#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 18
19-01-2018 10:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Tercera Catalana, #3cat, J17
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | ROQUETENC 0-ALDEANA 0
Dissabte 16h | L'AMETLLA DE MAR 1-GODALL 0
Dissabte 16:30h | AT.MÓRA LA NOVA 2-OLÍMPIC MÓRA D'EBRE 0
Diumenge 15:15h | VILALBA 1-REMOLINS-BÍTEM 2
Diumenge 15:30h | ARNES 1-AMPOLLA 3
Diumenge 15:45h | SANT JAUME D'ENVEJA 2-CORBERA D'EBRE 0
Diumenge 16h | ALCANAR 1-PINELL 2
Diumenge 16:15h | MASDENVERGE 2-SANTA BÀRBARA 4
Diumenge 16:30h | PERELLÓ-JESÚS I MARIA
 
JORNADA 17 | AT.MÓRA LA NOVA-GODALL (suspès)

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 16h | LES BORGES DEL CAMP 2-PARE MANYANET 2
Dissabte 16h | AT.MONTROIG 2-RACING CLUB BONAVISTA 1
Dissabte 17h | CULTURAL BONAVISTA 3-SANT PERE I SANT PAU 1
Dissabte 17h | ESPAÑA CANONJA 3-FALSET ESPORTIU 4
Dissabte 17h | LA SELVA DEL CAMP 1-PORRERA 1
Dissabte 18h | RIUDOMS 2-AT.CAMP CLAR 2
Dissabte 18:30h | LA PASTORETA 3-MONTBRIÓ 2
Diumenge 12:45h | LA FLORESTA 2-ICOMAR 1
Diumenge 16h | SALOU 3-MAS PELLICER 2
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 16h | LLORENÇ 8-LA RIBA 0
Dissabte 17h | SEGUR 2-MONTBLANC 0
Dissabte 17h | L'ARBOÇ 4-PLA DE SANTA MARIA 4
Dissabte 17:30h | ALTAFULLA 4-CALAFELL 4
Diumenge 11:45h | SAN SALVADOR 2-CONSTANTÍ 3
Diumenge 12h | BANYERES 4-ALCOVER 4
Diumenge 12:15h | LA RIERA 4-SANT JAUME DOMENYS 3
Diumenge 16:30h | JOVENTUT BISBALENCA 0-EL CATLLAR 4
Diumenge 17h | AT.VALLS 2-TANCAT 2
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | VILASSAR DE MAR B 1-SANTVICENTÍ 2
Dissabte 16:30h | MATARONESA 4-LA SALUT PERE GOL 0
Dissabte 18:30h | YOUNG TALENT BDN SUD 0-SINGUERLÍN 1
Dissabte 18:30h | LLOREDA 2-LA LLÀNTIA 0
Diumenge 11:45h | ROCAFONDA 3-MOLINOS 4
Diumenge 12h | POMAR 3-CABRILS 1
Diumenge 12h | CALELLA 2-POBLE SEC 2
Diumenge 12h | ARENYS DE MAR 1-PREMIÀ DALT 1
Diumenge 12:30h | CIRERA 3-PLA D'EN BOET 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 15:30h | VIC B 1-JOANENC 6
Dissabte 16h | AT.BALENYÀ 2-TORELLÓ 6
Dissabte 16h | SANT VICENÇ TORELLÓ 0-TARADELL 2
Dissabte 16h | OLÍMPIC LA GARRIGA 2-SANT JULIÀ VILATORTA 1
Dissabte 16h | GURB 3-SANT FELIU DE CODINES 3
Dissabte 16:30h | VOLTREGÀ 2-TONA B 3
Dissabte 17h | MANLLEU B 2-LLERONA 1
Diumenge 16h | SEVA 2-BORGONYÀ 3
Diumenge 16:30h | RODA DE TER 2-PRADENC 1
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 18)
 
Dissabte 16:30h | LLORENÇÀ 3-LLANO DE SABADELL 1
Dissabte 17h | CERDANYOLA VALLÈS B 1-ATHLÈTIC RUBÍ 1
Dissabte 17h | PD PAJARIL 1-JUVENTUD 25 1
Dissabte 18:15h | PUEBLO NUEVO 2002 1-EF BONAIRE 2
Diumenge 12h | EF PLANADEU 2-EF BARBERÀ ANDALUCIA 1
Diumenge 12h | LA ROMÀNICA 4-MIRASOL 3
Diumenge 12:15h | BADIA DEL VALLÈS 1-UD TIBIDABO TORRE-ROMEU 1
Diumenge 12:45h | SAN LORENZO 3-CASTELLBISBAL 2
Diumenge 18:30h | JUNIOR B 0-SANT CUGAT FC B 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 16h | CAN PARELLADA 0-PIRINAICA 0
Dissabte 16:30h | MARGANELL 1-SANTPEDOR 0
Diumenge 12h | JUAN XXIII 4-PARE IGNASI PUIG 1
Diumenge 12h | VILADECAVALLS 1-FRUITOSENC 0
Diumenge 16h | AVIÀ B 3-SANT PERE NORD 3
Diumenge 16h | MOIÀ 2-PUIGREIG 2
Diumenge 16h | PUIGCERDÀ-NAVÀS (suspès)
Diumenge 16h | SÚRIA 1-MANRESA B 1
Diumenge 16:30h | CARDONA 3-CALAF 3
 
10/2/18 16h | PUIGCERDÀ-AVIÀ B (suspès J17)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | SAN MAURO B 0-PALLEJÀ 1
Dissabte 17h | ABRERA 1-VALLIRANA 4
Dissabte 18h | PEÑA MÁLAGA 2-LEVANTE LAS PLANAS 1
Dissabte 18h | TORRELLES 1-CERVELLÓ 1
Diumenge 12h | MARTORELL 7-CASTELLDEFELS B 0 
Diumenge 12h | P.RECREATIVA 3-SANT ESTEVE SESROVIRES 2
Diumenge 12:15h | CORBERA 1-SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 3
Diumenge 16h | CAN ROCA 74 3-SANT ANDREU DE LA BARCA B 4
Diumenge 16:30h | VILADECANS B 2-OLESA MONTSERRAT 1
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 18)
 
Dissabte 15:30h | UNIF.SANTA PERPÈTUA 0-CANOVELLES 3
Dissabte 16h | AMETLLA AE 4-CP SARRIÀ B 5
Dissabte 17h | LA TORRETA 3-SANTA MARIA MONTCADA 2
Dissabte 17h | PALAUTORDERA 2-MONTMELÓ 1
Dissabte 17:30h | SANTA EULÀLIA RONÇANA 0-LLIÇÀ DE VALL 3
Dissabte 17:30h | VILAMAJOR 1-BIGUES 0
Dissabte 18:30h | LLINARS 1-VILANOVA VALLÈS 5
Diumenge 12h | CF CALDES MONTBUI 1-C.AT.VALLÈS 1
Diumenge 12h | LOURDES 1-SANT CELONI 2
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 17:30h | CB TERLENKA 3-C.AT.IBÈRIA 1
Dissabte 17:30h | PUBILLA CASAS 3-SANTA EULÀLIA 2
Dissabte 18h | CAN BUXERES 2-CIUDAD COOPERATIVA 2
Diumenge 12h | ALMEDA 4-CANYELLES B 0
Diumenge 12:30h | VETERANS DE CATALUNYA 5-PUJADAS 0
Diumenge 16h | ESPORTIU JOVENTUT CAN PI 2-LA FLORIDA 0
Diumenge 18h | CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA 2-SECTOR MONTSERRATINA 2
Diumenge 18h | L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE 2-TURÓ PEIRA 3
DESCANSA | SANTS B (retirada del CFA Espluguenc B)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 18)
 
Dissabte 18h | FP JÚPITER 1-PASTRANA 3
Dissabte 18h | DINÀMIC BATLLÓ 2-MARTINENC B 0
Dissabte 19h | SANT IGNASI 2-VALLVIDRERA SENGLARS 1
Diumenge 12h | SANT GENÍS PENITENTS 3-MONTAÑESA B 1
Diumenge 12h | VALLDOREIX 2-AT.GRAMENET 1
Diumenge 12:15h | CARMELO 6-CÈLTIC 2
Diumenge 12:30h | SANTA EULÀLIA 2-APA POBLE SEC 4
Diumenge 18h | MBD LIONS 2-TRINIDAD 1
Diumenge 19h | OLYMPIA II 2-RACING VALLBONA 3
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 15:30h | RIBES 1-SANT PERE MOLANTA 1
Dissabte 16:30h | OLIVELLA 3-MEDIONA 5
Dissabte 17h | MOJA 5-ANOIA 0
Dissabte 17:15h | SITGES 2-PIERA 0
Dissabte 17:30h | CUBELLES 3-ÒDENA 1
Diumenge 12h | MARTINENCA 3-HORTONENC 2
Diumenge 12h | RIUDEBITLLES 2-MONTSERRAT IGUALADA 1
Diumenge 16:30h | LA POBLA CLARAMUNT 1-SAN MAURO 4
Diumenge 17h | JOVENTUT RIBETANA 3-LA MÚNIA 0
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 18)
 
Dissabte 18h | MAGRANERS 1-AITONA 2
Diumenge 12h | ALGUAIRE 3-ARTESA DE LLEIDA 0
Diumenge 12h | ALCOLETGE 2-ALCARRÀS B 3
Diumenge 15:45h | SUDANELL 1-PARDINYES 0
Diumenge 15:45h | LA GRANJA D'ESCARP 1-BENAVENT 1
Diumenge 16h | PUIGVERTENC 0-SOSES 1
Diumenge 16h | VILANOVA DE LA BARCA 3-LES 1
Diumenge 16h | ROSSELLÓ 1-BALÀFIA 0
Diumenge 16h | ATH.ALMACELLES 1-AT.ALPICAT B 2
 
PENDENT J15 | LA GRANJA D'ESCARP-ALCARRÀS B (suspès)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 18)
 
 
Diumenge 12h | BELLCAIRENC 3-VILANOVA DE L'AGUDA 0
Diumenge 12h | ARBECA 3-GUISSONA B 2
Diumenge 15:30h | PONTS 2-SOLSONA B 1
Diumenge 15:45h | ANGULÀRIA D'ANGLESOLA 2-TORNABOUS 2
Diumenge 16h | BUTSÈNIT 0-AGRAMUNT 4
Diumenge 16h | OLIANA 1-LA SEU D'URGELL 0
Diumenge 16h | BARBENS 1-POBLA DE SEGUR 3
Diumenge 16h | VERDÚ-VALL DEL CORB 0-C.AT.TORREGROSSA 0
Diumenge 17:30h | RIALP 1-TORÀ 6
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 16h | VILA-SACRA 1-BORRASSÀ 1
Diumenge 16h | BEGUR 3-AGULLANA 3
Diumenge 16h | BÀSCARA 4-VILABERTRAN 3
Diumenge 16h | MONELLS 1-SANT PERE PESCADOR 2
Diumenge 16h | VILAMALLA 0-BASE ROSES 2
Diumenge 16h | EMPURIABRAVA CASTELLÓ 1-AT.BISBALENC 1
Diumenge 16h | LLANÇÀ 3-ESPLAIS 0
Diumenge 16:30h | TORROELLA 1-CISTELLA 0
DESCANSA | SANT MIQUEL FLUVIÀ (Retirada del Cornellà)
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 18)
 
 
Dissabte 16h | ARBÚCIES 0-LLORET B 2
Dissabte 16h | LA SALLE GIRONA 3-SALT-COMACROS 4
Dissabte 16:30h | LA BATLLÒRIA 2-CA LA GUIDÓ 1
Dissabte 17h | SPORTING VIDRERENCA 2-AT.HOSTALRIC 0
Dissabte 17h | BLANES 1-ANGLÈS 1
Dissabte 17:15h | CALONGE 4-CASSÀ B 0
Dissabte 17:30h | QUART 5-FARNERS B 0
Diumenge 16:30h | TORDERA 0-VILARTAGUES 2
Diumenge 16:30h | MONT-RAS 1-MALGRAT 2
 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 18)
 
Dissabte 16h | SANTJOANENC 3-SANT GREGORI 2
Dissabte 16h | BESALÚ 4-AT.SANT PONÇ 0
Dissabte 16:30h | SANTA PAU 1-UNIÓ GIRONA ACE 0
Dissabte 16:30h | CELRÀ 0-FORNELLS 1
Dissabte 18:30h | ATLÈTIC CLUB BANYOLES 0-CAMPDEVÀNOL 2
Diumenge 11h | SANT PRIVAT D'EN BAS 2-EF GIRONÈS-SÀBAT 1
Diumenge 16h | AMER 1-SANT ESTEVE D'EN BAS 1
Diumenge 16:30h | RIPOLL 1-PONTENC 4
Diumenge 17h | HOSTOLES 3-OSOR 2
 
PENDENT J13 | UE OSOR-EF GIRONÈS-SÀBAT (continuació al 10', 0-0)
 



DESTACAT

El Cerdanyola guanya al Prat per 1 a 0 16-01-2018 16:00 per Marc Mata PÓrraga
Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea