#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 15
15-12-2017 10:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J15
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 15)
 
Dissabte 16h | ALCANAR 5-SANTA BÀRBARA 2
Dissabte 16:30h | AT.MÓRA LA NOVA 8-PINELL 0
Dissabte 16:30h | ROQUETENC 4-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 1
Diumenge 15h | VILALBA 0-CORBERA D'EBRE 1
Diumenge 15:30h | SANT JAUME D'ENVEJA 0-PERELLÓ 4
Diumenge 15:30h | ARNES 1-GODALL 1
Diumenge 15:30h | MASDENVERGE 4-L'AMETLLA DE MAR 3
Diumenge 15:45h | JESÚS I MARIA 2-AMPOLLA 5
Diumenge 16:30h | ALDEANA 2-REMOLINS-BÍTEM 3
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 15)
 
Dissabte 16h | LA SELVA DEL CAMP 4-MONTBRIÓ 1
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 0-PARE MANYANET 0
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 2-AT.CAMP CLAR 0
Dissabte 17:30h | LS BORGES DEL CAMP 0-RACING CLUB BONAVISTA 2
Dissabte 17:30h | SANT PERE I SANT PAU 1-PORRERA 0
Dissabte 19:30h | ICOMAR 5-FALSET ESPORTIU 6
Diumenge 12h | LA PASTORETA 3-LA FLORESTA 1
Diumenge 16h | SALOU 3-AT.MONTROIG 1
Diumenge 18h | RIUDOMS 3-MAS PELLICER 1
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 15)
 
 
Dissabte 17h | LLORENÇ 4-LA RIERA 0
Dissabte 17h | UE SEGUR 2-EL CATLLAR 1
Dissabte 17:30h | ALTAFULLA 4-SAN SALVADOR 0
Dissabte 18h | L'ARBOÇ 4-LA RIBA 3
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS 1-MONTBLANC 2
Diumenge 16:30h | ALCOVER 6-PLA DE SANTA MARIA 3
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA 2-CONSTANTÍ 0
Diumenge 17h | AT.VALLS 2-CALAFELL 0
Diumenge 17h | BANYERES 1-TANCAT 1
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 15)
 
 
Dissabte 16:30h | MATARONESA 1-POBLE SEC 0
Dissabte 18h | YOUNG TALENT BDN SUD 3-LA SALUT PERE GOL 0
Dissabte 18h | SANTVICENTÍ 0-CABRILS 1
Dissabte 18:30h | LLOREDA 0-PREMIÀ DALT 0
Diumenge 12h | ROCAFONDA 1-VILASSAR DE MAR B 2
Diumenge 12h | POMAR 0-LA LLÀNTIA 2
Diumenge 12:30h | PLA D'EN BOET 2-MOLINOS 4
Diumenge 13h | SINGUERLIN 4-CIRERA 1
 
JORNADA 14 | LA SALUT PERE GOL-SINGUERLIN (suspès)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 15)
 
 
Dissabte 15:30h | VIC B 2-VOLTREGÀ 1
Dissabte 15:30h | AT.BALENYÀ 0-SANT JULIÀ VILATORTA 3
Dissabte 15:30h | TORELLÓ 0-TARADELL 3
Dissabte 16:30h | OLÍMPIC LA GARRIGA 1-JOANENC 1
Dissabte 17h | RODA DE TER 2-TONA B 1
Dissabte 17h | MANLLEU B 5-PRADENC 1
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES 3-LLERONA 3
Diumenge 15:30h | SANT VICENÇ TORELLÓ 0-BORGONYÀ 2
Diumenge 16h | SEVA 3-GURB 3
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 15)
 
Dissabte 16h | PUEBLO NUEVO 2002 1-SAN LORENZO 3
Dissabte 16:30h | LLORENÇÀ 6-CASTELLBISBAL 3
Dissabte 17h | PD PAJARIL 2-BADIA DEL VALLÈS 1
Dissabte 17h | CERDANYOLA VALLÈS B 3-LLANO DE SABADELL 1
Diumenge 12h | LA ROMÀNICA 5-EF BONAIRE 2
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA 1-SANT CUGAT FC 0
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 4-ATHLÈTIC RUBÍ 3
Diumenge 18:15h | EF PLANADEU 2-MIRASOL 2
Diumenge 18:30h | JUNIOR B 2-JUVENTUD 25 1
 
02/01/2018 21:15h | PUEBLO NUEVO 2002-LLORENÇÀ (ajornat)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 15)
 
Dissabte 16:30h | MARGANELL 1-AVIÀ B 0
Dissabte 17:30h | SANT PERE NORD 1-CAN PARELLADA 2
Dissabte 18h | SÚRIA 1-VILADECAVALLS 1
Diumenge 12h | MOIÀ 3-MANRESA B 1
Diumenge 12h | JUAN XXIII 6-NAVÀS 0 
Diumenge 12h | PIRINAICA 1-PARE IGNASI PUIG 0
Diumenge 16h | PUIGCERDÀ 1-FRUITOSENC 2
Diumenge 16h | CALAF 1-SANTPEDOR 1
Diumenge 16:30h | CARDONA 3-PUIGREIG 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 15)
 
Dissabte 16h | SAN MAURO B 3-CERVELLÓ 0
Dissabte 17:30h | SANT ANDREU DE LA BARCA B 1-CASTELLDEFELS B 0
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 7-TORRELLES 0 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 12h | PR SANT FELIU 0-LEVANTE LAS PLANAS 2
Diumenge 12h | MARTORELL 6-OLESA MONTSERRAT 0
Diumenge 12h | VALLIRANA 1-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 4
Diumenge 12:15h | CORBERA 3-PALLEJÀ 0
Diumenge 16:30h | VILADECANS B 1-ABRERA 3
Diumenge 18h | CAN ROCA 74 1-SANT ESTEVE SESROVIRES 1
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 15)
 
Dissabte 16h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 1-LLINARS 1
Dissabte 16h | LA TORRETA 0-LLIÇÀ DE VALL 2
Dissabte 16h | AMETLLA AE 1-SANT CELONI 3
Dissabte 17h | PALAUTORDERA 2-BIGUES 2
Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ B 0-SANTA MARIA MONTCADA 3
Dissabte 18h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 2-VILAMAJOR 3
Diumenge 12h | CF CALDES MONTBUI 4-MONTMELÓ 2
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS 2-AT.VALLÈS 1
Diumenge 16h | LOURDES 2-CANOVELLES 2
 
9/01/18 21:45h | SANTA EULÀLIA RONÇANA-VILANOVA VALLÈS (suspès 56', 0-1/J12)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 15)
 
Dissabte 16h | TURÓ PEIRA 3-CIUDAD COOPERATIVA 1
Dissabte 17:30h | CB TERLENKA 2-SANTA EULÀLIA B 2
Dissabte 18h | CAN BUXERES 1-C.AT.IBÈRIA 1
Dissabte 18h | CANYELLES B 1-SECTOR MONTSERRATINA 5
Diumenge 11:30h | VETERANS CATALUNYA 1-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 1
Diumenge 12h | SANTS B 1-PUBILLA CASAS 3
Diumenge 12h | ALMEDA 6-LA FLORIDA 0
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI-ESPLUGUENC B (retirada del CFA Espluguenc B)
Diumenge 18h | CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 3-PUJADAS 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 15)
 
Dissabte 18h | DINÀMIC BATLLÓ 1-VALLDOREIX 2
Dissabte 18h | APA POBLE SEC 2-TRINIDAD 0
Diumenge 12h | SANT GENÍS PENITENTS 2-SANT IGNASI 4 (en directe a @Gol_Cat)
Diumenge 12h | FP JÚPITER 1-AT.GRAMENET 3
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS 2-CÈLTIC 1
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA1-RACING VALLBONA 4
Diumenge 12:30h | CARMELO 2-PASTRANA 1
Diumenge 18h | MBD LIONS1-MONTAÑESA B 3
Diumenge 19h | OLYMPIA II 5-MARTINENC B 3
 
23/12/17 19:30h | DINÀMIC BATLLÓ-FP JÚPITER (suspès, 89' 1-1) JORNADA 12
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 15)
 
 
Dissabte 16:30h | OLIVELLA 4-LA MÚNIA 4
Dissabte 17h | MOJA 2-MARTINENCA 1
Dissabte 17:30h | CUBELLES 1-SITGES 2
Dissabte 17:30h | RIBES 1-SAN MAURO 5
Dissabte 17:45h | MONTSERRAT IGUALADA 7-MEDIONA 2
Diumenge 12h | HORTONENC 1-RIUDEBITLLES 2
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA 3-ANOIA 5
Diumenge 16h | JOVENTUT RIBETANA 4-PIERA 1
Diumenge 16:30h | LA POBLA CLARAMUNT 2-ÒDENA 7
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 15)
 
Dissabte 15h | AT.ALPICAT B 4-BENAVENT 1
Dissabte 15:45h | MAGRANERS 3-ARTESA LLEIDA 1
Dissabte 16h | SOSES 0-ATH.ALMACELLES 0
Diumenge 12h | ALGUAIRE 0-ALCOLETGE 1
Diumenge 15:30h | LA GRANJA D'ESCARP-ALCARRÀS B (suspès)
Diumenge 15:30h | SUDANELL 1-BALÀFIA 1
Diumenge 16h | ROSSELLÓ 4-AITONA 0
Diumenge 16h | VILANOVA DE LA BARCA 1-PUIGVERTENC 0
Diumenge 16h | PARDINYES 3-LES 1
 
23/12/17 15h | LES-BENAVENT 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 15)
 
 
Dissabte 16h | SOLSONA B 1-TORÀ 0
Dissabte 18h | GUISSONA B 1-TORNABOUS 2
Diumenge 12h | BELLCAIRENC 3-ARBECA 1
Diumenge 12h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 3-C.AT.TORREGROSSA 0
Diumenge 15:15h | BUTSÈNIT 1-LA SEU D'URGELL 2
Diumenge 15:30h | VERDÚ-VALL DEL CORB 4-POBLA DE SEGUR 2
Diumenge 16h | OLIANA 2-BARBENS 3
Diumenge 16h | PONTS 0-AGRAMUNT 2
Diumenge 18h | RIALP 3-UE VILANOVA DE L'AGUDA 3
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 15)
 
 
Dissabte 16h | BORRASSÀ 3-SANT PERE PESCADOR 5
Dissabte 16h | VILA-SACRA 2-VILABERTRAN 1
Dissabte 17h | ESPLAIS 0-AGULLANA 4
Dissabte 17:30h | BASES ROSES 5-MONELLS 1
Dissabte 18:15h | TORROELLA 1-LLANÇÀ 0
Diumenge 16h | SANT MIQUEL FLUVIÀ 4-AT.BISBALENC 6
Diumenge 16h | BÀSCARA 3-CISTELLA 0
Diumenge 16h | VILAMALLA 0-EMPURIABRAVA CASTELLÓ 0
DESCANSA | BORRASSÀ (Retirada del Cornellà)
 
26/12/17 16h | BASE ROSES-BÀSCARA (J14)
26/12/17 16h | CISTELLA-BEGUR (J14)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 15)
 
 
Dissabte 16h | ARBÚCIES 0-ANGLÈS 1
Dissabte 16h | FARNERS B 2-VILARTAGUES 2
Dissabte 16:30h | CALONGE 1-SALT-COMACROS 3
Dissabte 16:30h | LA BATLLÒRIA-MALGRAT (suspès)
Dissabte 17h | SPORTING VIDRERENCA 2-BLANES 3
Dissabte 17:15h | CA LA GUIDÓ 6-CASSÀ B 1
Dissabte 19:15h | LA SALLE GIRONA 2-QUART 2
Diumenge 16:30h | MONT-RAS 3-AT.HOSTALRIC 2
Diumenge 16:30h | TORDERA 2-LLORET B 2 (en directe a @Gol_Cat)
 
pendent resolució | BLANES-AT.HOSTALRIC (J2) *suspès, el Blanes no s'ha presentat 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 15)
 
Dissabte 16h | BESALÚ 2-CELRÀ 1
Dissabte 16h | SANTJOANENC 2-AT.SANT PONÇ 2
Dissabte 16h | OSOR 1-UNIÓ GIRONA ACE 4
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS 1-CAMPDEVÀNOL 1
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 4-PONTENC 1
Diumenge 11h | SANT PRIVAT D'EN BAS 2-FORNELLS 1
Diumenge 16:30h | RIPOLL 0-AMER 2
Diumenge 17h | HOSTOLES 2-SANT GREGORI 2
Diumenge 17:30h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 0-EF GIRONÈS-SÀBAT 1
 
PENDENT J13 | UE OSOR-EF GIRONÈS-SÀBAT (continuació al 10', 0-0)
 

Dissabte 15h | LES-BENAVENT (ajornat per la neu)

 




DESTACAT

El Cerdanyola guanya al Prat per 1 a 0 16-01-2018 16:00 per Marc Mata PÓrraga
Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea