#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 14
01-12-2017 09:04 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J14
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 14)
 
Dissabte 15h | MASDENVERGE 0-AT.MÓRA LA NOVA 2
Diumenge 15h | GODALL 2-ROQUETENC 3
Diumenge 15:30h | PERELLÓ 4-L'AMETLLA DE MAR 1
Diumenge 15:30h | PINELL 1-VILALBA 3
Diumenge 16h | ALCANAR 5-JESÚS I MARIA 0
Diumenge 16h | REMOLINS-BÍTEM 2-AMPOLLA 3
Diumenge 16:30h | SANTA BÀRBARA 5-SANT JAUME D'ENVEJA 2
Diumenge 16:30h | CORBERA D'EBRE 3-ARNES 0
Diumenge 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 2-ALDEANA 4
 
 
6/12/17 12h | PERELLÓ-ROQUETENC (J10)
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 14)
 
Dissabte 16h | AT.MONT-ROIG 3-LA PASTORETA 4
Dissabte 17h | AT.CAMP CLAR 3-SANT PERE I SANT PAU 4
Dissabte 17:30h | MONTBRIÓ 1-ESPAÑA CANONJA 1
Dissabte 18:15h | MAS PELLICER 4-LA SELVA DEL CAMP 5
Diumenge 16h | SALOU 5-ICOMAR 2
Diumenge 16:15h | PORRERA 3-FALSET ESPORTIU 2
Diumenge 17h | PARE MANYANET 2-CULTURAL BONAVISTA 3
Diumenge 17:30h | RACING CLUB BONAVISTA 1-RIUDOMS 2
Diumenge 18:15h | LA FLORESTA 2-LES BORGES DEL CAMP 3
 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 14)
 
 
Dissabte 17h | CALAFELL 1-L'ARBOÇ 2
Dissabte 17h | TANCAT 4-ALCOVER 6
Dissabte 17:30h | ALTAFULLA 1-SANT JAUME DOMENYS 3
Diumenge 11:45h | SAN SALVADOR 0-LLORENÇ 3
Diumenge 12h | LA RIBA 0-UE SEGUR 4
Diumenge 12h | EL CATLLAR 6-BANYERES 1
Diumenge 12h | LA RIERA 3-JOVENTUT BISBALENCA 0
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA 0-MONTBLANC 4
Diumenge 17h | CONSTANTÍ 0-AT.VALLS 3
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 14)
 
 
Dissabte 15:30h | VILASSAR DE MAR B 2-LLOREDA 3
Diumenge 12h | CALELLA 0-SANTVICENTÍ 4
Diumenge 12h | ARENYS DE MAR 3-ROCAFONDA 2
Diumenge 12h | PREMIÀ DALT 3-MATARONESA 3
Diumenge 12h | MOLINOS 3-POMAR 1
Diumenge 12h | CIRERA 5-CABRILS 2
Diumenge 12:15h | LA LLÀNTIA 3-YOUNG TALENT BDN SUD 1
Diumenge 12:15h | LA SALUT PERE GOL-SINGUERLIN (suspès)
Diumenge 18h | POBLE SEC 2-PLA D'EN BOET 3
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 14)
 
 
Dissabte 15h | BORGONYÀ 2-MANLLEU B 1
Dissabte 15:30h | VIC B 0-SANT FELIU DE CODINES 2
Dissabte 15:30h | TONA B 0-OLÍMPIC LA GARRIGA 0
Dissabte 16h | JOANENC 2-SANT VICENÇ TORELLÓ 0
Dissabte 16h | SANT JULIÀ VILATORTA 3-TORELLÓ 1
Dissabte 16h | TARADELL 1-LLERONA 1
Dissabte 17h | GURB 3-RODA DE TER 3
Diumenge 16h | PRADENC 2-AT.BALENYÀ 1
Diumenge 17h | VOLTREGÀ 7-SEVA 0
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 14)
 
Dissabte 17:15h | EF BONAIRE 1-JUNIOR B 3
Dissabte 18h | MIRASOL 1-EF BARBERÀ ANDALUCIA 6
Dissabte 18h | SANT CUGAT B 1-ATHLÈTIC RUBÍ 0
Dissabte 18:15h | PUEBLO NUEVO 2002 1-UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 7
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL 0-EF PLANADEU 3
Diumenge 12h | CD BADIA DEL VALLÈS 3-LLORENÇÀ 0
Diumenge 12h | CASTELLBISBAL 2-LA ROMÀNICA 1
Diumenge 12:05h | JUVENTUD 25 1-CERDANYOLA VALLÈS B 1
Diumenge 12:15h | SAN LORENZO 2-PD PAJARIL 1
 
02/01/2018 21:15h | PUEBLO NUEVO 2002-LLORENÇÀ (ajornat)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 14)
 
Dissabte 16h | CAN PARELLADA 3-PUIGCERDÀ 0
Dissabte 17:30h | AVIÀ B 0-JUAN XXIII 3
Dissabte 17h | FRUITOSENC 2-MOIÀ 2
Dissabte 18h | VILADECAVALLS 2-SANT PERE NORD 0
Dissabte 18h | SANTPEDOR 2-PARE IGNASI PUIG 2
Dissabte 18:15h | MANRESA B-MARGANELL
Diumenge 16h | SÚRIA 3-PIRINAICA 2
Diumenge 16:30h | NAVÀS 3-CARDONA 2
Diumenge 17h | PUIGREIG 4-CALAF 4
 
5/12/17 21h | PUIGREIG 2-VILADECAVALLS 1 (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 14)
 
Dissabte 17:15h | PALLEJÀ 2-CAN ROCA 74 0
Dissabte 17:30h | TORRELLES 2-VILADECANS B 2
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 2-VALLIRANA 2
Dissabte 18h | ABRERA 4-SAN MAURO B 1
Dissabte 20h | CASTELLDEFELS B 3-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 2
Diumenge 12h | CERVELLÓ 2-PR SANT FELIU LLOBREGAT 1
Diumenge 12h | LEVANTE LAS PLANAS 1-MARTORELL 0
Diumenge 17h | OLESA MONTSERRAT 2-CORBERA 2
Diumenge 19h | SANT ESTEVE SESROVIRES 5-SANT ANDREU BARCA B 6
 
 
JORNADA 3 | SANT ESTEVE SESROVIRES-VILADECANS B (suspès, 70' 1-3)
PENDENT | TORRELLES-SANT ANDREU DE LA BARCA B (suspès) J8
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 14)
 
Dissabte 16h | SANT CELONI 2-CP SARRIÀ B 3
Dissabte 16:30h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 1-CF VILANOVA VALLÈS 3
Dissabte 16:30h | CANOVELLES 3-LA TORRETA 1
Dissabte 16:30h | MONTMELÓ 4-AE AMETLLA 1
Dissabte 17h | VILAMAJOR 0-SANTA EULÀLIA RONÇANA 2
Dissabte 17:15h | LLINARS 1-PALAUTORDERA 2
Dissabte 17:30h | BIGUES 3-LOURDES 5
Dissabte 18h | LLIÇÀ DE VALL 1-CF CALDES MONTBUI 2
Dissabte 18h | SANTA MARIA MONTCADA 4-AT.VALLÈS  1
 
7/12/17 21h | SANTA EULÀLIA RONÇANA-VILANOVA VALLÈS (suspès 56', 0-1/J12)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 14)
 
Dissabte 17h | PUBILLA CASAS 2-VETERANS CATALUNYA 0
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA 4-CIUDAD COOPERATIVA 0
Diumenge 11h | SANTA EULÀLIA B 1-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 3
Diumenge 12h | ESPLUGUENC B 2-CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 5
Diumenge 12h | PUJADAS 1-CAN BUXERES 2
Diumenge 12h | LA FLORIDA 4-CANYELLES B 1
Diumenge 13h | SANTS B 1-TURÓ PEIRA 4
Diumenge 16h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 2-CB TERLENKA 1
Diumenge 18h | C.AT.IBÈRIA 0-ALMEDA 0
 
AJORNAT 2 | CB TERLENKA-LA FLORIDA (ajornat)
PENDENT J7 | TURÓ PEIRA-PUJADAS (suspès sense començar)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 14)
 
Dissabte 18h | PASTRANA 1-SANTA EULÀLIA 0
Dissabte 19h | SANT IGNASI 2-FP JÚPITER 1
Diumenge 12h | AT.GRAMENET 6-OLYMPIA II 3
Diumenge 12h | MARTINENC B 2-MBD LIONS 2
Diumenge 12:15h | RACING VALLBONA 2-APA POBLE SEC 0
Diumenge 12:15h | TRINIDAD 0-CELTIC 0
Diumenge 16:30h | VALLDOREIX 0-SANT GENIS PENITENTS 1
Diumenge 18h | MONTAÑESA B 2-CARMELO 1
Diumenge 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ 1-VALLVIDRERA SENGLARS 3
 
JORNADA 12 | DINÀMIC BATLLÓ-FP JÚPITER (suspès, 89' 1-1)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 14)
 
 
Dissabte 16h | ÒDENA 4-MOJA 3
Dissabte 16:45h | ANOIA 4-MEDIONA 0
Dissabte 17:15 | SITGES 6-HORTONENC 3
Dissabte 17:30h | CUBELLES 1-MONTSERRAT IGUALADA 1
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES 0-JOVENTUT RIBETANA 2
Diumenge 12h | MARTINENCA 1-OLIVELLA 2
Diumenge 12:15h | LA MÚNIA 3-RIBES 0
Diumenge 12:30h | SAN MAURO 4-SANT PERE MOLANTA 0
Diumenge 16:30h | PIERA 2-LA POBLA CLARAMUNT 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 14)
 
Dissabte 15h | LES-BENAVENT (ajornat per la neu)
Dissabte 15:45h | MAGRANERS 1-AT.ALPICAT B 3
Dissabte 16h | ARTESA DE LLEIDA 0-SOSES 1
Dissabte 16h | ALCARRÀS B 3-SUDANELL 4
Dissabte 17h | AITONA 2-VILANOVA DE LA BARCA 3
Diumenge 16h | ATH.ALMACELLES 0-ALCOLETGE 1
Diumenge 16h | ALGUAIRE 4-ROSSELLÓ 3
Diumenge 16h | PUIGVERTENC 3-LA GRANJA D'ESCARP 1
Diumenge 18h | BALÀFIA 0-PARDINYES 1
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 14)
 
 
Dissabte 15h | TORÀ 3-TORNABOUS 1
Diumenge 12h | C.AT.TORREGROSSA 1-PONTS 1
Diumenge 15h | ARBECA 2-VERDÚ-VALL DEL CORB 2
Diumenge 15:45h | VILANOVA DE L'AGUDA 2-ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 4
Diumenge 16h | OLIANA 0-GUISSONA B 3
Diumenge 16h | BARBENS 0-BELLCAIRENC 6
Diumenge 16h | POBLA DE SEGUR 5-BUTSÈNIT 2
Diumenge 16h | AGRAMUNT 3-SOLSONA B 0
9/12/17 16h | LA SEU D'URGELL-RIALP
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 14)
 
 
Divendres 21:30h | BASE ROSES-BÀSCAR (ajornat)
Dissabte 16h | CISTELLA-BEGUR (ajornat)
Dissabte 16h | VILABERTRAN-AGULLANA (ajornat)
Diumenge 16h | VILAMALLA 5-ESPLAIS 1
Diumenge 16h | EMPURIABRAVA CASTELLÓ 3-TORROELLA 0
Diumenge 16h | LLANÇÀ-SANT MIQUEL FLUVIÀ (suspès)
Diumenge 16h | AT.BISBALENC 3-MONELLS 0
Diumenge 16h | SANT PERE PESCADOR 1-VILA-SACRA 2
DESCANSA | BORRASSÀ (Retirada del Cornellà)
 
 
JORNADA 4 | BÀSCARA-BORRASSÀ (ajornat)
06/12/17 16h | BEGUR-BÀSCARA (J5)
06/12/17 16h| BORRASSÀ-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J9)
10/12/17 16h | SANT PERE PESCADOR-EMPURIABRAVA CASTELLÓ (J5)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 14)
 
 
Dissabte 16h | LLORET B -LA BATLLÒRIA 3
Dissabte 16h | VILARTAGUES1 -CASSÀ B 0
Dissabte 16:30h | MALGRAT 3-CA LA GUIDÓ 1
Dissabte 17h | BLANES 3-LA SALLE GIRONA 2
Dissabte 17:30h | SPORTING VIDRERENCA 3-FARNERS B 4
Dissabte 17:30h | QUART 7-ARBÚCIES 0
Diumenge 12h | AT.HOSTALRIC 2-CALONGE 0
Diumenge 12h | SALT-COMACROS 0-TORDERA 2
Diumenge 16:30h | ANGLÈS 6-MONT-RAS 0
 
Dissabte 17h | MONT-RAS-QUART (suspès J13)
pendent resolució | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2) *suspès, el Blanes no s'ha presentat 
 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 14)
 
Dissabte 15:30h | EF GIRONÈS-SÀBAT 5-HOSTOLES 2
Dissabte 16h | BESALÚ 3-SANT ESTEVE D'EN BAS 1
Dissabte 16h | FORNELLS 1-SANTJOANENC 1
Dissabte 16:30h | SANT GREGORI 6-OSOR 3
Dissabte 17h | CELRÀ 1-RIPOLL 1
Dissabte 17h | AT.SANT PONÇ 1-SANTA PAU 4
Dissabte 17:15h | UNIÓ GIRONA ACE 3-CAMPDEVÀNOL 0
Diumenge 16h | AMER 3-SANT PRIVAT D'EN BAS 1
Diumenge 16h | PONTENC 2-ATLÈTIC CLUB BANYOLES 5
 
PENDENT | PONTENC-FORNELLS (J5)
05/12/17 21h | HOSTOLES 3-RIPOLL 0 (J7)
JORNADA 8 | PONTENC-EF GIRONÈS-SÀBAT (J8)
 



DESTACAT

Jugadors de 3a Divisiˇ a la Copa de Regions UEFA 08-12-2017 16:39 per Marc Mata PÓrraga
Empat a 0 a Les Fontetes 04-12-2017 16:00 per Marc Mata PÓrraga
RESULTATS JORNADA 16 TERCERA DIVISIË GRUP 5 21-11-2017 20:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] Primera vict˛ria del CF Monta˝esa B 12-10-2017 23:30 per Sergi Vargas Carrasco
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga






GolCat © copyright 2017  
Desenvolupat per QuintaLinea