#FUTBOLCAT 24/7
24 HORES AL DIA, 7 DIES A LA SETMANA
Twitter Facebook YouTube YouTube

NOTÍCIES

[ #3CAT] Tercera Catalana: Jornada 19
26-01-2018 09:30 per Sergi Vargas Carrasco Etiquetes: NotÝcia, Tercera Catalana, #3cat, J19
Imagen no disponible

Foto d'arxiu Golcat.com

 

 

 
TERCERA CATALANA GRUP 1 (JORNADA 19)
 
Dissabte 16:15h | MASDENVERGE-PERELLÓ
Dissabte 16:30h | JESÚS I MARIA-ROQUETENC
Diumenge 15:30h | PINELL-SANTA BÀRBARA
Diumenge 16h | AMPOLLA-VILALBA
Diumenge 16h | REMOLINS-BÍTEM-AT.MÓRA LA NOVA 
Diumenge 16 | GODALL-SANT JAUME D'ENVEJA
Diumenge 16:30h | ALDEANA-ARNES
Diumenge 16:30h | CORBERA D'EBRE-ALCANAR
Diumenge 17h | OLÍMPIC MÓRA D'EBRE-L'AMETLLA DE MAR
 
JORNADA 17 | AT.MÓRA LA NOVA-GODALL (suspès)

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 2 (JORNADA 19)
 
 
Dissabte 16h | AT.MONTROIG-MAS PELLICER
Dissabte 16:30h | PORRERA-RIUDOMS
Dissabte 17h | AT.CAMP CLAR-LES BORGES DEL CAMP
Dissabte 17h | MONTBRIÓ-SALOU
Dissabte 18:15h | SANT PERE I SANT PAU-ESPAÑA CANONJA
Dissabte 19:30h | ICOMAR-CULTURAL BONAVISTA
Diumenge 12h | FALSET ESPORTIU-LA SELVA DEL CAMP
Diumenge 17h | PARE MANYANET-LA PASTORETA
Diumenge 17h | RACING CLUB BONAVISTA-LA FLORESTA
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 3 (JORNADA 19)
 
 
Dissabte 17h | CALAFELL-SAN SALVADOR
Dissabte 17h | TANCAT-JOVENTUT BISBALENCA
Dissabte 17:45h | L'ARBOÇ-MONTBLANC
Diumenge 12h | SANT JAUME DOMENYS-BANYERES
Diumenge 12h | EL CATLLAR-LLORENÇ
Diumenge 12h | LA RIBA-ALTAFULLA
Diumenge 16:15h | ALCOVER-SEGUR
Diumenge 16:30h | PLA DE SANTA MARIA-AT.VALLS
Diumenge 17h | CONSTANTÍ-LA RIERA
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 4 (JORNADA 19)
 
Dissabte 18:15h | CABRILS-PLA D'EN BOET
Diumenge 12h | SANTVICENTÍ-YOUNG TALENT BDN SUD
Diumenge 12h | SINGUERLÍN-POMAR
Diumenge 12h | MOLINOS-CALELLA
Diumenge 12h | POBLE SEC-ARENYS DE MAR
Diumenge 12h | PREMIÀ DALT-VILASSAR MAR B
Diumenge 12:15h | LA SALUT PERE GOL-LLOREDA
Diumenge 12:15h | LA LLÀNTIA-ROCAFONDA
Diumenge 12:30h | CIRERA-MATARONESA
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 5 (JORNADA 19)
 
 
Dissabte 15:30h | TONA B-GURB
Dissabte 15:45h | BORGONYÀ-VIC B
Dissabte 16h | TORELLÓ-MANLLEU B
Dissabte 16h | TARADELL-OLÍMPIC LA GARRIGA
Dissabte 16h | SANT JULIÀ VILATORTA-RODA DE TER
Dissabte 16h | JOANENC-VOLTREGÀ
Diumenge 12h | SANT FELIU DE CODINES-AT.BALENYÀ
Diumenge 12:15h | LLERONA-SANT VICENÇ TORELLÓ
Diumenge 16h | PRADENC-SEVA
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 6 (JORNADA 19)
 
Dissabte 17:15h | EF BONAIRE-SAN LORENZO
Dissabte 18h | MIRASOL-LLORENÇÀ
Diumenge 11:30h | LLANO DE SABADELL-PD PAJARIL
Diumenge 12h | LA ROMÀNICA-SANT CUGAT B
Diumenge 12h | UD TIBIDABO TORRE-ROMEU-EF PLANADEU
Diumenge 12h | EF BARBERÀ ANDALUCIA-CERDANYOLA VALLÈS B
Diumenge 12h | CASTELLBISBAL-BADIA DEL VALLÈS
Diumenge 12:05h | JUVENTUD 25-PUEBLO NUEVO 2002
Diumenge 17h | ATHLÈTIC RUBÍ-JUNIOR B
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 7 (JORNADA 19)
 
 
Dissabte 16h | AVIÀ B-SÚRIA
Dissabte 16:30h | SANTPEDOR-MOIÀ
Dissabte 18h | MANRESA B-VILADECAVALLS
Diumenge 12h | PIRINAICA-CARDONA
Diumenge 12h | FRUITOSENC-CAN PARELLADA
Diumenge 16h | PUIGREIG-PUIGCERDÀ
Diumenge 16:30h | PARE IGNASI PUIG-MARGANELL
Diumenge 16:30h | NAVÀS-SANT PERE NORS
Diumenge 18h | CALAF-JUAN XXIII
 
10/2/18 16h | PUIGCERDÀ-AVIÀ B (suspès J17)
JORNADA 18 | PUIGCERDÀ-NAVÀS (suspès)
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 8  (JORNADA 19)
 
Dissabte 17:15h | PALLEJÀ-VILADECANS B
Dissabte 18:30h | SANT VICENÇ DELS HORTS 2014-MARTORELL
Dissabte 19h | SANT ESTEVE SESROVIRES-SAN MAURO B
Dissabte 20h | CASTELLDEFELS B-PEÑA RECREATIVA
Diumenge 12h | VALLIRANA-CAN ROCA 74
Diumenge 12h | LEVANTE LAS PLANAS-TORRELLES
Diumenge 12h | CERVELLÓ-ABRERA
Diumenge 17h | SANT ANDREU DE LA BARCA B-CORBERA
Diumenge 17h | OLESA MONTSERRAT-PEÑA MÁLAGA
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 9  (JORNADA 19)
 
Dissabte 16:30h | MONTMELÓ-SANTA EULÀLIA RONÇANA
Dissabte 16:30h | CANOVELLES-VILAMAJOR
Dissabte 17h | LA TORRETA-C.AT.VALLÈS
Dissabte 17h | SANT CELONI-PALAUTORDERA
Dissabte 17h | BIGUES-LLINARS
Dissabte 17:30h | CP SARRIÀ B-CF CALDES MONTBUI
Dissabte 18h | SANTA MARIA MONTCADA-LOURDES
Dissabte 18:30h | LLIÇÀ DE VALL-UNIF.SANTA PERPÈTUA
Diumenge 12h | VILANOVA VALLÈS-AMETLLA AE
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 10 (JORNADA 19)
 
 
Dissabte 17:30h | SECTOR MONTSERRATINA-ESPORTIU JOVENTUT CAN PI
Dissabte 18:15h | TURÓ PEIRA-ALMEDA
Dissabte 20h | CANYELLES B-CAN BUXERES
Diumenge 12h | CIUDAD COOPERATIVA-CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA
Diumenge 12h | LA FLORIDA-CB TERLENKA
Diumenge 12h | PUJADAS-SANTS B
Diumenge 12:15h | SANTA EULÀLIA-L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE
Diumenge 17h | C.AT.IBÈRIA-VETERANS CATALUNYA
DESCANSA | PUBILLA CASAS (retirada del CFA Espluguenc B)
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 11 (JORNADA 19)
 
Dissabte 20h | PASTRANA-SANT GENÍS PENITENTS
Diumenge 12h | VALLVIDRERA SENGLARS-SANTA EULÀLIA
Diumenge 12h | MARTINENC B-VALLDOREIX
Diumenge 12h | AT.GRAMENET-SANT IGNASI
Diumenge 12:15h | CARMELO-APA POBLE SEC
Diumenge 12:15h | CÈLTIC-MBD LIONS
Diumenge 12:15h | TRINIDAD-OLYMPIA II
Diumenge 12:15h | RACING VALLBONA-FP JÚPITER
Diumenge 20h | MONTAÑESA B-DINÀMIC BATLLÓ
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 12 (JORNADA 19)
 
 
Dissabte 16h | SAN MAURO-JOVENTUT RIBETANA AE
Dissabte 16h | ÒDENA-SITGES
Dissabte 17h | MEDIONA-MOJA
Dissabte 17:30h | ANOIA-LA POBLA CLARAMUNT
Dissabte 17:45h | MONTSERRAT IGUALADA-RIBES
Diumenge 12h | MARTINENCA-CUBELLES
Diumenge 12:15h | SANT PERE MOLANTA-OLIVELLA
Diumenge 12:15h | LA MÚNIA-HORTONENC
Diumenge 16:30h | PIERA-RIUDEBITLLES
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 13 (JORNADA 19)
 
Dissabte 15:30h | LES-ROSSELLÓ
Dissabte 15:45h | AT.ALPICAT B-SUDANELL
Dissabte 16h | ALCARRÀS B-SOSES
Dissabte 17h | AITONA-ARTESA LLEIDA
Diumenge 12h | ALGUAIRE-ATH.ALMACELLES
Diumenge 16h | BALÀFIA-ALCOLETGE
Diumenge 16h | PUIGVERTENC-MAGRANERS
Diumenge 16:10h | BENAVENT-VILANOVA DE LA BARCA
Diumenge 18h | PARDINYES-LA GRANJA D'ESCARP
 
PENDENT J15 | LA GRANJA D'ESCARP-ALCARRÀS B (suspès)
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 14 (JORNADA 19)
 
Dissabte 15:45h | TORÀ-BUTSÈNIT
Dissabte 16:30h | LA SEU D'URGELL-BARBENS
Dissabte 17h | SOLSONA B-ANGULÀRIA D'ANGLESOLA
Dissabte 18h | GUISSONA B-PONTS
Diumenge 12h | C.AT.TORREGROSSA-BELLCAIRENC
Diumenge 16h | ARBECA-POBLA DE SEGUR
Diumenge 16h | TORNABOUS-RIALP
Diumenge 16h | AGRAMUNT-VERDÚ-VALL DEL CORB 
Diumenge 16h | VILANOVA DE L'AGUDA-OLIANA
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 15 (JORNADA 19)
 
 
Dissabte 15:30h | MONELLS-VILABERTRAN (en directe a @Gol_Cat)
Dissabte 16h | CISTELLA-VILAMALLA
Dissabte 17h | ESPLAIS-BORRASSÀ
Diumenge 16h | SANT PERE PESCADOR-SANT MIQUEL FLUVIÀ
Diumenge 16h | BASE ROSES-EMPURIABRAVA CASTELLÓ
Diumenge 16h | AT.BISBALENC-LLANÇÀ
Diumenge 17h | AGULLANA-BÀSCARA
14/02/18 21h | VILA-SACRA-CF BEGUR
DESCANSA | TORROELLA (Retirada del Cornellà)
 
 
 

 
TERCERA CATALANA GRUP 16 (JORNADA 19)
 
 
Dissabte 16h | FARNERS B-LA BATLLÒRIA
Dissabte 16h | LLORET B-LA SALLE GIRONA
Dissabte 16:30h | MALGRAT-ARBÚCIES
Dissabte 17:15h | CA LA GUIDÓ-TORDERA
Diumenge 12h | SALT-COMACROS-SPORTING VIDRERENCA
Diumenge 12h | C.AT.HOSTALRIC-BLANES
Diumenge 16h | VILARTAGUES-CALONGE
Diumenge 16h | CASSÀ B-MONT-RAS
Diumenge 17h | ANGLÈS-UE QUART
 
 
 

 
 
TERCERA CATALANA GRUP 17 (JORNADA 19)
 
Dissabte 16h | SANT ESTEVE D'EN BAS-HOSTOLES
Dissabte 16h | UE OSOR-ATLÈTIC CLUB BANYOLES
Dissabte 16h | CAMPDEVÀNOL-SANTA PAU
Dissabte 16h | FORNELLS-AMER
Dissabte 16:30h | SANT GREGORI-SANT PRIVAT D'EN BAS
Dissabte 17h | UNIÓ GIRONA ACE-SANTJOANENC
Dissabte 17:15h | EF GIRONÈS-SÀBAT-RIPOLL
Dissabte 20h | AT.SANT PONÇ-UCE CELRÀ
Diumenge 16h | PONTENC-BESALÚ
 
PENDENT J13 | UE OSOR-EF GIRONÈS-SÀBAT (continuació al 10', 0-0)
 

 

 




DESTACAT

El Cerdanyola guanya al Prat per 1 a 0 16-01-2018 16:00 per Marc Mata PÓrraga
Jugadors de 3a Div. convocats per la selecciˇ Cat 16-01-2018 09:21 per Marc Mata PÓrraga
DAVID TORO PASSAR└ PER QUIRĎFAN 11-01-2018 16:43 per Marc Mata PÓrraga
Golejada de l'Espanyol B davant del Vilassar (4-0) 02-10-2017 11:00 per Marc Mata PÓrraga
[V═DEO] El Borges, campiˇ de Copa en l'˙ltim segon 27-08-2017 09:13 per Sergi Vargas Carrasco






GolCat © copyright 2018  
Desenvolupat per QuintaLinea