#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 14
01-12-2017 08:46 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J14
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 14)

 

Dissabte 16:30h | ARO 2-CAMPRODON 1

Dissabte 16:30h | PALAFRUGELL 1-ABADESSENC 1

Dissabte 17h | PALAFOLLS 2-CAN GIBERT 6

Diumenge 12h | BOSC DE TOSCA 3-CASSÀ 2

Diumenge 12:30h | GIRONA C 5-SANT JAUME LLIERCA 0

Diumenge 16h | GUÍXOLS 2-UE CALDES MALAVELLA 0

Diumenge 16h | AE ROSES 0-PORQUERES 1

Diumenge 16h | L'ESCALA 0-BESCANÓ 0

Diumenge 16h | TOSSA 1-MARCA DE L'HAM 1

 

20/12/17 20:30h | PALAFRUGELL-GIRONA C (suspès per la pluja) J10

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 14)

 

Dissabte 17h | ARGENTONA 3-DISTRICTE 030 2

Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ 0-MATARÓ 2

Diumenge 10h | BESÒS BARÓN DE VIVER-AT.SANT POL (suspès)

Diumenge 12h | AT.PIFERRER 1-EUROPA B 4

Diumenge 12h | MASNOU 1-LLAVANERES 1

Diumenge 12h | CANYELLES 6-SANT ADRIÀ B. 1

Diumenge 12h | GUINEUETA 3-UNIF.LLEFIÀ 0

Diumenge 12h | PARC 1-SANT ANDREU DE LA BARCA 4

Diumenge 16:30h | FP HERMES 2-MONTCADA 1

 

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 14)

 

Dissabte 16:15h | GORNAL 2-JUNIOR 2

Dissabte 18h | PRAT B 3-ESPLUGUENC 1

Dissabte 19:30h | ATLÈTIC SANT JUST 1-SANT QUIRZE DEL VALLÈS 0

Dissabte 20h | MARIANAO POBLET 1-FONTSANTA FATJÓ 2

Diumenge 12h | BEGUES 2-SUBURENSE 1

Diumenge 12h | CAN TRIAS 1-SANT JOAN DESPÍ 1

Diumenge 12h | MOLINS DE REI 5-ATLÈTIC VILAFRANCA 1

Diumenge 12h | OLÍMPIC CAN FATJÓ 0-RUBÍ 1

Diumenge 17h | VILANOVA GELTRÚ 2-ATLÈTIC PRAT 1

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 14)

 

Dissabte 15:30h | FOLGUEROLES 6-LES FRANQUESES 0

Dissabte 16h | AT.GIRONELLA 0-SABADELL NORD 2

Dissabte 17:30h | MATADEPERA 1-BERGA 0

Diumenge 11:45h | OAR VIC 2-AVIÀ 1

Diumenge 12h | BELLAVISTA MILAN -MOLLETENSE 1

Diumenge 12h | RIPOLLET 2-SABADELLENCA 1

Diumenge 12:15h | CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 2-UE TONA 2

Diumenge 12:30h | PARETS 3-VIC RIUPRIMER REFO 1

Diumenge 16:30h | SALLENT 1-CE PREMIÀ MAR 1

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 14)

 

Dissabte 16h | BELLPUIG 0-TREMP 1

Diumenge 12h | VALLFOGONA DE BALAGUER 0-TÉRMENS 1

Diumenge 12:15h | JUNEDA 0-ALCARRÀS 4

Diumenge 15h | CERVERA 2-TORREFARRERA 1

Diumenge 16h | CF PALAU D'ANGLESOLA 0-ORGANYÀ 1

Diumenge 16h | C.AT.CASTELLSERÀ 4-LINYOLA 3

Diumenge 16:30h | ARTESA DE SEGRE 4-SOLSONA 1

Diumenge 16:30h | MOLLERUSSA 4-L'ALBI 1

Diumenge 16:45h | GUISSONA 0-TÀRREGA 1

 
 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 14)

 

Dissabte 15:45h | POBLA MAFUMET B 0-TORREFORTA 2

Dissabte 16:30h | JESÚS CATALÒNIA 1-MORELL 3

Dissabte 18h | VENDRELL 4-TORREDEMBARRA 2

Diumenge 11:45h | CANONJA 0-AMPOSTA 1

Diumenge 16h | LA CAVA 0-LA SÈNIA 3

Diumenge 16h | ULLDECONA 0-CAMARLES 0

Diumenge 16h | GANDESA 5-L'HOSPITALET DE L'INFANT 1

Diumenge 16h | BATEA 2-REDDIS 1

Diumenge 17h | AT.RODA DE BARÀ 1-CAMBRILS UNIÓ 3



DESTACAT

Jugadors de 3a Divisiˇ a la Copa de Regions UEFA 08-12-2017 16:39 per Marc Mata PÓrraga
Empat a 0 a Les Fontetes 04-12-2017 16:00 per Marc Mata PÓrraga
RESULTATS JORNADA 16 TERCERA DIVISIË GRUP 5 21-11-2017 20:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea