#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #2CAT] Segona Catalana: Jornada 19
26-01-2018 09:00 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: Noticia, Segona Catalana, #2cat, J19
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 

SEGONA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 19)

 

Dissabte 16h | SANT JAUME LLIERCA-BOSC DE TOSCA

Dissabte 16h | CASSÀ-GUÍXOLS

Dissabte 16:15h | CAN GIBERT-MARCA DE L'HAM

Dissabte 16:30h | PALAFRUGELL-CAMPRODON

Dissabte 17h | PALAFOLLS-BESCANÓ

Dissabte 17h | UE TOSSA-CE ARO

Diumenge 11:30h | UE CALDES MALAVELLA-ABADESSENC

Diumenge 15:30h | GIRONA C-PORQUERES

Diumenge 16h | L'ESCALA-ROSES

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 19)

 

Diumenge 12h | AT.SANT POL-SANT ADRIÀ

Diumenge 12h | UNIF.LLEFIÀ-MONTCADA

Diumenge 12h | SANT ANDREU DE LA  BARCA-LLAVANERES

Diumenge 12h | PARC-EUROPA B

Diumenge 12h | GUINEUETA-MATARÓ

Diumenge 12h | CANYELLES-DISTRICTE 030

Diumenge 12h | MASNOU-ARGENTONA

Diumenge 16:15h | FP HERMES-BESÒS BARÓN DE VIVER

Diumenge 16:15h | AT.PIFERRER-CP SARRIÀ

 

PENDENT J14 | BESÒS BARÓN DE VIVER-AT.SANT POL (suspès)

PENDENT J15 | SANT ADRIÀ-GUINEUETA (suspès, 0-1 61' per retirada del Sant Adrià)

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 19)

 

Dissabte 16h | ATLÈTIC VILAFRANCA-ESPLUGUENC

Dissabte 16:15h | GORNAL-VILANOVA GELTRÚ

Dissabte 18h | MARIANAO POBLET-ATLÈTIC PRAT DELTA

Dissabte 18:15h | PRAT B-BEGUES

Diumenge 12h | RUBÍ-JUNIOR

Diumenge 12h | OLÍMPIC CAN FATJÓ-SANT JOAN DESPÍ

Diumenge 12h | CAN TRIAS-ATLÈTIC SANT JUST

Diumenge 12:30h | MOLINS DE REI-SANT QUIRZE DEL VALLÈS

Diumenge 17h | SUBURENSE-FONTSANTA FATJÓ

 


 
 

SEGONA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 19)

 

Dissabte 15:45h | VIC RIUPRIMER REFO-SABADELL NORD

Dissabte 16h | AT.GIRONELLA-FOLGUEROLES 

Dissabte 17h | LES FRANQUESES-UE TONA

Dissabte 17:30h | MATADEPERA-SABADELLENCA

Diumenge 11:45h | OAR VIC-BELLAVISTA MILAN

Diumenge 12h | RIPOLLET-SALLENT

Diumenge 12:15h | CAN RULL RÓMULO TRONCHONI-MOLLETENSE

Diumenge 12:30h | PARETS-CE PREMIÀ MAR

Diumenge 16h | BERGA-AVIÀ

 


 

SEGONA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 19)

 

Dissabte 16h | BELLPUIG-TÀRREGA

Diumenge 15:45h | ORGANYÀ-TREMP

Diumenge 16h | SOLSONA-TÉRMENS

Diumenge 16h | VALLFOGONA DE BALAGUER-CF PALAU D'ANGLESOLA

Diumenge 16h | C.AT.CASTELLSERÀ-GUISSONA

Diumenge 16h | JUNEDA-CERVERA

Diumenge 16:30h | L'ALBI-LINYOLA

Diumenge 16:30h | ARTESA DE SEGRE-TORREFARRERA

Diumenge 17h | MOLLERUSSA-ALCARRÀS

 

10/02/18 15:30h | ORGANYÀ-GUISSONA (J16)

10/02/18 16:30h | TORREFARRERA-BELLPUIG (J18)
 

 

SEGONA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 19)

 

Dissabte 15:30h | CAMBRILS UNIÓ-L'HOSPITALET DE L'INFANT

Dissabte 16h | REDDIS-AMPOSTA

Dissabte 16:30h | JESÚS CATALÒNIA-CAMARLES

Dissabte 18h | VENDRELL-POBLA MAFUMET B

Diumenge 11:45h | CANONJA-ULLDECONA

Diumenge 16h | LA SÈNIA-MORELL

Diumenge 16h | GANDESA-LA CAVA

Diumenge 16:30h | BATREA-TORREDEMBARRA

Diumenge 17h | AT.RODA DE BARÀ-TORREFORTA



DESTACAT

El Cerdanyola guanya al Prat per 1 a 0 16-01-2018 16:00 per Marc Mata PÓrraga
Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea