#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 11
10-11-2017 09:30 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J11
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 11)
 
Dissabte 16:30h | AT.MÓRA LA NOVA 3-ALCANAR 2
Dissabte 16:30h | ROQUETENC 1-MASDENVERGE 1
Dissabte 17h | L'AMETLLA DE MAR 1-SANT JAUME D'ENVEJA 2
Diumenge 11:45h | JESÚS I MARIA 1-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 1
Diumenge 15:15h | VILALBA 1-SANTA BÀRBARA 2
Diumenge 16h | ARNES 0-PERELLÓ 3
Diumenge 16h | AMPOLLA 5-CORBERA D'EBRE 0
Diumenge 16h | UE REMOLINS-BÍTEM 5-GODALL 1
Diumenge 16:30h | ALDEANA 2-PINELL 0
 
6/12/17 12h | PERELLÓ-ROQUETENC (J10)
JORNADA 10 | L'AMETLLA DE MAR-JESÚS I MARIA (suspès)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 11)
 
Dissabte 17h | LES BORGES DEL CAMP 1-LA PASTORETA 3
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 1-LA FLORESTA 1
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 1-RACING CLUB BONAVISTA 0
Dissabte 19h | SANT PERE I SANT PAU 4-MAS PELLICER 1
Dissabte 19:30h | RIUDOMS 3-SALOU 1
Dissabte 19:30h | ICOMAR 1-AT.CAMP CLAR 2
Diumenge 16h | FALSERT ESPORTIU 6-MONTBRIÓ 1
Diumenge 16:15h | UE PORRERA 0-PARE MANYANET 1
Diumenge 16:30h | LA SELVA DEL CAMP 2-AT.MONT-ROIG 3
 
 
15/11/17 20:30h | LA PASTORETA-UE PORRERA (J4)
JORNADA 10 | MONTBRIÓ-PORRERA (suspès)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 11)
 
 
Dissabte 16:30h | MONTBLANC 4-LA RIBA 0
Dissabte 17h | UE SEGUR 1-LA RIERA 1
Dissabte 18:30h | L'ARBOÇ 3-SAN SALVADOR 2
Diumenge 12h | BANYERES 2-CONSTANTÍ 1
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS 2-TANCAT 0
Diumenge 16:30h | ALCOVER 2-CALAFELL 2
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA 1-EL CATLLAR 4
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA 1-LLORENÇ 2
Diumenge 17h | AT.VALLS 2-ALTAFULLA 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 11)
 
 
Dissabte 16:30h | MATARONESA 2-CALELLA 1
Dissabte 18h | YOUNG TALENT BDN SUD 2-PREMIÀ DALT 1
Dissabte 18:15h | CABRILS 2-MOLINOS 1
Dissabte 18:30h | LLOREDA 1-ROCAFONDA 0
Diumenge 11h | CIRERA 6-LA LLÀNTIA 1
Diumenge 12h | SINGUERLIN 2-POBLE SEC 0
Diumenge 12h | SANTVICENTÍ 2-LA SALUT PERE GOL 3
Diumenge 12:30h | PLA D'EN BOET 4-ARENYS DE MAR 1
Diumenge 17h | POMAR 3-VILASSAR DE MAR B 1
 
JORNADA 9 | POMAR-CALELLA (suspès)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 11)
 
 
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 1-TONA B 2
Dissabte 16h | TORELLÓ 2-JOANENC 2
Dissabte 16h | TARADELL 4-PRADENC 1
Dissabte 16:30h | OLÍMPIC LA GARRIGA 1-VIC B 1
Dissabte 17h | MANLLEU B 2-GURB 1
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES 0-SANT JULIÀ VILATORTA 0
Diumenge 12:15h | LLERONA 2-BORGONYÀ 1
Diumenge 16:30h | RODA DE TER 3-SEVA 1
Diumenge 17h | VOLTREGÀ 4-SANT VICENÇ TORELLÓ 0 (en directe a @Gol_Cat)
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 11)
 
Dissabte 16:30h | LLORENÇÀ 2-PD PAJARIL 4
Dissabte 17h | CERDANYOLA VALLÈS B 3-BADIA DEL VALLÈS 3
Dissabte 20h | SANT CUGAT B 2-LLANO DE SABADELL 1
Diumenge 12h | LA ROMÀNICA 9-PUEBLO NUEVO 2002 1
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA-EF BONAIRE
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 2-MIRASOL 3
Diumenge 16:30h | ATHLÈTIC RUBÍ 5-JUVENTUD 25 0
Diumenge 18:30h | JUNIOR B 0-SAN LORENZO 1
Diumenge 18:30h | EF PLANADEU 5-CASTELLBISBAL 4
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 11)
 
Dissabte 16:30h | MARGANELL 1-VILADECAVALLS 3
Dissabte 16:30h | SANTPEDOR 2-NAVÀS 4
Diumenge 12h | MOIÀ 1-SÚRIA 1
Diumenge 12h | PIRINAICA 3-PUIGREIG 2
Diumenge 12:30h | JUAN XXIII 2-CAN PARELLADA 2
Diumenge 16:30h | PUIGCERDÀ 0-SANT PERE NORD 1
Diumenge 16:30h | CALAF 4-MANRESA B 1
Diumenge 16:30h | PARE IGNASI PUIG 0-AVIÀ B 0
Diumenge 17h | CARDONA 2-FRUITOSENC 1
 
 
5/12/17 21h | PUIGREIG-VILADECAVALLS (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 11)
 
Dissabte 16h | SAN MAURO B-VILADECANS B (suspès)
Dissabte 17:30h | SANT ANDREU DEL BARCA B 2-LEVANTE LAS PLANAS 1
Dissabte 19:30h | SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 7-OLESA MONTSERRAT 1
Diumenge 12h | PR SANT FELIU LLOBREGAT 1-PEÑA MÁLAGA 5
Diumenge 12h | MARTORELL 4-TORRELLES 0
Diumenge 12h | VALLIRANA 3-SANT ESTEVE SESROVIRE 2S
Diumenge 12:15h | CORBERA 3-ABRERA 1
Diumenge 17h | PALLEJÀ 0-CASTELLDEFELS B 1
Diumenge 18h | CAN ROCA 74 3-CERVELLÓ 0
 
JORNADA 3 | SANT ESTEVE SESROVIRES-VILADECANS B (suspès, 70' 1-3)
Dissabte 17h | TORRELLES-SANT ANDREU DE LA BARCA B (suspès) J8
TORRELLES-CORBERA (suspès jornada 10)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 11)
 
Dissabte 16:45h | AMETLLA AE 3-BIGUES 0
Dissabte 17h | PALAUTORDERA 0-SANTA EULÀLIA RONÇANA 4
Dissabte 17h | LA TORRETA 1-VILAMAJOR 1
Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ B 2-CANOVELLES 1
Dissabte 18h | SANTA MARIA MONTCADA 0-MONTMELÓ 2
Diumenge 12h | LOURDES 2-UNIF.SANTA PERPÈTUA 3
Diumenge 12h | CF CALDES MONTBUI 4-LLINARS 3
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS 6-SANT CELONI 2
Diumenge 12:15h | AT.VALLÈS 1-LLIÇÀ DE VALL 4
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 11)
 
Dissabte 17:30h | CB TERLENKA 4-VETERANS CATALUNYA 0
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA 5-C.AT.IBÈRIA 0
Dissabte 18h | CAN BUXERES 0-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE  2
Dissabte 19h | CANYELLES B 2-ESPLUGUENC B 0
Diumenge 12h | ALMEDA 5-SANTA EULÀLIA B  1
Diumenge 12h | CIUDAD COOPERATIVA 3-PUJADAS 0
Diumenge 12:15h | TURÓ PEIRA 0-LA FLORIDA 1
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 4-SANTS B 2
Diumenge 18h | CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 0-PUBILLA CASAS 5
 
AJORNAT 2 | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
PENDENT J7 | TURÓ PEIRA-PUJADAS (suspès sense començar)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 11)
 
Dissabte 18h | APA POBLE SEC 0-MARTINENC B 3
Diumenge 12h | FP JÚPITER 2-SANT GENIS PENITENTS 1
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS 0-RACING VALLBONA 5
Diumenge 12:15h | CARMELO 3-SANT IGNASI 3
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA 2-AT.GRAMENET 2
Diumenge 12:15h | CÈLTIC 6-MONTAÑESA B 0
Diumenge 12:15h | TRINIDAD 0-PASTRANA 2
Diumenge 18h | MBD LIONS 1-VALLDOREIX 3
Diumenge 19h | OLYMPIA II CE 2-DINÀMIC BATLLÓ 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 11)
 
 
Dissabte 16:30h | OLIVELLA 3-RIUDEBITLLES 1
Dissabte 17h | MOJA 3-SITGES 3
Dissabte 17h | MEDIONA 4-MARTINENCA 1
Dissabte 17:30h | RIBES 4-PIERA 2
Dissabte 17:45h | MONTSERRAT IGUALADA 2-SAN MAURO 5
Dissabte 18h | ANOIA-LA MÚNIA (suspès)
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA 2-ÒDENA 2
Diumenge 16:30h | LA POBLA CLARAMUNT 1-CUBELLES  4
Diumenge 17h | JOVENTUT RIBETANA AE 5-HORTONENC 0
 
JORNADA 10 | SITGES-OLIVELLA (suspès)
JORNADA 10 | JOVENTUT RIBETANA AE-MONTSERRAT IGUALADA (suspès)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 11)
 
Dissabte 15:15h | LES 1-ALCARRÀS B 0
Dissabte 18h | AT.ALPICAT B 1-BALÀFIA 2
Diumenge 12h | ALCOLETGE 2-SOSES 1
Diumenge 12h | BENAVENT 0-PUIGVERTENC 1
Diumenge 15:15h | VILANOVA DE LA BARCA 2-ARTESA LLEIDA 2
Diumenge 15:30h | SUDANELL 0-ALGUAIRE 1
Diumenge 16h | ROSSELLÓ 3-MAGRANERS 0
Diumenge 16h | LA GRANJA D'ESCARP 3-ATH.ALMACELLES 0
Diumenge 18h | PARDINYES 2-AITONA 0
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 11)
 
 
Dissabte 15:15h | TORÀ 1-C.AT.TORREGROSSA 2
Dissabte 16h | SOLSONA B 2-LA SEU D'URGELL 2
Dissabte 18h | GUISSONA B 1-AGRAMUNT 5
Diumenge 15:30h | VERDÚ-VALL DEL CORB 0-BELLCAIRENC 1
Diumenge 15:30h | BUTSÈNIT 3-OLIANA 1
Diumenge 16h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 3-ARBECA 2
Diumenge 16h | TORNABOUS 2-VILANOVA DE L'AGUDA 1
Diumenge 16:30h | PONTS 1-POBLA DE SEGUR 0
Diumenge 17h | RIALP 3-BARBENS 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 11)
 
 
Divendres 21:30h | BASE ROSES 2-VILA-SACRA 0 
Dissabte 16h | BÀSCARA 2-EMPURIABRAVA CASTELLÓ 1
Dissabte 17h | ESPLAIS 0-SANT PERE PESCADOR 1
Diumenge 12:30h | VILAMALLA 0-MONELLS 0
Diumenge 16h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 1-TORROELLA 5
Diumenge 16h | BEGUR 2-LLANÇÀ 2
Diumenge 17h | BORRASSÀ 0-AT.BISBALENC 2
Diumenge 17h | AGULLANA 2-CISTELLA 0
DESCANSA | VILABERTRAN (Retirada del Cornellà)
 
 
JORNADA 4 | BÀSCARA-BORRASSÀ (ajornat)
JORNADA 5 | BEGUR-BÀSCARA
10/12/17 16h | SANT PERE PESCADOR-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J5)
JORNADA 9 | BORRASSÀ-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (ajornat)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 11)
 
 
Dissabte 16h | ARBÚCIES 4-LA SALLE GIRONA 2
Dissabte 16:30h | TORDERA 2-QUART 4
Dissabte 16:30h | LA BATLLÒRIA 1-ANGLÈS 0
Dissabte 17:15h | CA LA GUIDÓ 4-AT.HOSTALRIC 1
Dissabte 18h | MONT-RAS-SPORTING VIDRERENCA
Dissabte 18h | FARNERS B 4-MALGRAT 1
Dissabte 18:30h | LLORET B 2-CASSÀ B 2
Diumenge 17h | VILARTAGUES 0-SALT-COMACROS 1
Dimarts 20h | BLANES-CALONGE
 
 
pendent resolució | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2) *suspès, el Blanes no s'ha presentat 
08/11/17 20:45h | VILARTAGUES-LA SALLE GIRONA (J5)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 11)
 
Dissabte 16h | SANTJOANENC 2-BESALÚ 1
Dissabte 16h | OSOR 1-AT.SANT PONÇ 4
Dissabte 16h | CAMPDEVÀNOL 3-PONTENC 1
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS 6-SANT GREGORI 3
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 5-CELRÀ 2
Dissabte 17:30h | UNIÓ GIRONA ACE 2-EF GIRONÈS-SÀBAT 3
Dissabte 18h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 3-AMER 1
Diumenge 11h | SANT PRIVAT D'EN BAS 3-RIPOLL 3
Diumenge 16h | HOSTOLES 0-FORNELLS 1
 
 
PENDENT | PONTENC-FORNELLS (J5)
JORNADA 7 | HOSTOLES-RIPOLL (ajornat)
JORNADA 8 | PONTENC-EF GIRONÈS-SÀBAT (suspès)
 



DESTACAT

Segona golejada consecutiva del Terrassa FC. 14-11-2017 08:32 per Marc Mata PÓrraga
El Cerdanyola FC guanya al FC Vilafranca 13-11-2017 22:00 per Marc Mata PÓrraga
Festival de gols al NarcÝs Sala (5-0) 06-11-2017 10:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea