#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 7
11-10-2017 23:50 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J7
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 7)
 
Dijous 12h | ROQUETENC 3-SANT JAUME D'ENVEJA 1
Diumenge 16h | VILALBA 0-AT.MÓRA LA NOVA 4
Diumenge 16h | ARNES 1-L'AMETLLA DE MAR 2
Diumenge 16h | GODALL 5-PINELL 2 
Diumenge 16:30h | ALDEANA 3-ALCANAR 1
Diumenge 17h | AMPOLLA 2-SANTA BÀRBARA 1
Diumenge 17h | REMOLINS-BÍTEM 1-PERELLÓ 0
Diumenge 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 6-MASDENVERGE 1
Diumenge 17h | JESÚS I MARIA 2-CORBERA D'EBRE 1
 
 
12/10/17 17h | CORBERA D'EBRE 3-MASDENVERGE 5 (J5)
JORNADA 5 | GODALL-PERELLÓ
JORNADA 5 | ARNES-FC VILALBA
JORNADA 5 | ALDEANA-L'AMETLLA DE MAR
JORNADA 5 | AMPOLLA-SANT JAUME D'ENVEJA
JORNADA 5 | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE-SANTA BÀRBARA
JORNADA 5 | REMOLINS-BÍTEM-ALCANAR
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 7)
 
Dissabte 16h | LA SELVA DEL CAMP 3-RIUDOMS 2
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 2-LES BORGES DEL CAMP 1
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 3-LA PASTORETA 5
Dissabte 17h | UE PORRERA 1-LA FLORESTA 1
Dissabte 17h | AT.CAMP CLAR 0-RACING CLUB BONAVISTA 0
Dissabte 17:30h | SANT PERE I SANT PAU 4-SALOU 3
Dissabte 19h | ICOMAR 2-MONTBRIÓ 2 
Diumenge 17h | FALSET ESPORTIU 1-AT.MONTROIG 2
Diumenge 17h | PARE MANYANET 3-MAS PELLICER 2
 
 
1/11/17 17h | MAS PELLICER-UD SALOU (J1)
1/11/17 17h | AT.CAMP CLAR-RIUDOMS (J1)
15/11/17 20:30h | LA PASTORETA-UE PORRERA (J4)
JORNADA 5 | FALSET ESPORTIU-LA PASTORETA
JORNADA 5 | PARE MANYANET-LA FLORESTA
 
 
 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 7)
 
 
Dissabte 17h | MONTBLANC 4-SAN SALVADOR 1
Dissabte 17h | UE SEGUR 2-JOVENTUT BISBALENCA 0
Dissabte 18h | TANCAT 1-CONSTANTÍ 3
Dissabte 18:30h | L'ARBOÇ 2-AT.VALLS 1
Diumenge 12h | BANYERES 1-LLORENÇ 1
Diumenge 12h | EL CATLLAR 2-CALAFELL 0
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS 3-LA RIBA 0
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA 1-LA RIERA 4
Diumenge 17:30h | ALCOVER 1-ALTAFULLA 1
 
12/10/17 16h | LA RIERA 3-CONSTANTÍ 0 (J2)
12/10/17 19h | ALCOVER 2-JOVENTUT BISBALENCA 2 (J5)
1/11/17 17h | LLORENÇ-ALCOVER (J6)
JORNADA 5 | PLA DE SANTA MARIA-ALTAFULLA
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 7)
 
 
Dijous 12h | LA LLÀNTIA 2-POBLE SEC 3
Dissabte 18h | YOUNG TALENT BADALONA SUD 3-ROCAFONDA 2
Dissabte 18:15h | CABRILS 4-ARENYS DE MAR 1
Diumenge 12h | POMAR 0-LLOREDA 3
Diumenge 12h | SINGUERLIN 4-CALELLA 2
Diumenge 12h | CIRERA 2-VILASSAR DE MAR B 1
Diumenge 12h | SANTVICENTÍ 1-MOLINOS 3
Diumenge 12:15h | LA SALUT PERE GOL 2-PREMIÀ DALT 0
Diumenge 12:30h | PLA D'EN BOET 1-MATARONESA 3
 
 
JORNADA 4 | VILASSAR DE MAR B-MOLINOS (suspès al descans, 0-1)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 7)
 
 
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 3-OLÍMPIC LA GARRIGA 6
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 2-UE SEVA 3
Dissabte 16h | TORELLÓ 5-VIC B 0 
Dissabte 16h | TARADELL 2-GURB 1
Dissabte 16h | SANT JULIÀ DE VILATORTA 1-TONA B 0
Dissabte 17h | MANLLEU B 4-RODA DE TER 5
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES 4-BORGONYÀ 1
Diumenge 12:15h | LLERONA 0-VOLTREGÀ 5
Diumenge 17h | PRADENC 1-JOANENC 1
 
12/10/17 17h | PRADENC 0-GURB 3 (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 7)
 
Dissabte 17h | CERDANYOLA B 3-LLORENÇÀ 1
Dissabte 18h | SANT CUGAT FC B 1-BADIA DEL VALLÈS 3
Dissabte 18h | MIRASOL 1-CASTELLBISBAL 3
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL 2-EF BONAIRE 0
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA 3-PUEBLO NUEVO 2002 2
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 1-JUVENTUD 25 1
Diumenge 17h | EF PLANADEU 10-PD PAJARIL 3
Diumenge 17h | ATHLÈTIC RUBÍ 2-SAN LORENZO 1
Diumenge 18:30h | JUNIOR B 1-LA ROMÀNICA 3
 
 
 
12/10/17 12h | ATHLETIC RUBÍ 2-PD PAJARIL 0 (J5)
12/10/17 17h | ESCOLA F.PLANADEU 6-LA ROMÀNICA 1 (J5)
01/11/17 12h | LA ROMÀNICA-EF BARBERÁ ANDALUCIA (J4)
suspès | UD TIBIDABO TORE-ROMEU-EF BONAIRE (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 7)
 
Dissabte 16:30h | MARGANELL 2-MOIÀ 0
Dissabte 16:30h | SANTPEDOR 2-CAN PARELLADA 3
Diumenge 12h | JUAN XXIII 0-PUIGCERDÀ 1
Diumenge 12h | PIRINAICA 5-AVIÀ B 1
Diumenge 16:30h | CARDONA 3-SANT PERE NORD 1
Diumenge 16:30h | PARE IGNASI PUIG 3-VILADECAVALLS 3
Diumenge 16:30h | PUIGREIG 2-FRUITOSENC 2
Diumenge 16:30h | NAVÀS 1-MANRESA B 3
Diumenge 16:45h | CALAF 1-SÚRIA 3
 
12/10/17 16:30h | CARDONA 1-PIRINAICA 1 (J2)
12/10/17 16:30h | SANTPEDOR 3-SÚRIA 3 (J5)
12/10/17 17h | PARE IGNASI PUIG 3-SANT PERE NORD 3 (J5)
1/11/17 16:30h | NAVÀS-CAN PARELLADA (J5)
1/11/17 16:30h | CARDONA-MOIÀ (J5)
10/11/17 21:30h | CALAF-PUIGCERDÀ (J5)
PENDENT | PUIGREIG-VILADECAVALLS (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 7)
 
Dissabte 17:15h | PALLEJÀ 1-LEVANTE LAS PLANAS 4
Dissabte 17:30h | SANT ANDREU DE LA BARCA B 4-PEÑA MÁLAGA 2
Dissabte 19h | SANT ESTEVE SESROVIRES 7-CERVELLÓ 3
Dissabte 19:30h | SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 2-TORRELLES 1
Dissabte 20h | CASTELLDEFELS B 1-ABRERA 2
Diumenge 12h | MARTORELL 3-PR SANT FELIU 0
Diumenge 12:15h | CORBERA 5-SAN MAURO B 2
Diumenge 12:30h | VALLIRANA 4-OLESA DE MONTSERRAT 1
Diumenge 18h | CAN ROCA 74 2-VILADECANS B 5
 
JORNADA 3 | SANT ESTEVE SESROVIRES-VILADECANS B (suspès, 70' 1-3)
19/10/17 21h | OLESA MONTSERRAT-CERVELLÓ (J5)
1/11/17 18h | CAN ROCA 74-PR SANT FELIU (J5)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 7)
 
Dissabte 16:30h | MONTMELÓ 2-CANOVELLES 0
Dissabte 16:45h | AMETLLA AE 1-SANTA EULÀLIA RONÇANA 1
Dissabte 17h | LA TORRETA 0-LOURDES 2
Dissabte 17h | CP SARRIÀ B 2-UNIF.SANTA PERPÈTUA 7
Dissabte 17h | SANT CELONI 7-BIGUES 1
Dissabte 18h | SANTA MARIA MONTCADA 6-LLINARS 2
Diumenge 12h | CF CALDES MONTBUI 6-PALAUTORDERA 0
Diumenge 12h | AT.VALLÈS 2-VILAMAJOR 2
Diumenge 12:30h | VILANOVA VALLÈS 0-LLIÇÀ DE VALL 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 7)
 
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA 1-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 1
Dissabte 18h | CAN BUXERES 1-CB TERLENKA 1
Dissabte 19h | CANYELLES B 3-SANTS B 4
Diumenge 12h | ALMEDA 2-VETERANS CATALUNYA 1
Diumenge 12h | CIUDAD COOPERATIVA 1-PUBILLA CASAS 0
Diumenge 12h | LA FLORIDA 3-SANTA EULÀLIA B 1
Diumenge 12h | TURÓ PEIRA-PUJADAS (suspès sense començar)
Diumenge 18h | CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 2-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 3
Diumenge 18h | C.AT.IBÈRIA 6-ESPLUGUENC B 1
 
AJORNAT 2 | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
12/10/17 18h | AT.IBÈRIA 2-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 1 (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 7)
 
Dissabte 18h | APA POBLE SEC 4-DINÀMIC BATLLÓ 3
Dissabte 18h | PASTRANA 0-MARTINENC B 2
Diumenge 12h | CARMELO 1-FP JÚPITER 1
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS 3-MONTAÑESA B 3
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA 4-SANT GENIS PENITENTS 2
Diumenge 12:15h | CÈLTIC 1-VALLDOREIX 1
Diumenge 12:15h | TRINIDAD 1-SANT IGNASI 2
Diumenge 12:15h | RACING VALLBONA 0-AT.GRAMENET 1
Diumenge 18h | MBD LIONS 3-OLYMPIA II 1
 
12/10/17 17h | MONTAÑESA B 2-AT.GRAMENET 1 (J5)
JORNADA 5 | CARMELO-MBD LIONS (ajornat)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 7)
 
 
Dissabte 17h | MOJA 5-LA POBLA CLARAMUNT 1
Dissabte 17h | OLIVELLA 4-JOVENTUT RIBETANA AE 3
Dissabte 17h | MEDIONA 1-SITGES 1
Dissabte 17:30h | RIBES 3-HORTONENC 2
Dissabte 17:30h | ANOIA 3-RIUDEBITLLES 0
Dissabte 17:45h | MONTSERRAT IGUALADA 1-MARTINENCA 2
Dissabte 18:30h | SAN MAURO 6-PIERA 0
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA 0-CUBELLES 4
Diumenge 12:15h | LA MÚNIA 2-ÒDENA 2
 
1/11/17 11h | JOVENTUT RIBETANA-SANT PERE MOLANTA (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 7)
 
 
Dissabte 16h | LES 2-ATH.ALMACELLES 6
Dissabte 17h | ALCARRÀS B 3-AITONA 3
Dissabte 18:15h | AT.ALPICAT B 1-PUIGVERTENC 2
Diumenge 12h | BENAVENT 3-ARTESA DE LLEIDA 3
Diumenge 16h | SUDANELL 2-SOSES 1
Diumenge 16h | BALÀFIA 1-ALGUAIRE 1
Diumenge 16:15h | ROSSELLÓ 5-VILANOVA DE LA BARCA 2
Diumenge 16:30h | LA GRANJA D'ESCARP 0-ALCOLETGE 3
Diumenge 18h | PARDINYES 4-MAGRANERS 1
 
1/11/17 16h | SUDANELL-ROSSELLÓ (J5)
1/11/17 18h | BALÀFIA-ARTESA LLEIDA (J5)
1/11/17 18h | LA GRANJA D'ESCARP-VILANOVA DE LA BARCA (J5)
1/11/17 18h| PUIGVERTENC-ALGUAIRE (J5)
1/11/17 18h | PARDINYES-ALCOLETGE (J5)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 7)
 
 
Dissabte 16h | SOLSONA B 2-OLIANA 1
Dissabte 16h | TORÀ 2-ARBECA 3
Dissabte 18h | GUISSONA B 0-VILANOVA DE L'AGUDA 0
Diumenge 16h | TORNABOUS 1-BARBENS 1
Diumenge 16h | AGRAMUNT 5-POBLA DE SEGUR 1
Diumenge 16:15h | C.AT.TORREGROSSA 1-LA SEU D'URGELL 1
Diumenge 16:30h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 2-VERDÚ-VALL DEL CORB 0
Diumenge 17h | RIALP 2-BUTSÈNIT 1
Diumenge 17:15h | PONTS 3-BELLCAIRENC 1
 
 
1/11/17 18h | AGRAMUNT-BARBENS (J5)
1/11/17 18h | C.AT.TORREGROSSA-ARBECA (J5)
1/11/17 18h | GUISSONA B-LA SEU D'URGELL (J5)
1/11/17 18h | TORNABOUS-BELLCAIRENC (J5)
1/11/17 18h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA-RIALP (J5)
1/11/17 19:30h | PONTS-BUTSÈNIT (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 7)
 
 
Dissabte 16h | BORRASSÀ 5-TORROELLA 3
Dissabte 16h | VILABERTRAN 0-LLANÇÀ 4
Dissabte 17h | VILA-SACRA 0-VILAMALLA 2
Dissabte 17h | ESPLAIS 1-CISTELLA 3
Diumenge 16h | EMPURIABRAVA-CASTELLÓ 3-AGULLANA 1
Diumenge 16:30h | BÀSCARA 0-MONELLS 0
Diumenge 17h | BEGUR 6-SANT MIQUEL FLUVIÀ 0
Diumenge 19:30h | SANT PERE PESCADOR 3-AT.BISBALENC 1
DESCANSA | BASE ROSES (Retirada del Cornellà)
 
 
1/11/17 16h | SANT PERE PESCADOR-MONELLS (J1)
1/11/17 16:15h | BÀSCARA-AGULLANA (J2)
JORNADA 4 | BÀSCARA-BORRASSÀ (ajornat)
JORNADA 5 | BEGUR-BÀSCARA
3/11/17 21:30h | ESPLAIS-BASE ROSES (J5)
10/12/17 16h | SANT PERE PESCADOR-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 7)
 
 
Dissabte 16h | LLORET B 0-AT.HOSTALRIC 1
Dissabte 16:30h | LA BATLLÒRIA 0-LA SALLE GIRONA 0
Dissabte 17h | CALONGE 5-MONT-RAS 1
Dissabte 18h | CA LA GUIDÓ 1-SPORTING VIDRERENCA 1
Dissabte 18h | FARNERS B 3-SALT-COMACROS 5
Dissabte 18:30h | MALGRAT 2-ANGLÈS 0
Diumenge 12:30h | CASSÀ 3-QUART 6
Diumenge 16:30h | TORDERA 5-ARBÚCIES 2
Diumenge 18h | VILARTAGUES 3-BLANES 2
 
11/10/17 20:30h | TORDERA 2-FARNERS B 4 (J4)
12/10/17 11:30h | ARBÚCIES 2-MALGRAT 1 (J2)
12/10/17 16h | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2) *suspès, el Blanes no s'ha presentat
12/10/17 16:30h | SPORTING VIDRERENCA 2-SALT-COMACROS 5 (J2)
08/11/17 20:45h | VILARTAGUES-LA SALLE GIRONA (J5)
JORNADA 5 | CASSÀ B-SPORTING VIDRERENCA
JORNADA 5 | TORDERA-CALONGE
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 7)
 
Dissabte 16h | OSOR 1-BESALÚ 4
Dissabte 16h | CAMPDEVÀNOL 4-CELRÀ 1
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS 3-PONTENC 2
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 2-SANTJOANENC 1
Dissabte 16:30h | SANT GREGORI 2-FORNELLS 4
Dissabte 17h | UNIÓ GIRONA ACE 0-AMER 1
Dissabte 18h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 1-SANT PRIVAT D'EN BAS 2
Dissabte 18h | EF GIRONÈS-SÀBAT 6-AT.SANT PONÇ 2
Diumenge 16h | HOSTOLES-RIPOLL (ajornat)
 
11/10/17 21h | SANTA PAU 3-CAMPDEVÀNOL 2 (J2)
12/10/17 16h | PONTENC 4-RIPOLL  2 (J1)
PENDENT | PONTENC-FORNELLS (J5)
PENDENT | HOSTOLES-SANTJOANENC (J5)

 




DESTACAT

Jugadors de 3a Divisiˇ a la Copa de Regions UEFA 08-12-2017 16:39 per Marc Mata PÓrraga
Empat a 0 a Les Fontetes 04-12-2017 16:00 per Marc Mata PÓrraga
RESULTATS JORNADA 16 TERCERA DIVISIË GRUP 5 21-11-2017 20:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea