#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 18
19-01-2018 09:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J18
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 18)

 

Dissabte 16h | PALAFOLLS 0-MARCA DE L'HAM 1

Dissabte 16h | ABADESSENC 2-SANT JAUME LLIERCA 0

Dissabte 16h | BOSC DE TOSCA 1-CAN GIBERT 1

Dissabte 16h | BESCANÓ 2-GIRONA C 0

Dissabte 16h | ARO 1-L'ESCALA 2

Diumenge 16h | CAMPRODON 0-CASSÀ 1

Diumenge 16h | GUÍXOLS 3-UE TOSSA 1

Diumenge 16h | AE ROSES 2-UE CALDES MALAVELLA 4

Diumenge 16:30h | PORQUERES 3-PALAFRUGELL 0

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 18)

 

Dissabte 17h | LLAVANERES 0-PARC 2

Dissabte 17h | ARGENTONA 6-AT.PIFERRER 0

Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ 1-AT.SANT POL 1

Diumenge 10h | BESÒS BARÓN DE VIVER 2-MASNOU 2

Diumenge 12h | SANT ADRIÀ 0-UNIF.LLEFIÀ 3

Diumenge 12h | MONTCADA 2-SANT ANDREU DE LA  BARCA 1

Diumenge 16:30h | EUROPA B 0-GUINEUETA 1

Diumenge 17h | MATARÓ 2-CANYELLES 1

Diumenge 18h | DISTRICTE 030 4-FP HERMES 1

 

PENDENT J14 | BESÒS BARÓN DE VIVER-AT.SANT POL (suspès)

PENDENT J15 | SANT ADRIÀ-GUINEUETA (suspès, 0-1 61' per retirada del Sant Adrià)

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 18)

 

Dissabte 17:15h | SANT QUIRZE DEL VALLÈS 1-MARIANAO POBLET 0

Dissabte 17:15h | BEGUES 3-GORNAL 0

Dissabte 18h | FONTSANTA-FATJÓ 1-ATLÈTIC VILAFRANCA 2

Dissabte 18h | ATLÈTIC SANT JUST 1-SUBURENSE 3

Dissabte 18:05| ATLÈTIC PRAT DELTA 1-PRAT B 1

Dissabte 18:30h | JUNIOR 1-OLÍMPIC CAN FATJÓ 0

Diumenge 12h | ESPLUGUENC 0-RUBÍ 1

Diumenge 17h | VILANOVA GELTRÚ 1-CAN TRIAS 0

Diumenge 19h | SANT JOAN DESPÍ 1-MOLINS DE REI 1

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 18)

 

Dissabte 16h | AVIÀ 0-MATADEPERA 2

Dissabte 16h | FOLGUEROLES 1-OAR VIC 4

Dissabte 16:30h | MOLLETENSE 1-AT.GIRONELLA 0

Diumenge 11:30h | SABADELL NORD 1-BERGA 0

Diumenge 11:30h | SABADELLENCA 0-PARETS 0

Diumenge 11:45h | TONA 4-VIC RIUPRIMER REFO 2

Diumenge 12h | CE PREMIÀ 2-CAN RULL RÓMULO TRONCHONI 1

Diumenge 12h | BELLAVISTA MILAN 1-RIPOLLET 3

Diumenge 16:30h | SALLENT 1-LES FRANQUESES 2

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 18)

 

Dissabte 16h | ALCARRÀS 1-ARTESA DE SEGRE 1

Diumenge 15:45h | JUNEDA 2-GUISSONA 3

Diumenge 15:45h | CERVERA 3-ORGANYÀ 0

Diumenge 16h | TREMP 0-SOLSONA 5

Diumenge 16h | TÉRMENS 0-L'ALBI 2

Diumenge 16h | LINYOLA 1-MOLLERUSSA 1

Diumenge 16:30h | TÀRREGA 3-VALLFOGONA DE BALAGUER 1

Diumenge 16:30h | CF PALAU D'ANGLESOLA 1-C.AT.CASTELLSERÀ 1

 

10/02/18 15:30h | ORGANYÀ-GUISSONA (J16)

10/02/18 16:30h | TORREFARRERA-BELLPUIG (J18)
 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 18)

 

Dissabte 15:30h | POBLA MAFUMET B 0-LA SÈNIA 3

Dissabte 17h | MORELL 0-CAMBRILS UNIÓ 1

Dissabte 18h | VENDRELL 0-ULLDECONA 1

Dissabte 18h | L'HOSPITALET DE L'INFANT 0-REDDIS 3

Diumenge 12h | TORREFORTA 3-JESÚS CATALÒNIA 1

Diumenge 15:45h | LA CAVA 2-CANONJA 0

Diumenge 16:15h | CAMARLES 1-GANDESA 0

Diumenge 17h | AMPOSTA 3-BATEA 0

Diumenge 17h | TORREDEMBARRA 0-AT.RODA DE BARÀ 2



DESTACAT

El Cerdanyola guanya al Prat per 1 a 0 16-01-2018 16:00 per Marc Mata PÓrraga
Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea