#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 10
03-11-2017 08:15 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J10
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 10)

 

Dissabte 16h | PALAFOLLS 1-CASSÀ 2

Dissabte 16:30h | PALAFRUGELL-GIRONA C (suspès per la pluja)

Dissabte 17h | TOSSA 2-CAN GIBERT 0

Dissabte 18:30h | ARO 2-BOSC DE TOSCA 1

Diumenge 16h | CAMPRODON 1-BESCANÓ 1

Diumenge 16h | AE ROSES 0-ABADESSENC 1

Diumenge 16h | L'ESCALA-SANT JAUME LLIERCA (suspès)

Diumenge 16:30h | PORQUERES 5-UE CALDES MALAVELLA 1

Diumenge 17h | GUÍXOLS 4-MARCA DE L'HAM 0

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 10)

 

Dissabte 17h | ARGENTONA 2-MONTCADA 0

Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ 2-SANT ADRIÀ 3

Diumenge 10h | BESÒS BARÓN DE VIVER -LLAVANERES

Diumenge 12h | AT.PIFERRER 0-UNIF.LLEFIÀ 3

Diumenge 12h | MASNOU 2-SANT ANDREU DE LA BARCA 1

Diumenge 12h | FP HERMES 3-PARC 3

Diumenge 12h | CANYELLES 3-GUINEUETA 5

Diumenge 17h | MATARÓ 2-AT.SANT POL 2

Diumenge 18:45h | DISTRICTE 030 2-EUROPA B 2

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 10)

 

Dissabte 16:15h | GORNAL 2-RUBÍ 4

Dissabte 17h | SANT QUIRZE DEL VALLÈS 2-SUBURENSE 0

Dissabte 18h | PRAT B 1-OLÍMPIC CAN FATJÓ 0

Dissabte 18h | MARIANAO POBLET 3-MOLINS DE REI 1

Dissabte 18:05h | ATLÈTIC PRAT DELTA 4-SANT JOAN DESPÍ 1

Dissabte 19:30| ATLÈTIC SANT JUST 1-FONTSANTA FATJÓ 2

Diumenge 12h | BEGUES 2-JUNIOR 0

Diumenge 12h | CAN TRIAS 5-ATLÈTIC VILAFRANCA 4

Diumenge 17h | VILANOVA GELTRÚ 2-ESPLUGUENC 1

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 10)

 

Dissabte 16h | FOLGUEROLES 3-AVIÀ 1

Dissabte 16:30h | AT.GIRONELLA 1-MATADEPERA 4

Dissabte 17h | MOLLETENSE 1-SABADELLENCA 0

Diumenge 11:45h | OAR VIC 0-BERGA 3

Diumenge 12h | CE PREMIÀ MAR 1-LES FRANQUESES 2

Diumenge 12h | BELLAVISTA MILAN 2-SABADELL NORD 4

Diumenge 12h | RIPOLLET 0-VIC RIUPRIMER REFO 0

Diumenge 12:15h | CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 1-PARETS 3

Diumenge 15:30h | SALLENT 2-TONA 3

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 10)

 

Dissabte 16h | BELLPUIG 0-ARTESA DE SEGRE 1

Diumenge 12h | SOLSONA 3-JUNEDA 0

Diumenge 16h | C.AT.CASTELLSERÀ 4-L'ALBI 0

Diumenge 16:15h | CERVERA 1-TREMP 0

Diumenge 16:30h | TÀRREGA 1-ALCARRÀS 1

Diumenge 16:30h | CF PALAU D'ANGLESOLA 1-LINYOLA 2

Diumenge 16:30h | VALLFOGONA BALAGUER 0-MOLLERUSSA 1

Diumenge 16:45h | GUISSONA 1-TÉRMENS 1

Diumenge 17h | TORREFARRERA 6-ORGANYÀ 0

 

15/11/17 21:15h | TORREFARRERA-TÉRMENS (J7)

 
 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 10)

 

Dissabte 16h | POBLA MAFUMET B 2-MORELL 2

Dissabte 16:30h | JESÚS CATALÒNIA 4-AT.RODA DE BARÀ 2

Dissabte 18h | VENDRELL 1-CAMBRILS UNIÓ 1

Diumenge 11:45h | CANONJA 1-REDDIS 3

Diumenge 12h | TORREFORTA 2-LA SÈNIA 0

Diumenge 16h | ULLDECONA 1-L'HOSPITALET DE L'INFANT 1

Diumenge 16:30h | CAMARLES 7-TORREDEMBARRA 2

Diumenge 16:30h | LA CAVA 2-AMPOSTA 2

Diumenge 17:30h | GANDESA 1-BATEA 1
 
 



DESTACAT

Segona golejada consecutiva del Terrassa FC. 14-11-2017 08:32 per Marc Mata PÓrraga
El Cerdanyola FC guanya al FC Vilafranca 13-11-2017 22:00 per Marc Mata PÓrraga
Festival de gols al NarcÝs Sala (5-0) 06-11-2017 10:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea