#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 16
05-01-2018 08:50 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J16
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 16)

 

 

Diumenge 11:30h | UE CALDES MALAVELLA-CE ARO

Diumenge 12h | CASSÀ-BESCANÓ

Diumenge 12h | PALAFRUGELL-MARCA DE L'HAM

Diumenge 12h | PALAFOLLS-ABADESSENC

Diumenge 15:3h | GIRONA C-BOSC DE TOSCA

Diumenge 16h | AE ROSES-GUÍXOLS

Diumenge 16h | L'ESCALA-CAMPRODON

Diumenge 16h | UE TOSSA-UE PORQUERES

Diumenge 16:15h | CAN GIBERT-SANT JAUME LLIERCA

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 16)

 

Diumenge 12h | AT.SANT POL-ARGENTONA

Diumenge 12h | CP SARRIÀ-BESÒS BARÓN DE VIVER

Diumenge 12h | AT.PIFERRER-DISTRICTE 030

Diumenge 12h | MASNOU-MATARÓ

Diumenge 12h | CANYELLES-LLAVANERES

Diumenge 12h | GUINEUETA-MONTCADA

Diumenge 12h | PARC-SANT ADRIÀ

Diumenge 12h | SANT ANDREU DE LA BARCA-UNIF.LLEFIÀ

Diumenge 16:30h | FP HERMES-EUROPA B (ajornat per la mort del pare de l'entrenador del FP Hermes Jonathan Sánchez)

 

PENDENT J14 | BESÒS BARÓN DE VIVER-AT.SANT POL (suspès)

PENDENT J15 | SANT ADRIÀ-GUINEUETA (suspès, 0-1 61' per retirada del Sant Adrià)

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 16)

 

Diumenge 12h | ATLÈTIC SANT JUST-BEGUES

Diumenge 12h | CAN TRIAS-ATLÈTIC PRAT DELTA

Diumenge 12h | GORNAL-SANT QUIRZE DEL VALLÈS

Diumenge 12h | MOLINS DE REI-ESPLUGUENC

Diumenge 12h | OLÍMPIC CAN FATJÓ-FONTSANTA-FATJÓ

Diumenge 12h | UE RUBÍ-ATLÈTIC VILAFRANCA

Diumenge 12:15h | SUBURENSE-CF VILANOVA GELTRÚ

Diumenge 17h | PRAT B-SANT JOAN DESPÍ

Diumenge 18h | MARIANAO POBLET-JUNIOR

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 16)

 

AVANÇAT | LES FRANQUESES 7-BELLAVISTA MILAN 1

Diumenge 11:45h | OAR VIC-CE PREMIÀ MAR

Diumenge 12h | RIPOLLET-MOLLETENSE

Diumenge 12:15h | CAN RULL RÓMULO TRONCHONI-AVIÀ

Diumenge 12:30h | PARETS-SABADELL NORD

Diumenge 16h | AT.GIRONELLA-SABADELLENCA

Diumenge 16h | MATADEPERA-UE TONA

Diumenge 16h | BERGA-VIC RIUPRIMER REFO

Diumenge 16:30h | SALLENT-FOLGUEROLES

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 16)

 

Diumenge 12h | ARTESA DE SEGRE-TÉRMENS

Diumenge 12:15h | JUNEDA-TÀRREGA

Diumenge 13h | L'ALBI-SOLSONA

Diumenge 15:30h | ORGANYÀ-GUISSONA

Diumenge 15:30h | VALLFOGONA DE BALAGUER-FC ALCARRÀS

Diumenge 16h | C.AT.CASTELLSERÀ-TORREFARRERA

Diumenge 16h | BELLPUIG-LINYOLA

Diumenge 16:30h | CERVERA-PALAU D'ANGLESOLA

Diumenge 19h | MOLLERUSSA-TREMP

 
 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 16)

 

Dissabte 18h | VENDRELL 2-CAMARLES 0

Diumenge 11:45h | CANONJA-TORREFORTA

Diumenge 12h | LA SÈNIA-ULLDECONA

Diumenge 12h | JESÚS CATALÒNIA-AMPOSTA

Diumenge 12h | REDDIS-CAMBRILS UNIÓ

Diumenge 16h | GANDESA-TORREDEMBARRA

Diumenge 16h | BATEA-MORELL

Diumenge 16:15h | L'HOSPITALET DE L'INFANT-AT.RODA DE BARÀ

Diumenge 16:30h | POBLA MAFUMET B-LA CAVA



DESTACAT

El Cerdanyola guanya al Prat per 1 a 0 16-01-2018 16:00 per Marc Mata PÓrraga
Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea