18:30h | TORREFORTA 0-AT.RODA DE BARÀ 1
 



DESTACAT

3a vict˛ria consecutiva per el Cerdanyola FC 25-09-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco
MERCAT #2CAT GRUPS 4-6 [2017/2018] 20-06-2017 00:44 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea