#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 6
06-10-2017 11:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J6
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 6)
 
Dissabte 16:30h | AT.MÓRA LA NOVA 6-ARNES 2
Dissabte 17h | L'AMETLLA DE MAR 1-ROQUETENC 1
Diumenge 12h | SANTA BÀRBARA 1-REMOLINS-BÍTEM 2
Diumenge 16h | FC VILALBA 2-JESÚS I MARIA 2
Diumenge 16h | PINELL 1-CORBERA D'EBRE 1
Diumenge 16:15h | GODALL 3-MASDENVERGE 3
Diumenge 17h | SANT JAUME D'ENVEJA 0-ALDEANA 0
Diumenge 17h | PERELLÓ 3-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 1
Diumenge 18h | ALCANAR 0-AMPOLLA 1
 
 
12/10/17 17h | CORBERA D'EBRE-MASDENVERGE (J5)
JORNADA 5 | GODALL-PERELLÓ
JORNADA 5 | ARNES-FC VILALBA
JORNADA 5 | ALDEANA-L'AMETLLA DE MAR
JORNADA 5 | AMPOLLA-SANT JAUME D'ENVEJA
JORNADA 5 | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE-SANTA BÀRBARA
JORNADA 5 | REMOLINS-BÍTEM-ALCANAR
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 6)
 
Dissabte 16h | LES BORGES DEL CAMP 1-CULTURAL BONAVISTA 0
Dissabte 16h | LA PASTORETA 2-SANT PERE I SANT PAU 1
Dissabte 16h | AT.MONTROIG 2-UE PORRERA 2
Dissabte 17:30h | RIUDOMS 1-ESPAÑA CANONJA 0
Dissabte 18h | LA SELVA DEL CAMP 3-ICOMAR 3
Dissabte 18:15h | MAS PELLICER 2-MONTBRIÓ 1
Diumenge 16:30h | SALOU 3-FALSET ESPORTIU 3
Diumenge 17h | RACING CLUB BONAVISTA 5-PARE MANYANET 1
Diumenge 18h | LA FLORESTA 2-AT.CAMP CLAR 0
 
1/11/17 17h | MAS PELLICER-UD SALOU (J1)
1/11/17 17h | AT.CAMP CLAR-RIUDOMS (J1)
12/10/17 18:30h | LA PASTORETA-UE PORRERA (J4)
JORNADA 5 | FALSET ESPORTIU-LA PASTORETA
JORNADA 5 | PARE MANYANET-LA FLORESTA
 
 
 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 6)
 
 
Dissabte 17h | CALAFELL 7-LA RIBA 1
Dissabte 17:30h | ALTAFULLA 2-MONTBLANC 2
Dissabte 18:30h | L'ARBOÇ 4-SANT JAUME DOMENYS 0
Diumenge 11:45h | SAN SALVADOR 3-PLA DE SANTA MARIA 3
Diumenge 12h | LA RIERA 3-TANCAT 2
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA 3-BANYERES 2
Diumenge 17h | CONSTANTÍ 1-EL CATLLAR 6
Diumenge 17:45h | AT.VALLS 4-UE SEGUR 1
 
12/10/17 16h | LA RIERA-CONSTANTÍ (J2)
12/10/17 19h | ALCOVER-JOVENTUT BISBALENCA (J5)
1/11/17 17h | LLORENÇ-ALCOVER (J6)
JORNADA 5 | PLA DE SANTA MARIA-ALTAFULLA
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 6)
 
 
Dissabte 16:30h | MATARONESA 5-POMAR 0
Dissabte 17h | PREMIÀ DALT 6-LA LLÀNTIA 5
Dissabte 18:30h | LLOREDA 3-YOUNG TALENT BADALONA SUD 3
Dissabte 20h | VILASSAR DE MAR B 3-LA SALUT PERE GOL 0
Diumenge 12h | CALELLA 3-CABRILS 1
Diumenge 12h | ARENYS DE MAR 3-CIRERA 2
Diumenge 12:30h | PLA D'EN BOET 3-SANTVICENTÍ 5
Diumenge 17h | ROCAFONDA 1-SINGUERLIN 5
Diumenge 18h | UE POBLE SEC 2-MOLINOS 0
 
10/10/17 21h | ARENYS DE MAR-UE POBLE SEC (J2)
JORNADA 4 | VILASSAR DE MAR B-MOLINOS (suspès al descans, 0-1)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 6)
 
 
Dissabte 15:30h | VIC B 0-LLERONA 0
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 2-SANT FELIU DE CODINES 3
Dissabte 16h | GURB 1-SANT JULIÀ VILATORTA 1
Dissabte 16h | TONA B 3-PRADENC 0
Dissabte 16h | JOANENC 1-BORGONYÀ 1
Dissabte 16:30h | OLÍMPIC LA GARRIGA 2-MANLLEU B 1
Dissabte 17h | VOLTREGÀ 5-TARADELL 2
Diumenge 17h | RODA DE TER 2-AT.BALENYÀ 1
Diumenge 17h | SEVA 3-TORELLÓ 5
 
12/10/17 17h | PRADENC-GURB
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 6)
 
Dissabte 16h | PUEBLO NUEVO 2002 0-ATHLÈTIC RUBÍ 5
Dissabte 17h | PD PAJARIL 1-EF BARBERÀ ANDALUCIA 4
Dissabte 18h | LLORENÇÀ 3-EF PLANADEU 1
Diumenge 12h | CD BADIA DEL VALLÈS 1-MIRASOL 4
Diumenge 12h | CASTELLBISBAL 4-LLANO DE SABADELL 0
Diumenge 12h | EF BONAIRE 0-JUVENTUD 25 4
Diumenge 12:15h | SAN LORENZO 3-SANT CUGAT FC B 0
Diumenge 18:30h | JUNIOR B 1-UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 1
Diumenge 20h | LA ROMÀNICA 1-CERDANYOLA VALLÈS B 0
 
 
10/10/17 20:30h | CD BADIA DEL VALLÈS-CASTELLBISBAL (suspès 58', 0-0/J2)
01/11/17 12h | LA ROMÀNICA-EF BARBERÁ ANDALUCIA (J4)
12/10/17 12h | ATHLETIC RUBÍ-PD PAJARIL (J5)
12/10/17 17h | ESCOLA F.PLANADEU-LA ROMÀNICA (J5)
suspès | UD TIBIDABO TORE-ROMEU-EF BONAIRE (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 6)
 
Dissabte 16:30h | MARGANELL 2-PIRINAICA 3
Dissabte 17h | CAN PARELLADA 2-PUIGREIG 1
Dissabte 17:30h | SANT PERE NORD 2-CALAF 3
Diumenge 12h | MOIÀ 1-JUAN XXIII 3
Diumenge 12h | VILADECAVALLS 2-SANTPEDOR 1
Diumenge 16:30h | PUIGCERDÀ 0-CARDONA 1
Diumenge 17h | MANRESA B 3-AVIÀ B 2
Diumenge 17h | FRUITOSENC 0-NAVÀS 1
Diumenge 18h | SÚRIA 2-PARE IGNASI PUIG 1
 
12/10/17 16:30h | CARDONA-PIRINAICA (J2)
12/10/17 16:30h | SANTPEDOR-SÚRIA (J5)
12/10/17 16:30h | PUIGREIG-VILADECAVALLS (J5)
12/10/17 16:30h | NAVÀS-CAN PARELLADA (J5)
12/10/17 17h | PARE IGNASI PUIG-SANT PERE NORD (J5)
1/11/17 16:30h | CARDONA-MOIÀ (J5)
10/11/17 21:30h | CALAF-PUIGCERDÀ (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 6)
 
Dissabte 16h | SAN MAURO B 0-CAN ROCA 74 1
Dissabte 17h | TORRELLES 0-CASTELLDEFELS B 3
Dissabte 17h | ABRERA 2-SANT ESTEVE SESROVIRES 1
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 2-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 5
Diumenge 12h | MARTORELL 3-VALLIRANA 1
Diumenge 12h | P.RECREATIVA 3-CORBERA 1
Diumenge 12h | CERVELLÓ 1-PALLEJÀ 5
Diumenge 17h | VILAECANS B 4-SANT ANDREU DE LA BARCA B 2
Diumenge 17h | LEVANTE LAS PLANAS 3-OLESA MONTSERRAT 3
 
JORNADA 3 | SANT ESTEVE SESROVIRES-VILADECANS B (suspès, 70' 1-3)
12/10/17 17h | OLESA MONTSERRAT-CERVELLÓ
1/11/17 18h | CAN ROCA 74-PR SANT FELIU
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 6)
 
Dissabte 16h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 1-CP SARRIÀ B 0
Dissabte 16:30h | CANOVELLES 2-LLIÇÀ DE VALL 3
Dissabte 17h | LA TORRETA 1-VILANOVA VALLÈS 2
Dissabte 17h | PALAUTORDERA 2-AMETLLA AE 3
Dissabte 17h | BIGUES 1-MONTMELÓ 3
Dissabte 17:15h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 3-AT.VALLÈS 2
Dissabte 17:30h | LLINARS 1-SANT CELONI 3
Dissabte 18h | VILAMAJOR 1-SANTA MARIA MONTCADA 0
Diumenge 12h | LOURDES 1-CF CALDES MONTBUI 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 6)
 
Dissabte 17:30h | CB TERLENKA 1-ALMEDA 0
Dissabte 17:30h | PUBILLA CASAS 4-SECTOR MONTSERRATINA 3
Dissabte 18:15h | ESPLUGUENC B 4-PUJADAS 2
Diumenge 12h | SANTS B 2-CIUDAD COOPERATIVA 0
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA B 0-C.AT.IBÈRIA 4
Diumenge 12:30h | VETERANS CATALUNYA 0-CANYELLES B 1
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 6-CAN BUXERES 1
Diumenge 18h | CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 0-TURÓ PEIRA 1
Diumenge 18h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 4-LA FLORIDA 1
 
AJORNAT 2 | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
12/10/17 18h | AT.IBÈRIA-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 6)
 
Dissabte 18h | FP JÚPITER 1-SANTA EULÀLIA 1
Dissabte 19h | SANT IGNASI 0-RACING VALLBONA 3
Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 0-CÈLTIC 2
Diumenge 12h | SANT GENIS PENITENTS 5-APA POBLE SEC 4
Diumenge 12h | VALLDOREIX 4-TRINIDAD 1
Diumenge 12h | AT.GRAMENET 1-PASTRANA 1
Diumenge 12h | MARTINENC B 1-MONTAÑESA B 1
Diumenge 18h | MBD LIONS 1-VALLVIDRERA SENGLARS 1
Diumenge 19h | OLYMPIA II 0-CARMELO 3
 
12/10/17 18h | MONTAÑESA B-AT.GRAMENET (J5)
JORNADA 5 | CARMELO-MBD LIONS (ajornat)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 6)
 
 
Dissabte 17h | MOJA 3-MONTSERRAT IGUALADA 1
Dissabte 17h | ÒDENA 6-MARTINENCA 2
Dissabte 17:15h | SITGES 2-ANOIA 2 
Dissabte 17:30h | JOVENTUT RIBETANA 3-RIBES 1
Dissabte 17:30h | CUBELLES 7-MEDIONA 0
Diumenge 12h | HORTONENC 3-SANT PERE MOLANTA 3
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES 2-SAN MAURO 4
Diumenge 16:30h | LA POBLA CLARAMUNT 3-OLIVELLA 3
Diumenge 18h | PIERA 9-LA MÚNIA 0
 
1/11/17 11h | JOVENTUT RIBETANA-SANT PERE MOLANTA (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 6)
 
 
Dissabte 16h | SOSES 0-PARDINYES 2
Dissabte 16h | AITONA 1-PUIGVERTENC 2
Dissabte 18h | MAGRANERS 1-BENAVENT 1
Diumenge 12h | ALCOLETGE 0-SUDANELL 2
Diumenge 16h | VILANOVA DE LA BARCA 2-AT.ALPICAT B 2
Diumenge 16h | ROSSELLÓ 3-LA GRANJA D'ESCARP 2
Diumenge 17h | ARTESA LLEIDA 5-LES 0
Diumenge 17h | ATH.ALMACELLES 0-BALÀFIA 4
Diumenge 17:30h | ALGUAIRE 3-ALCARRÀS B 1
 
1/11/17 18h | BALÀFIA-ARTESA LLEIDA (J5)
1/11/17 18h | LA GRANJA D'ESCARP-VILANOVA DE LA BARCA (J5)
1/11/17 18h | SUDANELL-ROSSELLÓ (J5)
1/11/17 18h| PUIGVERTENC-ALGUAIRE (J5)
1/11/17 18h | PARDINYES-ALCOLETGE (J5)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 6)
 
 
Dissabte 16h | LA SEU D'URGELL 3-VILANOVA DE L'AGUDA 3
Diumenge 16h | BARBENS 3-TORÀ 4
Diumenge 16h | ARBECA 1-AGRAMUNT 2
Diumenge 16:45h | BUTSÈNIT 1-ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 2
Diumenge 17h | RIALP 2-GUISSONA B 1
Diumenge 17h | VERDÚ-VALL DEL CORB 1-PONTS 2
Diumenge 17h | BELLCAIRENC 2-SOLSONA B 2
Diumenge 17h | POBLA DE SEGUR  1-C.AT.TORREGROSSA 4
Diumenge 17h | TORNABOUS 1-OLIANA 4
 
1/11/17 18h | AGRAMUNT-BARBENS (J5)
1/11/17 18h | C.AT.TORREGROSSA-ARBECA (J5)
1/11/17 18h | GUISSONA B-LA SEU D'URGELL (J5)
1/11/17 18h | TORNABOUS-BELLCAIRENC (J5)
1/11/17 18h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA-RIALP (J5)
1/11/17 19:30h | PONTS-BUTSÈNIT (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 6)
 
 
Diumenge 16h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 5-BORRASSÀ 2
Diumenge 16h | VILAMALLA 1-AGULLANA 1
Diumenge 16h | EMPURIABRAVA-CASTELLÓ 5-VILABERTRAN 0
Diumenge 17h | BÀSCARA 3-ESPLAIS 0
Diumenge 17h | TORROELLA 4-VILA-SACRA 1
Diumenge 17h | LLANÇÀ 2-SANT PERE PESCADOR 1
Diumenge 17h | BEGUR 0-MONELLS 0
Diumenge 18h | BASE ROSES 0-CISTELLA 4
DESCANSA | AT.BISBALENC (Retirada del Cornellà)
 
 
1/11/17 16h | SANT PERE PESCADOR-MONELLS (J1)
1/11/17 16:15h | BÀSCARA-AGULLANA (J2)
JORNADA 4 | BÀSCARA-BORRASSÀ (ajornat)
JORNADA 5 | BEGUR-BÀSCARA
12/10/17 17h | ESPLAIS-BASE ROSES (J5)
10/12/17 17h | SANT PERE PESCADOR-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 6)
 
 
Dissabte 16h | ARBÚCIES 3-LA BATLLÒRIA 2
Dissabte 16h | LA SALLE GIRONA 3-CA LA GUIDÓ 3
Dissabte 16h | BLANES 2-CASSÀ B 1
Dissabte 16:45h | QUART 4-MALGRAT 1
Dissabte 17h | SPORTING VIDRERENCA 0-VILARTAGUES 2
Dissabte 17:15h | CALONGE 1-FARNERS B 1
Diumenge 12h | AT.HOSTALRIC 3-SALT-COMACROS 0
Diumenge 16:30h | MONT-RAS 0-TORDERA 8
Diumenge 17h | ANGLÈS 1-LLORET B 1
 
 
12/10/17 11:30h | ARBÚCIES-MALGRAT (J2)
12/10/17 16h | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2)
12/10/17 16:30h | SPORTING VIDRERENCA-SALT-COMACROS (J2)
12/10/17 17h | VILARTAGUES-LA SALLE GIRONA (J5)
11/10/17 20:30h | TORDERA-FARNERS B (J4)
JORNADA 5 | CASSÀ B-SPORTING VIDRERENCA
JORNADA 5 | TORDERA-CALONGE
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 6)
 
Dissabte 16h | SANTJOANENC 3-ATLÈTIC CLUB BANYOLES 3
Dissabte 16h | FORNELLS 3-EF GIRONÈS-SÀBAT 2
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 7-SANT ESTEVE D'EN BAS 0
Dissabte 17h | BESALÚ 2-CAMPDEVÀNOL 0
Dissabte 17h | CELRÀ 0-UNIÓ GIRONA ACE 3
Dissabte 17h | AT.SANT PONÇ 2-PONTENC 3
Diumenge 11h | SANT PRIVAT D'EN BAS 2-HOSTOLES 0
Diumenge 16:30h | RIPOLL 3-OSOR 3
Diumenge 17h | AMER 1-SANT GREGORI 0
 
11/10/17 21h | SANTA PAU-CAMPDEVÀNOL (J2)
11/10/17 21h | PONTENC-FORNELLS (J5)
12/10/17 16h | PONTENC-RIPOLL (J1)
12/10/17 16h | HOSTOLES-SANTJOANENC (J5)

 

 




DESTACAT

Jugadors de 3a Divisiˇ a la Copa de Regions UEFA 08-12-2017 16:39 per Marc Mata PÓrraga
Empat a 0 a Les Fontetes 04-12-2017 16:00 per Marc Mata PÓrraga
RESULTATS JORNADA 16 TERCERA DIVISIË GRUP 5 21-11-2017 20:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea