#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 4
22-09-2017 11:24 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J4
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 4)
 
Dissabte 16h | L'AMETLLA DE MAR 1-AMPOLLA 5
Dissabte 16:30h | AT.MÓRA LA NOVA 6-ALDEANA 1
Diumenge 16:30h | FC VILALBA 1-ROQUETENC 2
Diumenge 16:30h | SANTA BÀRBARA 2-GODALL 1
Diumenge 16:30h | PINELL 0-MASDENVERGE 0
Diumenge 17h | ARNES 2-JESÚS I MARIA  1
Diumenge 17h | ALCANAR 3-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 4
Diumenge 17h | PERELLÓ 3-CORBERA D'EBRE 2
Diumenge 18h | SANT JAUME D'ENVEJA 1-REMOLINS-BÍTEM 0
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 4)
 
Dissabte 16h | LES BORGES DEL CAMP 1-FALSET ESPORTIU 3
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 4-ICOMAR 1
Dissabte 18h | LA SELVA DEL CAMP 1-CULTURAL BONAVISTA 1
Dissabte 18:30h | LA PASTORETA-UE PORRERA (suspès)
Dissabte 19:30h | RIUDOMS 5-SANT PERE I SANT PAU 2
Diumenge 16:30h | SALOU 0-AT.CAMP CLAR 3
Diumenge 17h | PARE MANYANET 1-AT.MONT-ROIG 1
Diumenge 18h | RACING CLUB BONAVISTA 6-MAS PELLICER 1
Diumenge 19:15h | LA FLORESTA 4-MONTBRIÓ 1
 
JORNADA 1 | MAS PELLICER-UD SALOU (ajornat)
JORNADA 1 | AT.CAMP CLAR-RIUDOMS (ajornat)
 
 
 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 4)
 
 
Dissabte 17h | SEGUR 3-SANT JAUME DOMENYS 2
Dissabte 17h | LLORENÇ 2-PLA DE SANTA MARIA 1
Dissabte 17:30h | ALTAFULLA 5-TANCAT 2
Dissabte 18:30h | L'ARBOÇ 4-BANYERES 1
Diumenge 11:45h | SAN SALVADOR 0-EL CATLLAR 2
Diumenge 12h | LA RIERA 3-LA RIBA 0
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA 1-MONTBLANC 3
Diumenge 17h | AT.VALLS 4-ALCOVER 2
Diumenge 17h | CONSTANTÍ 2-CALAFELL 1
 
12/10/17 16h | LA RIERA-CONSTANTÍ (J2)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 4)
 
 
Dissabte 16h | PREMIÀ DALT 5-UE POBLE SEC 2
Dissabte 16:30h | MATARONESA 2-SINGUERLIN 3
Dissabte 18h | LLOREDA 2-CABRILS 0
Dissabte 20:30h | VILASSAR DE MAR B-MOLINOS (suspès al descans, 0-1)
Diumenge 12h | POMAR 1-SANTVICENTÍ 1
Diumenge 12h | ARENYS DE MAR 2-LA LLÀNTIA 2
Diumenge 12:30h | PLA D'EN BOET 1-YOUNG TALENT BADALONA SUD 6
Diumenge 17h | ROCAFONDA 1-CIRERA 3
Diumenge 20h | CALELLA 2-LA SALUT PERE GOL 1
 
3/10/17 21h | ARENYS DE MAR-UE POBLE SEC (J2)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 4)
 
 
Dissabte 15:30h | VIC B 1-SANT JULIÀ VILATORTA 4
Dissabte 16h | GURB 1-BORGONYÀ 1 (en directe a @Gol_Cat)
Dissabte 16h | TONA B 3-JOANENC 1
Dissabte 16:30h | OLÍMPIC LA GARRIGA 3-TORELLÓ 1
Dissabte 17h | MANLLEU B 3-SANT FELIU DE CODINES 1
Diumenge 16:30h | RODA DE TER 2-LLERONA 1
Diumenge 17h | SANT VICENÇ TORELLÓ 1-AT.BALENYÀ 0
Diumenge 17h | SEVA 2-TARADELL 2
Diumenge 17h | VOLTREGÀ 3-PRADENC 0
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 4)
 
Dissabte 16h | PUEBLO NUEVO 2002 1-MIRASOL 2
Dissabte 17h | CERDANYOLA B 2-UD TIBIDABO TORE-ROMEU 1
Dissabte 17h | PD PAJARIL-SANT CUGAT FC B (suspès)
Dissabte 18h | LLORENÇÀ 1-ATHLETIC RUBÍ 4
Diumenge 12h | BADIA DEL VALLÈS-JUVENTUD 25
Diumenge 12:15h | SAN LORENZO-LLANO DE SABADELL
Diumenge 18:30h | JUNIOR B-EF PLANADEU
Diumenge 20h | CASTELLBISBAL-EF BONAIRE
01/11/17 12h | LA ROMÀNICA-EF BARBERÁ ANDALUCIA
 
27/09/17 21h | EF BONAIRE-PUEBLO NUEVO 2002 (J1)
JORNADA 2 | CD BADIA DEL VALLÈS-CASTELLBISBAL (suspès 58', 0-0)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 4)
 
Dissabte 16:30h | MARGANELL 0-CARDONA 0
Dissabte 17h | CAN PARELLADA 2-AVIÀ B 0
Dissabte 17h | FRUITOSENC 3-MANRESA B 6
Dissabte 17:30h | SANT PERE NORD 6-SANTPEDOR 2
Diumenge 12h | JUAN XXIII 2-PIRINAICA 1
Diumenge 12h | MOIÀ 3-CALAF 3
Diumenge 12h | VILADECAVALLS 3-NAVÀS 0
Diumenge 16:30h | PUIGCERDÀ 4-PARE IGNASI PUIG 3
Diumenge 18h | SÚRIA 2-PUIGREIG 1
 
12/10/17 16:30h | CARDONA-PIRINAICA (J2)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 4)
 
Dissabte 16h | SAN MAURO B 2-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 2
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 2-SANT ESTEVE SESROVIRES 0
Dissabte 18h | TORRELLES 0-PALLEJÀ 1
Dissabte 18h | ABRERA 0-OLESA MONTSERRAT 2
Diumenge 12h | MARTORELL 1-CAN ROCA 74 1
Diumenge 12h | P.RECREATIVA 7-SANT ANDREU DE LA BARCA B 2
Diumenge 12:15h | CORBERA 1-VALLIRANA 2
Diumenge 18h | VILADECANS B 1-CASTELLDEFELS B 3
Diumenge 18h | CERVELLÓ 3-LEVANTE LAS PLANAS 3
 
 
JORNADA 3 | SANT ESTEVE SESROVIRES-VILADECANS B (suspès, 70' 1-3)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 4)
 
Dissabte 16h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 0-SANTA MARIA MONTCADA 2
Dissabte 16:15h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 3-SANT CELONI 1
Dissabte 17h | LA TORRETA 3-AE AMETLLA 3
Dissabte 17h | PALAUTORDERA 2-AT.VALLÈS 4
Dissabte 17h | BIGUES 0-CANOVELLES 3
Dissabte 18h | VILAMAJOR 1-MONTMELÓ 5
Dissabte 18:30h | LLINARS 0-LLIÇÀ DE VALL 0
Diumenge 12h | CF CALDES MONTBUI 1-VILANOVA VALLÈS 2
Diumenge 13h | LOURDES 5-CP SARRIÀ B 3
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 4)
 
Dissabte 17h | PUBILLA CASAS 3-C.AT.IBÈRIA 1
Dissabte 17:30h | CB TERLENKA 0-CIUDAD COOPERATIVA 1
Dissabte 18h | CAN BUXERES 1-TURÓ PEIRA 2
Diumenge 10h | SANTA EULÀLIA B 4-ESPLUGUENC B 2
Diumenge 11:45h | SANTS B 2-LA FLORIDA 1
Diumenge 12:30h | VETERANS CATALUNYA 0-SECTOR MONTSERRATINA 0
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 2-CANYELLES B 2
Diumenge 18h | CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 2-ALMEDA 1
Diumenge 18h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 1-PUJADAS 0
 
AJORNAT 2 | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 4)
 
Dissabte 18h | FP JÚPITER 0-CÈLTIC 2
Dissabte 19h | SANT IGNASI 2-MONTAÑESA B 0
Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 1-RACING VALLBONA 1
Diumenge 12h | SANT GENIS PENITENTS 1-TRINIDAD 4
Diumenge 12h | VALLDOREIX 4-PASTRANA 2
Diumenge 12h | AT.GRAMENET 1-MARTINENC B 1
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS 3-CARMELO 3
Diumenge 18h | MBD LIONS 0-SANTA EULÀLIA 3
Diumenge 19h | OLYMPIA II 1-APA POBLE SEC 0
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 4)
 
 
Dissabte 17h | OLIVELLA 0-MONTSERRAT IGUALADA 0
Dissabte 17h | MOJA 3-RIBES 0
Dissabte 17h | SITGES 6-LA MÚNIA 1
Dissabte 17:30h | JOVENTUT RIBETANA 5-MEDIONA 0
Dissabte 17:30h | CUBELLES 3-SAN MAURO 2
Diumenge 12h | HORTONENC 1-ANOIA 3
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES 6-MARTINENCA 0
Diumenge 16:30h | LA POBLA CLARAMUNT 3-SANT PERE MOLANTA 1
Diumenge 18h | PIERA 1-ÒDENA 3
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 4)
 
 
Dissabte 18h | MAGRANERS 0-BALÀFIA 4
Diumenge 12h | ALCOLETGE 2-BENAVENT 0
Diumenge 16h | SOSES 8-LES 2
Diumenge 16:30h | LA GRANJA D'ESCARP 3-AT.ALPICAT B 1
Diumenge 16:30h | VILANOVA DE LA BARCA 5-SUDANELL 2
Diumenge 16:30h | ROSSELLÓ 1-PARDINYES 6
Diumenge 17h |  ARTESA LLEIDA 0-ALCARRÀS B 0
Diumenge 18h | ATH.ALMACELLES 1-PUIGVERTENC 0
Diumenge 19h | ALGUAIRE 3-AITONA 2
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 4)
 
 
Diumenge 16h | VERDÚ-VALL DEL CORB 2-TORNABOUS 2
Diumenge 16:30h | BARBENS 1-C.AT.TORREGROSSA 4
Diumenge 16:30h | ARBECA 3-UE VILANOVA DE L'AGUDA 1
Diumenge 16:45h | BUTSÈNIT 4-SOLSONA B 2
Diumenge 17h | RIALP 2-PONTS 4
Diumenge 17h | OLIANA 0-AGRAMUNT 5
Diumenge 17h | POBLA DE SEGUR 0-LA SEU D'URGELL 1
Diumenge 17:30h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 6-GUISSONA B 2
Diumenge 17:30h | BELLCAIRENC 2-TORÀ 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 4)
 
 
Dissabte 17h | VILA-SACRA 2-MONELLS 1
Diumenge 16h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 2-AGULLANA 4
Diumenge 16h | VILAMALLA 0-SANT PERE PESCADOR 3
Diumenge 16:30h | BÀSCARA-BORRASSÀ (ajornat)
Diumenge 16:30h | TORROELLA 5-VILABERTRAN 1
Diumenge 17h | BEGUR 3-ESPLAIS 4
Diumenge 17h | LLANÇÀ 2-CISTELLA 2
Diumenge 17h | AT.BISBALENC 1-BASE ROSES 1
DESCANSA | EMPURIABRAVA CASTELLÓ (Retirada del Cornellà)
 
 
1/11/17 16h | SANT PERE PESCADOR-MONELLS (J1)
12/10/17 17:30h | BÀSCARA-AGULLANA (J2)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 4)
 
 
Dissabte 15:30h | QUART 0-SALT-COMACROS 1
Dissabte 16h | LA SALLE GIRONA 1-CASSÀ B 1
Dissabte 16h | SPORTING VIDRERENCA 5-MALGRAT 0
Dissabte 16h | BLANES 4-LLORET B 2
Dissabte 16:30h | MONT-RAS 2-CA LA GUIDÓ 7
Dissabte 17h | CALONGE 0-LA BATLLÒRIA 2
Diumenge 16h | VILARTAGUES 2-ARBÚCIES 1
Diumenge 17h | ANGLÈS 4-CAT.HOSTALRIC 0
11/10/17 20:30h | TORDERA-FARNERS B
 
 
20/09/17 21h | MALGRAT-MONT-RAS (J1)
12/10/17 16:30h | SPORTING VIDRERENCA-SALT-COMACROS (J2)
12/10/17 16h | ARBÚCIES-MALGRAT (J2)
12/10/17 16h | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2)
12/10/17 16:30h | MONT-RAS-CASSÀ B (J2)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 4)
 
Divendres 21h | SANTA PAU 1-HOSTOLES 1
Dissabte 16h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 1-SANT ESTEVE D'EN BAS 0
Dissabte 16h | SANTJOANENC 2-OSOR 3
Dissabte 16h | FORNELLS 5-AT.SANT PONÇ 1
Dissabte 17h | BESALÚ 4-SANT GREGORI 2
Dissabte 18h | CELRÀ 2-EF GIRONÈS-SÀBAT 5
Diumenge 11h | SANT PRIVAT D'EN BAS 4-CAMPDEVÀNOL 1
Diumenge 16:30h | RIPOLL 0-UNIÓ GIRONA 1
Diumenge 17h | AMER 3-PONTENC 0
 
11/10/17 21h | SANTA PAU-CAMPDEVÀNOL (J2)
12/10/17 16h | PONTENC-RIPOLL (J1)
 



DESTACAT

Jugadors de 3a Divisiˇ a la Copa de Regions UEFA 08-12-2017 16:39 per Marc Mata PÓrraga
Empat a 0 a Les Fontetes 04-12-2017 16:00 per Marc Mata PÓrraga
RESULTATS JORNADA 16 TERCERA DIVISIË GRUP 5 21-11-2017 20:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea