#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 8
20-10-2017 09:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J7
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 8)

 

Dissabte 16:30h | BESCANÓ 2-UE CALDES MALAVELLA 1

Dissabte 16:30h | PALAFRUGELL 2-CASSÀ 3

Dissabte 17h | ARO 1-SANT JAUME DE LLIERCA 0

Diumenge 16:30h | CAMPRODON 0-BOSC DE TOSCA 1

Diumenge 17h | GUÍXOLS 2-ABADESSENC 0

Diumenge 17h | L'ESCALA 4-PALAFOLLS 1

Diumenge 17h | UE TOSSA 1-GIRONA C 1

Diumenge 17:15h | PORQUERES 1-MARCA DE L'HAM 1

Diumenge 18h | AE ROSES 0-CAN GIBERT 2

 

1/11/17 16:15h | BOSC DE TOSCA-SANT JAUME LLIERCA (J2)

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 8)

 

Dissabte 17h | ARGENTONA 1-UNIF.LLEFIÀ 1

Diumenge 10h BESÒS BARÓN DE VIVER 1-SANT ADRIÀ 1

Diumenge 12h | AT.PIFERRER 1-PARC 5

Diumenge 12h | FP HERMES 2-CANYELLES 0

Diumenge 12:30h | MASNOU 0-GUINEUETA 0

Diumenge 16:45h | EUROPA B 2-AT.SANT POL 1

Diumenge 18h | MATARÓ 4-LLAVANERES 0

Diumenge 19h | DISTRICTE 030 3-MONTCADA 2

01/11/17 17h | CP SARRIÀ-CF SANT ANDREU DE LA BARCA

 

1/11/17 12h | FP HERMES-AT.PIFERRER (suspès per l'estat de les porteries)

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 8)

 

Dissabte 16:15h | GORNAL 0-MOLINS DE REI 2

Dissabte 17h | SANT QUIRZE DEL VALLÈS 2-JUNIOR 1

Dissabte 17:30h | PRAT B 2-MARIANAO POBLET 1

Dissabte 18:05h | ATLÈTIC PRAT DELTA 1-ESPLUGUENC 2

Dissabte 19:30h | ATLÈTIC SANT JUST 3-RUBÍ 1

Diumenge 12h | BEGUES 2-FONTSANTA FATJÓ 2

Diumenge 12h | CAN TRIAS 1-OLÍMPIC CAN FATJÓ 2

Diumenge 17h | VILANOVA 4-ATLÈTIC VILAFRANCA 2

Diumenge 19:30h | SANT JOAN DESPÍ 6-SUBURENSE 3

 

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 8)

 

Dissabte 16h | FOLGUEROLES 4-UE TONA 4

Dissabte 16:30h | AT.GIRONELLA 2-CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 0

Dissabte 17h | MOLLETENSE 1-SABADELL NORD 2

Diumenge 11:30h | SABADELLENCA 3-LES FRANQUESES 1

Diumenge 11:45h | OAR VIC 2-PARETS 2

Diumenge 12h | CE PREMIÀ MAR 2-UE AVIÀ 1

Diumenge 12h | BELLAVISTA MILAN 1-VIC RIUPRIMER REFO 2

Diumenge 12h | RIPOLLET 2-MATADEPERA 2

Diumenge 16:30h | SALLENT 1-BERGA 1

 

1/11/17 16:30h | BERGA-MOLLETENSE (J5)

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 8)

 

Dissabte 16h | CERVERA 1-L'ALBI 0

Dissabte 17h | ALCARRÀS 3-ORGANYÀ 1

Diumenge 16h | JUNEDA 1-MOLLERUSSA 2

Diumenge 16:45h | GUISSONA 2-SOLSONA 0

Diumenge 16:45h | VALLFOGONA DE BALAGUER 1-BELLPUIG 1

Diumenge 17h | TORREFARRERA 2-LINYOLA 4

Diumenge 17h | CF PALAU D'ANGLESOLA 5-TREMP 2

Diumenge 17h | C.AT.CASTELLSERÀ 0-ARTESA DE SEGRE 0

Diumenge 17:30h | TÀRREGA 3-TÉRMENS 0

 

 

27/10/17 21h | TÉRMENS-TORREFARRERA (J7)

1/11/17 12:30h | ORGANYÀ-C.AT.CASTELLSERÀ (J5)

1/11/17 17h | L'ALBI-TÀRREGA (J5)

1/11/17 18h | TÉRMENS-LINYOLA (J5)

1/11/17 18h | SOLSONA-TORREFARRERA (J5)

1/11/17 18h | ARTESA DE SEGRE-GUISSONA (J5)

1/11/17 18h | MOLLERUSSA-CF PALAU D'ANGLESOLA (J5)

 
 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 8)

 

Dissabte 16h | POBLA MAFUMET B 1-REDDIS 1

Dissabte 18h | VENDRELL 1-BATEA 0

Diumenge 11:45h | CANONJA 0-AT.RODA DE BARÀ 2

Diumenge 16:30h | GANDESA 6-JESÚS CATALÒNIA 1

Diumenge 16:45h | CAMARLES 4-L'HOSPITALET DE L'INFANT 0

Diumenge 17h | TORREDEMBARRA 1-LA SÈNIA 0

Diumenge 17h | TORREFORTA 1-AMPOSTA 2

Diumenge 17h | LA CAVA 2-MORELL 1

Diumenge 17:15h | ULLDECONA 2-CAMBRILS UNIÓ 2
 
 

1/11/17 16:30h | GANDESA-VENDRELL

1/11/17 17h | LA SÈNIA-CANONJA (J5)

1/11/17 17h | BATEA-LA CAVA (J5)

 

 
 



DESTACAT

Segona golejada consecutiva del Terrassa FC. 14-11-2017 08:32 per Marc Mata PÓrraga
El Cerdanyola FC guanya al FC Vilafranca 13-11-2017 22:00 per Marc Mata PÓrraga
Festival de gols al NarcÝs Sala (5-0) 06-11-2017 10:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea