#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 9
27-10-2017 10:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J9
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 9)
 
Dissabte16:30h | AT.MÓRA LA NOVA 2-L'AMETLLA DE MAR 1
Dissabte 16:30h | ROQUETENC 2-SANTA BÀRBARA 1
Dissabte 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 2-CORBERA D'EBRE 2
Diumenge 15:30h | VILALBA 2-SANT JAUME D'ENVEJA 2
Diumenge 15:45h | JESÚS I MARIA 1-GODALL 0
Diumenge 16h | ARNES 2-ALCANAR 2
Diumenge 16h | REMOLINS-BÍTEM 5-PINELL 0
Diumenge 16:30h | ALDEANA 0-PERELLÓ 0
Diumenge 17h | AMPOLLA 6-MASDENVERGE 0
 
 
1/11/17 15:30h | GODALL-PERELLÓ (J5)
1/11/17 16h | ARNES-FC VILALBA (J5)
1/11/17 16:30h | REMOLINS-BÍTEM-ALCANAR (J5)
1/11/17 17h | AMPOLLA-SANT JAUME D'ENVEJA (J5)
1/11/17 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE-SANTA BÀRBARA (J5)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 9)
 
Dissabte 16:30h | LA SELVA DEL CAMP 0-LA PASTORETA 2
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 3-SALOU 2
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 3-AT.MONT-ROIG 1
Dissabte 17h | PORRERA 5-MAS PELLICER 2
Dissabte 17h | AT.CAMP CLAR 2-MONTBRIÓ 1
Dissabte 17:30h | ESCOLA SANT PERE I SANT PAU 0-LA FLORESTA 0
Dissabte 19h | RIUDOMS 3-LES BORGES DEL CAMP 1
Dissabte 19h | ICOMAR 2-PARE MANYANET 3
Diumenge 17h | FALSET ESPORTIU 3-RACING CLUB BONAVISTA 2
 
 
1/11/17 17h | MAS PELLICER-UD SALOU (J1)
1/11/17 17h | AT.CAMP CLAR-RIUDOMS (J1)
1/11/17 17h | FALSET ESPORTIU-LA PASTORETA (J5)
7/11/17 20:30h | PARE MANYANET-LA FLORESTA (J5)
15/11/17 20:30h | LA PASTORETA-UE PORRERA (J4)
 
 
 
 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 9)
 
 
Dissabte 17h | SEGUR 4-ALTAFULLA 2
Dissabte 17h | MONTBLANC 1-CONSTANTÍ 1
Dissabte 17h | TANCAT 6-LA RIBA 0
Dissabte 18:30h | L'ARBOÇ 3-LLORENÇ 1
Diumenge 12h | BANYERES 2-SAN SALVADOR 2
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS 2-EL CATLLAR 3
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA 1-CALAFELL 3
Diumenge 17h | ALCOVER 1-LA RIERA 3
Diumenge 17h | AT.VALLS 4-JOVENTUT BISBALENCA 5
 
 
1/11/17 16:30h | PLA DE SANTA MARIA-ALTAFULLA (J5)
1/11/17 17h | LLORENÇ-ALCOVER (J6)
1/11/17 17h | AT.VALLS.SANT JAUME DOMENYS (J8)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 9)
 
 
Dissabte 18h | YOUNG TALENT BDN SUD 4-ARENYS DE MAR 0
Dissabte 18:15h | CABRILS 1-PREMIÀ DALT 1
Diumenge 12h | POMAR-CALELLA (suspès)
Diumenge 12h | SINGUERLIN 0-VILASSAR MAR B 0
Diumenge 12h | CIRERA 3-POBLE SEC 1
Diumenge 12h | SANTVICENTÍ 2-LA LLÀNTIA 3
Diumenge 12:15h | MATARONESA 0-LLOREDA 2
Diumenge 12:15h | LA SALUT PERE GOL 1-MOLINOS 3
Diumenge 12:30h | PLA D'EN BOET 1-ROCAFONDA 3
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 9)
 
 
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 1-SEVA 2
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 0-VOLTREGÀ 5
Dissabte 16h | TORELLÓ 2-GURB 0
Dissabte 16h | TARADELL 0-JOANENC 3
Dissabte 16h | SANT JULIA VILATORTA 6-BORGONYÀ 1
Dissabte 16:30h | OLÍMPIC LA GARRIGA 1-RODA DE TER 1
Dissabte 17h | MANLLEU B 0-VIC B 2
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES 2-PRADENC 2
Diumenge 12:30h | LLERONA 3-TONA B 3
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 9)
 
Dissabte 17h | CERDANYOLA VALLÈS B 1-PUEBLO NUEVO 2002 2
Dissabte 18h | SANT CUGAT B 0-EF BONAIRE 1
Dissabte 18h | MIRASOL 0-JUVENTUD 25 1
Diumenge 12h | LA ROMÀNICA 3-LLORENÇÀ 1
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA 3-BADIA DEL VALLÈS 1
Diumenge 17h | ATHLÈTIC RUBÍ 1-CASTELLBISBAL 2
Diumenge 17h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 3-LLANO DE SABADELL 0
Diumenge 18h | EF PLANADEU 11-SAN LORENZO 3
Diumenge 18:30h | JUNIOR B 1-PD PAJARIL 3
 
 
01/11/17 12:30h | LA ROMÀNICA-EF BARBERÁ ANDALUCIA (J4) en directe a @Gol_Cat
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 9)
 
Dissabte 16:30h | MARGANELL 0-SANT PERE NORD 1
Dissabte 16:30h | SANTPEDOR 1-MANRESA B 1
Diumenge 12h | MOIÀ 0-PUIGCERDÀ 0
Diumenge 12h | JUAN XXIII 1-SÚRIA 2
Diumenge 12h | PIRINAICA 2-NAVÀS 0
Diumenge 13h | CALAF 4-CAN PARELLADA 4
Diumenge 16:30h | CARDONA 3-VILADECAVALLS 2
Diumenge 16:30h | PARE IGNASI PUIG 2-FRUITOSENC 2
Diumenge 16:30h | PUIGREIG 0-AVIÀ B 1
 
 
 
1/11/17 16:30h | NAVÀS-CAN PARELLADA (J5)
1/11/17 16:30h | CARDONA-MOIÀ (J5)
1/11/17 17h  | SANT PERE NORD-JUAN XXIII (suspès 56', 1-0) J8
10/11/17 21:30h | CALAF-PUIGCERDÀ (J5)
5/12/17 21h | PUIGREIG-VILADECAVALLS (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 9)
 
Dissabte 19h | SANT ESTEVE SESROVIRES 6-OLESA MONTSERRAT 1
Dissabte 20h | CASTELLDEFELS B 1-LEVANTE LAS PLANAS 3
Diumenge 12h | P.R.SANT FELIU 5-SAN MAURO B 1
Diumenge 12h | MARTORELL 1-VILADECANS B 1
Diumenge 12h | VALLIRANA 1-PALLEJÀ 2
Diumenge 12:30h | CORBERA 1-PEÑA MÁLAGA 1
Diumenge 16h | SANT ANDREU DE LA BARCA B 3-ABRERA 2
Diumenge 18h | CAN ROCA 74 3-TORRELLES 2 
Diumenge 19:15h | SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 4-CERVELLÓ 0
 
JORNADA 3 | SANT ESTEVE SESROVIRES-VILADECANS B (suspès, 70' 1-3)
1/11/17 18h | CAN ROCA 74-PR SANT FELIU (J5)
Dissabte 17h | TORRELLES-SANT ANDREU DE LA BARCA B (suspès) J8
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 9)
 
Dissabte 16:45h | AMETLLA AE 4-VILAMAJOR 3
Dissabte 17h | LA TORRETA 3-SANTA EULÀLIA RONÇANA 2
Dissabte 17h | SANT CELONI 0-LLIÇÀ DE VALL 0
Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ B 4-LLINARS 2
Dissabte 18h | SANTA MARIA MONTCADA 4-CANOVELLES 2
Diumenge 12h | LOURDES 4-PALAUTORDERA 1
Diumenge 12h | CF CALDES MONTBUI 4-UNIF.SANTA PERPÈTUA 3
Diumenge 12h | AT.VALLÈS 3-BIGUES 5
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS 1-MONTMELÓ 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 9)
 
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA 5-ESPLUGUENC B 1
Dissabte 18h | CAN BUXERES 0-SANTS B 1
Dissabte 19h | CANYELLES B 3-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 2
Diumenge 12h | ALMEDA 4-PUBILLA CASAS 2
Diumenge 12h | CIUDAD COOPERATIVA 1-SANTA EULÀLIA B 2
Diumenge 12:07h | LA FLORIDA 2-PUJADAS 2
Diumenge 12:15h | TURÓ PEIRA 0-C.AT.IBÈRIA 0
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 4-CB TERLENKA 3
Diumenge 18h | CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 3-VETERANS CATALUNYA 1
 
AJORNAT 2 | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
PENDENT J7 | TURÓ PEIRA-PUJADAS (suspès sense començar)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 9)
 
Dissabte 18h | APA POBLE SEC 2-SANT IGNASI 4
Diumenge 12h | CARMELO 2-DINÀMIC BATLLÓ 1
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS 0-PASTRANA 5
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA 4-VALLDOREIX 1
Diumenge 12:15h | CÈLTIC 2-AT.GRAMENET 1
Diumenge 12:15h | TRINIDAD 2-MARTINENC B 1
Diumenge 12:15h | RACING VALLBONA 1-MONTAÑESA B 0
Diumenge 18h | MBD LIONS 2-SANT GENIS PENITENTS 2
Diumenge 19h | OLYMPIA II 2-FP JÚPITER 1
 
1/11/17 12h | CARMELO-MBD LIONS (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 9)
 
 
Dissabte 17h | MOJA 3-HORTONENC 4
Dissabte 17h | OLIVELLA 1-CUBELLES 2
Dissabte 17:30h | RIBES 0-SITGES 3
Dissabte 17:45h | MONTSERRAT IGUALADA 1-LA MÚNIA 2
Dissabte 18h | ANOIA 2-ÒDENA 1
Dissabte 18:30h | SAN MAURO 4-MARTINENCA 2
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA 1-RIUDEBITLLES 0
Diumenge 16:30h | LA POBLA CLARAMUNT 0-JOVENTUT RIBETANA 3
Diumenge 17h | MEDIONA 3-PIERA 0
 
1/11/17 11h | JOVENTUT RIBETANA-SANT PERE MOLANTA (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 9)
 
Dissabte  16:30h | VILANOVA DE LA BARCA 2-SOSES 4
Dissabte 16:30h | LES 2-AITONA 0
Dissabte 17:15h | AT.ALPICAT B 2-ALCARRÀS B 0
Diumenge 12h | ALCOLETGE 2-ROSSELLÓ 3
Diumenge 15:30h | SUDANELL 0-ARTESA LLEIDA 1
Diumenge 16h | LA GRANJA D'ESCARP 6-MAGRANERS 1
Diumenge 16h | BENAVENT 0-ALGUAIRE 1
Diumenge 16h | BALÀFIA 2-PUIGVERTENC 0
Diumenge 18h | PARDINYES 1-ATH.ALMACELLES 0
 
1/11/17 16h | SUDANELL-ROSSELLÓ (J5)
1/11/17 18h | BALÀFIA-ARTESA LLEIDA (J5)
1/11/17 18h | LA GRANJA D'ESCARP-VILANOVA DE LA BARCA (J5)
1/11/17 18h| PUIGVERTENC-ALGUAIRE (J5)
1/11/17 18h | PARDINYES-ALCOLETGE (J5)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 9)
 
 
Dissabte 15:30h | TORÀ 0-LA SEU D'URGELL 1
Dissabte 16h | SOLSONA B 2-ARBECA 0
Dissabte 18h | GUISSONA B 4-C.AT.TORREGROSSA 1
Diumenge 16h | BUTSÈNIT 2-VERDÚ-VALL DEL CORB 1
Diumenge 16h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 5-OLIANA 1
Diumenge 16h | TORNABOUS 1-POBLA DE SEGUR 4
Diumenge 17h | RIALP 0-BELLCAIRENC 3
Diumenge 17h | PONTS 0-BARBENS 0
Diumenge 17h | AGRAMUNT 4-VILANOVA DE L'AGUDA 1
 
 
1/11/17 16:15h | C.AT.TORREGROSSA-ARBECA (J5)
1/11/17 18h | AGRAMUNT-BARBENS (J5)
1/11/17 18h | GUISSONA B-LA SEU D'URGELL (J5)
1/11/17 18h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA-RIALP (J5)
1/11/17 19:30h | PONTS-BUTSÈNIT (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 9)
 
 
Dissabte 16h | BORRASSÀ-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (ajornat)
Dissabte 16h | VILABERTRAN 0-BASE ROSES 3
Dissabte 16h | SANT PERE PESCADOR 1-CISTELLA 2
Dissabte 17h | AGULLANA 2-AT.BISBALENC 1
Dissabte 19h | VILA-SACRA 0-LLANÇÀ 1
Diumenge 16h | BÀSCARA 2-TORROELLA 1
Diumenge 16h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 2-MONELLS 4
Diumenge 17h | BEGUR 2-VILAMALLA 2
DESCANSA | ESPLAIS (Retirada del Cornellà)
 
 
1/11/17 16h | SANT PERE PESCADOR-MONELLS (J1)
1/11/17 16:15h | BÀSCARA-AGULLANA (J2)
JORNADA 4 | BÀSCARA-BORRASSÀ (ajornat)
JORNADA 5 | BEGUR-BÀSCARA
3/11/17 21:30h | ESPLAIS-BASE ROSES (J5)
10/12/17 16h | SANT PERE PESCADOR-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J5)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 9)
 
 
Dissabte 16:30h | LA BATLLÒRIA 2-BLANES 1
Dissabte 17h | CALONGE 2-UE LA SALLE GIRONA 4
Dissabte 17:15h | CA LA GUIDÓ 1-QUART 2
Dissabte 18h | FARNERS B 4-LLORET B 3
Dissabte 18:30h | MALGRAT 1-SALT-COMACROS 2
Diumenge 12:30h | AT.HOSTALRIC 1-CASSÀ B 2
Diumenge 16:30h | MONT-RAS 1-ARBÚCIES 6
Diumenge 16:30h | TORDERA 1-SPORTING VIDRERENCA 1
Diumenge 17h | VILARTAGUES 3-ANGLÈS 1
 
 
pendent resolució | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2) *suspès, el Blanes no s'ha presentat 
1/11/17 17h | TORDERA-CALONGE (J5)
08/11/17 20:45h | VILARTAGUES-LA SALLE GIRONA (J5)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 9)
 
Divendres 21h | UNIÓ GIRONA ACE 5-AT.SANT PONÇ 6
Dissabte 16h | SANTJOANENC 1-SANT PRIVAT D'EN BAS 1
Dissabte 16h | HOSTOLES 4-CELRÀ 3
Dissabte 16h | OSOR 1-AMER 3
Dissabte 16h | CAMPDEVÀNOL 1-FORNELLS 0
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS 4-EF GIRONÈS-SÀBAT 3
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 1-RIPOLL 0
Dissabte 16:30h | SANT GREGORI 4-PONTENC 0
Dissabte 18h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 2-BESALÚ 4
 
 
PENDENT | PONTENC-FORNELLS (J5)
1/11/17 17h | HOSTOLES-SANTJOANENC (J5)
JORNADA 7 | HOSTOLES-RIPOLL (ajornat)
JORNADA 8 | PONTENC-EF GIRONÈS-SÀBAT (suspès)
 



DESTACAT

Segona golejada consecutiva del Terrassa FC. 14-11-2017 08:32 per Marc Mata PÓrraga
El Cerdanyola FC guanya al FC Vilafranca 13-11-2017 22:00 per Marc Mata PÓrraga
Festival de gols al NarcÝs Sala (5-0) 06-11-2017 10:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea