#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 5
29-09-2017 09:05 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J5
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 5)
 
Dissabte 17h | ROQUETENC 1-AT.MÓRA LA NOVA 5
Diumenge 11:45h | JESÚS CATALÒNIA 4-PINELL 1
Diumenge 16:15h | GODALL-PERELLÓ
Diumenge 17h | ARNES-FC VILALBA
Diumenge 17h | ALDEANA-L'AMETLLA DE MAR
Diumenge 17h | AMPOLLA-SANT JAUME D'ENVEJA
Diumenge 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE-SANTA BÀRBARA
Diumenge 17h | CORBERA D'EBRE-MASDENVERGE
Diumenge 18h | REMOLINS-BÍTEM-ALCANAR
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 5)
 
Dissabte 16h | CULTURAL BONAVISTA 4-RIUDOMS 1
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 3-LA SELVA DEL CAMP 2
Dissabte 17h | UE PORRERA 1-SALOU 0
Dissabte 17h | AT.MONTROIG 3-AT.CAMP CLAR 1
Dissabte 17:30h | SANT PERE I SANT PAU 4-LES BORGES DEL CAMP 2
Dissabte 18h | MONTBRIÓ 2-RACING CLUB BONAVISTA 2
Dissabte 19h | ICOMAR 1-MAS PELLICER 2
Diumenge 17h | FALSET ESPORTIU-LA PASTORETA
Diumenge 17h | PARE MANYANET-LA FLORESTA
 
JORNADA 1 | MAS PELLICER-UD SALOU (ajornat)
JORNADA 1 | AT.CAMP CLAR-RIUDOMS (ajornat)
JORNADA 4 | LA PASTORETA-UE PORRERA (suspès)
 
 
 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 5)
 
 
Dissabte 17h | SEGUR 2-L'ARBOÇ 2
Dissabte 17h | MONTBLANC 4-LLORENÇ 1
Dissabte 17h | TANCAT 1-SAN SALVADOR 2
Diumenge 12h | BANYERES 2-AT.VALLS 1
Diumenge 12h | EL CATLLAR 2-LA RIERA 1
Diumenge 12h | LA RIBA 0-CONSTANTÍ 1
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS 3-CALAFELL 1
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA-ALTAFULLA
Diumenge 17h | ALCOVER-JOVENTUT BISBALENCA
 
12/10/17 16h | LA RIERA-CONSTANTÍ (J2)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 5)
 
 
Dissabte 18h | YOUNG TALENT BADALONA SUD 4-MATARONESA 0
Dissabte 18:15h | CABRILS 4-ROCAFONDA 0
Diumenge 12h | SINGUERLIN 4-LLOREDA 2
Diumenge 12h | CIRERA 3-CALELLA 0
Diumenge 12h | MOLINOS 3-PREMIÀ DALT 2 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 12h | SANTVICENTÍ 1-POBLE SEC 1
Diumenge 12:15h | POMAR 3-PLA D'EN BOET 0
Diumenge 12:15h | LA SALUT PERE GOL 1-ARENYS DE MAR 2
Diumenge 12:15h | LA LLÀNTIA 0-VILASSAR DE MAR B 0
 
3/10/17 21h | ARENYS DE MAR-UE POBLE SEC (J2)
JORNADA 4 | VILASSAR DE MAR B-MOLINOS (suspès al descans, 0-1)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 5)
 
 
Dissabte 16h | MANLLEU B 1-SANT VICENÇ TORELLÓ 2
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 0-OLÍMPIC LA GARRIGA 2
Dissabte 16h | TORELLÓ 1-RODA DE TER 2
Dissabte 16h | TARADELL 5-VIC B 2
Dissabte 16h | SANT JULIÀ VILATORTA 1-VOLTREGÀ 1
Dissabte 16:15h | BORGONYÀ 0-TONA B 1
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES 1-JOANENC 3 
Diumenge 12:15h | LLERONA 2-SEVA 0
Diumenge 17h | PRADENC-GURB
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 5)
 
Dissabte 17h | CERDANYOLA VALLÈS B 3-JUNIOR B 0
Dissabte 18h | SANT CUGAT FC B 5-PUEBLO NUEVO 2002 0
Dissabte 18h | MIRASOL 2-SAN LORENZO 3
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL 2-CD BADIA DEL VALLÈS 1
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA 3-LLORENÇÀ 2
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORE-ROMEU-EF BONAIRE
Diumenge 12:05h | JUVENTUD 25 3-CASTELLBISBAL 0
Diumenge 17h | ESCOLA F.PLANADEU-LA ROMÀNICA
Diumenge 17h | ATHLETIC RUBÍ-PD PAJARIL
 
 
3/10/17 20:30h | CD BADIA DEL VALLÈS-CASTELLBISBAL (suspès 58', 0-0)
JORNADA 4 | PD PAJARIL-SANT CUGAT FC B (suspès)
01/11/17 12h | LA ROMÀNICA-EF BARBERÁ ANDALUCIA (J4)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 5)
 
Dissabte 16h | AVIÀ B 5-FRUITOSENC 2
Diumenge 12h | JUAN XXIII 2-MARGANELL 1
Diumenge 12h | PIRINAICA 5-MANRESA B 2
Diumenge 16:30h | CARDONA-MOIÀ
Diumenge 16:30h | SANTPEDOR-SÚRIA
Diumenge 16:30h | PUIGREIG-VILADECAVALLS
Diumenge 16:30h | NAVÀS-CAN PARELLADA
Diumenge 17h | CALAF-PUIGCERDÀ
Diumenge 17h | PARE IGNASI PUIG-SANT PERE NORD
 
12/10/17 16:30h | CARDONA-PIRINAICA (J2)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 5)
 
Dissabte 17:15h | PALLEJÀ 2-ABRERA 1
Dissabte 17:30h | SANT ANDREU DE LA BARCA B 1-SAN MAURO B 3
Dissabte 19h | SANT ESTEVE SESROVIRES 1-TORRELLES 1
Dissabte 19:30h | SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 3-VILADECANS B 1
Dissabte 20h | CASTELLDEFELS B 0-PEÑA MÁLAGA 0
Diumenge 12h | VALLIRANA 0-LEVANTE LAS PLANAS 0
Diumenge 12:15h | CORBERA 2-MARTORELL 3
Diumenge 17h | OLESA MONTSERRAT-CERVELLÓ
Diumenge 18h | CAN ROCA 74-PR SANT FELIU
 
 
JORNADA 3 | SANT ESTEVE SESROVIRES-VILADECANS B (suspès, 70' 1-3)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 5)
 
Dissabte 16:30h | MONTMELÓ 0-LLINARS 3
Dissabte 16:45h | AMETLLA AE 3-LOURDES 9 
Dissabte 17h | CP SARRIÀ B 0-PALAUTORDERA 1
Dissabte 17h | SANT CELONI 5-VILAMAJOR 1
Dissabte 18h | SANTA MARIA MONTCADA 4-UNIF.SANTA PERPÈTUA 0
Dissabte 18:30h | LLIÇÀ DE VALL 4-BIGUES 2
Diumenge 12h | CF CALDES MONTBUI 1-LA TORRETA 0 
Diumenge 12h | AT.VALLÈS 2-SANTA EULÀLIA RONÇANA 3
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS 3-CANOVELLES 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 5)
 
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA 2-SANTS B 2
Dissabte 18h | CAN BUXERES 1-CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 0
Dissabte 19h | CANYELLES B 1-CB TERLENKA 2
Diumenge 12h | ALMEDA 1-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 1
Diumenge 12h | CIUDAD COOPERATIVA 4-VETERANS CATALUNYA 0
Diumenge 12h | LA FLORIDA 1-PUBILLA CASAS 3
Diumenge 12h | PUJADAS 3-SANTA EULÀLIA 0
Diumenge 12h | TURÓ PEIRA 2-ESPLUGUENC B 0
Diumenge 18h | AT.IBÈRIA-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE
 
AJORNAT 2 | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 5)
 
Dissabte 18h | APA POBLE SEC 1-FP JÚPITER 3
Dissabte 18h | PASTRANA 1-SANT IGNASI 0
Diumenge 12h | CARMELO-MBD LIONS (ajornat)
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS 1-MARTINENC B 0
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA 4-OLYMPIA II 0
Diumenge 12:15h | CÈLTIC 0-SANT GENÍS PENITENTS 2
Diumenge 12:15h | TRINIDAD 3-DINÀMIC BATLLÓ 2
Diumenge 12:15h | RACING VALLBONA 0-VALLDOREIX 3
Diumenge 18h | MONTAÑESA B-AT.GRAMENET
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 5)
 
 
Dissabte 17h | OLIVELLA 0-MOJA 6
Dissabte 17h | MEDIONA 3-HORTONENC 1
Dissabte 17:30h | RIBES 1-LA POBLA CLARAMUNT 1
Dissabte 17:30h | ANOIA 1-CUBELLES 2
Dissabte 17:45h | MONTSERRAT IGUALADA 1-ÒDENA 3
Dissabte 18:30h | SAN MAURO 3-SITGES 0
Diumenge 12h | MARTINENCA 1-PIERA 2
Diumenge 12:15h | LA MÚNIA 3-RIUDEBITLLES 5
Diumenge 17h | JOVENTUT RIBETANA-SANT PERE MOLANTA
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 5)
 
 
Dissabte 16:15h | LES 2-MAGRANERS 1
Dissabte 17h | ALCARRÀS B 5-ATH.ALMACELLES 2
Dissabte 18:15h | AT.ALPICAT B 0-AITONA 1
Diumenge 12h | BENAVENT 1-SOSES 2
Diumenge 16h | BALÀFIA-ARTESA LLEIDA
Diumenge 16:15h | LA GRANJA D'ESCARP-VILANOVA DE LA BARCA
Diumenge 17h | SUDANELL-ROSSELLÓ
Diumenge 17h | PUIGVERTENC-ALGUAIRE
Diumenge 18h | PARDINYES-ALCOLETGE
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 5)
 
 
Dissabte 16h | SOLSONA B 1-VERDÚ-VALL DEL CORB 1
Dissabte 16:15h | TORÀ 1-OLIANA 2
Dissabte 18h | UE VILANOVA DE L'AGUDA 2-POBLA DE SEGUR 3
Diumenge 16h | AGRAMUNT-BARBENS
Diumenge 16:15h | C.AT.TORREGROSSA-ARBECA
Diumenge 16:45h | GUISSONA B-LA SEU D'URGELL
Diumenge 17h | TORNABOUS-BELLCAIRENC
Diumenge 17:30h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA-RIALP
Diumenge 17:30h | PONTS-BUTSÈNIT
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 5)
 
 
Dissabte 16h | BORRASSÀ 1-MONELLS 2 
Dissabte 16h | VILABERTRAN 1-VILAMALLA 1
Dissabte 16h | CISTELLA 2-AT.BISBALENC 2
Dissabte 17h | VILASACRA 3-SANT MIQUEL FLUVIÀ 2
Dissabte 17h | AGULLANA 0-TORROELLA 3
Diumenge 16h | BEGUR-BÀSCARA
Diumenge 17h | SANT PERE PESCADOR-EMPURIABRAVA CASTELLÓ
Diumenge 17h | ESPLAIS-BASE ROSES
DESCANSA | LLANÇÀ (Retirada del Cornellà)
 
 
12/10/17 17h | SANT PERE PESCADOR-MONELLS (J1)
12/10/17 17:30h | BÀSCARA-AGULLANA (J2)
JORNADA 4 | BÀSCARA-BORRASSÀ (ajornat)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 5)
 
 
Dissabte 16h | LLORET B 1-QUART 0
Dissabte 16:30h | LA BATLLÒRIA 6-MONT-RAS 1
Dissabte 17h | CA LA GUIDÓ 3-ARBÚCIES 1
Dissabte 18h | FARNERS B 0-AT.HOSTALRIC 2
Dissabte 18:30h | MALGRAT 2-BLANES 1
Diumenge 12h | SALT COMACROS 1-ANGLÈS 2
Diumenge 16h | CASSÀ B-SPORTING VIDRERENCA
Diumenge 16:30h | TORDERA-CALONGE
Diumenge 17h | VILARTAGUES-LA SALLE GIRONA
 
 
12/10/17 16:30h | SPORTING VIDRERENCA-SALT-COMACROS (J2)
12/10/17 16h | ARBÚCIES-MALGRAT (J2)
12/10/17 16h | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2)
12/10/17 16:30h | MONT-RAS-CASSÀ B (J2)
11/10/17 20:30h | TORDERA-FARNERS B (J4)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 5)
 
Dissabte 16h | OSOR 3-SANT PRIVAT D'EN BAS 1
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS 1-AT.SANT PONÇ 3
Dissabte 16:30h | SANT GREGORI 2-CELRÀ 2
Dissabte 17h | CAMPDEVÀNOL 3-RIPOLL 0
Dissabte 17h | UNIÓ GIRONA ACE 3-BESALÚ 4
Dissabte 18h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 2-SANTA PAU 1
Dissabte 18h | EF GIRONÈS-SÀBAT 1-AMER 3
Diumenge 16h | HOSTOLES-SANTJOANENC
Diumenge 16h | PONTENC-FORNELLS
 
11/10/17 21h | SANTA PAU-CAMPDEVÀNOL (J2)
12/10/17 16h | PONTENC-RIPOLL (J1)
 



DESTACAT

[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco
Calendari 2017-2018 27-07-2017 11:00 per Sandra Dih÷r
MERCAT #1CAT (2017/18) 21-06-2017 15:37 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea