#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 10
03-11-2017 09:30 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J10
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 10)
 
Dissabte 18:15h | ALDEANA 5-MASDENVERGE 2
Diumenge 15:30h | PINELL 1-AMPOLLLA 5
Diumenge 15:30h | GODALL 3-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 2
Diumenge 16h | SANT JAUME D'ENVEJA 0-AT.MÓRA LA NOVA 5
Diumenge 16h | ALCANAR 4-VILALBA 0
Diumenge 16h | CORBERA D'EBRE 1-REMOLINS-BÍTEM 0
Diumenge 16:30h | SANTA BÀRBARA 3-ARNES 4
Diumenge 17h | L'AMETLLA DE MAR-JESÚS I MARIA (suspès)
 
6/12/17 12h | PERELLÓ-ROQUETENC (J10)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 10)
 
Dissabte 16h | LES BORGES DEL CAMP 7-ICOMAR 1
Dissabte 16h | AT.MONT-ROIG 2-ESPAÑA CANONJA 4
Dissabte 17h | MONTBRIÓ-PORRERA (suspès)
Dissabte 18:15h | MAS PELLICER 6-FALSET ESPORTIU 6
Dissabte 18:30h | LA PASTORETA 1-RIUDOMS 2
Diumenge 16h | SALOU 0-LA SELVA DEL CAMP 1
Diumenge 17h | LA FLORESTA 0-CULTURAL BONAVISTA 0
Diumenge 17h | RACING CLUB BONAVISTA 3-SANT PERE I SANT PAU 1
Diumenge 17h | PARE MANYANET 1-AT.CAMP CLAR 0
 
 
7/11/17 20:30h | PARE MANYANET-LA FLORESTA (J5)
15/11/17 20:30h | LA PASTORETA-UE PORRERA (J4)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 10)
 
 
Dissabte 17h | LLORENÇ 2-AT.VALLS 3
Dissabte 17h | CALAFELL 2-MONTBLANC 1
Dissabte 17:30h | ALTAFULLA 3-L'ARBOÇ 0
Diumenge 11:45h | SAN SALVADOR 2-SEGUR 5
Diumenge 12h | LA RIERA 8-BANYERES 1
Diumenge 12h | LA RIBA 3-PLA DE SANTA MARIA 1
Diumenge 12h | EL CATLLAR 3-TANCAT 1
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA 2-SANT JAUME DOMENYS 2
Diumenge 17h | CONSTANTÍ 5-ALCOVER 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 10)
 
 
Dissabte 17h | VILASSAR DE MAR B 0-YOUNG TALENT BDN SUD 0
Dissabte 18:30h | LLOREDA 1-SANTVICENTÍ 2
Diumenge 10:45h | LA LLÀNTIA 3-LA SALUT PERE GOL 1
Diumenge 12h | CALELLA 0-PLA D'EN BOET 4
Diumenge 12h | ARENYS DE MAR 3-POMAR 2
Diumenge 12h | PREMIÀ DALT 1-SINGUERLIN 2
Diumenge 13h | MOLINOS 1-CIRERA 0
Diumenge 16h | ROCAFONDA 1-MATARONESA 1
Diumenge 18h | POBLE SEC 2-CABRILS 3
 
JORNADA 9 | POMAR-CALELLA (suspès)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 10)
 
 
Dissabte 15:30h | VIC B 3-SANT VICENÇ TORELLÓ 0
Dissabte 15:30h | TONA B 3-TORELLÓ 0
Dissabte 15:30h | BORGONYÀ 0-TARADELL 4
Dissabte 16h | GURB 2-AT.BALENYÀ 1
Dissabte 16h | JOANENC 3-LLERONA 1
Dissabte 16:30h | VOLTREGÀ 2-MANLLEU B 4
Diumenge 16h | SEVA 0-OLÍMPIC LA GARRIGA 3
Diumenge 16h | PRADENC 1-SANT JULIÀ VILATORTA 4
Diumenge 16:30h | RODA DE TER 3-SANT FELIU DE CODINES 1
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 10)
 
Dissabte 16:30h | LLORENÇÀ 5-UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 1
Dissabte 17h | PD PAJARIL 3-LA ROMÀNICA 4
Dissabte 18:15h | PUEBLO NUEVO 2002 2-JUNIOR B 4
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL 1-MIRASOL 4
Diumenge 12h | BADIA DEL VALLÈS 3-EF PLANADEU 1
Diumenge 12h | CASTELLBISBAL 3-EF BARBERÀ ANDALUCIA 0
Diumenge 12:05h | JUVENTUD 25 3-SANT CUGAT B 0
Diumenge 12:15h | SAN LORENZO 3-CERDANYOLA VALLÈS B 1
Diumenge 17:15h | EF BONAIRE 0-ATHLÈTIC RUBÍ 7
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 10)
 
Dissabte 16h | CAN PARELLADA 2-CARDONA 2
Dissabte 16h | AVIÀ B 6-SANTPEDOR 1
Dissabte 17:30h | SANT PERE NORD 2-MOIÀ 1
Dissabte 18h | MANRESA B 2-PARE IGNASI PUIG 2
Diumenge 12h | VILADECAVALLS 0-JUAN XXIII 0
Diumenge 16h | SÚRIA 2-MARGANELL 0
Diumenge 16:30h | PUIGCERDÀ 3-PIRINAICA 1
Diumenge 16:30h | NAVÀS 0-PUIGREIG 1
Diumenge 18h | FRUITOSENC 2-CALAF 1
 
 
10/11/17 21:30h | CALAF-PUIGCERDÀ (J5)
5/12/17 21h | PUIGREIG-VILADECAVALLS (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 10)
 
Dissabte 16h | SAN MAURO B 1-VALLIRANA 2
Dissabte 16:45h | PALLEJÀ 4-SANT ESTEVE SESROVIRES 0
Dissabte 17:30h | ABRERA 2-CAN ROCA 74 2
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 2-MARTORELL 2
Dissabte 18h | TORRELLES-CORBERA (suspès)
Diumenge 12h | CERVELLÓ 4-SANT ANDREU DE LA BARCA B 3
Diumenge 12h | LEVANTE LAS PLANAS 0-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 1
Diumenge 16:30h | VILADECANS B 1-P.R.SANT FELIU 1 
Diumenge 17h | OLESA MONTSERRAT 2-CASTELLDEFELS B 2
 
JORNADA 3 | SANT ESTEVE SESROVIRES-VILADECANS B (suspès, 70' 1-3)
Dissabte 17h | TORRELLES-SANT ANDREU DE LA BARCA B (suspès) J8
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 10)
 
Dissabte 16h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 1-LOURDES 2
Dissabte 16:30h | CANOVELLES 1-AT.VALLÈS 3
Dissabte 17h | PALAUTORDERA 2-VILANOVA VALLÈS 2
Dissabte 17:30h | LLINARS 5-AMETLLA AE 0
Dissabte 17:30h | BIGUES 0-CP SARRIÀ B 1
Dissabte 17:30h | MONTMELÓ 2-SANT CELONI 3
Dissabte 18h | VILAMAJOR 1-CF CALDES MONTBUI 3
Dissabte 18h | LLIÇÀ DE VALL 4-SANTA MARIA MONTCADA 2
Dissabte 18:15h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 2-LA TORRETA 0
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 10)
 
Dissabte 17:30h | CB TERLENKA 2-TURÓ PEIRA 3
Dissabte 17:30h | PUBILLA CASAS 0-CAN BUXERES 2
Diumenge 12h | ESPLUGUENC B 1-CIUDAD COOPERATIVA 1
Diumenge 12h | PUJADAS 2-SECTOR MONTSERRATINA 7
Diumenge 12:15h | SANTS B 6-CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 1
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA B 1-CANYELLES B 2
Diumenge 12:30h | VETERAN CATALUNYA 2-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 3
Diumenge 18h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 2-ALMEDA 3
Diumenge 18h | C.AT.IBÈRIA 3-LA FLORIDA 0
 
AJORNAT 2 | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
PENDENT J7 | TURÓ PEIRA-PUJADAS (suspès sense començar)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 10)
 
Dissabte 18h | PASTRANA 5-RACING VALLBONA 0
Dissabte 19h | SANT IGNASI 0-SANTA EULÀLIA 0
Dissabte 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 7-MBD LIONS 2
Diumenge 12h | GRAMENET 3-APA POBLE SEC 1
Diumenge 12h | MARTINENC B 0-CÈLTIC 0
Diumenge 12:15h | SANT GENIS PENITENTS 5-OLYMPIA II CE 2
Diumenge 16:30h | VALLDOREIX 2-CARMELO 0
Diumenge 18h | FP JÚPITER 1-VALLVIDRERA SENGLARS 0
Diumenge 18h | MONTAÑESA B 2-TRINIDAD 4
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 10)
 
 
Dissabte 17h | ÒDENA 7-MEDIONA 1
Dissabte 17:15h | SITGES-OLIVELLA (suspès)
Dissabte 17:30h | JOVENTUT RIBETANA AE-MONTSERRAT IGUALADA (suspès)
Dissabte 17:30h | CUBELLES 3-MOJA 2
Diumenge 12h | HORTONENC 3-LA POBLA CLARAMUNT 2
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES 1-RIBES 2
Diumenge 12h | MARTINENCA 2-ANOIA 4
Diumenge 12:15h | LA MÚNIA 1-SAN MAURO 6
Diumenge 16:30h | PIERA 5-SANT PERE MOLANTA 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 10)
 
Dissabte 16h | SOSES 1-ROSSELLÓ 1
Dissabte 16h | MAGRANERS 3-VILANOVA DE LA BARCA 3
Dissabte 16h | ALCARRÀS B 1-BALÀFIA 7
Dissabte 17h | AITONA 2-BENAVENT 3
Diumenge 12h | ALCOLETGE 4-AT.ALPICAT B 1
Diumenge 16h | ARTESA DE LLEIDA 0-LA GRANJA D'ESCARP 0
Diumenge 16h | PUIGVERTENC 6-LES 0
Diumenge 16:30h | ATH.ALMACELLES 2-SUDANELL 0
Diumenge 16:30h | ALGUAIRE 3-PARDIYES 4
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 10)
 
 
Dissabte 16h | LA SEU D'URGELL 2-TORNABOUS 1
Diumenge 12h | BELLCAIRENC-BUTSÈNIT
Diumenge 15:30h | ARBECA-PONTS
Diumenge 16h | VERDÚ-VALL DEL CORB-GUISSONA B
Diumenge 16h | OLIANA-RIALP
Diumenge 16h | BARBENS-ANGULÀRIA D'ANGLESOLA
Diumenge 16h | VILANOVA DE L'AGUDA-TORÀ
Diumenge 16:15h | C.AT.TORREGROSSA-AGRAMUNT
Diumenge 17h | POBLA DE SEGUR-SOLSONA B
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 10)
 
 
Dissabte 16h | CISTELLA 2-VILABERTRAN 1
Diumenge 16h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 2-ESPLAIS 2
Diumenge 16h | VILAMALLA 1-BÀSCARA 2
Diumenge 16h | EMPURIABRAVA CASTELLÓ 2-BEGUR
Diumenge 16h | LLANÇÀ 3-BORRASSÀ 3
Diumenge 16h | AT.BISBALENC 6-VILA-SACRA 1
Diumenge 17h | TORROELLA 0-MONELLS 1
Diumenge 17h | BASE ROSES 2-AGULLANA 3
DESCANSA | SANT PERE PESCADOR (Retirada del Cornellà)
 
 
JORNADA 4 | BÀSCARA-BORRASSÀ (ajornat)
JORNADA 5 | BEGUR-BÀSCARA
3/11/17 21:30h | ESPLAIS-BASE ROSES (J5)
10/12/17 16h | SANT PERE PESCADOR-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J5)
JORNADA 9 | BORRASSÀ-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (ajornat)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 10)
 
 
Dissabte 15:45h | QUART 0-LA BATLLÒRIA 0
Dissabte 16h | ARBÚCIES 0-FARNERS B 0
Dissabte 16h | LA SALLE GIRONA 8-MONT-RAS 5
Dissabte 16h | LLORET B 0-MALGRAT 3
Dissabte 17h | SPORTING VIDRERENCA 2-CALONGE 0
Dissabte 17h | BLANES 1-TORDERA 1
Diumenge 12h | AT.HOSTALRIC 3-VILARTAGUES 4
Diumenge 12h | SALT-COMACROS 0-CASSÀ B 2
Diumenge 16:30h | ANGLÈS 2-CA LA GUIDÓ 1
 
 
pendent resolució | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2) *suspès, el Blanes no s'ha presentat 
08/11/17 20:45h | VILARTAGUES-LA SALLE GIRONA (J5)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 10)
 
Dissabte 15:45h | EF GIRONÈS-SÀBAT 2-SANT GREGORI 2
Dissabte 16h | SANT PRIVAT D'EN BAS 1-SANT ESTEVE D'EN BAS 1
Dissabte 16h | FORNELLS 4-OSOR 2
Dissabte 17h | BESALÚ 3-SANTA PAU 0
Dissabte 17h | CELRÀ 0-ATLÈTIC CLUB BANYOLES 0
Dissabte 17h | SANT PONÇ AT. 1-CAMPDEVÀNOL 5
Diumenge 16h | AMER 4-HOSTOLES 2
Diumenge 16h | PONTENC 2-UNIÓ GIRONA ACE 4
Diumenge 16:30h | RIPOLL 1-SANTJOANENC 0
 
 
PENDENT | PONTENC-FORNELLS (J5)
JORNADA 7 | HOSTOLES-RIPOLL (ajornat)
JORNADA 8 | PONTENC-EF GIRONÈS-SÀBAT (suspès)
 



DESTACAT

Segona golejada consecutiva del Terrassa FC. 14-11-2017 08:32 per Marc Mata PÓrraga
El Cerdanyola FC guanya al FC Vilafranca 13-11-2017 22:00 per Marc Mata PÓrraga
Festival de gols al NarcÝs Sala (5-0) 06-11-2017 10:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea