#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 2
08-09-2017 10:15 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J2
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 2)
 
Dissabte 17h | AT.MÓRA LA NOVA 4-REMOLINS-BÍTEM 3
Dissabte 17:30h | ARNES 0-ALDEANA 3
Dissabte 18h | ROQUETENC 3-JESÚS I MARIA 1
Dissabte 18h | L'AMETLLA DE MAR 2-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 1
Dissabte 18h | SANTA BÀRBARA 1-PINELL 2
Diumenge 17h | FC VILALBA 0-AMPOLLA 2
Diumenge 17h | SANT JAUME D'ENVEJA 2-GODALL 1
Diumenge 17h | ALCANAR- 2CORBERA D'EBRE 0
Diumenge 18h | PERELLÓ 3-MASDENVERGE 2
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 2)
 
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 5-ICOMAR 3
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 3-SANT PERE I SANT PAU 0
Dissabte 18h | LA SELVA DEL CAMP 3-FALSET ESPORTIU 4
Dissabte 19h | RUIDOMS 5-UE PORRERA 2
Dissabte 19h | LA PASTORETA 2-AE PARE MANYANET 1
Dissabte 19h | LA FLORESTA 1-RACING CLUB BONAVISTA 1
Diumenge 16:30h | SALOU 4-MONTBRIÓ 0
Diumenge 17:15h | MAS PELLICER 1-AT.MONT-ROIG 2
Diumenge 18h | LES BORGES DEL CAMP 3-AT.CAMP CLAR 0
 
JORNADA 1 | MAS PELLICER-UD SALOU (ajornat)
JORNADA 1 | AT.CAMP CLAR-RIUDOMS (ajornat)
 
 
 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 2)
 
 
Divendres 21h | AT.VALLS 6-PLA DE SANTA MARIA 2
Dissabte 17h | UE SEGUR 1-ALCOVER 1
Dissabte 17h | LLORENÇ 2-EL CATLLAR 3
Dissabte 17:30h | ALTAFULLA 5-LA RIBA 2
Dissabte 18h | MONTBLANC 3-L'ARBOÇ 0
Diumenge 11:45h | SAN SALVADOR 3-CALAFELL 1
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA 3-TANCAT 1
Diumenge 17:30h | BANYERES 3-SANT JAUME DOMENYS 3
12/10/17 16h | LA RIERA-CONSTANTÍ
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 2)
 
 
Dissabte 16:30h | MATARONESA 0-CIRERA 1
Dissabte 18h | YOUNG TALENT BADALONA SUD 5-SANTVICENTÍ 1
Dissabte 18h | LLOREDA 1-LA SALUT PERE GOL 1
Dissabte 18:30h | VILASSAR DE MAR B 2-PREMIÀ DALT 3
Diumenge 12h | POMAR 3-SINGUERLÍN 3
Diumenge 12h | PLA D'EN BOET 0-CABRILS 4
Diumenge 12h | CALELLA 3-MOLINOS 5
Diumenge 12h | ARENYS DE MAR-UE POBLE SEC (ajornat)
Diumenge 17h | ROCAFONDA 0-LA LLÀNTIA 5
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 2)
 
 
Dijous 21:30h | VOLTREGÀ 0-JOANENC 0
Dissabte 15:30h | VIC B 3-BORGONYÀ 2
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 0-SANT FELIU DE CODINES 4
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 1-LLERONA 2
Dissabte 16h | GURB 2-TONA B 0
Dissabte 16:30h | OLÍMPIC LA GARRIGA 1-TARADELL 1
Dissabte 17h | MANLLEU B 3-TORELLÓ 1
Diumenge 16:30h | RODA DE TER 1-SANT JULIÀ VILATORTA 1
Diumenge 17h | SEVA 3-PRADENC 1

 


 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 2)
 
Dissabte 16h | PUEBLO NUEVO 2002 0-JUVENTUD 25 1
Dissabte 17h | PD PAJARIL 1-LLANO DE SABADELL 2
Dissabte 18h | CERDANYOLA DEL VALLÈS B 3-EF BARBERÀ ANDALUCIA 2
Dissabte 18h | LLORENÇÀ 4-MIRASOL 3
Diumenge 12h | EF PLANDEU-UD TIBIDABO TORRE-ROMEU (ajornat)
Diumenge 12h | CD BADIA DEL VALLÈS-CASTELLBISBAL (suspès)
Diumenge 12:15h | SAN LORENZO 2-EF BONAIRE 1
Diumenge 18:30h | JUNIOR 1-ATHLÈTIC RUBÍ 1
Diumenge 18:30h | SANT CUGAT B 2-LA ROMÀNICA 1
 
JORNADA 1 | EF BONAIRE-PUEBLO NUEVO 2002 (ajornat)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 2)
 
Dissabte 17:30h | SANT PERE NORD 3-NAVÀS 1
Dissabte 18h | MARGANELL 2-PARE IGNASI PUIG 2
Diumenge 12h | JUAN XXIII 3-CALAF 2
Diumenge 12h | MOIÀ 0-SANTPEDOR 2 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 12h | VILADECAVALLS 3-MANRESA B 1
Diumenge 12h | CAN PARELLADA 1-FRUITOSENC 0
Diumenge 16h | SÚRIA 2-AVIÀ B 1
Diumenge 16:30h | PUIGCERDÀ 2-PUIGREIG 1
12/10/17 16:30h | CARDONA-PIRINAICA
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 2)
 
Dissabte 16h | SAN MAURO B 3-SANT ESTEVE SESROVIRES 2
Dissabte 17h | TORRELLES 0-LEVANTE LAS PLANAS 1
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 2-OLESA MONTSERRAT 1 
Dissabte 18h | ABRERA 2-CERVELLÓ 2
Diumenge 12h | MARTORELL 5-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 1
Diumenge 12h | P.RECREATIVA 1-CASTELLDEFELS B 1
Diumenge 18h | CAN ROCA 74 2-VALLIRANA 5
Diumenge 18h | VILADECANS B 1-PALLEJÀ 2
Diumenge 19h | CORBERA 2-SANT ANDREU DE LA BARCA B 3
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 2)
 
Dissabte 16h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 1-MONTMELÓ 2
Dissabte 16:45h | AMETLLA AE 0-VILANOVA VALLÈS 2
Dissabte 17h | PALAUTORDERA 0-SANT CELONI 1
Dissabte 18h | VILAMAJOR 1-CANOVELLES 5
Dissabte 18:15h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 4-LLIÇÀ DE VALL 1
Dissabte 18:30h | LLINARS 3-BIGUES 5
Diumenge 12h | CF CALDES MONTBUI 4-CP SARRIÀ B 1
Diumenge 12h | AT.VALLÈS 4-LA TORRETA 1
Diumenge 12:45h | LOURDES 1-SANTA MARIA DE MONTCADA 1
 
JORNADA 1 | CP SARRIÀ B-AE AMETLLA (ajornat)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 2)
 
Dissabte 17:30h | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
Dissabte 19h | CAN BUXERES 4-CANYELLES B 2
Dissabte 19:45h | PUBILLA CASAS 6-ESPLUGUENC B 0
Diumenge 12h | ALMEDA 3-TURÓ PEIRA 0
Diumenge 12h | SANTS B 4-PUJADAS 1
Diumenge 12:30h | VETERANS CATALUNYA 2-C.AT.IBÈRIA 0
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 1-SECTOR MONTSERRATINA 3
Diumenge 18h | CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 3-CIUDAD COOPERATIVA 1
Diumenge 18h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 3-SANTA EULÀLIA B 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 2)
 
Dissabte 18h | FP JÚPITER 1-RACING VALLBONA 0
Dissabte 19h | SANT IGNASI 1-GRAMENET 1
Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 3-MONTAÑESA B 1
Dissabte 20h | APA POBLE SEC 2-CARMELO 1
Diumenge 12h | SANT GENIS PENITENTS 2-PASTRANA 3
Diumenge 12h | VALLDOREIX 2-MARTINENC B 1
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA 1-VALLVIDRERA SENGLARS 1
Diumenge 18h | MBD LIONS 0-CÈLTIC 1
Diumenge 19h | OLYMPIA II 3-TRINIDAD 3
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 2)
 
 
Dissabte 17h | OLIVELLA 0-SANT PERE MOLANTA 2
Dissabte 17h | MOJA 4-MEDIONA 2
Dissabte 17h | SITGES 2-ÒDENA 0
Dissabte 17:30h | RIBES 0-MONTSERRAT IGUALADA 2
Dissabte 19h | CUBELLES 4-MARTINENCA 0
Diumenge 12h | HORTONENC 6-LA MÚNIA 3
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES 1-PIERA 5
Diumenge 16:30h | LA POBLA CLARAMUNT 0-ANOIA 4
Diumenge 17h | JOVENTUT RIBETANA 1-SAN MAURO 4
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 2)
 
 
Dissabte 15:30h | SOSES 4-ALCARRÀS B 1
Dissabte 17:30h | SUDANELL 4-AT.ALPICAT B 2
Dissabte 18h | MAGRANERS 0-PUIGVERTENC 6
Dissabte 18h | ARTESA LLEIDA 1-AITONA 0
Diumenge 12h | ALCOLETGE 6-BALÀFIA 0
Diumenge 17h | LA GRANJA D'ESCARP 1-PARDINYES 4
Diumenge 17h | VILANOVA DE LA BARCA 1-BENAVENT 2
Diumenge 17h | ROSSELLÓ 3-LES 0
Diumenge 20h | ATH.ALMACELLES 2-ALGUAIRE 3
 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 2)
 
 
Diumenge 17h | RIALP 1-TORNABOUS 1
Diumenge 17h | OLIANA 2-UE VILANOVA DE L'AGUDA 1
Diumenge 17h | BARBENS 3-LA SEU D'URGELL 1
Diumenge 17:30h | BUTSÈNIT 1-TORÀ 0
Diumenge 17:30h | VERDÚ-VALL DEL CORB 2-AGRAMUNT 6
Diumenge 18h | PONTS 6-GUISSONA B 1
Diumenge 18h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 3-SOLSONA B 2
Diumenge 18h | BELLCAIRENC 2-C.AT.TORREGROSSA 1
Diumenge 18h | POBLA DE SEGUR 6-ARBECA 2
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 2)
 
 
Dissabte 16h | VILABERTRAN 2-MONELLS 4
Diumenge 16h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 2-SANT PERE PESCADOR 4
Diumenge 16h | VILAMALLA 0-CISTELLA 4
Diumenge 16h | EMPURIABRAVA CASTELLÓ 1-BASE ROSES 1
Diumenge 16:30h | TORROELLA-AE CORNELLÀ TERRI (ajornat, retirada de l'AE Cornellà Terri)
Diumenge 17h | LLANÇÀ 0-AT.BISBALENC 0
Dilluns 11/9/17 17h | BEGUR 1-VILA-SACRA 2
22/9/17 21:30h | BORRASSÀ-ESPLAIS
AJORNAT | BÀSCARA-AGULLANA
 
JORNADA 1 | AE CORNELLÀ TERRI-SANT MIQUEL FLUVIÀ (ajornat)
JORNADA 1 | SANT PERE PESCADOR-MONELLS D
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 2)
 
 
Dissabte 16h | ARBÚCIES-MALGRAT (ajornat)
Dissabte 16h | LA SALLE GIRONA 1-LLORET B 3 (en directe a @Gol_Cat)
Dissabte 16:30h | MONT-RAS-CASSÀ B (ajornat)
Dissabte 16:45h | QUART 0-ANGLÈS 1
Dissabte 17h | SPORTING VIDRERENCA-SALT-COMACROS (ajornat)
Dissabte 18:30h | CALONGE 3-VILARTAGUES 1
Diumenge 16:30h | TORDERA 1-CA LA GUIDÓ 3
Diumenge 17h | LA BATLLÒRIA 4-FARNERS B 2
AJORNAT | BLANES-AT.HOSTALRIC

AJORNAT 1 | MALGRAT-MONT-RAS (ajornat)


 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 2)
 
Divendres 21h | SANT PRIVAT D'EN BAS 4-SANT GREGORI 0
Divendres 21h | CELRÀ 1-AT.SANT PONÇ 1
Dissabte 17h | BESALÚ 3-PONTENC 1
Dissabte 18h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 2-OSOR 0
Dissabte 18h | SANTJOANENC 3-UNIÓ GIRONA ACE 1
Diumenge 16h | HOSTOLES 6-SANT ESTEVE D'EN BAS 2
Diumenge 16:30h | RIPOLL 1-GIRONÈS-SÀBAT 1
Diumenge 18:30h | AMER 1-FORNELLS 2
JORNADA 2 | SANTA PAU-CAMPDEVÀNOL (ajornat)

 

JORNADA 1 | PONTENC-RIPOLL (ajornat)




DESTACAT

L'Europa s'emporta el derbi barcelonÝ (1-2) 19-11-2017 09:55 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea